Esileht Hobinurk Jõusaalis riietus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Teema: Jõusaalis riietus

Postitas:
Kägu

Läksin mina jõusaali, sest seal on jookulint, jooksutrenn oli vaja ära teha aga väljas väga libe.

Ja vaatan siis, et olen valge vares oma lühkaritega, kõigil retuusid jalas ja isegi meestel. Kas kõik käivad retuusidega, sest kõik teised käivad retuusidega? On retuuside kandmisel põhjus, et paljas nahk ei läheks vastu pinke, hõõrub pink muidu nahka kuidagi?

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun, et inimesed kannavad seda, mis on neile trenni tehes mugav.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks – retuusidega, on nad siis lühikesed või pikad – puudub oht, et kuidagi mingil pingil harkisjalgadega istudes miskit kuskilt välja paistab 8ei pea püksisäärt koguaeg sättima), ei takerdu ka püksisääred kuhugi). Mul endal võrdlev kogemus rattaga sõitmisest – naisterahvana on ikka suur vahe, kas ronin sinna ratta selga lihtsalt  lühikestes pükstes – mis istudes veel veidi üles kerivad ja pool kanni paljastub, või lühikeste retuusidega nii, et mitte miski kuskile üles ei keri ja kann jääb kenasti kaetuks 😀 Sama füüsika on jõusaalis

Nüüd kui sa räägid pikkadest retuusidest, siis kindlasti jõusaalis ei ole tore, kui keegi oma higise kehaga pinke nühib 😀 Ja ega tegelikult pole ilmselt ka endal meeldiv niimoodi istuda, paljas ihu pingi vastas.

Ja kolmas asi on muidugi trendid – ka spordiriietuses on loomulikult trendid nii lõigete kui värvide osas

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin lühikeste retuusidega ja olen ka alati ainus, teistel alati pikad. Mul hakkab seda jooksulindi veel rohkem palav ja eelistan alati lühikesi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks igaüks valib rõivad vastavalt neile harjutustele, mida plaanib teha. Jah, pinkidel on kindlasti parem kaetud nahaga istuda, samuti rattal. Joostes hakkab palav, loomulikult on parem lühikeste pükstega, kui sa muid masinaid ei plaani kasutada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub ju, mida sa teed. Jooks või rühmatrenn, lühikesed shortsid ja topp. Jõusaali masinad, pikem riietus. Masinate peal ei lähe pulss üles ja võib isegi jahe hakata. Rääkimsta masinate metallikülmusest või matt on vastik palju ihu vastas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin pikkade pükstega selle pärast, et 1) ei taha paljastada jalgu – suvel ka õues käin pigem kaetud jalgadega, ainult kui tõesti kuumalaine, siis temperatuuri pärast lühikesed. Siis ma ei pea põdema oma jalgade välimuse pärast, saan trennile keskenduda.

2) Arvan, et pikad püksid hoiavad lihased paremini soojas. Kuna ma teen ainult soojenduse ära velo või ellipsi peal ja edasi liigun rahulikult eri jõusaali masinate vahel.

Ma teiste trenniriideid ei vaata, aga kui ainult joosta või aeroobset teha, siis võib loogiline olla, et lühikeste pükstega on vähem palav.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma teiste trenniriideid ei vaata, …

Ma kasutaks kohe teemat ja küsiks sinult, et mida see tähendab, et sina teiste riideid ei vaata? Pidevalt tuleb kellegagi jutuks, et tema ei vaata jõusaalis või trennis või kuskil muus taolises kohas ei inimesi ega nende riideid. Kuidas te ringi käite siis, mingit klapid on peas? Või pilku maast ei tõsta? Inimene ju paratamatult lihtsalt näeb ümbritsevat ning üldjuhul mida on nähtud, see jääb ka meelde? Teil ei ole nii? Või mida te mõtlete, kui ütlete, et “mina küll ei vaata”?

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või mida te mõtlete, kui ütlete, et “mina küll ei vaata”?

Mõtlen seda, et ei pane tähele. Inimesel on ümbruses igapäevaselt ülipalju informatsiooni ja suuremat osa ta sellest ei märka, sest muidu oleks info üleküllus. Kui minu jaoks pole teiste inimeste riietus üldse tähtis, ei pane seda ka tähele. Samamoodi võib juhtuda, et näiteks oled harjunud mingi keskkonnaga ja ei pane tähelegi, et sinna on uus objekt ilmunud, sest see keskkond on sinu jaoks nagu tapeet, sa ei teadvusta enda jaoks detaile.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin mina jõusaali, sest seal on jookulint, jooksutrenn oli vaja ära teha aga väljas väga libe. Ja vaatan siis, et olen valge vares oma lühkaritega, kõigil retuusid jalas ja isegi meestel. Kas kõik käivad retuusidega, sest kõik teised käivad retuusidega? On retuuside kandmisel põhjus, et paljas nahk ei läheks vastu pinke, hõõrub pink muidu nahka kuidagi?

Kas sa astusid just 80-ndatest välja? Päris imelik riietus ikka, nii kindlasti ei julgeks inimeste sekka ilmuda 😀

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa astusid just 80-ndatest välja? Päris imelik riietus ikka, nii kindlasti ei julgeks inimeste sekka ilmuda

Jane Fonda oli juba sel ajal retuusides. Vaadake tolle aja videoid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin mina jõusaali, sest seal on jookulint, jooksutrenn oli vaja ära teha aga väljas väga libe. Ja vaatan siis, et olen valge vares oma lühkaritega, kõigil retuusid jalas ja isegi meestel. Kas kõik käivad retuusidega, sest kõik teised käivad retuusidega? On retuuside kandmisel põhjus, et paljas nahk ei läheks vastu pinke, hõõrub pink muidu nahka kuidagi?

Kas sa astusid just 80-ndatest välja? Päris imelik riietus ikka, nii kindlasti ei julgeks inimeste sekka ilmuda ????

Miks see imelik on? No kui sul koledad jalad, arudaadav, et häbened, aga muidu?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see imelik on? No kui sul koledad jalad, arudaadav, et häbened, aga muidu?

Sest nii ei käida, nii käiakse kergejõustikut tegemas, mitte jõusaalis ega rühmatrennis.

Sa oled seesama mutt, kes mingist kataloogist mutiriideid tellides petta sai?

+3
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mõtlen seda, et ei pane tähele. Inimesel on ümbruses igapäevaselt ülipalju informatsiooni ja suuremat osa ta sellest ei märka, sest muidu oleks info üleküllus. Kui minu jaoks pole teiste inimeste riietus üldse tähtis, ei pane seda ka tähele. Samamoodi võib juhtuda, et näiteks oled harjunud mingi keskkonnaga ja ei pane tähelegi, et sinna on uus objekt ilmunud, sest see keskkond on sinu jaoks nagu tapeet, sa ei teadvusta enda jaoks detaile.

Jõusaalis pole mingit info üleküllust, vastupidi, on igavus, sest olulist infot pole üldse. Seega jääb meelde kõik, mida näed. Ma tõesõna ei saa aru, millest sa räägid.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see imelik on? No kui sul koledad jalad, arudaadav, et häbened, aga muidu?

Sest nii ei käida, nii käiakse kergejõustikut tegemas, mitte jõusaalis ega rühmatrennis.

Sa oled seesama mutt, kes mingist kataloogist mutiriideid tellides petta sai?

Kas sa seesama segane mutt?

 

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks see imelik on? No kui sul koledad jalad, arudaadav, et häbened, aga muidu?

Sest nii ei käida, nii käiakse kergejõustikut tegemas, mitte jõusaalis ega rühmatrennis.

Sa oled seesama mutt, kes mingist kataloogist mutiriideid tellides petta sai?

Kas praegu peaks õues jooksma lühikestes pükstes, sest see on kergejõustik? Pikad soojad retuusid on keelatud?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see imelik on? No kui sul koledad jalad, arudaadav, et häbened, aga muidu?

Sest nii ei käida, nii käiakse kergejõustikut tegemas, mitte jõusaalis ega rühmatrennis.

Sa oled seesama mutt, kes mingist kataloogist mutiriideid tellides petta sai?

Sinusuguste pärast tunnevadki palju valehäbi ja ei julge kuskil trennis käia, sest äkki on “vale riietus”, nad on trenni jaoks “liiga paksud”, ei oska kohe kõike õigesti teha, häbenevad kergeid raskusi jne jne.

Mismõttes nii ei käida trennis? Kui sul on riided seljas, siis käi kuidas tahad. jah, palja higise ihuga vastu pinke nühkida ei ole väga okei, aga tänapäeval võiks ju tegelikult lugupidavas jõusaalis olla võimalus pink enne sinna peale istumist ära desinfitseerida. Võibolla ongi – ma ei käi jõusaalis.

Kahjuks olen tõesti näinud, et just noored tüdrukud vaatavad kõõrdi vanematele naistele, kes tulevad trenni mingites “tavalistes riietes”, st et ei olegi retuusid vaid on – oh issand halasta, dressipüksid või lühikesed püksid. Ja mingi spetsliibuva trennitopi asemel on – hoidku jumal – tavaline t-särk või maika 😀

Keskenduge tõesti endale ja vähem teistele inimestele.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see imelik on? No kui sul koledad jalad, arudaadav, et häbened, aga muidu?

Sest nii ei käida, nii käiakse kergejõustikut tegemas, mitte jõusaalis ega rühmatrennis.

Sa oled seesama mutt, kes mingist kataloogist mutiriideid tellides petta sai?

Sinusuguste pärast tunnevadki palju valehäbi ja ei julge kuskil trennis käia, sest äkki on “vale riietus”, nad on trenni jaoks “liiga paksud”, ei oska kohe kõike õigesti teha, häbenevad kergeid raskusi jne jne.

Mismõttes nii ei käida trennis? Kui sul on riided seljas, siis käi kuidas tahad. jah, palja higise ihuga vastu pinke nühkida ei ole väga okei, aga tänapäeval võiks ju tegelikult lugupidavas jõusaalis olla võimalus pink enne sinna peale istumist ära desinfitseerida. Võibolla ongi – ma ei käi jõusaalis.

Kahjuks olen tõesti näinud, et just noored tüdrukud vaatavad kõõrdi vanematele naistele, kes tulevad trenni mingites “tavalistes riietes”, st et ei olegi retuusid vaid on – oh issand halasta, dressipüksid või lühikesed püksid. Ja mingi spetsliibuva trennitopi asemel on – hoidku jumal – tavaline t-särk või maika ????

Keskenduge tõesti endale ja vähem teistele inimestele.

Ma olengi vanem naine????

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastuseks TA küsimusele – käin retuusidega, poolpikkadega. Olen vanem naine, kerges ülekaalus – seega lühkaritega näeks veider välja, teiseks on mugav.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see imelik on? No kui sul koledad jalad, arudaadav, et häbened, aga muidu?

Sest nii ei käida, nii käiakse kergejõustikut tegemas, mitte jõusaalis ega rühmatrennis.

Sa oled seesama mutt, kes mingist kataloogist mutiriideid tellides petta sai?

Sinusuguste pärast tunnevadki palju valehäbi ja ei julge kuskil trennis käia, sest äkki on “vale riietus”, nad on trenni jaoks “liiga paksud”, ei oska kohe kõike õigesti teha, häbenevad kergeid raskusi jne jne.

Mismõttes nii ei käida trennis? Kui sul on riided seljas, siis käi kuidas tahad. jah, palja higise ihuga vastu pinke nühkida ei ole väga okei, aga tänapäeval võiks ju tegelikult lugupidavas jõusaalis olla võimalus pink enne sinna peale istumist ära desinfitseerida. Võibolla ongi – ma ei käi jõusaalis.

Kahjuks olen tõesti näinud, et just noored tüdrukud vaatavad kõõrdi vanematele naistele, kes tulevad trenni mingites “tavalistes riietes”, st et ei olegi retuusid vaid on – oh issand halasta, dressipüksid või lühikesed püksid. Ja mingi spetsliibuva trennitopi asemel on – hoidku jumal – tavaline t-särk või maika ????

Keskenduge tõesti endale ja vähem teistele inimestele.

Tegelikult tuleb pingi või mati peale panna oma trennirätik, nii et see ihu just vastu pinki ei nühigi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest nii ei käida, nii käiakse kergejõustikut tegemas, mitte jõusaalis ega rühmatrennis.

Õpi kirjutama, koomik!

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kannan nii jõusaalis kui rühmatrennides kas pikki või kolmveerandpikkuses pükse/retuuse pigem mugavuse ja hügieeni pärast. Laiad püksid võivad masinate vahele jääda ning higine paljas nahk masinate vastas ei ole ka mugav. Trennirätik on niikuinii kaasas aga siiski. Trennisärk on samal põhjusel käistega, et siis higi jääb kangasse mitte ei tilgu maha või  masinatele.

Lindil joostes ilmselt lühikesed püksid täitsa OK kuna masinate ja naha kontakti siis pole.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõusaalis, kus käin, on olemas paber ja des. vahendid – sellega puhastan need kohad üle, kus masinaga kokku puutun.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpi kirjutama, koomik!

Õpi end normaalselt riietuma, õudukas.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Õpi end normaalselt riietuma, õudukas.

Parandan end-riietama.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eks need retuusid ole suuresti ka moeasi, 20 a tagasi näiteks ei käinud keegi spordiklubis retuusidega (vähemalt mitte Eestis). Samas peab ütlema, et mugavad ja praktilised on need küll, ma ise käin ka trennis ainult täispikkade retuusidega, minu jaoks väga hea variant, siis ma ei pea oma lumivalgeid/sinakaid/lillakaid sääri välgutama ja enne trenni jalgu raseerima :D. Kui sina aga ei taha mis iganes põhjusel retuuse kanda, siis see on täiesti okei. Kanna just seda, mis on sinu jaoks mugav ja sobiv. Näiteks ühes poksimisega rühmatrennis kannavad paljud naised lühikesi pükse ja üleüldse võib spordiklubis näha siiski ka dressipükse ja T-särke ja muudki. Ma ise pole tähele pannud, et moeteadlikud tibid kellegi peale silmi pööritaks, aga kui keegi seda peaks tegema, siis on see sügavalt tema enda probleem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vahet seal on, mis on moes? Las igaüks köib, kuidas tahab. Peaasi, et liputaja moodi ei ole alt ega ülalt. Pole need retuusid ka midagi, mida kõik ju tahavad. Tõesti, enne retuuse kanti hea meelega hoopis muid asju ja keegi ei rääkinud, et retuusid on õigemad. Ise liibukaid ei kanna, pigem veidi kehast liikuvamaid riideid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks ühes poksimisega rühmatrennis kannavad paljud naised lühikesi pükse ja üleüldse võib spordiklubis näha siiski ka dressipükse ja T-särke ja muudki.

Dressipüksid alt kummiga koos lohvaka ühelt kehapoolelt tõstetud t-särgiga ongi moes 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üleüldse võib spordiklubis näha siiski ka dressipükse ja T-särke

Olen 50+ ülekaalus naine ning retuusidega näeksin väga veider välja. Seega loomulikult dressipüksid (mitte alt kummiga) ja T-särk (mitte moekalt värvli vahel), mis muud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kannan riideid vastavalt valitsevatele oludele ja funktsionaalsetele nõuetele. Talvel pikki retuuse, sest lähen kodust otse trenniriietega jõusaali ja lühkaritega oleks praegu nagu tiba külm. Suvel kuumalainega kannan pigem lühikesi pükse (sest taaskord, reeglina lähen kodust otse trenniriietega saali). Samas jalapäevadel eelistaks pigem pikki retuuse, sest osadel jalamasinatel on ebamugav, kui paljas nahk vastu masinat on, aga eks ma siis katsun kuidagi valida, mis hetkel prioriteet võiks olla. Et kas hullem on kuumaga kanda pikki pükse või kannatada ära natuke pingi materjali oma jalgade vastas (või valida alternatiivne harjutus).

Teemaalgatajast saan mõnes mõttes aru, sest endise pikamaajooksjana eelistasin alati lühikesi pükse, kui temperatuur vähegi üle 15 kraadi oli. Joostes hakkab väga kiiresti väga palav ja pikad püksid on väga ebamugavad, kui palav on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )


Esileht Hobinurk Jõusaalis riietus