Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jubedad unenäod ja suur lapsesoov.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Jubedad unenäod ja suur lapsesoov.

Postitas:

Ei oska teemat kuskile panna. Oleme mönda aega üritanud teist last saada, üks olemas. Hiljuti käisime mehega mölemad ka kontrollis – köik korras.
Ja nüüd olen ma kaks korda näinud unes, et sünnitan väärarenguga lapse :S Esimesel korral jätsime mehega lapse haiglasse ja köndisime minema, sest lapsel puudus üks käsi…:SSS, teisel korral oli lapsel topeltrohkem varbaid… Ei tea, mis sellest sai, sest ärkasin, hirmumull otsa ees, ülesse.
Mida see küll tähendada vöiks? Igatahes ehmatas päris ära, eriti veel, kui sarnane unenägu mitu korda ette tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudukaid pidavat rasedad tihti nägema;)
Tegelikult on nii, et kuigi ma usun unenägude ettekuulutavasse iseloomu (näen ise tihti teatud kindlaid unenägusid, mis minu puhul kindlaid asju tähendavad), siis nende lapse-hirumuunenägude suhtes olen suht veendunud, et need ikka tulevad alateadlikust hirmust ja ootusest. Olen olnud üle aasta triibupüüdja ja selle aja sees näinud loendamatuid kordi end rasedana, sünnitamas ja veel rohkem kordi igasugu lapsi, igasugustes situatsioonides. Usun, et kõik need asjad tulevad alateadvusest-kui arvaksin, et need asjad täide lähevad, oleksin vähemalt 10 korda juba rase olnud ja viis korda sünnitanud;)
Aga ehmatab ära kindlasti, vastik-vastik tunne on terve päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu raseda õudukas läks täide 🙁
Olen myonega nõus. Need unenäod tulevad alateadvusest – kartusest, hirmust, mõnest vanast halvast kogemusest.
Mina näen vahetevahel, kuidas ma jälle koolilaps olen ja tundidesse hilinen… Avastan, et kõik kodutööd on tegemata, kontrolltöödest rääkimata, ma ei jõua üldse kooli, terve semester olen juba puudunud… õpikud on arusaamatud jne.
Minu õudukad on põhjustatud sellest, et mul jäi kunagi kool pooleli. Ilmselt siiani kahetsen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jubedad unenäod ja suur lapsesoov.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.