Esileht Pereelu ja suhted Jõuluüllatus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Jõuluüllatus

Postitas:
Kägu

Küsimus selline, et kuidas keegi reageeriks….

On Jõululaupäeva hommik olete ärganud, kohv joodud, eine  söödud aga korraga …… uksekell.

Lähete avama ja oh üllatust, Jõuluvana kingikotiga ukse taga…..

Lasete ta sisse, küsib luuletusi, jagab kingipakke, teeb nalja ja lahkub uusi miljoneid inimesi külastama.

+2
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei lase võõraid tuppa.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei lase võõraid tuppa.

Eriti veidrikke.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle üldjuhul ei meeldi ega sobi üllatused, eelistan tuttavat ja tuntud olukorda. Väikseid lapsi peres ka pole, seega jõuluvana küll ei oota.

 

Oleksin üsna imestunud (ja häiritud) kui nii juhtuks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oleksin rõõmus ja minu pere samuti. Jõulude ajal juhtub ju imesid 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma üritaks esmalt kindlaks teha, et see jõuluvana majanumbreid sassi pole ajanud ja kingipakkidel ikka minu pereliikmete nimed peal. Kui kõik korras, annaks jõuluvanale maski ette ja lubaks tuppa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis jõuluvana hommikuti ei käi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvaksin, et ma ei ole veel kaineks saanud või tüüp eksis uksega. Sisse ma vist ei julgeks kutsuda. Kuna ma elan üksi siis oleks see veel eriti kummaline. No võib-olla kui ta just striptiisi lubab teha või midagi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sisse kindlasti ei lase sisse etteteatamata ja eriti mitte võõraid isikuid. Las seisab ukse taga ja tilistab uksekella, kui paremat teha pole. Küll mõni kurjem naaber ära ajab lõpuks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema on siin just hiljuti olnud, pealkirjaga Armastuse avaldamine. Sama isik uuris, kuidas mingile naisele minna armastust avaldama jõuluvana kostüümis ja ei teadnud aadressigi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis jõuluvana hommikuti ei käi.

No meie peres näiteks käib. Jõuluõhtul me oleme suguvõsa peol, kus on igaühele 1-2 kinki kuuse all. Aga meil on lapsed alles nii väikesed, et nad ootavad ikka päris jõuluvana ka. Ja siis ongi nii, et meil käib jõuluvana just 24. detsembri hommikul, juba mitu-mitu aastat. Seega loodan, et teema alguses kirjeldatud situatsioon realiseerub juba paari tunni pärast. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 8 päeva kodus istunud, käinud vaid 2 korda n95ga poes. Et saaks jõulude aeg ohutumalt vanade sugulastega kokku saada.

Ei astu keegi täna hommikul mu uksest sisse. Isegi mitte maski ja negatiivse testiga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonahaigena arvaksin, et tuldi kontrollima, kas olen ikka karantiinis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll, mis kellaaeg on vabal päeval kellegi jaoks hommik, aga olen üsna kindel, et me pere alles magab sel ajal ja oleks väga ebameeldiv üllatus.

Meil siiski pole vaja otseselt karta, sest hoov valvestatud ja lisaks maja uksel suur võitluskoera tüüpi tõugu koer vastas. Aga no krundi häiresse minek ja turvafirma helistamine ajaks une ikka ära ja ajaks pahuraks.

Meile tullakse ikka kutse peale ja nii, et pererahvas uneriietest väljas ja asjast rõõmu tunneb.

Need, kes hommikuinimesed ja vanemad ise Jõuluvana tellinud, miks mitte:)

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule võta ennast kokku. See on juba haletsusväärne. Sul ei ole praegu vaja meeleheitlikult muljet avaldada, vaid tegele oma probleemidega – et sa ka tegelikult saaksid armastusväärseks inimeseks. Valetamisega kaugele ei jõua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Jõuluüllatus