Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: juhiabi

Postitas:
perek123

Mis peaks teie arvates olema juhiabi palk?

Keskmise suurusega ettevõte, Tallinnas, viimastel aastatel väga edukas.

Töökohustusi on üpriski palju ning vastutusrikkad.

Raske ilmselt öelda, mis see palk võiks olla, aga vähemalt suurusjärk?

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ametiõde

Töötan sellise kohapeal 1450 eurot brutos. Alustasin 1100 € bruto, peale katseaega küsisin juurde 1200€ peale, ja sealt korra aastas uurin palgatõusu võimalusi. (Elu muutub kallimaks)
Alguses ei pidanud personaliga tegelema, hiljem sain selle kohustuse kaela ja küsisin palka juurde. Ülemus oli nõus palgatõusuga, kuna tunduvalt kulukam oleks talle olnud uus inimene palgata.

Mu soovitus on alustada tagasihoidlikult, siis on tulevikus suurem tõenäosus palka juurde saada. (Liigne agarus on ogarus.)

Või küsi nii palju, et endal hakkab natukene piinlik.

Ole valmis palga läbirääkimisteks, mõtle välja endale palganumber alla mille sa kohe kindlasti ei ole tööd nõus tegema. Kui neile ei sobi, siis jaluta uksest välja, kui nende huvi on tõsine, võtavad nad uuesti ühendust.

Edu igal juhul!

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teen teise ametinimetusega, aga sisulist juhiabi tööd riigisektoris, palk 2250 bruto.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on sama ametinimetus, 1880 bruto. Tööd mõni tund päevas. Reaalselt kohal 6h päevas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelviimane kommentaar on ehk pigem erand. Erasektoris ehk tõesti võimalik saada brutopalka 2000 eurot.

Mina riigiasutuses tööl (väljaspool Tln) ja meil saab juhiabi ülesandeid täitev töötaja tunduvalt vähem. Brutopalk peaks olema tal veidi üle 1000.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teen teise ametinimetusega, aga sisulist juhiabi tööd riigisektoris, palk 2250 bruto.

Ma ka riigiasutuses, aga siin makstakse sellist raha ainult osakonnajuhatajatele. Väikesed mutrid saavad 1300 ringis.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juhiabi on paljudes kohtades täielik koeraamet. Teed kõiki ülemuse asju, ainult palka saad poole vähem. Lisaks kogu muu jama, millega keegi teine ei soovi tegeleda, need on ka kõik sinu rida. Sellisel kohal peakski palk ikka väga hea olema. Mõnes kohas muidugi jälle juhiabi ei vastuta millegi eest, keedab nagu rohkem kohvi ja tellib kontoritarbeid, siis jälle pole põhjust palju maksta.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma ei tea, kus tänapäeval kohvi keedetakse? Heal juhul valab aeg-ajalt masinasse ube ja vajutab puhastusrežiimi nuppu.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelviimane kommentaar on ehk pigem erand. Erasektoris ehk tõesti võimalik saada brutopalka 2000 eurot.

Mina riigiasutuses tööl (väljaspool Tln) ja meil saab juhiabi ülesandeid täitev töötaja tunduvalt vähem. Brutopalk peaks olema tal veidi üle 1000.

Välisesindustes võib selline summa palju olla, aga Eestis kohapeal küll mitte.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma ei tea, kus tänapäeval kohvi keedetakse? Heal juhul valab aeg-ajalt masinasse ube ja vajutab puhastusrežiimi nuppu.

Ma ei mõelnud päris sõna-sõnalt kohvi keetmist, vaid selliste vähemtähtsamate olmeprobleemidega tegelemist. Samas mõni teeb tegelikult peaaegu sajaprotsendiliselt juhi tööd, vastutab väga oluliste valdkondade eest jne, selge see, et palk peaks siin olema erinev.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole küll erasektor, aga töötan kohalikus omavalitsues, juhiabi 1500€.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teed kõiki ülemuse asju, ainult palka saad poole vähem.

Sellepärast saabki juhiabi juhist poole vähem palka, et ta ei vastuta lõppkokkuvõttes mitte millegagi, kui midagi peaks ettevõttes nirusti minema.

Minule näiteks väga sobib, et ma saan ise otsustada ja teha ja välja mõelda st. juhi jaoks kõik ette valmistada – aga ma ei pea ise kusagile alla kirjutama.

Juhiabi/büroojuht eraettevõttes, Tallinnas – netopalk 2500.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis häired sul on, et kujundeid ei taipa?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muig, sinu elus pole vist kõige paremad ajad, et niimoodi õelutsed.

Vanasti jah oligi tõsine töölõik nagu kohvi keetmine, mida enam ei ole või tühiselt väike osa tööst.  Keegi sel põhjusel sekretäri enam ei palka, sest seda teeb masin. Aga visalt püsib ettekujutust, et sekretäride ja juhiabide töö on kohviga seotud. Pole selle kujundiga midagi peale hakata.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis häire sul on, et sa empaatiat ei mõista rakendada?

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti jah oligi tõsine töölõik nagu kohvi keetmine, mida enam ei ole või tühiselt väike osa tööst. Keegi sel põhjusel sekretäri enam ei palka, sest seda teeb masin. Aga visalt püsib ettekujutust, et sekretäride ja juhiabide töö on kohviga seotud. Pole selle kujundiga midagi peale hakata.

Mitte keegi pole seda väitnud. Nagu juba eelpool öeldi, viidati sellega pigem vähemtähtsatele olmeküsimuste lahendamisele, inimesele, kes ise midagi ei otsusta ja sisulist tööd ei tee. Milleks tuua siia mingi “vanasti”. Kohvikeetmine pole põhitöö sekretäril kunagi olnud, küll aga oli põhitöö näiteks igasugu dokumentide masinkirjas tootmine. Minu isa oli näiteks nõuka ajal suur ülemus, tema sekretär toksis päevad otsa masinal, ülemuse käsikirjalised kõned, igasugused käskkirjad, see oli tema põhitöö. Kohvi ta keetis ka, aga see oli vaid paar korda päevas, kui külalised tulid ja see ei olnud mingisugune põhitöö ei ajaliselt ega sisult. Tema põhitöö oli inimestega kohtumiste kokkuleppimine, lihtrahva ja ülemuse vahel vahendaja olemine ja masinal toksimine, mitte kohvikeetmine. Keegi ei toksi enam masinakirja pool päeva, aga mõnes kohas on see siiski jäänud, et juhiabi on tehniline assistent, aga sisulist tööd ta ei tee, sellest oli jutt. Mis masinad tänapäeval on, ei puutu asjasse, keegi ei tassigi kellelegi enam kohvi ette, igaüks võtab ise oma kohvi ja asetab tassi nõudepesumasinasse.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie asutuses on peadirektori juhiabi (bruto)palk 1700 eurot /riigiasutuse peakontor Tallinnas/.

Maakondade esinduste  juhiabide palk on  1300 eurot.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

igaüks võtab ise oma kohvi ja asetab tassi nõudepesumasinasse.

Ettevõtte külalised teevad seda ka?
Pool ärinõupidamise sissejuhatusest läheb instruktsioonidele, kuidas kohvi saab ja nõudepesumasinaga toimetada?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

igaüks võtab ise oma kohvi ja asetab tassi nõudepesumasinasse.

Ettevõtte külalised teevad seda ka?

Pool ärinõupidamise sissejuhatusest läheb instruktsioonidele, kuidas kohvi saab ja nõudepesumasinaga toimetada?

Need on tänapäeval suuresti skypi kolinud. Ja kohvi joovaid inimesi on üldse nooremas generatsioonis vähem. Jookide valik, mida tarbitakse, on tunduvalt suurem. Jah ongi näiteks suur automaat, kus on teisi jooke ka ja kõik saavad omale sobiva.  See on vanamoodne komme külaliste kohvi, saiakestega ja kommidega söötmine. Mujal maailmas on see salatiga asendatud. Miks peaks koosoleku ajal alati kohvi larpima? Eriti kui töötad ametikohal, kus peab päeva jooksul rohkem kui ühel koosolekul käima. Kui tegemist on suurema asutusega, kus on väga sageli suuri, pikki koosolekud, kus tuleb külalisi ka mingil määral toitlustada, siis palgatakse selleks eraldi nn perenaine. Tema tegelebki ainult sellega, et koosolekuruumid korras hoida, tellida toidud ja lauad katta ning pärast ära koristada.

Ise olen töötanud asutuses, kus koosolekut korraldav töötaja ise vastutas ka kohvi ja snäkkide organiseerimise eest. See polnud midagi konti murdvat. Pane vesi keema ja vala termosesse. Kutsu mõni kolleeg appi ja vii nõud köögist koosolekuruumi. Pärast viska masinasse.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eelmisele, las külalised käivad ise circle k-st läbi enne koosolekut 😀

juhiabi/büroojuhi/sekretäri töö on väga erinev ja oleneb palju tööandjast. Mõne ülesanne on lahendada olmeprobleeme, kui teine valmistab sisuliselt koosolekuid ette. Kui varasemat suurt kogemust pole ja täpselt enda hinda ei oska öelda, siis ma küsiks nii umbes 1800€ bruto ja vaataks, mis nägu teevad.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi kui juhiabi hommikust õhtuni kohvi keedaks ja külalisi instrueeriks, et kuidas tasse nõudepesumasinasse panna, siis see ei oleks küll põhjus, et talle kõrget palka maksta.

Palk sõltub ikka sellest kui keerulised on ülesanded ja kui hästi töötaja nende täitmisega hakkama saab. Selline juhiabi, kes ainult kohvi keedab ja ümbrikke kinni lakub, võiks vabalt miinimumi teenida, sest selliste ülesannetega saab tõepoolest igaüks hakkama ja seda töötajat ei oleks üldse keeruline uuega asendada.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selline juhiabi, kes ainult kohvi keedab ja ümbrikke kinni lakub, võiks vabalt miinimumi teenida, sest selliste ülesannetega saab tõepoolest igaüks hakkama ja seda töötajat ei oleks üldse keeruline uuega asendada.

Siin soovitati sellisel kogemusteta inimestel 1800 küsida, et eks näe, mis näo teevad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti jah oligi tõsine töölõik nagu kohvi keetmine, mida enam ei ole või tühiselt väike osa tööst.  Keegi sel põhjusel sekretäri enam ei palka, sest seda teeb masin.

Selles osas pean küll vastu vaidlema. Kui sekretäri töökohustuste hulka kuulus enne kohvi keetmine, siis praegu nõuab espressomasina hooldamine isegi rohkem aega ja tähelepanu  🙂 Et kõik filtrid ja puhastusvahendid oleks õigel ajal olemas, programmid läbitud. Nagu mu sugulane ütles – ainus, kes teda pidevalt kodus kamandab, on kohviautomaat. Selle töös hoidmine on aeganõudvam kui kohvi keetmine.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles osas pean küll vastu vaidlema. Kui sekretäri töökohustuste hulka kuulus enne kohvi keetmine, siis praegu nõuab espressomasina hooldamine isegi rohkem aega ja tähelepanu 🙂 Et kõik filtrid ja puhastusvahendid oleks õigel ajal olemas, programmid läbitud. Nagu mu sugulane ütles – ainus, kes teda pidevalt kodus kamandab, on kohviautomaat. Selle töös hoidmine on aeganõudvam kui kohvi keetmine.

Tohoh, mul on kodus espressomasin ja selle hooldamine minult mingit täistöökohta küll ei nõua. Filtri vahetamine võtab paar minutit, hooldamine korra kuus tund aega.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles osas pean küll vastu vaidlema. Kui sekretäri töökohustuste hulka kuulus enne kohvi keetmine, siis praegu nõuab espressomasina hooldamine isegi rohkem aega ja tähelepanu 🙂 Et kõik filtrid ja puhastusvahendid oleks õigel ajal olemas, programmid läbitud. Nagu mu sugulane ütles – ainus, kes teda pidevalt kodus kamandab, on kohviautomaat. Selle töös hoidmine on aeganõudvam kui kohvi keetmine.

Tohoh, mul on kodus espressomasin ja selle hooldamine minult mingit täistöökohta küll ei nõua. Filtri vahetamine võtab paar minutit, hooldamine korra kuus tund aega.

Koduses kasutuses olevat kohvimasinat on kindlasti lihtsam hooldada kui asutuses mitmekümne inimese poolt üldkasutatavat aparaati.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tänapäeval sekretäre enam ei ole?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Koduses kasutuses olevat kohvimasinat on kindlasti lihtsam hooldada kui asutuses mitmekümne inimese poolt üldkasutatavat aparaati.

Pole ka seal midagi keerulist, lihtsalt sagedamini pead seda tegema. Tehakse nüüd mingist pisiasjast maailmatu suur number. Keegi ei pea sellepärast inimest tööl, et tema töö põhisisu oleks kohvimasin. Meil tegeleb sellega näiteks üldse koristaja. Õhtul peseb masina ära, paari nädala tagant teeb puhastust ja ongi kõik.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tehakse nüüd mingist pisiasjast maailmatu suur number. Keegi ei pea sellepärast inimest tööl, et tema töö põhisisu oleks kohvimasin. Meil tegeleb sellega näiteks üldse koristaja.

Nii naljakas, kuidas siin mainimisest, et üks juhiabi töödest võib olla kohviga tegelemine, tehakse ilmatu number.
Keegi ei öelnudki, et see ainus või isegi peamine ülesanne oleks, aga osad ei suuda ikka suurt pilti näha.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii naljakas, kuidas siin mainimisest, et üks juhiabi töödest võib olla kohviga tegelemine, tehakse ilmatu number.
Keegi ei öelnudki, et see ainus või isegi peamine ülesanne oleks, aga osad ei suuda ikka suurt pilti näha.

See selgitab miks paljud inimesed ainult kõige lihtsamat tööd suudavad teha.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti öeldi selliste kohta: näita lollile kuud, loll vahib ikka näppu.

+3
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )