Esileht Ilu ja tervis Jõusaalis ainult kardio

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Jõusaalis ainult kardio

Postitas:
Kägu

Kas on inimesi, kes käivad jõusaalis ainult neid kardiomasinaid kasutamas? Et ei teegi jõutrenni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli vahepeal jõutrennist paus kuuaega ja ma tegin seal ikka kardiot. Päris paljud teevad nii.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardiomasinate all mõtled sa mida – jooksulinte, rattaid, sõudmist, steppereid? Jah, loomulikult käiakse jõusaalis ka ainult neid kasutamas. Mina ei kasuta samuti ühtegi jõumasinat, väntan, jooksen, siis võimlen hantlite ja raskustega natuke ja siis veel teen midagi aeroobset. Minusuguseid on palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardiomasinate all mõtled sa mida – jooksulinte, rattaid, sõudmist, steppereid? Jah, loomulikult käiakse jõusaalis ka ainult neid kasutamas. Mina ei kasuta samuti ühtegi jõumasinat, väntan, jooksen, siis võimlen hantlite ja raskustega natuke ja siis veel teen midagi aeroobset. Minusuguseid on palju.

Mõtlesin jah, et kui hakkaks käima, kas siis oleksin ainuke, kes teeks nende n-ö võhmamasinatega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardiomasinate all mõtled sa mida – jooksulinte, rattaid, sõudmist, steppereid? Jah, loomulikult käiakse jõusaalis ka ainult neid kasutamas. Mina ei kasuta samuti ühtegi jõumasinat, väntan, jooksen, siis võimlen hantlite ja raskustega natuke ja siis veel teen midagi aeroobset. Minusuguseid on palju.

Mõtlesin jah, et kui hakkaks käima, kas siis oleksin ainuke, kes teeks nende n-ö võhmamasinatega ????

Ei oleks, usu mind. Need masinad koguaeg huugavad. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen näinyd inimesi igasugu asju jõusaalis tegemas. Nt teismelised neiu-noormees vedelesid tunnikese mattidel ja kudrutasid (siis läjsid ära). Seda nägin nii paar kuud.

Mõni teeb vaid joogat, mõni venitusi. Ja mõni käib vaid saunas.

Ma ise olen paar korda teinud midagi vaid 10 min. Kas on kõht tühi olnud või lihtsalt halb olla.

Kõik on ok.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on selliseid inimesi. Neid pole üldse nii vähe, ma kujutan ette (kuigi ma ei usu, et keegi jälgiks, mida keegi teine täpselt terve trenni teeb).

Mina jällegi ei kasuta iialgi ainsatki kardiomasinat, kui just pole karjuvat hädavajadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ei tea ega jälgi spetsiaalselt, mis kavasid keegi minu kõrval jõusaalis teeb. Iga kord on erinevad inimesed ja erinevatel masinatel… ausalt, kedagi ei huvita, mis masinaid just sina seal jõusaalis kasutad. 🙂 Olen ise ka vahel ainult jooksulindil või rattal olnud, ei mõtle sellele, mida teised mõtlevad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Jõusaalis ainult kardio