Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kividega loopimise juhtum Stroomi rannas (T, 28.11.2018)

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 159 )

Teema: Kividega loopimise juhtum Stroomi rannas (T, 28.11.2018)

Postitas:
yxikmees

Tagasivõtmiseks? Inimest lihtsalt tõugati, nügiti ja löödi jalaga, kui mikrofon ammu talt tagasi võetud oli. Sõimates sealjuures.
Mina olen oma elus omajagu provokatsiooni näinud. Täiskasvanu ei lahenda tüli vägivallaga.

Ta oli vaja ära lohistada, mikrofonist võimalikult kaugele, turvalise vahemaa taha, minu hinnagul oleks võinud lohistada oma 100m kaugusele. Mine hullu tea, muidu rabab jälle mikrofoni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma löö naisi, ei vägista, suhtun aupaklikult fertiilses eas naistesse.

Ma sain sinu sõnavõttudest Rõivase teemas nii aru, et sa vägistad küll. Ainus mis su käe püksiajamist pidi piirama oli see, kui ohver füüsiliselt sulle kallale tuleb ja nagu ratta peal röögib. Ei-sõnast sulle ei pidanud piisama.

Samuti ei saanud sa sellest aru, miks teisest kultuuriruumist Euroopasse jõudmiseks pika ja ohtliku rännaku läbinud moslemist noormehel võivad vägistamise korral olla süüd leevendavad asjaolud võrreldes sinuga, kes sa elad turvaliselt ja vägivallatult ning oma kodu ja sissetulekut omav valge mees. Nõudsid endale vaat et vägistamise õigust.
Naisi hõlmav inimkaubandus sind ka ei häiri.

Ja fertiilses eas naistesse suhtud hästi? Mida see veel tähendab? Et 50+ naised ei vääri lugupidamist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
yxikmees

Ma sain sinu sõnavõttudest Rõivase teemas nii aru, et sa vägistad küll. Ainus mis su käe püksiajamist pidi piirama oli see, kui ohver füüsiliselt sulle kallale tuleb ja nagu ratta peal röögib. Ei-sõnast sulle ei pidanud piisama.

Samuti ei saanud sa sellest aru, miks teisest kultuuriruumist Euroopasse jõudmiseks pika ja ohtliku rännaku läbinud moslemist noormehel võivad vägistamise korral olla süüd leevendavad asjaolud võrreldes sinuga, kes sa eled turvaliselt ja vägivallatult ning oma kodu ja sissetulekut omav valge mees. Nõudsid endale vaat et vägistamise õigust.

Naisi hõlmav inimkaubandus sind ka ei häiri.

Ja fertiilses eas naistesse suhtud hästi? Mida see veel tähendab? Et 50+ naised ei vääri lugupidamist?

See ei võib olla vahel ka moepärast öeldud, et mängida raskesti kättesaadavat. Seega peab koos ei-ga käima kaasas ka mingi resuluutsusele viitav tegu, kas käe või isiku eemale tõukamine vms.
Sinuarvates siis teisest kultuuriruumist siia tulnutel on õigus vägistada?
Naisi hõlmav inimkaubandus? Juhul kui naised sellega on vabatahtlikult nõus, siis ei häiri.
50+ naised loomulikult väärivad lugupidamist, samamoodi nagu 50+ mehed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti ei saanud sa sellest aru, miks teisest kultuuriruumist Euroopasse jõudmiseks pika ja ohtliku rännaku läbinud moslemist noormehel võivad vägistamise korral olla süüd leevendavad asjaolud

No sellest ei saa mina ka aru. Kas sinu arust on neil mingeid süüd leevendavaid asjaolusid või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina suhtun naistesse väga hästi. Erinevalt moslemitest austan ma naise soovi, kui ta peaks soovima lahku minna, ega ei hoia kuidagi laste abil naist enda juures. Ma löö naisi, ei vägista, suhtun aupaklikult fertiilses eas naistesse.

Olen fertiilses eas naine. Ja see sinu lause on solvav, ei ole kuidagi aupaklik minu suhtes. Solvavakse teeb selle see, et aupakliku suhtumise eelduseks on fertiilne iga. aupaklikult tuleb suhtuda kõigisse naistesse otse loomulikult. Aupaklikus ei võrdu kooselu sooviga, seksisooviga, laste tegemise sooviga. Sa ei ole naiste suhtes aupaklik, aga suhtud neisse kui objekti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
yxikmees

aga suhtud neisse kui objekti.

Subjekti ikka. Objektina võtavad neid need, keda sotsid tahaksid piiramatult importida. Nende jaoks on valge naine kui trofee. Lugupidavalt suhtuvad ehk vaid islamiusku naistesse, kes minmaalselt pearätti peavad kandma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga tehke mulle selgeks, miks üks inimene sa pärast alluvat jalaga löömist medali rinda ja EV100 etenduseks lisaks sadu tuhandeid presidentide poolt, aga teist nuheldakse lausa Brüsselili välja? Kas selle pärast, et üks kaabib sotside kintsu ja teine mitte? Palun vastust.

Sotsid, miks te mu küsimusele ei vasta? Ma ootan!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Subjekti ikka. Objektina võtavad neid need, keda sotsid tahaksid piiramatult importida. Nende jaoks on valge naine kui trofee. Lugupidaval t suhtuvad ehk vaid islamiusku naistesse, kes minmaalselt pearätti peavad kandma.

Importida omale naise tahad ikka sina. Ja sellega suhtud naistesse lugupidamatult. Kuidas sotisd naistesse suhtuvad, ma ei tea, mul tuttavate hulgas pole sotse. Ja meediast pole ma nende suhtumist naistesse väga välja lugenud.

Osad ekrekad kohe kindlasti suhtuvad lugupidamatult, seda on meediast näha.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Importida omale naise tahad ikka sina. Ja sellega suhtud naistesse lugupidamatult. Kuidas sotisd naistesse suhtuvad, ma ei tea, mul tuttavate hulgas pole sotse. Ja meediast pole ma nende suhtumist naistesse väga välja lugenud.

Ma pole sotsidest naistesse suhtumisest rääkinud, vaid nende poolt imporditavate meeste suhtumisest naistesse.
Kui Eestis naist ei leia, siis ju tuleb väljamaalt otsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tagasivõtmiseks? Inimest lihtsalt tõugati, nügiti ja löödi jalaga, kui mikrofon ammu talt tagasi võetud oli. Sõimates sealjuures.

Mina olen oma elus omajagu provokatsiooni näinud. Täiskasvanu ei lahenda tüli vägivallaga.

Ta oli vaja ära lohistada, mikrofonist võimalikult kaugele, turvalise vahemaa taha, minu hinnagul oleks võinud lohistada oma 100m kaugusele. Mine hullu tea, muidu rabab jälle mikrofoni.

eks ta ole jah, mikrofoni/võimenduse välja lülitamise võimalus on mõnele raketiteadus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui Eestis naist ei leia, siis ju tuleb väljamaalt otsida.

Tegelikult on mul ükskõik, kuidas sa naise saad või kas üldse saad. Aga ole nii kena, ära enam kunagi valeta. Ära valeta, et suhtud naistesse lugupidavalt, kui tegelikult neisse alandavalt suhtud. Selle valetamisega solvad sa naisi veel rohkem.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

eks ta ole jah, mikrofoni/võimenduse välja lülitamise võimalus on mõnele raketiteadus.

Koosolekul peab mikrofon ikka sees olema, ainult isikud, keda korraldaja ei pea õigeks esinema, tuleb mikrofoni haardeulatusest eemal hoida. Mis siis oleks saanud, kui
Tarand mõne rokk-staari nina alt mikrofoni haaraks, sooviga tund aega sotsise propagandat teha? Ilmselgelt oleks turvad ta koheselt värava taha lohistanud.
Natuke lugemist. https://kultuur.err.ee/881211/martin-oja-pada-soimab-katelt-moistmise-ja-hukkamoistmise-vahel

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis siis oleks saanud, kui
Tarand mõne rokk-staari nina alt mikrofoni haaraks, sooviga tund aega sotsise propagandat teha? Ilmselgelt oleks turvad ta koheselt värava taha lohistanud.

Just, turvad oleksid olukorraga tegelenud. Mitte ei oleks seda mikrofonihaarajat rahva hulka lükatud, et need teda tõukaksid, sakutaksid ja jalaga lööksid. Turvad on õpetatud olukorda lahendama, kui vaja siis füüsiliselt. Ja peale olukorra lahendamist inimene olenevalt olukorrast kas politseile üle andma või minna laskma, aga mitte inimest takkajärgi peale intsidendi lahendamist veel lööma.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Just, turvad oleksid olukorraga tegelenud. Mitte ei oleks seda mirofonihaarajat rahva hulka lükatud, et need teda tõukaksid, sakutaksid ja jalaga lööksid. Turvad on õpetatud olukorda lahendama, kui vaja siis füüsiliselt. Ja peale olukorra lahendamist inimene olenevalt olukorrast kas politseile üle anda või minna lasta, aga mitte inimest takkajärgi peale intsidendi lahendamist veel lööma.

Just. Turvad ei olnud oma ülesannetekõrgusel, kui oleksid olnud, siis poleks olnud probleemi. Jalaga löömist ei pea ka mina õigeks, aga äralohistamist küll, sest isik segas rahvakoosoleku läbiviimist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just, turvad oleksid olukorraga tegelenud. Mitte ei oleks seda mikrofonihaarajat rahva hulka lükatud, et need teda tõukaksid, sakutaksid ja jalaga lööksid. Turvad on õpetatud olukorda lahendama, kui vaja siis füüsiliselt. Ja peale olukorra lahendamist inimene olenevalt olukorrast kas politseile üle andma või minna laskma, aga mitte inimest takkajärgi peale intsidendi lahendamist veel lööma.

Turvad ju tegelesidki temaga. Ei lahendanud nad midagi.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Suur enamus moslemeid samuti ei löö ega vägista naisi ja erinevalt sinust suhtuvad aupaklikult igas eas naistesse. Kui need on sinu parimad omadused, mis välja tõid, siis pole ju millestki rääkida.

See suur enamus moslemeid , kes ei vägista naisi, jäävad järelikult siis kodumaale.
Üks Soome naine ka kirjutab. https://eestinen.fi/2018/12/soomlanna-kusib-lapsevagistamise-juhtumite-taustal-miks-te-toote-sisse-mehi-naistevaenulikest-kultuuridest/?fbclid=IwAR2tOULuzC8gDi3J2LhCRZ-3XKFa9FaxYifvMH72wAbvb8t8VitOOpel-II
Sina siis soovid sellist tuleviku? Minusugused siis ilmselt kolivad siit ära, sest kõige tagakiusatumateks muutuvad siis valged heteromehed, keda ühelt poolt süüdistatakse ahistajateks ja teiselt poolt rassistideks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ust. Turvad ei olnud oma ülesannetekõrgusel, kui oleksid olnud, siis poleks olnud probleemi. Jalaga löömist ei pea ka mina õigeks, aga äralohistamist küll, sest isik segas rahvakoosoleku läbiviimist.

Nojah. Eks siis peab järgmine kord paremad turvad tööle võtma, mitte suvalisele tüübile turva kirjaga jopet selga panema ja lootma, et ta hakkama saab.

Mingis videos, mida mina nägin, läks Tarand koos politseinikuga minema. Ei pasitnud, et oleks politseinikule vastu hakanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See suur enamus moslemeid , kes ei vägista naisi, jäävad järelikult siis kodumaale.
Üks Soome naine ka kirjutab. https://eestinen.fi/2018/12/soomlanna-kusib-lapsevagistamise-juhtumite-taustal-miks-te-toote-sisse-mehi-naistevaenulikest-kultuuridest/?fbclid=IwAR2tOULuzC8gDi3J2LhCRZ-3XKFa9FaxYifvMH72wAbvb8t8VitOOpel-II
Sina siis soovid sellist tuleviku? Minusugused siis ilmselt kolivad siit ära, sest kõige tagakiusatumateks muutuvad siis valged heteromehed, keda ühelt poolt süüdistatakse ahistajateks ja teiselt poolt rassistideks.

Eks neid mittevägistavaid moselemid jääb nii kodumaale, kui tuleb siia. Mul on kolleegideks paar moslemit. Haritud inimesed, teemaks IT, targad ja tublid on. Ei tundu küll, et nad naiste vastu kuidagi agressiivsed oleksid. On siinse kultuuriga harjunud ja teavad, et burkata ringikäimine ei tähenda veel seda, et see naine kõigile kättesaadav on.

Eesti mehed muideks vägistavad ka naisi ja lapsi. Mis muidugi ei tähenda, et ma vägistjaid siia juurde tahaskin, aga ma ei eelda ka, et kõik moselmid on vägistajad ja kõik eestlased tublid ja korralikud.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Eesti mehed muideks vägistavad ka naisi ja lapsi. Mis muidugi ei tähenda, et ma vägistjaid siia juurde tahaskin, aga ma ei eelda ka, et kõik moselmid on vägistajad ja kõik eestlased tublid ja korralikud.

Jah, aga osakaal on sisserändajatest vägistajate suhtes oluliselt suurem, vähemalt suurusjärgu võrra, kui mitte kahe. Kas siis on mõtet lubada neid siia? Ma olen korduvalt maininud, et pagulaste puhul ei peaks Eesti andma varjupaika isikutele, kelle usulised, moraalsed ja kõlbelised tõekspidamised erinevad meie omadest. Ja migratsioon ei peaks olema inimõigus. Tööviisade saamiseks vajaliku kutse andmiseks, peab tööandja ise kontrollima tausta. Turismiviisade ja üliõpilastega on lugu keerulisem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, aga osakaal on sisserändajatest vägistajate suhtes oluliselt suurem, vähemalt suurusjärgu võrra, kui mitte kahe. Kas siis on mõtet lubada neid siia? Ma olen korduvalt maininud, et pagulaste puhul ei peaks Eesti andma varjupaika isikutele, kelle usulised, moraalsed ja kõlbelised tõekspidamised erinevad meie omadest. Ja migratsioon ei peaks olema inimõigus. Tööviisade saamiseks vajaliku kutse andmiseks, peab tööandja ise kontrollima tausta. Turismiviisade ja üliõpilastega on lugu keerulisem.

Samad nõuded peaksid olema ka eestlastest pagulastel, muidu loe ja punasta, millega jälle on eestlane välismaal hakkama saanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, ma olen nõus, et me ei peaks varjupaika andma inimestele, kes siin kuritegusid sooritama hakkavad. St tegelikult peaks olema õigus mittekodanikest kurjategijad riigist välja saata.

Seda, kas vägistajate osakaal tegelikult ka siin elavate moslemite hulgas suurem on, mina ei tea. Ma pole ses väga kindel. Kõik pagulastega seonduv puhutakse väga suureks. Samal ajal eesti oma vägistajad tihti ei jõua isegi mitte politseiuurimiseni, vägistatud naise stigmatiseerimise tõttu, ta lihtsalt ei lähe, et mitte ise halvustamsie osaks saada. Lihtsam on oma nutud ära nutta, ennast puhtaks pesta ja eluga edasi minna (tean seda kahjuks omaenda valusast kogemusest, kus vägistjaaks oli puhas eestlane).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samad nõuded peaksid olema ka eestlastest pagulastel, muidu loe ja punasta, millega jälle on eestlane välismaal hakkama saanud.

Ma pole kuulnud ega lugenud eestlaste kohta midagi nii hullu kui nende nn pagulaste kohta. Üht-teist ikka on, aga grupivägistamised, kõride lõikamised, naiste süütamised jms – no ei meenu küll. Vahe on ka selles, et nn pagulased ei tee tööd, jõlguvad niisama kampades ringi. Energiat jääb kõvasti üle noortel meestel. Ma paneks sellised kõik tööle, kasvõi kõige lihtsamat ja mustemat tööd tegema, niisama ei annaks midagi. Küll siis tuleks meelde, et kodumaal polegi sõda tegelikult.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kas kellelgi on infot, mida politseiuurimine on Stroomi juhtumi osas andnud?

Täna ETV-s A.Kuusk sel teemal isegi Ü.Madisele retoorilise küsimuse esitas stiilis “Mis riik see meil on, kui isegi inglise keele rääkimise eest kividega loobitakse?” Madise vastus algas sealt, et noh, Euroopas on kohati veel hullem, aga eks meilgi …

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk see “ohver” oli sama kloun kes lapsevankriga tsirkust tegi. Või mikrofonihaaraja, mõlemad elukutselised provokaatorid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://ekspress.delfi.ee/teateid_elust/politsei-stroomi-rannas-valismaalast-ei-runnatud-algatasime-kriminaalmenetluse-valeutluste-andmise-osas?id=85298553

Please wait...
Postitas:
Kägu

Klassika. Nagu oligi arvata – miks muidu teema nii kibekiirelt maha vaikis.
Eriti üle võlli oli see EKRE-teadlikkus välismaalase puhul.
Aga muidugi saab siin teema otsas ikka edasi sõita – näe, kuidas Eestis mustanahalisi ahistatakse, isegi politsei on nende vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodetavasti saavad igasugu valetajad ja provokaatorid korraliku karistuse.
Liigagi levinud selliste laima ate külajuttude levitamine.
On kellelgi aimu mis karistuse sai see tädi, kes mingist valge kaubikuga lapseröövlite juttu levitas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodetavasti saavad igasugu valetajad ja provokaatorid korraliku karistuse.

Liigagi levinud selliste laima ate külajuttude levitamine.

On kellelgi aimu mis karistuse sai see tädi, kes mingist valge kaubikuga lapseröövlite juttu levitas?

Tema vist ei valetanud ise, vaid tõttas laste jutu peale kohe sotsmeediasse? Võin eksida, enam ei mäleta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldse ei üllata selline uurimistulemus. Aga veidi üllatab see, et see uudis lausa peavoolumeediasse jõudis. Ekspress on väga liberaalne väljaanne ja EKRE suhtes alati padukriitiline olnud, kas nüüd hakkab ka meedia (hea mõttes) ekrestuma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tema vist ei valetanud ise, vaid tõttas laste jutu peale kohe sotsmeediasse? Võin eksida, enam ei mäleta.

Jah, minu arust oli ka nii.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 159 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kividega loopimise juhtum Stroomi rannas (T, 28.11.2018)