Esileht Ilu ja tervis jubedad kõõmakoorikud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: jubedad kõõmakoorikud

Postitas:

`minu mure siis selline:hädas olen jubeda kõõmaga. ei tegai kas saab seda kõõmaks kutsuda. kui pesen pea ära siis on paar päeva kõik normaalne, kuid kolmandal päeval hakkab peanahk jubedalt sügelema ja tekivad pähe sellised kõõmakoorikud. milles on asi.oskab keegi mulle midagi head soovitada?mõnikord sügan nii hullult et peanahk katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan nahaarstile näidata. Saad retseptiga rohtu peale määrimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samamoodi ja ka koeral tekkis, mõtlesin et millest nüüd äkki ja vot keskküttest, õhk on kuiv.

Panin siis radikad keskmise temp. peale, ventika tegin lahti ja palju parem juba.

Ideaalis peaks selle õhuniisutaja ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjelduse järgi kõlab üsna psoriaasi moodi. Soovitan soojalt dermatoloog-veneroloogile pöörduda ja võimalikult kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]nutetudsilmad kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kirjelduse järgi kõlab üsna psoriaasi moodi. Soovitan soojalt dermatoloog-veneroloogile pöörduda ja võimalikult kiiresti.[/tsitaat]

Arvan ka, et algav psoriaas. Ja arvan ka, et arstile pole väga vaja kiirustada. Muud hullu pole, kui et hoia võimalikult kõõmavaba pea, juuksed võivad muidu murduma hakata selle \”kilbi\” kohalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kõik samamoodi kui lõpuks sammud nahaarstile seadsin siis tuli välja, et atoopiline dermatiit, mis avaldub kõige tugevamini peanahal. Sain rohu määrimiseks.
Mida veel teha, et olemist leevendada:
* shampoon – apteegist osta, ise kasutan Eucerini
* ennast kreemitada oliivõli kreemiga (üle keha 2 korda päevas)
* vannis ei tohiks käia ja du¨i all samuti mitte kaua lobistada (vesi ärritab ja eriti kuum vesi), ennast samuti pesta mingi apteegi vahendiga, nt linola õli
* pead tohiks pesta max 2 korda nädalas
* välja ära mine palja peaga, müts ei tohi olla villane (ka riided peaksid olema puuvillased – need, mis naha vastas on)
* dieet – kõik, mis on magus ja allergeensed ained (nisujahu jne) menüüst välja. talvel kindlasti, suvel võib üht-teist endale lubada
* korralik puhkus
* sügelemise vastu osta nt Tavegyl tablette, 30 min enne sööki kaks korda päevas, kas 10 v 20 päeva – oleneb kuidas sügeleb. Sügelemine ajab ikka kratsima ja AD puhul võivad tekkida kratsimisest väga rasked haavandid jne. Selle sügelemise vastu võid küsida ka niisama apteekri käest nõu, nad oskavad kindlasti aidata.

Ma ei ütle, et Sul on see sama haigus aga minu sümtomitega klapib. Aga võid neid asju proovida, mis ma kirjutasin. Mine kindlasti ka arstile, sest olemine läheb peale paari nädalast hormoonravi palju paremaks. Mina määrin ennast väga harva nüüdseks juba. Jälgin neid eelnimetatud nõuandeid ja peanahk on puhas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud. jään lootma sellele viimasele variandile, sest minu pisikesel tütrel on sama moodi atoopiline dermatiit, temal küll löövad välja kintsudel.minul algas see rohkem peale rasedust.arstile sain 21 veebruar aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul algas selline haigus nagu seborroiline dermatiit peanahal 20 a tagasi ka ketenduse ja kõõmakoorikutega.Mõnikord oli nagu soomusekiht peas, sügeles ja ketendas lumehelbeid.
Lähksin nahaarsti juurde ja nüüdseks käin 2 x aastas retsepte küsimas.Tõrva¨ampoon+ homoonvedelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis jubedad kõõmakoorikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.