Esileht Koolilaps Jõuluvaheajal Barcelonas – on keegi käinud?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Jõuluvaheajal Barcelonas – on keegi käinud?

Postitas:

Tere

Uurin, kas keegi on ka talvisel ajal käinud Barcelonas?
Kuidas on olnud ilm ja muljed? Leidsin lihtsalt väga head lennupiletid ja tekkis mõte minna perega, kuid tahaks kuulda kogemusi.

Tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 15:06; 05.05 18:04; 09.05 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ei ole sel ajal käinud, aga ilmainfot (aastate lõikes keskmist) saab näiteks siit:
https://www.holiday-weather.com/barcelona/averages/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma rannailma ei ootagi.

Kuigi selline keskmine 10-15 kraadi, mis seal siis on, on ikka tunduvalt parem kui meie 0.
Pigem mõtlesin seda, et kuidas see jõuluaegne feeling seal linnas on sel ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 15:06; 05.05 18:04; 09.05 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin detsembri keskpaigas, jõulukaunistused olid kenasti olemas, aga see on nagu igas teises linnaski. Ilmselt ma olen neid nii palju näinud, et väga ei eruta enam 🙂 Naudin jõuluaega rohkem, kui ka maa on valge.

Ilmast nii palju, et soe just ei olnud, aga külm ka mitte (kuigi tuul võis vahel vastik olla).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma rannailma ei ootagi.

Kuigi selline keskmine 10-15 kraadi, mis seal siis on, on ikka tunduvalt parem kui meie 0.

Pigem mõtlesin seda, et kuidas see jõuluaegne feeling seal linnas on sel ajal.

Arvesta sellega, et nende küttesüsteemid ei ole sellised nagu meil. Ehk siis võta korralik ööbimiskoht, muidu külmetate.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen käinud jaanuari alguses. Üsna kõle oli, isegi La Rambla oli tühi. Õhtuti isegi natuke jube, sest ainult mingid kohalikud kambad hängisid.
Muuseumiringiks muidugi väga hea aeg. Ja jah, hotell peab korralik olema.
Kunagi varem käisin maikuus ja no see oli ikka hoopis teine maailm. Kokkuvõttes ma arvan, et talvekuudel Barcelonasse minnes ei saa sealt jõuluaja võlumaad ega sellele linnale omast melu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime perega jõuluvaheajal Barcelonas.
Meile meeldis väga ja soovitan kõigile.

Kolm last, vanused 5-12.
Olime terve nädala, seitse ööd.
Ööbisime kesklinnas el Ravali linnaosas AirBnB-s. Nii saime ise süüa teha – kulud olid palju väiksemad ja lapsed said endale harjunud “korralikku eesti toitu”.
Tegemist ja vaatamist on Barcelonas lõputult nii suurtele kui lastele. Mu lemmik koht oli CosmoCaixa, mis on teaduskeskus, umbes nagu meie Ahhaa, aga sada korda ägedam. Ja praktiliselt tasuta!!!

Kõige parem reisijuht on Mirjam Johannese “Minu Barcelona”.

Rahvast oli just parasjagu. Melu on suurlinnas alati, aga kusagil ei olnud hullu saba ega rahvamassi. Kokkuvõttes meeldis kõigile väga. Ma olen ise Barcelonas käinud ka ilma lasteta, aga perega oli parem.

Nii et minge muidugi!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime perega jõuluvaheajal Barcelonas.

Meile meeldis väga ja soovitan kõigile.

Kolm last, vanused 5-12.

Olime terve nädala, seitse ööd.

Ööbisime kesklinnas el Ravali linnaosas AirBnB-s. Nii saime ise süüa teha – kulud olid palju väiksemad ja lapsed said endale harjunud “korralikku eesti toitu”.

Tegemist ja vaatamist on Barcelonas lõputult nii suurtele kui lastele. Mu lemmik koht oli CosmoCaixa, mis on teaduskeskus, umbes nagu meie Ahhaa, aga sada korda ägedam. Ja praktiliselt tasuta!!!

Kõige parem reisijuht on Mirjam Johannese “Minu Barcelona”.

Rahvast oli just parasjagu. Melu on suurlinnas alati, aga kusagil ei olnud hullu saba ega rahvamassi. Kokkuvõttes meeldis kõigile väga. Ma olen ise Barcelonas käinud ka ilma lasteta, aga perega oli parem.

Nii et minge muidugi!

Aitäh, eks ma olen ise ka varem käinud korduvalt nii lastega kui ilma Barcelonas, kuid alati suvel. Sel korral prooviks siis teisiti. CosmoCaixas ei ole käinud, aitäh soovitamast!

Mul lapsed 17, 14, 9, seega nendega seiklemist ei karda, suured inimesed juba, vanad matkasellid. Eks siis peab proovima, kuidas on detesembris Barcelona. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.05 15:06; 05.05 18:04; 09.05 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen seal käinud detsembris tööreisil. Ilm oli mingi +15 ja päikeseline – väga mõnus oli siit pimedast ja külmast sinna korraks minna. Ega Barcelona linnarand nagunii mingi eriline rannapuhkuse-sihtkoht pole, aga linn ise on ju igal ajal tore. Talvel vast mõnusamgi, sest suvisel tippajal ei taha nt La Ramblale trügima minnagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Jõuluvaheajal Barcelonas – on keegi käinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.