Esileht Ilu ja tervis Jõusaal

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )

Teema: Jõusaal

Postitas:

36 aastane olen, ma ei kaalu palju 54kg

Enne kui hakkasin saalis käima olin 52kg

Pikkus on 160cm. Lihtsalt paneb imestama selline järsk kaalutõus kui kõik on endiselt sama, liigun väga palju lapsega teen päevas kindlasti 10 tuhat sammu juurde. Kaal hakkas just peale seda tõusma kui trenni hakkasin tegema. Ja nüüd olen täiesti kahevahel, et jätta see jõusaali täiesti ära ja vana elu edasi elada.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõusaalis lihastreeningut tehes hakkab lihas lihtsalt rahvakeeli öelduna “vett kinni hoidma” – see on organismi loomulik reaktsioon uuele, harjumatule koormusele. Seda efekti näeb iga kogenud treenija ka vastupidiselt, et päevapealt treeninguid pikemaks ajaks ära ära jättes kukub kaal paari-kolme nädalaga paar-kolm kilo (juhtus paljudega koroonakriisi alguses, kui maailm lukku pandi ja harjumuspärast trenni enam teha ei saanud.)

Samasugune vee kogunemine organismi tekib ka mingi raske võistluse vms tagajärjel – mina võtsin nädalaga peale esimest maratoni mingi kaks kilo juurde, kuigi ma sõin isegi vähem, kui maratoniks valmistudes. See on kõik ajutine ja laheneb iseenesest.

Ma olen kindel, et kui teemaalgataja lõpetab selle mõttetu iseenda kaalumise ja jätkab stabiilsete treeningutega, ei juhtu tema kehaga mitte midagi peale selle, et see muutub ilusamaks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline perekooli naine, kaalulangetamiseks hakkab jõusaalis käima ja siis imestab, mis põhjusel kaal hoopis tõuseb!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10 000 sammu on ka ilmselgelt liig, kõndimine kasvatab jalalihaseid. Pigem lama rahulikult päev läbi, ei ole ohtugi, et kaalu lihaste arvelt juurde tuleks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

36 aastane olen, ma ei kaalu palju 54kg

Enne kui hakkasin saalis käima olin 52kg

Pikkus on 160cm. Lihtsalt paneb imestama selline järsk kaalutõus kui kõik on endiselt sama, liigun väga palju lapsega teen päevas kindlasti 10 tuhat sammu juurde. Kaal hakkas just peale seda tõusma kui trenni hakkasin tegema. Ja nüüd olen täiesti kahevahel, et jätta see jõusaali täiesti ära ja vana elu edasi elada.

Kumb Sulle olulisem on, kas trimmis ja vormis keha või kaalunumber?
Ma olen 169 ja kaalun 63, kuid ma olen palju paremas vormis tänu jõutrennile, kui mõni sama pikk 52 kg kaaluv rippuva tagumikuga, olematute kõhulihatega ning füüslise vastupidavuseta teisi ainult numbritest lähtudes paksus sõimav näitsik.
Kui Sulle on oluline number, mis kaalult vasta vastab, lõpeta jõutrenn ja hakka millegi aeroobsemaga tegelema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorematele naistele pole see küll soovitav, lihas kasvab ja sellega lisandub nii kaalu kui ka sentimeetreid (eriti säärtel, kintsudel ja kätel).

Segi kammisid või? Igale inimesele on jõusaal kasulik. Sentimeetreid ei lisandu vaid vähenevad jõusaalis.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorematele naistele pole see küll soovitav, lihas kasvab ja sellega lisandub nii kaalu kui ka sentimeetreid (eriti säärtel, kintsudel ja kätel).

Segi kammisid või? Igale inimesele on jõusaal kasulik. Sentimeetreid ei lisandu vaid vähenevad jõusaalis.

Tõesti? Kui TA võtab ühes kuus ca kilo juurde lihaste arvelt, siis aastaga kena 12 kilo. Kahe aastaga 24 kg jne. Pole vist hea perspektiiv naisterahvale?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorematele naistele pole see küll soovitav, lihas kasvab ja sellega lisandub nii kaalu kui ka sentimeetreid (eriti säärtel, kintsudel ja kätel).

Segi kammisid või? Igale inimesele on jõusaal kasulik. Sentimeetreid ei lisandu vaid vähenevad jõusaalis.

Tõesti? Kui TA võtab ühes kuus ca kilo juurde lihaste arvelt, siis aastaga kena 12 kilo. Kahe aastaga 24 kg jne. Pole vist hea perspektiiv naisterahvale?

Isegi mitte ükski profikulturist ei võta ka steroide süües aastas 12 kilo lihast juurde, olge nüüd ikka mõistlikud!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, naljanurk 😀

 

TA, jäta kaalumine ära, käi jõusaalis, enne trenni kindlasti söö, vaikselt suurenda raskusi, jaluta õues ja ära unusta elu nautida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorematele naistele pole see küll soovitav, lihas kasvab ja sellega lisandub nii kaalu kui ka sentimeetreid (eriti säärtel, kintsudel ja kätel).

Segi kammisid või? Igale inimesele on jõusaal kasulik. Sentimeetreid ei lisandu vaid vähenevad jõusaalis.

Et siis nagu tahad lihast ja massi juurde-käi jõusaalis, tahad vastupidist-käi ikka jõusaalis?! Kõlab nagu Kreisiraadio “tulge meie boksi” 🙂

Jõutreening tugevdab ja suurendab lihast, mõõdud suurenevad, kehakaal kasvab-nii on see looduse poolt seatud. Kui keegi “tänu” jõusaalile oma numbreid vähendab siis tuleneb see ikka vähesest söömisest (ehk otsesõnu näljutamisest) ja jõusaalil ei ole kõige sellega üldse pistmist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noorematele naistele pole see küll soovitav, lihas kasvab ja sellega lisandub nii kaalu kui ka sentimeetreid (eriti säärtel, kintsudel ja kätel).

Segi kammisid või? Igale inimesele on jõusaal kasulik. Sentimeetreid ei lisandu vaid vähenevad jõusaalis.

Et siis nagu tahad lihast ja massi juurde-käi jõusaalis, tahad vastupidist-käi ikka jõusaalis?! Kõlab nagu Kreisiraadio “tulge meie boksi” ????

Jõutreening tugevdab ja suurendab lihast, mõõdud suurenevad, kehakaal kasvab-nii on see looduse poolt seatud. Kui keegi “tänu” jõusaalile oma numbreid vähendab siis tuleneb see ikka vähesest söömisest (ehk otsesõnu näljutamisest) ja jõusaalil ei ole kõige sellega üldse pistmist.

Ja just nii ongi, et mõlema sooviga võib jõusaalis käia.
Kõik sõtub sellest, palju ja kui suurte raskustega Sa midagi teed.
Lihaste kasvatamiseks on raskused palju suuremad. Kaalu langetamiseks tuleb kergele jõutrennile aeroobset juurde teha. Jõusaal on siis keha vormimiseks. Elementaarne teadmine igale jõusaalis käijale.

Noorematele naistele pole see küll soovitav, lihas kasvab ja sellega lisandub nii kaalu kui ka sentimeetreid (eriti säärtel, kintsudel ja kätel).

Segi kammisid või? Igale inimesele on jõusaal kasulik. Sentimeetreid ei lisandu vaid vähenevad jõusaalis.

Tõesti? Kui TA võtab ühes kuus ca kilo juurde lihaste arvelt, siis aastaga kena 12 kilo. Kahe aastaga 24 kg jne. Pole vist hea perspektiiv naisterahvale?

Ei ole see kaalutõus tal lihaste arvelt praegu. 2 nädalaga 2 kilo lihaseid. Mida juttu!
Ja kilo lihast kuus…elevant on ta või?
Kas Sa ei tunne ühtegijõusaals käivat naist? Ka fitnessi naise käivad jõusaalis, mõtle sellele.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lisaks siia juurde, et lihase kasvatamiseks on lisaks suurte raskustega intensiivsele treenimisele vaja ka süüa. Palju süüa. Me räägime ca 3000 kilokalorist päevas. Siis hakkab lihas kasvama. Muidugi peab see 3000 kalorit olema kvaliteetne täisväärtuslik toit, mitte jäätis ja küpsised. Nende kahe viimasega kasvab rasvaprotsent, ei muud. Jõusaalis käimisest hoolimata.

Ehk siis. Vana tõde – kui on soov muuta keha kaalu, koostist ja väljanägemist ükskõik mis suunas, siis 90% sellest on toitumine, mitte trenn. Jõusaalis võid käia punnitamas kolm tundi iga päev, aga kui toitumine on paigast ära ja eesmärke ei toeta, siis ei juhtu midagi.

Need unenäod, kuidas treenimata naisterahvas võtab nädalas juurde kilo lihast… teate, rääkige mõne päris sportlasega ja vaadake, mis ta sellest asjast arvab. Võibolla ta naerab enne ennast katki, ei jõuagi arvamust avaldada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti? Kui TA võtab ühes kuus ca kilo juurde lihaste arvelt, siis aastaga kena 12 kilo. Kahe aastaga 24 kg jne. Pole vist hea perspektiiv naisterahvale?

Sina oled küll täitsa rumal inimene. Miks sa siin teemas sõna ometi võtad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis nagu tahad lihast ja massi juurde-käi jõusaalis, tahad vastupidist-käi ikka jõusaalis?! Kõlab nagu Kreisiraadio “tulge meie boksi” ????

Kuule tola, kui sa saad oma kehasse 1kg lihast 1kg rasva asemel, siis muutud loomulikult kõhnemaks!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest see kaalutõus võib tulla. Toitumist pole muutnud. Ja mõõdud pm sama nagu enne, isegi paar kohta cm väiksem kui enne.

Kaalutõus tuleb lihaste tekkimise arvelt. Rasv kaob ja lihased tekivad asemele. Lihase erikaal on teine kui rasval…..

Jaajah, tühja kõhuga treenides ei kasva sul mingi lihas, ära kujuta ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa reaalne, et 2-3 nädalaga tekib paar kilo lihast.

Mine maga kaineks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kilo lihast nädalas juurde võtta, algajal naisterahval, päris hea

Kiloste hantlitega teeb ilmselt. Peaks poolekilosed võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

36 aastane olen, ma ei kaalu palju 54kg

Enne kui hakkasin saalis käima olin 52kg

Pikkus on 160cm. Lihtsalt paneb imestama selline järsk kaalutõus kui kõik on endiselt sama, liigun väga palju lapsega teen päevas kindlasti 10 tuhat sammu juurde. Kaal hakkas just peale seda tõusma kui trenni hakkasin tegema. Ja nüüd olen täiesti kahevahel, et jätta see jõusaali täiesti ära ja vana elu edasi elada.

Kas sa käid ringi kaalunumber otsaees või millepärast see nii oluline on? Kuidas sul ümbermõõtudega lood on? Kas need kasvavad või kahanevad või ei tee kumbagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis nagu tahad lihast ja massi juurde-käi jõusaalis, tahad vastupidist-käi ikka jõusaalis?! Kõlab nagu Kreisiraadio “tulge meie boksi” ????

Kuule tola, kui sa saad oma kehasse 1kg lihast 1kg rasva asemel, siis muutud loomulikult kõhnemaks!

Rasv ja -lihaskoed on erinevad koed, üks ei asendu kunagi teisega. Kui kilo lihast tuleb juurde, tuleb ka kaalu üks kilo juurde, rasva kogus kehas sellest ei muutu kuigi rasva protsent kehas väheneb.

Lihas on rasvast raskem aga seda õige marginaalselt, tihedused vastavalt 1.1 ja o.9.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis nagu tahad lihast ja massi juurde-käi jõusaalis, tahad vastupidist-käi ikka jõusaalis?! Kõlab nagu Kreisiraadio “tulge meie boksi” ????

Kuule tola, kui sa saad oma kehasse 1kg lihast 1kg rasva asemel, siis muutud loomulikult kõhnemaks!

Rasv ja -lihaskoed on erinevad koed, üks ei asendu kunagi teisega. Kui kilo lihast tuleb juurde, tuleb ka kaalu üks kilo juurde, rasva kogus kehas sellest ei muutu kuigi rasva protsent kehas väheneb.

Lihas on rasvast raskem aga seda õige marginaalselt, tihedused vastavalt 1.1 ja o.9.

Ja ma ajan siin vee veel sogasemaks – ei kaalu tõstes ega langetades ei saa valida, kas see on lihas või rasvkude. Musklimehed võtavad alati bulkingu-faasis (ehk siis kaalu tõstes, lihasmassi kasvatades) juurde ka rasva ja enne võistlusi dieedile minnes kaotatakse alati lisaks rasvale ka lihaskudet 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasv ja -lihaskoed on erinevad koed, üks ei asendu kunagi teisega. Kui kilo lihast tuleb juurde, tuleb ka kaalu üks kilo juurde, rasva kogus kehas sellest ei muutu kuigi rasva protsent kehas väheneb.

Pole öelnud, et asendub. Kui kaal on sama, kuid rasva% väheb ja lihaste osakaal on suurenenud, oled ilmselgelt kõhnem. Mida rohkem lihast, seda suurem kaloripõletus ka puhkeolekus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis nagu tahad lihast ja massi juurde-käi jõusaalis, tahad vastupidist-käi ikka jõusaalis?! Kõlab nagu Kreisiraadio “tulge meie boksi” ????

Kuule tola, kui sa saad oma kehasse 1kg lihast 1kg rasva asemel, siis muutud loomulikult kõhnemaks!

Rasv ja -lihaskoed on erinevad koed, üks ei asendu kunagi teisega. Kui kilo lihast tuleb juurde, tuleb ka kaalu üks kilo juurde, rasva kogus kehas sellest ei muutu kuigi rasva protsent kehas väheneb.

Lihas on rasvast raskem aga seda õige marginaalselt, tihedused vastavalt 1.1 ja o.9.

Selle ütlusega ei mõelda ju otseselt, et üks tuleb teise asemele. Nii on ütlus ja seda kasutatakse võga laialdaselt, ka paljudes trenniartklites olen seda kohanud. Õigem oleks küll öelda, et lihas kasvab rasva kohale ehk siis rasv kaob ära ja selle koha täidab kasvav lihas. Võid ette kujutada käsivarre muutumist. Algselt peenike nõrk lihaskiud ja paks rasvapolster. Lõpuks tugev ja jäme lihas ning rasva pole. Käsivarre mõõt aga väiksem olla, sest rasv on mahulisem. Muidugi, kui see lihas juba väga suur on, siis on mõõt ka suurem.
Igal juhul trenni tehes rasv kaob ja lihas kasvab selle arvelt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei imesta, miks 54kg kaaluv naine ennast nii tihti kaalub, mingi häire?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei imesta, miks 54kg kaaluv naine ennast nii tihti kaalub, mingi häire?

Kui tihti?

Iga hommik ongi end normaalne kaaluda. Sa ei tee seda? Oled see, kes Perekoolis kirjutas, kuidas astus kaalule ja oli 25 kg juurde võtnud, mis sest, et riided läksid samamoodi selga sest kandiski neid telgisuuruses?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei imesta, miks 54kg kaaluv naine ennast nii tihti kaalub, mingi häire?

Kui inimene maha võtta tahab, siis kaalubki tihti ju. Eraldi küsimus on, miks 52 kg kaaluv naine arvab, et peab maha võtma, liiga palju perekooli?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei imesta, miks 54kg kaaluv naine ennast nii tihti kaalub, mingi häire?

Vaata ikka pikkust ka. Kui kasv vaid 160 cm, siis 54 kg on ihasigu häiretest väga kaugel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga hommik on normaalne kaaluda? Minge ometi ravige ennast!

Iga inimene peaks ise aru saama ka ilma kaaluta kas on midagi liigset tekkinud või mitte. Muidu ei saa siis riiete järgi peaks ikka aru saama, 25 kg ei kuku kolinal nädalaga selga!

 

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei imesta, miks 54kg kaaluv naine ennast nii tihti kaalub, mingi häire?

Vaata ikka pikkust ka. Kui kasv vaid 160 cm, siis 54 kg on ihasigu häiretest väga kaugel.

Liiga paks juba?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei imesta, miks 54kg kaaluv naine ennast nii tihti kaalub, mingi häire?

Vaata ikka pikkust ka. Kui kasv vaid 160 cm, siis 54 kg on ihasigu häiretest väga kaugel.

Ta kaalus 52 ja läks selleks jõusaali, et maha võtta, nüüd on 54. Palju siis Sinu arvates 160 pikkuse juures kaaluma peaks? 42?
Täiesti õudne, kuidas inimesed on kinni ainult kaalunumbris.
Mis sest, et trenniga on tervis parem, võhma rohkem ja ehk ka cm vähem, aga kaalunumber kasvab, lõpetan trennis käimise ära! Täiesi jabur ju.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga hommik on normaalne kaaluda? Minge ometi ravige ennast!

Loomulikult on normaalne. Enamik naisi ning paljud mehed teevad seda pea terve elu.

Ja siis on teine äärmus muidugi, kellel täiesti ükskõik, milline välja näeb, sest riietuseks on retuusid ja tuunika.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 91 )


Esileht Ilu ja tervis Jõusaal