Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jube pomakas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Jube pomakas

Postitas:
Kägu

Kellel veel on selline räme prohmakas olnud, et ei saa oksekausi äärest eemale. Ma jõin mingi 5 viina umbes, alates emasp enam ei joonud. Ma pole ka eriline jooja, niisasama kunagi ei tipsuta. Ja nüüd on peaaegu prohmakas möödas, aga mitte midagi süüa kohe üldse ei saa. Täna sõin natuke kartuliuputru, siis nagu okastraart oli kurgus. Kas keegi teab, on see äkki oksendamist. Ja kui kaua üldse võib see pohmatunne kesta?

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vabandust pohmakas

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kui kaua üldse võib see pohmatunne kesta?

Üldjuhul sama kaua, kui mitu päeva oled joonud MIINUS üks. Ehk siis mul kestaks see paha olek 5 viina puhul 4 päeva. Kokku oledki siis 9 päeva ära raisanud.  Samas “sportlastel” peaks rutem üle minema; aga need ei suuda ka viite viina järjest ära juua.

Kogu see põdemise aeg ei saagi/tahagi suurt midagi süüa. Kõhus saavad mingid asjad haiget ja siis kannatabki ainult vett, piima, mahlu jne tarbida.

Minu puhul käiks jutt 0,7L viinadest, sest liitrit päevas ikka päris ära ei kannata ja 0,5 on jälle liiga väike.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Joo peale 🙂

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Joo nii kaua, kuni meenub, kas sul on pomakas, prohmakas või pohmakas. Või oled sa ohmakas.

+14
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain siit perekoolist hea soovituse ükskord, et pohmakaga tasub proovida juua Sprite’i. Sest mingis pohmakateemas mitu kägu ütles, et neil aitab just Sprite.

Minu puhul toimib samuti.

Aga ma pole siiski nii hullult joonud, et pohmakas neli päeva kestaks, seda ei taha küll elus kogeda. Isegi selline pohmakas on liig, mis kestab terve päeva.

Kurgus kriibib sul loomulikult oksendamisest kui sa seda oled mitu päeva järjest teinud.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sul palderjani on? Kui on, võta seda. Või midagi muud rahustavat. Ma ei taha seda x-tähega sõna öelda, aga kui seda on, siis seda, aga mitte palju. 0,5 piisab. Puruks, keele alla, ära neela, sest kahju oleks välja oksendada.  Eelistatult siiski lihtsa paderjani ja lahja (!) piparmünditeega.

Ülejäänut tead isegi. Ilgelt palju vett, ideaalis vähemalt osaliselt mineraalvett. Tuleb ka seest välja, ikka joo. Kui mineraalvett pole, sega veidi soola vee sisse. Vaata kella ja iga 10 min tagant joo 9 päris pisikest lonksu. Kuni hakkab sisse jääma.

Kui hakkab sisse jääma, B grupi vitamiinide ilgem laks (3-3,5 päevanormi), C vitamiini ilgem laks (see tuleb uriiniga välja, mis liiast on), magneesiumi korralikult. Ja D vitamiini ka. Igaks juhuks südameaspiriini ja/või tavalist aspiriini. Paar lusikatäit mett.

Ibuprofeeni.

Pane soojalt riidesse ja tuuluta tuba hästi õhurikkaks. Söögist proovi apelsine esialgu. Keefiri. Mingi praemuna või maksakaste ei jää sulle veel paar päeva sisse, kui sul juba nii hullusti on. Ära söö küpsiseid.

Ära küta ahju ega sae puid. Su motoorika pole praegu see.

PS mida te iganes jõite, oli solk. Kui sa just ei joonud 4 päeva ja iga päev üle liitri viina. Mingi 0,5 päevas ei saa seda tekitada. KUI tekitab, on sul mingi haigus keres, organism nõrk.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

5 viina ei joo keegi, ära suurusta.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan kägusid 13.59, 14.15 kägu 11.43 ja see ohmakas kägu mingu lihtsalt peresse. Mul perears tkäskis just kindlasti. Paratsetamooli, mitte ibulkat. Aga seda x asja mul on  tänan normaalseid vastajaid

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kägu 14.32 loomulikult mitte korraga ei joonudki, ikka 6päeva jooksul umbes

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan kägusid 13.59, 14.15 kägu 11.43 ja see ohmakas kägu mingu lihtsalt peresse. Mul perears tkäskis just kindlasti. Paratsetamooli, mitte ibulkat. Aga seda x asja mul on tänan normaalseid vastajaid

Ma nüüd ei sanud aru, kas ma pean ka persse minema (14.15 siin) või võin õhtul ämma sünnipäevale minna.

Jään oma ibuprofeeni soovituse juurde, sest arvan, et äkki kuulsid valesti. Kahe arstist lapse emana olen liiga sageli muud kuulnud. Aga eks sa ise tead. Ja muidugi palju
vastavaid artikleid.SEE

Palun anna teada, kas pean persse minema või ei.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Loe, mis toite võib süüa kui paastust väljutakse. Kartulipudru on kehale ikka raske. Kindlasti ei ole see paastust väljumise toit. Kui vale toiduga taastuma hakkad, võid saada suurema kolaka tervisele kui see eelnev viinakogus.  Sa oled pikas paastus, uuri, taastumisega seonduvat.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kägu 15.05.ma saatsin sinna selle käo, kes igas teemas targutab ja kirjavigasid otsib, isegi siis kui vale sõna eest ette vabandanud olen. Sina .see ei ole, see on see tropp õigekirjaekspert, kes alati igas teemas sõna võtab. See on kägu 13.20. Sulle head pidu . Ja oma meelest ma tänasin sind kägu 14.15

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma nüüd ei sanud aru, kas ma pean ka persse minema (14.15 siin) või võin õhtul ämma sünnipäevale minna.

Ei. Sa pead peresse minema! Loe korralikumalt.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga seda x asja mul on  tänan normaalseid vastajaid

Aga mis see X asi on, mida kirja panna ei tohi ja millest isegi minusugune midagi ei tea? Pane mingi vihje kasvõi, kui see sõna on keelatud terminite nimekirjas.

Mul on ka üks sõber tsüklijoodik (samas, joomisest vabal ajal väga tervislik ja käib isegi jõusaalis) – tema rääkis mingist spordipoes müüdavast legaalsest X asjast (no need pulbrid, mida kulturistid lihase kasvuks tarbivad), mis temal aitas pisut pohmakat vältida, aga see pole vist see? Aga Kiivika poes vabamüügis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis see X asi on, mida kirja panna ei tohi ja millest isegi minusugune midagi ei tea? Pane mingi vihje kasvõi, kui see sõna on keelatud terminite nimekirjas.

Algab x-ga ja lõpeb x-ga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elu esimene tsükkel v?
Minus ei ole seda alkohooliku geeni vist kohe üldse, sest korraliku peatäie korral olen ma teemaalgatajaga sarnases seisus juba järgmisel päeval.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arbuusi peab sööma pohmakaga! Teeb imet

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ilmselgelt Xanax see ei saa olla, sest ravimiinfo.ee annab sellele Kokku leiti 1668 nimetust. Ehk siis täiesti ametlik toode, rohkem ma sealt ega ka mujalt Ikse otsida ei osanud.

Paremaid vihjeid?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan kägusid 13.59, 14.15 kägu 11.43 ja see ohmakas kägu mingu lihtsalt peresse. Mul perears tkäskis just kindlasti. Paratsetamooli, mitte ibulkat. Aga seda x asja mul on tänan normaalseid vastajaid

Mine ise peresse 😂😂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hei, tähenärija, miks sa vigu ei paranda. Siin lõputu tööpõld sulle!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igaks juhuks südameaspiriini ja/või tavalist aspiriini. Paar lusikatäit mett. Ibuprofeeni.

Aspririini ja ibuprofeeni korraga võtta ei soovita, jätaks ibuka ära.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

arbuus, coca-cola, energiajook ja muidugi korralik seks- siis peaks parem hakkama

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

ofc on see xanax. sellises olukorras mikrodoosida on hea mõte, et ärevust maha kruttida. ärevus ajab ka iiveldama ja oksele.

võimalikult rahulikult olla. vesi, rahulik meelelahutus, mine hinga värsket õhku natuke. kui hullud unehäired, siis quetiapine alla, kui seda on. vaalium aitab ka. tryxal samuti, aga see viimane on viimane soovitus – sellest saad eraldi pohmaka.

natuke saab kaasa aidata ka, aga kokkuvõttes pead lihtsalt värinad ära kannatama.

p.s. vesi

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei. Sa pead peresse minema! Loe korralikumalt.

Ta ju lähebki peresse, ämma omasse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Issand jumal – 5 viina? Pudelitäit? Teine kiitleb, et 0,5 on vähe korraga ära kulistada, ikka vähemalt 0,7?! Ma olen ääretult õrna hingega ja sain praegu šoki. Kas siin räägivad nausterahvad või mingid poetagused? Ausalt olen pahviks löödud kui palju Eesti rahvas joob. Pidevad kampaaniad ja statistikad on kuidagi “see on kuskil teisel maal” mõjunud, aga lugedes praegu seda jõledat infot, olen päriselt rabatud. Ma siis tean, et osad mu kolleegid ei ole nohus ega söönud küüslauguleiba hommikul, kuigi nad on paistes ja pundunud nägudega, silmad läigivad ja suust tuleb paha haisu. Jah, ma olen nii loll, et ei erista küüslaugu haisu pohmahahaisudest.

NB! Ma ei ole absoluut – vana-aasta lõpul või oma sünnipäeval võtan pokaali šampanjat, oma pulmas jõime abikaasaga kahe peale lausa pudeli veini ära. Suvel jõin äia juures saunas ühe õlle. Aga niisama juua ja tervist rikkuda – milleks küll??

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No mis pimesikumäng siin käib? See on antidepressant Xanax.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

xanax on rahusti. Antidepressandid on ikka midagi muud

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

arbuus, coca-cola, energiajook ja muidugi korralik seks- siis peaks parem hakkama

Kes selle haisva kolliga siis seksida peaks tahtma.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

xanax on rahusti. Antidepressandid on ikka midagi muud

No ära nüüd residentlillekest nii rämedalt ja otse ka paranda. Teine niigi šokis siin joodikute teemas (aga näe, avama pidi selle ikka:-)).

0
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jube pomakas