Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kividega loopimise juhtum Stroomi rannas (T, 28.11.2018)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 159 )

Teema: Kividega loopimise juhtum Stroomi rannas (T, 28.11.2018)

Postitas:
Kägu

Kas keegi juhtus juhuslikult midagi nägema? Või viib nüüd meenutades asjaolusid kokku?

ERR kirjutab:
Tallinnas Stroomi rannas ründasid kaks meest teisipäeval koeraga jalutanud välismaalasest naist kividega. Ettevõtja Karoli Hindriksi sõnul oli tegemist tema sõbrannaga, kellel ründajad soovitasid tagasi koju minna.

Põhja prefektuuri Kesklinna politseijaoskonna juht Kaido Saarniit selgitas ERR-ile, et juhtunu kirjelduse järgi järgnesid kaks eesti keelt kõnelevat meest teisipäeval ühele naisele Stroomi rannas, kõnetasid teda ning hakkasid ühel hetkel loopima kividega naise ning temaga koos olnud koera pihta.

Naise vigastused ei olnud rasked.

Artikkel asub siin.

Delfi kirjutab:
Eile ründasid Tallinnas Stroomi rannas kaks eesti keelt kõnelenud meest kividega loopides siin elavat USA-st pärit naist, kes telefoniga inglise keelt rääkis.

Politsei andmeil järgnesid mehed kannatanule, kõnetasid teda ning hakkasid ühel hetkel loopima kividega nii naist kui temaga koos olnud koera.

Kannatanu sõbranna sõnul andsid mehed mõista, et kividega pildumise põhjuseks oli naise välismaine päritolu.

Artikkel asub siin.

Postimees kirjutab:
«Kuulasime kannatanu üle ning hetkel töötame aktiivselt selle nimel, et selgitada juhtunu asjaolusid ja tuvastada võimalikke ründajaid. Kontrollime kirjeldusi juhtunust, mille järgi järgnesid kaks eesti keelt kõnelevat meest eile ühele naisterahvale Stroomi rannas, kõnetasid teda ning hakkasid ühel hetkel loopima kividega naise ning temaga koos olnud koera pihta,» rääkis Saarniit.

Naine ei saanud õnneks raskeid kehavigastusi. Kividega sai pihta ja vigastada ka koer.

Kannatada saanud naise sõbranna sõnul sai ameeriklanna asjast aru nii, et rünnaku põhjus oli inglise keeles rääkimine.

Artikkel asub siin.

Karoli Hindriks kirjutab Facebookis:
Sain just teada, et täna minu head sõpra, ameeriklanna, kes elab Eestis, maksab Eestis makse, loob töökohti ja on õnnelikult abielus, jalutas oma koeraga ning rääkis telefoniga, kui teda ja tema koera ründasid kaks Eesti meest, ühel sinise lille märk (EKRE logo) rinnus, karjudes: „Go home foreigner, go home.“ Mõlemad said viga, kuna mehed viskasid suurte kividega. Koer sai kõige enam viga. Kas rahvuslus? Kas see ehitab tugevamat Eestit? Ma usun, et isegi 5-aastase matemaatika ütleks, et see ainult lõhub Eesti vaeseteks väikesteks tükkideks. Ma pole mitte kunagi rohkem olnud meie riigi pärast mures kui praegu. Süda läheb pahaks mõttest, et me laseme sellistel asjadel juhtuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vat kus välismaalased meil, teavad EKRE logo ja puha. Ainus oluline tegur, mida kirjelduses välja tuua.
Kuidagi haiseb see asi ja on ebaloogiline. Toimus ikka üldse? Või oli vaja EKRE-le saasta kaela kallata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vat kus välismaalased meil, teavad EKRE logo ja puha. Ainus oluline tegur, mida kirjelduses välja tuua.

Kuidagi haiseb see asi ja on ebaloogiline. Toimus ikka üldse? Või oli vaja EKRE-le saasta kaela kallata.

Politseisse tehti avaldus ja alustas uurimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Politseisse tehti avaldus ja alustas uurimist.

So what? Ma saan teha politseisse avalduse, et tänaval tuli kallale kole Keskerakonna särgis mees, jooksis minema. Uurivad, midagi ei avasta, uurimine lõpetatakse, aga erakonnal on märk küljes.
No olgu, ma üldiselt ei salli vandenõuteoreetikuid, lihtsalt kuidagi ebaloogiliselt karjus seal artiklis see “EKRE märk” särgil. Palun seletage siis, kuidas teab välismaalane, mis on EKRE märk?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

«Kuulasime kannatanu üle ning hetkel töötame aktiivselt selle nimel, et selgitada juhtunu asjaolusid ja tuvastada võimalikke ründajaid. Kontrollime kirjeldusi juhtunust, mille järgi järgnesid kaks eesti keelt kõnelevat meest eile ühele naisterahvale Stroomi rannas, kõnetasid teda ning hakkasid ühel hetkel loopima kividega naise ning temaga koos olnud koera pihta,» rääkis Saarniit.

See ei olnud ju läbisõidul olev välismaalane, vaid keegi, kes siin on mõnda aega elanud. Ja mõni asi see internetist tuvastada, mis märgiga tegu oli.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No olgu, ma üldiselt ei salli vandenõuteoreetikuid, lihtsalt kuidagi ebaloogiliselt karjus seal artiklis see “EKRE märk” särgil. Palun seletage siis, kuidas teab välismaalane, mis on EKRE märk?[/quote]

Jah, selles nõustun sinuga. Milline on EKRE märk?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole nii keeruline, et “oi, milline see märk on, mina ei teagi…”ekre logo

Nende poolt rüvetatud rukkilill.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei tea ja ma usun, et kui inimest rünnatakse, siis ta põgeneb, mitte ei jõllita särke ja märke. Eks valimised lähenevad ja hakkame ekrest veel
hullemat kuulda saama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pole nii keeruline, et “oi, milline see märk on, mina ei teagi…”ekre logo

Nende poolt rüvetatud rukkilill.

See on logo. Kas rinnamärk on samasugune?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, rinnamärk on Putini pildiga.
Peast oled vist umbes, jumala eest….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, rinnamärk on Putini pildiga.

Peast oled vist umbes, jumala eest….

EKRE kirjutab oma kodulehel, et see on logo:
https://ekre.ee/sumboolika/

Please wait...
Postitas:
Kägu

See naine pidi siis meestele ikka väga lähedal olema, et aru saada, mis on märgi peal kujutatud?

https://www.facebook.com/rahvuspartei/photos/a.673987495968541/1172703792763573/?type=3&theater

Arvatavasti oli tegemist Anname au märgiga. See paistab kaugele.

https://sakala.postimees.ee/3146459/sinililled-annavad-voitlejatele-au

Please wait...
Postitas:
Kägu

EKRE kirjutab oma kodulehel, et see on logo:
https://ekre.ee/sumboolika/

Eire rinnamärgil on kujutatud trelle (vastab nende loosungitele ja eesmärkidele) või trips-traps-trulli mänguvälja (ekre elektoraadi tase), tõlgendamise küsimus.

Las politsei lahendab selle kuriteo, praegu tunneb ekre kaitsjate seltskond end millegipärast häirituna. Põlev müts ja…?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See naine pidi siis meestele ikka väga lähedal olema, et aru saada, mis on märgi peal kujutatud?

https://www.facebook.com/rahvuspartei/photos/a.673987495968541/1172703792763573/?type=3&theater

Miks peaksid suvalised huligaanid “Anname au” märki kandma?

Arvan, et ega nad seda EKRElt tellinud, vaid lasid suvalises märgipoes teha. EKRE kodulehel ma ei näinudki võimalust märki tellida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kui ei olnud EKRE märk, kas see muudab juhtunu sisu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teatud inimesed leidsid kaks suvalist huligaani.

– Kle,kas viina tahate?
– Jaaah, muidugi.
– ok, saate, kui hakkate kiusama teatud välismaalasi. Inimesed valime välja MEIE. Suvaliste neegrite kiusamisest pole kasu, asi peab ka meediasse jõudma. Ekre märgid saate meie käest, ja, krt, vaadake mul ette, kui need rinda unustate panna!
– Olgu. Teeme ära.
– Teisipäeval saate oma esimese “otsa” teha. Siis peate nädalakese pausi ja leiame kellegi uue.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milleks, need tigedate ärajoonud nägudega jõuramid, keda üritusest üritusse näha võib vulgaarsete plakatitega vehkimas, saavad sellega suurepäraselt ka ise hakkama. Ilmselt riputavad endale helde käega külge ka nii- ja naasugust ametlikku ja vähemametlikku natsisümboolikat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga madal ja labane tegu. Samas saan aru ka eestlaste skeptilisusest – on ju päris mitmeid olnud neid facebookis ringlenud “valge kaubikuga rööviti ema ja laps”, “valge kaubikuga rööviti laps ja teda kiusati” juhtumeid, mis hilisemal vaatlusel tulevad välja, et tegu oli vaid inimese enda fantaasiaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei usu seda lugu. Artikleid ei viitsi lugeda.
Ei tea isegi, milline on EKRE märk. Vaevalt mingi suvaline välismaalane teab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Uskumatult nõme on igas asjas süüdistada ekret, need uudiste tootjad võiks aru saada, et see on vesi ekre veskile, iga vähegi mõelda suutev inimene saab ju aru, et praegu käib ekrele klapperjaht ja see mõjutab õiglustundega inimestes tahet valida just EKREt. Ei saa olla, et peavoolumeedia, sealhulgas ERR, on nii kallutatud ja kiusab taga, pannes vastutuse ekrele absoluutselt igas väär- ja kuriteos, mis eestis toimub. Esimese stuudio saatejuht on nii üleolev ja ülbe, et ainult imesta, kuidas “sallivuspartei” jüngrid avalikult teisitimõtlejaid mõnitavad ja diskrimineerivad, kuigi see peaks olema neil välistatud. Kõike tõlgendatakse “sobivas” võtmes. Haige.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest see märk jääb kaugelt silma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt infoks, sinise lille märk on ka “Anname au” tunnus. Minule, kusjuures, seostubki pigem see sinise lillega, mitte EKRE.

Huvitav tõesti, et ühele välismaalasele selline detail silma jäi ja teadis kohe ka täpsustada, et EKRE.
Kui ikka nii detailselt neid nägi, pole ju probleemi neid ka tuvastada ja üles leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt infoks, sinise lille märk on ka “Anname au” tunnus. Minule, kusjuures, seostubki pigem see sinise lillega, mitte EKRE.

Huvitav tõesti, et ühele välismaalasele selline detail silma jäi ja teadis kohe ka täpsustada, et EKRE.

Kui ikka nii detailselt neid nägi, pole ju probleemi neid ka tuvastada ja üles leida.

Ju leitaksegi..
Ärge ennast nüüd jälle etteruttavalt lolliks tehke, nagu Tarandi joobnuks tembeldamisega. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole vähemalt viimased 5 aastat Eestis elanud ja uudiseid loen vähe, aga kui siin EKRE märgist kirjutati, siis tuli kohe rukkilille pilt silme ette. Kus kivi all sa elad?

Mina näiteks ei tea ja ma usun, et kui inimest rünnatakse, siis ta põgeneb, mitte ei jõllita särke ja märke. Eks valimised lähenevad ja hakkame ekrest veel

hullemat kuulda saama.

Artiklis ju kirjutas, et alguses mehed järgnesid talle ja rääkisid, enne kui hakkasid kividega viskama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole vähemalt viimased 5 aastat Eestis elanud ja uudiseid loen vähe, aga kui siin EKRE märgist kirjutati, siis tuli kohe rukkilille pilt silme ette. Kus kivi all sa elad?

hullemat kuulda saama.

Artiklis ju kirjutas, et alguses mehed järgnesid talle ja rääkisid, enne kui hakkasid kividega viskama.

Istu rahus seal välismaal edasi. Kuidas sinusse puutub Eesti elu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

hullemat kuulda saama.

Või muidu paned jalaga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus ongi selles, kas EKRE rinnamärk kaugelt kohe ära tuntav? Pildi järgi pole arusaadav, mis seal märgil on. Anname au märk jääb ka kaugelt silam ja võib väga vabalt seostada EKREga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hullemat kuulda saama.

Või muidu paned jalaga?

Nüüd siis on selgitud, kes see neid teemasid siia treib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hullemat kuulda saama.

Või muidu paned jalaga?

Nüüd siis on selgitud, kes see neid teemasid siia treib.

Tõesti? Ma pole siia ühtegi teemat treinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti? Ma pole siia ühtegi teemat treinud.

Ela rahus oma välismaal ja integreeru.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 159 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kividega loopimise juhtum Stroomi rannas (T, 28.11.2018)