Esileht Hobinurk Jõusaalis riietus

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: Jõusaalis riietus

Postitas:
Kägu

Ma tulen praegu myfitnrssi virust, kus 1 poiss oli sokkides, 1 poiss sokkides ja plätudes, mõlemad lühkarites. 2 tüdrukut olid paksudes hoodides, 1 poiss paksudes dressides. Ainult nokats seekord puudus. Ehk kõik isendid olid esindatud.

Kes neid lapsi sinna laseb? Alaealiseid minu käidavates klubides pole.

Tead, ma olen nii vana mutt, et kõik minust nooremad on poisid-tüdrukud.

Aga eriti asjakohane märkus sinu poolt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tulen praegu myfitnrssi virust, kus 1 poiss oli sokkides, 1 poiss sokkides ja plätudes, mõlemad lühkarites. 2 tüdrukut olid paksudes hoodides, 1 poiss paksudes dressides. Ainult nokats seekord puudus. Ehk kõik isendid olid esindatud.

Kes neid lapsi sinna laseb? Alaealiseid minu käidavates klubides pole.

Tohoh, sul on mingi adult jõusaal?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohoh, sul on mingi adult jõusaal?

Käin Myfitnessis ja lapsi pole näinud tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohoh, sul on mingi adult jõusaal?

Käin Myfitnessis ja lapsi pole näinud tõesti.

Arvestades, kui populaarne on jõusaal 14+ noorte seas, siis ilmselgelt on sul kas tahtlik kanapimedus või sa lihtsalt ei tunne vanuseid õigesti ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absoluutselt igaüks vahib. Ei tasu õilishinge mängida. (Kuidas muidu see üks teab, er teisel on tselluliit. Peab üsna ligidalt jõllitama, et seda näha)

Ma arvan ka, et ma ikka näen ja märkan, aga katsusin just seda teemat lugedes meenutada, aga no absoluutselt ei mäleta, mis kellelgi trennis seljas on olnud. Ju ei ole midagi nii eriskummalist olnud, et meelde oleks jäänud. Sellele, kas kellelgi on lühikesed v pikad püksid, tõesti nii palju tähelepanu ei pööra, et meelde jääks. Märkan rohkem siis, kui endal on midagi vaja, uusi pükse näiteks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades, kui populaarne on jõusaal 14+ noorte seas, siis ilmselgelt on sul kas tahtlik kanapimedus või sa lihtsalt ei tunne vanuseid õigesti ära.

Ja sina siis näed pidevalt? Mis kell sa käid saalis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades, kui populaarne on jõusaal 14+ noorte seas, siis ilmselgelt on sul kas tahtlik kanapimedus või sa lihtsalt ei tunne vanuseid õigesti ära.

Ja sina siis näed pidevalt? Mis kell sa käid saalis?

Käin erinevatel aegadel. Kõige rohkem on noori päeval, kuskil 15-16 peale kooliaega, aga ka õhtuti 20-21 ajal. Oma poeg käib kas hommikul (puhkepäeviti) 10 ajal või peale kooli 17 ajal. Seega on neid võimalik jõusaalis kohata igal ajal. Reeglina käivad pundiga, st. mitmekesi koos. Aga on ka üksinda tegutsejaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin erinevatel aegadel. Kõige rohkem on noori päeval, kuskil 15-16 peale kooliaega, aga ka õhtuti 20-21 ajal. Oma poeg käib kas hommikul (puhkepäeviti) 10 ajal või peale kooli 17 ajal. Seega on neid võimalik jõusaalis kohata igal ajal. Reeglina käivad pundiga, st. mitmekesi koos. Aga on ka üksinda tegutsejaid.

Ta võib-olla ei saa aru, et need on lapsed. Mul on endal 13 aastane poeg ja ta näeb suhteliselt täiskasvanud mehe moodi välja, pikkust on 176 cm. 15-16 aastastel on juba habe ka ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin erinevatel aegadel. Kõige rohkem on noori päeval, kuskil 15-16 peale kooliaega, aga ka õhtuti 20-21 ajal. Oma poeg käib kas hommikul (puhkepäeviti) 10 ajal või peale kooli 17 ajal. Seega on neid võimalik jõusaalis kohata igal ajal. Reeglina käivad pundiga, st. mitmekesi koos. Aga on ka üksinda tegutsejaid.

Mina käin kell 16.45 ning olen näinud noori vaid siis, kui on mingi mitmekümne noore ühistrenn. Saalis niisama masinatel mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 14-aastae on 182 cm pikk, jõusaalis käib peale kooli või siis nädalavahetusel hommikuti. See, et sina neid ei näe, ei tähenda, et alaealised seal ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädalavahetusel on ka nt isa-poja kombod. Tore ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lühikeste riietega pole kuigi mugav. Teades et seal masinatel ja mattidel higistatakse. Pühitakse küll ära peale kasutamist. Aga kui korralikult? Muidugi võib ka enne kasutamist ära pühkida veel. Koroona ajal nii hakatigi tegema-enne ja pärast masina või mati kasutust. Isegi kord pühkida masinaid on parem, puhtam, kui käia suvel minis linnas, kohvikutes ja istuda seal toolidel millel on istutud lühikeste riietega. Neid toole küll keegi ei pühi, aga palav on kõigil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )


Esileht Hobinurk Jõusaalis riietus