Esileht Ilu Jõusaalis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Jõusaalis

Postitas:
Kägu

Aga mida on võistelda napima rinnahoidja või rohkema meigi osas? Et võidab see, kel rohkem meiki? Mida ta täpselt võidab? Meeste tähelepanu, raha?

Ilu ongi paljuski võlts, see ei huvita kedagi. Meigita ja naturaalsete riosmete, kulmude, huultega on naistel teine välimus. Osad püüavad ka meigita pilku, enamik mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule vaevalt need naised tõesti mingite suvaliste meeste tähelepanu tahavad

On kahte sorti naisi: ühed väldivad tähelepanu, teised ihkavad. Vaataja ebameeldiv välimus ei puutu asjasse, ega nad neid mehi taha ega soovi vägiststud saada, aga nad esinevad publikule, näitavad end, tahavad tähelepanu. mitte soovimatut, mitte ahistamist. Publik tekib alates ühest inimesest, kes peale sinu veel ruumis viibib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule vaevalt need naised tõesti mingite suvaliste meeste tähelepanu tahavad

On kahte sorti naisi: ühed väldivad tähelepanu, teised ihkavad. Vaataja ebameeldiv välimus ei puutu asjasse, ega nad neid mehi taha ega soovi vägiststud saada, aga nad esinevad publikule, näitavad end, tahavad tähelepanu. mitte soovimatut, mitte ahistamist. Publik tekib alates ühest inimesest, kes peale sinu veel ruumis viibib.

See on mingist eneseabi õpikust?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mingist eneseabi õpikust?

Miks eneseabi õpikust. Mõni naudib tähelepanu, teine mitte. Mul on üks sõbranna, kes kogu aeg käitub nii, et vaadake mind. Näiteks kasvõi hotelli hommikusöögilauas kohvi võttes ta kummardab, ajab tagumiku urvi, kõnnib nii, et kõik vaataks. Kui käime tänaval, siis teda üldse ei huvita, kes vaatab, olgu see või kodutu koll. Kui mind ebameeldiv mees imalalt vahib, siis mulle tekitab see vastikust, tema hakkab ennast kohe kohendama, juukseid loopima ja on ilmselgelt meelitatud. Selliseid naisi on palju. Näiteks käisin ükskord laste kontserdil ja seal oli lapsevanemana ka Kristiina Ehin. Ta ei istunud teiste hulka, vaid ette eraldi näoga mitte lava, vaid inimeste poole ja hakkas seal siis erinevaid poose võtma, et vaadake nüüd kõik mind. Ja ta ei olnud seal esineja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja KELLELE sa seda enda välimust näitad? Kellele sa end müüd? Loomulikult teete te seda vaid meeste pärast. Ärge ajage muud iba.

Ma käin rühmatrennides, kus pole ühtki meest, aga naised täpselt samasugustes riietes.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1987 käisid jõusaalis liibuva topiga?

Jah, siis oli topi asemel treeningtrikoo.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule vaevalt need naised tõesti mingite suvaliste meeste tähelepanu tahavad

On kahte sorti naisi: ühed väldivad tähelepanu, teised ihkavad. Vaataja ebameeldiv välimus ei puutu asjasse, ega nad neid mehi taha ega soovi vägiststud saada, aga nad esinevad publikule, näitavad end, tahavad tähelepanu. mitte soovimatut, mitte ahistamist. Publik tekib alates ühest inimesest, kes peale sinu veel ruumis viibib.

See on mingist eneseabi õpikust?

Nope. Ja kui ei usu, lase end filmida, kui oled üksi kodus vs avalikus kohas. Aga filmida tuleb sinu teadmata.

Samuti kasvata juustelt värv välja, eemalda kulinad ja lisad ning hakka riietuma nagu hall hiir. Dušš, kamm ja laiad puuvillased riided.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mingist eneseabi õpikust?

Miks eneseabi õpikust. Mõni naudib tähelepanu, teine mitte. Mul on üks sõbranna, kes kogu aeg käitub nii, et vaadake mind. Näiteks kasvõi hotelli hommikusöögilauas kohvi võttes ta kummardab, ajab tagumiku urvi, kõnnib nii, et kõik vaataks. Kui käime tänaval, siis teda üldse ei huvita, kes vaatab, olgu see või kodutu koll. Kui mind ebameeldiv mees imalalt vahib, siis mulle tekitab see vastikust, tema hakkab ennast kohe kohendama, juukseid loopima ja on ilmselgelt meelitatud. Selliseid naisi on palju. Näiteks käisin ükskord laste kontserdil ja seal oli lapsevanemana ka Kristiina Ehin. Ta ei istunud teiste hulka, vaid ette eraldi näoga mitte lava, vaid inimeste poole ja hakkas seal siis erinevaid poose võtma, et vaadake nüüd kõik mind. Ja ta ei olnud seal esineja.

Just. Või naised, kes töötavad ametiasutuses ja rinnad on välja toodud nii, et nööbid eest lahti. Olen ise näinud. Või kõik need instamodellid ja muud modellid või tavainimesed, kes end näitavad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule vaevalt need naised tõesti mingite suvaliste meeste tähelepanu tahavad

On kahte sorti naisi: ühed väldivad tähelepanu, teised ihkavad. Vaataja ebameeldiv välimus ei puutu asjasse, ega nad neid mehi taha ega soovi vägiststud saada, aga nad esinevad publikule, näitavad end, tahavad tähelepanu. mitte soovimatut, mitte ahistamist. Publik tekib alates ühest inimesest, kes peale sinu veel ruumis viibib.

See on mingist eneseabi õpikust?

Nope. Ja kui ei usu, lase end filmida, kui oled üksi kodus vs avalikus kohas. Aga filmida tuleb sinu teadmata.

Samuti kasvata juustelt värv välja, eemalda kulinad ja lisad ning hakka riietuma nagu hall hiir. Dušš, kamm ja laiad puuvillased riided.

Ma usun, et naisi on rohkem, kui kahte sorti. See on lihtsustus pärismaailma kirjeldamiseks. Miks ma ei peaks enda eest ka kodus olles hoolitsema? Kodu koristan ma ikka isegi, kui keegi külla pole tulemas.

Miks sa need soovitused välja tõid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et naisi on rohkem, kui kahte sorti. See on lihtsustus pärismaailma kirjeldamiseks. Miks ma ei peaks enda eest ka kodus olles hoolitsema? Kodu koristan ma ikka isegi, kui keegi külla pole tulemas.

Miks sa need soovitused välja tõid?

Kuidas rohkem? Kas naudid tähelepanu või mitte. Pole võimalik valitud inimestele oma tisse ja pepuvahet näidata, ainult mehele privaatselt, aga nii, kui välja lähed, hakkavad mehed naisi hindama ja rõvedaid mõtteid mõtlema.

Liibuv miniseelik, dekolteejoon, kõrged kontsad ja täismeik, no ei korista kodus nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On isegi ütlus, et igas kanakarjas peab kukk olema ja see on tõene. Naised muutuvad, kui mees ruumi astub ja olen seda sadu kordi näinud. Olgu kui rõve tahes, ikka mees. Naised tahavad end tunda tahetuna, ega nad siis koletisega seksuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et naisi on rohkem, kui kahte sorti. See on lihtsustus pärismaailma kirjeldamiseks. Miks ma ei peaks enda eest ka kodus olles hoolitsema? Kodu koristan ma ikka isegi, kui keegi külla pole tulemas.

Miks sa need soovitused välja tõid?

Kuidas rohkem? Kas naudid tähelepanu või mitte. Pole võimalik valitud inimestele oma tisse ja pepuvahet näidata, ainult mehele privaatselt, aga nii, kui välja lähed, hakkavad mehed naisi hindama ja rõvedaid mõtteid mõtlema.

Liibuv miniseelik, dekolteejoon, kõrged kontsad ja täismeik, no ei korista kodus nii.

Kindlasti on rohkem, ära jama, ega päriselu pole nii lihtne nagu sa arvad. Aga sa arvad, et naine ei mõtle üldse näiteks endale, kui ta paneb sellised riided selga. Et nagu tema enda maitse riiete või meigi osas ei loe üldse, ainult mõtleb meestele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On isegi ütlus, et igas kanakarjas peab kukk olema ja see on tõene. Naised muutuvad, kui mees ruumi astub ja olen seda sadu kordi näinud. Olgu kui rõve tahes, ikka mees. Naised tahavad end tunda tahetuna, ega nad siis koletisega seksuta.

Aga oled näinud, kuidas mehed muutuvad? 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On isegi ütlus, et igas kanakarjas peab kukk olema ja see on tõene. Naised muutuvad, kui mees ruumi astub ja olen seda sadu kordi näinud. Olgu kui rõve tahes, ikka mees. Naised tahavad end tunda tahetuna, ega nad siis koletisega seksuta.

Aga oled näinud, kuidas mehed muutuvad? ???? ????

Muidugi, kui on naiste seltskond, siis mees suhtleb ühega teisiti kui teistega. Valib nö pandavuse alusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igas küljes? Heal juhul on ühes seinas. Tehnika? No eks võrksäärte ja push-up tagumikuga retuusides näeb jah kõige paremini tehnikat.

Minu jõusaalis on peeglid kolmes küljes. Mis võrku puutub, siis see toob lihase väga kenasti esile ja on hea progressi imetleda küll, käevartel näiteks.
Push-up tagumikuga retuusidest on vähe abi, ikka tagumikulihast on vaja sinna sisse, et oleks, mida vaadata ja näidata. Seda näeb tõepoolest samuti retuusides paremini kui dressides.

Ja tehnikat mingi lehviva riidehunniku seest tõesti väga ei näe, see on tõsi. Lisaks sellele jooksevad laiad püksisääred ja särgid liigutades mööda keha üles, mis on lihtsalt ebamugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just. Või naised, kes töötavad ametiasutuses ja rinnad on välja toodud nii, et nööbid eest lahti. Olen ise näinud. Või kõik need instamodellid ja muud modellid või tavainimesed, kes end näitavad.

Ok, nüüd me räägimu juba lihtsalt labastest naistest. See on veidi teine teema kuiu liibuvate riietega jõusaalis käimine, mis on täiesti normaalne ja viisakas käitumine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just. Või naised, kes töötavad ametiasutuses ja rinnad on välja toodud nii, et nööbid eest lahti. Olen ise näinud. Või kõik need instamodellid ja muud modellid või tavainimesed, kes end näitavad.

Ok, nüüd me räägimu juba lihtsalt labastest naistest. See on veidi teine teema kuiu liibuvate riietega jõusaalis käimine, mis on täiesti normaalne ja viisakas käitumine.

No mina pole teemaalgatajagi. Trennis on trenniriided omal kohal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et naisi on rohkem, kui kahte sorti. See on lihtsustus pärismaailma kirjeldamiseks. Miks ma ei peaks enda eest ka kodus olles hoolitsema? Kodu koristan ma ikka isegi, kui keegi külla pole tulemas.

Miks sa need soovitused välja tõid?

Kuidas rohkem? Kas naudid tähelepanu või mitte. Pole võimalik valitud inimestele oma tisse ja pepuvahet näidata, ainult mehele privaatselt, aga nii, kui välja lähed, hakkavad mehed naisi hindama ja rõvedaid mõtteid mõtlema.

Liibuv miniseelik, dekolteejoon, kõrged kontsad ja täismeik, no ei korista kodus nii.

Kindlasti on rohkem, ära jama, ega päriselu pole nii lihtne nagu sa arvad. Aga sa arvad, et naine ei mõtle üldse näiteks endale, kui ta paneb sellised riided selga. Et nagu tema enda maitse riiete või meigi osas ei loe üldse, ainult mõtleb meestele.

Minu arvamus on sama, mis enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul olid eile kodus need push up retuusid (sest peale rasedust hetkel veel palju muud peale retuuside ei mahu jalga, uusi ei osta) ja käisin toas vaid rinnahoidja väel ringi (sest nii mugav imetada). Ehk teoreetiliselt peaks see kirjelduse järgi maru seksikas olema, aga mul samal ajal juuksed krunnis, kõht veel sünnitusest lodev jne. Mul pole aimugi, kas mees mind seksika pilguga kodus vaatas või ei, kahtlen, et ei – ammugi ei vaataks siis võõrad. Seega ei saaks öelda, et napp ja liibuv riietus oleks just see, mis “seksikaks” teeb. Seksikus on pigem olemus ja kõik kompott kokku, tihti pigem seotud hoiakuga. See kui keegi juba lihtsalt nappi ja liibuvat riietust ja natuke rohkem keha näitamist seksualiseerib on siiski peas kinni.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast on muutunud jõusaal kohaks, kus naised riietuvad järjest seksikamalt ja pärast kurdavad kuidas keegi jõllitab?

Kunagi oli jõusaal koht, kuhu ming trenni tegema..higised, tavalised ja lihtsad inimesed.

Kui meeste poolte pealt see suurt muutunud ei ole, siis naiste poole peal on lood hoopis teised.

Peaaegu igal naisel on tuharaid välja toovad retuusid- olenemata sinu suurusese, olgu see S, M või XL.

Vahel ei saagi aru, kas trennis käiakse trenni tegemas või ennast näitamas, sest paljud on tugevalt lõhnastatud ja korralikult meigitud.

Tavalised retuusid ja trennitopid on out ja olenemata figuurist on kõik kehakontuure järgiv ja pigem seksikas.

https://www.instagram.com/p/CZHeVEpu5Uf/?utm_medium=copy_link

Tema ei tee jõusaalis trenni, küll aga lihastreeningut keha raskusega ja kardiot.

Kas sellist riietust pidasid silmas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riiete osas ma arvan igaüks kannab mis mugav, aga meigi suhtes mind näiteks häirib kui ujulas/veekeskuses on tugevasti meigitud naised.

See komme on pea eranditult venelannadel mingil põhjusel ja mõjub ebahügieeniliselt, sest mingi osa sellest meigist jõuab siiski paratamatult vette.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahaaa…hea teema! Audenteses käib ka jõusaalis üks tiba küpsemas eas naine, kellel on koguaeg lokid peas, juuksed lahti, perfektne meik ja parfüüm.

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule vaevalt need naised tõesti mingite suvaliste meeste tähelepanu tahavad

On kahte sorti naisi: ühed väldivad tähelepanu, teised ihkavad. Vaataja ebameeldiv välimus ei puutu asjasse, ega nad neid mehi taha ega soovi vägiststud saada, aga nad esinevad publikule, näitavad end, tahavad tähelepanu. mitte soovimatut, mitte ahistamist. Publik tekib alates ühest inimesest, kes peale sinu veel ruumis viibib.

Inimesi on kahte sorti: need, kes jagavad inimesi kahte sorti ja need, kes ei jaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesi on kahte sorti: need, kes jagavad inimesi kahte sorti ja need, kes ei jaga.

Inimene, kes inimesi ei lahterda, pettub sügavalt.
Millegi peale pole solvuda ei tähelepanu nautijail, ei nurgas seisjail. Aga nimetame asju, nagu nad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka väga igasuguseid inimesi on spordiklubis. Võibolla mõni landib ka, aga mul on tunne, et enamus lihtsalt järgib üldist moodi – hetkel on sellised liibukad moes, neid on palju saada ja eks ma siis ise ka käi nendega. Kui keha enam-vähem vormis, siis on niisugustes riietes ennekõike endal hea meel ennast näha ja see motiveerib edasi tegutsema.

Kirjutajast jääb küll endast pigem mulje, et ta on hüperseksuaalne ja siis iga aimatav kehakumerus kohe erutab/ärritab. Nagu mõni moslem, kes pole kunagi naisest muud näinud kui silmi ja vb parimal juhul sõrmeotsi, nii et läheb kohe kiima, kui kuskil kitsaid teksasid või paljast põlve või õlga näeb. Asi on sinus, usu mind.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks põhjus võib olla selles, et mood on muutunud. Ikka tahetakse riietuda nagu suunamudijad ja praegu on lihtsalt moes just sellised spordiriided. Sportivad suunamudijad on juba mitmeid aastaid olnud populaarsed ja nende palk tulebki suures osas riiete ja muu nänni reklaamimisest. Lisaks ka see, et riided/meik ei maksa põhiliselt enam midagi ehk aina suurem hulk inimesi saab lubada endale riietuda uusimate ”trendide” järgi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõusaalides on trendid, täpselt nagu igal pool mujalgi. Fitness-riided on tavaline turuosa üleüldisest rõiva- ja moeturust ning loomulikult on seal mingisugune hetkel käibel olev mood. Täpselt nagu teksadel, jalanõudel või kasvõi ülikondadel.

Olen tähele pannud, et noortel tüdrukutel pigem on seljas suured lohvakad t-särgid, dressipüksid, dressipluusid. Retuuse pigem ei kanta, on kas lühikesed biker shortsid või siis dressipüksid. 25+ vanus kannab siis rohkem sellist teemaalgatajat ärritanud riietust ja siis 40+ vanus käib klassikaliste toppide-retuusidega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahaaa…hea teema! Audenteses käib ka jõusaalis üks tiba küpsemas eas naine, kellel on koguaeg lokid peas, juuksed lahti, perfektne meik ja parfüüm.

Lisaks temale käib seal kindlasti palju nooremas eas pakse, kes näevad välja nagu trollid. Keda on kenam vaadata?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahaaa…hea teema! Audenteses käib ka jõusaalis üks tiba küpsemas eas naine, kellel on koguaeg lokid peas, juuksed lahti, perfektne meik ja parfüüm.

Lisaks temale käib seal kindlasti palju nooremas eas pakse, kes näevad välja nagu trollid. Keda on kenam vaadata?

Käib küll, jah. Seal käib igasuguseid inimesi, nagu teisteski jõusaalides.

On ühed meesterahvad puuvillastes dressides, mis higist märjad ja ei, nad ei puhasta enda järelt trenažööre, vot see on rõve. Mingi lokkidega tädi ei saa ligilähedalegi. Äkki proua hüppas kiirelt lõunapausi ajal läbi? Ja kust tead, et parfüüm, miks mitte higipulk? Täismeik võib ka püsimeik olla. Kust sina tead? Või on ta nii suurtes kompleksides, et ei julge end päris-endana näidata? Siis on hea, et tervisega tegeleb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis vahet seal on.  Las neil olla seljas mis tahes. Tahavad tähelepanu või iseennast imetleda, no mis vahet seal on. Ärge ainult palun hoidke jalapressi pool tundi kinni, sellest 24 minutit telos passides ja ülejäänud aja 25kg ketastega “treenides”. See on tõsine probleem.

Ma olen selline kummaline inimene, et ma hakkan trenni tehes higitsama. Sellepärast on mu topp ka käisteta ja suvel on biker retuusid. Kuigi vanus läheneb 4kümnele.  Mind ei häiri küll ükski pushup retuus või rinnahoidja väel trenni tegev nooruk. Kui neil pekk üle värvli voolab, siis lihtsalt korraks mõtlen, et nii tore, et kompleksid puuduvad. Oleks mul ka selles vanuses selline enesekindlus olnud. Või isegi oma vanuses.

Kuigi pean tunnistama, ka minu jõusaalis on üks naisterahvas, kes ilmselgelt otsib tähelepanu. Pole enam esimene noorus ja vorm on küll hea, pole salata. Rinnad ilmselt natuke kohendatud ja topp on nii lühike, et õlapressi ajal kujutlusvõimele ruumi ei ole vaja jätta. Sest topi all rinnahoidjat ei ole. See mind natuke häirib. Ma ei tea ka miks. No kui keegi tahab rinnad paljad trenni teha, no mis mul sellega asja eksole. Aga natuke on ikka ebamugav, aga eks ma lihtsalt pean sellest üe saama 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Ilu Jõusaalis