Esileht Ajaviite- ja muud jutud Juhtub õnnetus-esimene reageering “korraldame raha korjanduse”

Näitan 22 postitust - vahemik 121 kuni 142 (kokku 142 )

Teema: Juhtub õnnetus-esimene reageering “korraldame raha korjanduse”

Postitas:
Kägu

Nüüd lugesin eriti imelikku juttu. Esialgu oli kirjas, et kogub hukkunu vend, sest elukaaslane pole võimeline asjaga tegelema, nüüd anti mõlemad annetusnumbrid. Miks see vend siis raha veel vajab? Kas ta annab seda üldse selle pere heaks või niisama hea rahateenimise viis. Imelik lugu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nüüd lugesin eriti imelikku juttu. Esialgu oli kirjas, et kogub hukkunu vend, sest elukaaslane pole võimeline asjaga tegelema, nüüd anti mõlemad annetusnumbrid. Miks see vend siis raha veel vajab? Kas ta annab seda üldse selle pere heaks või niisama hea rahateenimise viis. Imelik lugu.

Võibolla korraldab vend ema matuseid siis või kes teab. Kuigi võiks ja oleks armas kõigi kolme matused korraga teha aga see pole enam meie asi kommenteerida. Kas teisi lähedasi pole kelle saaks kanda, see vend ei tekita usaldust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, mis saab sellest õest, kes praegu haiglas on – kes tema eest hoolitseb?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas teisi lähedasi pole kelle saaks kanda, see vend ei tekita usaldust.

Anti ju isa konto ka, saab otse sinna kanda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võibolla korraldab vend ema matuseid siis või kes teab. Kuigi võiks ja oleks armas kõigi kolme matused korraga teha aga see pole enam meie asi kommenteerida. Kas teisi lähedasi pole kelle saaks kanda, see vend ei tekita usaldust.

Matused maksab kinni ERGO kindlustus, kus roolijoodiku auto kindlustatud oli. Ka kohalik omavalitsus on lubanud pere toetada.
Mul tekib hoopis küsimus, et kaua ta lubab seal, et hukkunute vend kohe-kohe kinnitab, et ta tegi seda nende loal. Eile hommikul pidi juba tulema, hiljem seal veel lubanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Matused maksab kinni ERGO kindlustus, kus roolijoodiku auto kindlustatud oli. Ka kohalik omavalitsus on lubanud pere toetada.

Mul tekib hoopis küsimus, et kaua ta lubab seal, et hukkunute vend kohe-kohe kinnitab, et ta tegi seda nende loal. Eile hommikul pidi juba tulema, hiljem seal veel lubanud.

No mõni siin või teises teemas kommenteerija ju on väitnud, et kes teab kui suur see toetus jne on. Kindlustuse kohta samuti, kuigi väitsin ka ühes teises postituses, et kindlustus maksab matusekulud, siis saadi lausa kurjaks mu peale.
Võibolla vend tahab ka natukene aega töölt vabaks võtta, et leinata/korraldada saaks, kes teab. Probleem ongi see, et midagi ei selgitata ning arvatakse, et ei peagi selgitama. Samas saab ju traumas inimene haiguslehe võtta? Kas see toimib nii. Vot tõesti ei tea kuhu ja miks see raha läheb. Ajud saavad otsa aga need nö vastased muutkui pröökavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks see vend peaks ema matuseid korraldama? Mind hämmastab, kuidas üks leinaja, see, kes kõige rohkem lähedasi kaotas, on sootuks unustatud, talle ei tunne keegi kaasa. Inimesele, kes kaotas oma naise, tütre, lapselapse ning kelle teise tütre elu ja tervis alles juuksekarva otsas ripuvad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks see vend peaks ema matuseid korraldama? Mind hämmastab, kuidas üks leinaja, see, kes kõige rohkem lähedasi kaotas, on sootuks unustatud, talle ei tunne keegi kaasa. Inimesele, kes kaotas oma naise, tütre, lapselapse ning kelle teise tütre elu ja tervis alles juuksekarva otsas ripuvad.

Pole kuskil öeldud, et isa/vanaisa olemas/elus on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei anneta. Annetaks ellujäänud vanemale õele, kui tuleks välja,et edasiseks taastumiseks on vajalik mõni kallis operatsioon või taastusravi, mida haigekassa ei hüvita. Nagu öeldud, kulud kannab kindlustus ja vald, raha ei too inimesi tagasi ja üks töötav viinaveata mees suudab ilusti väikese tüdruku üles kasvatada. Soovin neile edaspidiseks kõike head!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei anneta. Annetaks ellujäänud vanemale õele, kui tuleks välja,et edasiseks taastumiseks on vajalik mõni kallis operatsioon või taastusravi, mida haigekassa ei hüvita.

Mul täpselt samad mõtted.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, ma ütlengi, et kedagi ei huvita, kas olemaski on. Ühes FB kommentaaris tundis naaber talle kaasa, nii et ju ikka on olemas ja elus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kellel on aina raskem abi küsida tänu sellele ohmude massile facebookis.

…kellel on aina raskem abi küsida selle ohmu massi tõttu (mitte tänu).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, ma ütlengi, et kedagi ei huvita, kas olemaski on. Ühes FB kommentaaris tundis naaber talle kaasa, nii et ju ikka on olemas ja elus.

Selge, ma ei teadnud. Sellest mehest on küll südamest kahju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kellel on aina raskem abi küsida tänu sellele ohmude massile facebookis.

…kellel on aina raskem abi küsida selle ohmu massi tõttu (mitte tänu).

See “tänu” oli siinkohal ilmselt irooniline, nii et lase olla. Iroonia on praeguseks paraku rohkem kui õigustatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.err.ee/1025218/liiklusohvrite-leinavaid-lahedasi-aitavad-rahaga-matuse-ja-ulalpidamishuvitis

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Kust sina tead, kelle rinnal ta nutab? Inimene kaotas hoobilt kolm pereliiget ja sina ilgud siin. Nõme.

Nõustun, et see jant kogumiskampaania ümber on imelik tõesti, aga pere kallal hambaid teritada on kah ikka nõme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei anneta. Annetaks ellujäänud vanemale õele, kui tuleks välja,et edasiseks taastumiseks on vajalik mõni kallis operatsioon või taastusravi, mida haigekassa ei hüvita. Nagu öeldud, kulud kannab kindlustus ja vald, raha ei too inimesi tagasi ja üks töötav viinaveata mees suudab ilusti väikese tüdruku üles kasvatada. Soovin neile edaspidiseks kõike head!

Vot see on ok suhtumine – sina ei anneta, sest ei pea vajalikuks. Ülejäänutele ma siin küll ütleks, et tegelege oma, mitte teiste rahakotiga. On igati ok pahandada, et infot ei anta ja annetamine pole läbipaistev, kuid see ei ole teie asi, kuidas keegi teine oma raha kasutab ja kellele või kuidas seda annetab. Tänaseks on piisavalt usaldusväärselt kinnitatud, et oli algne algataja kes tahes, raha läheb õigesse kohta. Mulle näiteks sellest piisab, ei ole vaja notarit või KOVi korraldama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik nii kõvad annetajad siin, korjake siis sellele vaesele lapsele ka, kelle jobu isa selle jama tekitas. Kahju kohe lapsest!

KUI see mees üldse ellu jääb, siis töövõimelist temast ei saa, algul tervise pärast ja hiljem vanglas. Kindlustus tema puhul midagi ei hüvita, selle välistab joove.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, mis saab sellest õest, kes praegu haiglas on – kes tema eest hoolitseb?

sina võiks teda aidata

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot see on ok suhtumine – sina ei anneta, sest ei pea vajalikuks. Ülejäänutele ma siin küll ütleks, et tegelege oma, mitte teiste rahakotiga. On igati ok pahandada, et infot ei anta ja annetamine pole läbipaistev, kuid see ei ole teie asi, kuidas keegi teine oma raha kasutab ja kellele või kuidas seda annetab. Tänaseks on piisavalt usaldusväärselt kinnitatud, et oli algne algataja kes tahes, raha läheb õigesse kohta. Mulle näiteks sellest piisab, ei ole vaja notarit või KOVi korraldama.

Sina oled vist see, kes Aafrika petuskeeme ka usub, sest olgugi, kes seda väidab, vähemalt väidetakse petukirja tõsidust sest nii on ja kõik! Täiesti piisav, kui väidetav Aafrika miljonär ja kaugelt sugulane seda väidab! Polegi rohkem vaja teada, sina usud ja kõik. Löö aga oma rahakotirauad valla ja polegi mingeid lolle vahelülisi ega selgitusi vaja, mõtle ütlevad veel, et on petukas. Rikub kogu aitamise ära. Mida rohkem ja kiiremini kannad, seda parem oled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina oled vist see, kes Aafrika petuskeeme ka usub, sest olgugi, kes seda väidab, vähemalt väidetakse petukirja tõsidust sest nii on ja kõik! Täiesti piisav, kui väidetav Aafrika miljonär ja kaugelt sugulane seda väidab! Polegi rohkem vaja teada, sina usud ja kõik. Löö aga oma rahakotirauad valla ja polegi mingeid lolle vahelülisi ega selgitusi vaja, mõtle ütlevad veel, et on petukas. Rikub kogu aitamise ära. Mida rohkem ja kiiremini kannad, seda parem oled.

Ja selline viha teenib plusse siin foorumis?
Loe uuesti, mida ma kirjutasin. Kui sinu jaoks ei ole usaldusväärne, siis sa ei pea annetama ja võid ka rääkida, et pole usaldusväärne. Kuid ära ütle neile, kelle jaoks on, et nad ei tohi annetada, sest “tol perel pole annetust vaja ja pealegi ei ole teada, milleks see läheb.” See, kellele keegi annetab, ei ole kellegi teise asi öelda ega kritiseerida, leian mina.
Kui minu jaoks usaldusväärne inimene kinnitab, et kontonumber on õige, raha jõuab õigesse kohta ja tegemist on korraliku perega, siis ma usaldan annetada küll. See ei tähenda, et sina pead usaldama.

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 121 kuni 142 (kokku 142 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Juhtub õnnetus-esimene reageering “korraldame raha korjanduse”