Esileht Pereelu ja suhted Juhusuhe

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Juhusuhe

Postitas:
Kägu

Ajalehes artikkel, et abielumeestel on juhusuhteid palju rohkem kui abielunaistel. Küsimus, et kellega abielumehed neid juhusuhteid loovad?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusportaalid on suhtes mehi täis, lisaks komandeeringud, sõbra juures saunas, töökaaslane firmapeol, vana kooliõde, kunagine või uus tuttav, koostööpartner, klient, kõikvõimalikud üritused, suvel rannas, trennis, koolis, kursustel, tööjuures jms.
Ma usun, et sellist suhtes meest pole olemas, kes ühegi teise naisega peale enda oma kokku ei puutu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka ühes suhtlusportaalis konto. Poleks uskunudki, et nii palju suhtes mehi otsivad juhusuhteid. Vallalisi on seal vähemuses, kui nad muidugi õigust räägivad oma tegeliku suhteseisu kohta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusportaalid on suhtes mehi täis, lisaks komandeeringud, sõbra juures saunas, töökaaslane firmapeol, vana kooliõde, kunagine või uus tuttav, koostööpartner, klient, kõikvõimalikud üritused, suvel rannas, trennis, koolis, kursustel, tööjuures jms.

Ma usun, et sellist suhtes meest pole olemas, kes ühegi teise naisega peale enda oma kokku ei puutu.

Sa ei saanud teemast aru. 🙂 Oluline ei ole mitte see, kuidas nad tuttavaks saab, aga kuidas on üldse võimalik, et meestel on neid suhteid palju rohkem, kui naistel. Iga heteromehe juhusuhte kohta on ju ka juhusuhtes naine. Jajah, mehi on pisut rohkem, kui naisi, aga seda umbes alates 40 eluaastast. Ja see pisut rohkem kui naisi ei seleta ikka seda, kuidas saab meestel neid juhusuhteid palju rohkem olla.

Tegelikult on asi lihtsalt selles, et mehed pigem liialdavad ülespoole, naised varjavad selliseid asju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusportaalid on suhtes mehi täis, lisaks komandeeringud, sõbra juures saunas, töökaaslane firmapeol, vana kooliõde, kunagine või uus tuttav, koostööpartner, klient, kõikvõimalikud üritused, suvel rannas, trennis, koolis, kursustel, tööjuures jms.

Ma usun, et sellist suhtes meest pole olemas, kes ühegi teise naisega peale enda oma kokku ei puutu.

Sa ei saanud teemast aru. ???? Oluline ei ole mitte see, kuidas nad tuttavaks saab, aga kuidas on üldse võimalik, et meestel on neid suhteid palju rohkem, kui naistel. Iga heteromehe juhusuhte kohta on ju ka juhusuhtes naine. Jajah, mehi on pisut rohkem, kui naisi, aga seda umbes alates 40 eluaastast. Ja see pisut rohkem kui naisi ei seleta ikka seda, kuidas saab meestel neid juhusuhteid palju rohkem olla.

Tegelikult on asi lihtsalt selles, et mehed pigem liialdavad ülespoole, naised varjavad selliseid asju.

Vaevalt see artikkel nüüd summeeritud juhusuhete arvu mõtles.
aga saab nii:
Üks mees on juhusuhtes viie erineva naisega.
Mehel on nüüd viis juhusuhet, aga igal naisel ainult üks.
järeldus:
mehel on juhusuhteid rohkem, kui nendel naistel.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaevalt see artikkel nüüd summeeritud juhusuhete arvu mõtles. aga saab nii: Üks mees on juhusuhtes viie erineva naisega. Mehel on nüüd viis juhusuhet, aga igal naisel ainult üks. järeldus: mehel on juhusuhteid rohkem, kui nendel naistel.

Oletame, et Eestis on liikvel 10 000 elumeest, kel igaühel viis naissoost juhusuhet. Nende partneritel seevastu igaühel üks juhuslik vahekord, seega porduelu proovinud naisi tuleb kokku 50 000. Materjal on küllaldane tõestamaks, et naiste hulgas kohtab lõtva püksikummi viis korda rohkem, aga nad on meestest palju korralikumad. Statistika on relv, mille vastu ei saa vaielda

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusportaalid on suhtes mehi täis, lisaks komandeeringud, sõbra juures saunas, töökaaslane firmapeol, vana kooliõde, kunagine või uus tuttav, koostööpartner, klient, kõikvõimalikud üritused, suvel rannas, trennis, koolis, kursustel, tööjuures jms.

Ma usun, et sellist suhtes meest pole olemas, kes ühegi teise naisega peale enda oma kokku ei puutu.

Sa ei saanud teemast aru. ???? Oluline ei ole mitte see, kuidas nad tuttavaks saab, aga kuidas on üldse võimalik, et meestel on neid suhteid palju rohkem, kui naistel. Iga heteromehe juhusuhte kohta on ju ka juhusuhtes naine. Jajah, mehi on pisut rohkem, kui naisi, aga seda umbes alates 40 eluaastast. Ja see pisut rohkem kui naisi ei seleta ikka seda, kuidas saab meestel neid juhusuhteid palju rohkem olla.

Tegelikult on asi lihtsalt selles, et mehed pigem liialdavad ülespoole, naised varjavad selliseid asju.

Vaevalt see artikkel nüüd summeeritud juhusuhete arvu mõtles.

aga saab nii:

Üks mees on juhusuhtes viie erineva naisega.

Mehel on nüüd viis juhusuhet, aga igal naisel ainult üks.

järeldus:

mehel on juhusuhteid rohkem, kui nendel naistel.

Vildakas järeldus, juhusuhteid on ju naistel rohkem, sest viis naist olid suhtes ja mehi oli ainult üks, st meestel on kokkuvõttes vähem juhusuhteid kui naistel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seepärast ongi olemas alfaisased, kes seksivad läbi linna täie naisi ja beetaisased, kes siis neid lapse saanud naisi ülalpeavad, muidu nad ei saaks üldse naist kuna puudub atraktiivsus. Igatepidi on naised litsakamad kui mehed, sest ka vähe atraktiivne naine läheb loosi, kui ilusamat ei ole.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, mehi on pisut rohkem, kui naisi, aga seda umbes alates 40 eluaastast.

Ma olen ikka vastupidi aru saanud. Poeglapsi sünnib küll rohkem, aga tegelikult on naissoost inimesi rohkem. Ja mida vanus ülespoole, seda rohkem on naisi.

40+ vanuses on ilmselt juba väga tugev naiste ülekaal.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40+ vanuses on ilmselt juba väga tugev naiste ülekaal.

Kui midagi väidad, on ju väga hea kõigepealt statistikaameti kodulehelt järgi vaadata. Vanuserühmas 40-49 on ikka veel mehi rohkem, meeste arv väheneb alates vanuserühmast 50+. Kuni vanuserühmani 59 ei ole vahe väga suur, mõned tuhanded on naisi rohkem, aga sealt edasi on naisi juba väga palju rohkem. Näiteks vanuserühmas 80-84 on naisi juba kaks korda rohkem kui mehi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40+ vanuses on ilmselt juba väga tugev naiste ülekaal.

Kui midagi väidad, on ju väga hea kõigepealt statistikaameti kodulehelt järgi vaadata. Vanuserühmas 40-49 on ikka veel mehi rohkem, meeste arv väheneb alates vanuserühmast 50+. Kuni vanuserühmani 59 ei ole vahe väga suur, mõned tuhanded on naisi rohkem, aga sealt edasi on naisi juba väga palju rohkem. Näiteks vanuserühmas 80-84 on naisi juba kaks korda rohkem kui mehi.

Ei väida midagi. Sellele viitab ka sõna “ilmselt” minu lauses.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei väida midagi. Sellele viitab ka sõna “ilmselt” minu lauses.

Igatahes su väide pole tõsi. Vanuserühmas kuni 50 on mehi rohkem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei väida midagi. Sellele viitab ka sõna “ilmselt” minu lauses.

Igatahes su väide pole tõsi. Vanuserühmas kuni 50 on mehi rohkem.

Veel kord! Ma ei ole midagi väitnud, vaid lihtsalt arvasin. Ja sain juba aru, et valesti arvasin.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatahes on statistikast näha, et ei tasu võtta endale vanemat meest. Sest 70+ on nendest pooled surnud. Kui ise oled siis alles 50, on ikka suhteliselt nukker seis. Niigi on suurem osa naisi vanaduses üksi.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea naise kõrval elab mees kaua.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatahes on statistikast näha, et ei tasu võtta endale vanemat meest. Sest 70+ on nendest pooled surnud.

Tasub küll, kui mees on rikas. Pärast oled kindlustatud ja siis võtad noorema mehe.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatahes on statistikast näha, et ei tasu võtta endale vanemat meest. Sest 70+ on nendest pooled surnud.

Tasub küll, kui mees on rikas. Pärast oled kindlustatud ja siis võtad noorema mehe.

Millega sa seda rikast meest võlud, kortsudega?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa seda rikast meest võlud, kortsudega?

Mis kortsudega? Ise oled noor ja võtad rikka vanema mehe, kes varsti elust lahkub ja vara jätab oma noorele naisele. See siis saab lahedat elu elada ja tahtmise korral kena noore mehe võtta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa seda rikast meest võlud, kortsudega?

Mis kortsudega? Ise oled noor ja võtad rikka vanema mehe, kes varsti elust lahkub ja vara jätab oma noorele naisele. See siis saab lahedat elu elada ja tahtmise korral kena noore mehe võtta.

Miks rikas peaks oma vara naisele jätma? Igal rikkal neid lapsi kümnete mööda ilma laiali kes kõik varandust jahtima tulevad. Kehva äriplaan sul.

Kui sa rikas oleks, kas jätad siis oma vara sellele noorele mehega kellega abielus olid või hoopis kellelegi teisele? Miks mehed sinust teistmoodi peaks käituma? Kui naiivne sa ikka oled.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, mehi on pisut rohkem, kui naisi, aga seda umbes alates 40 eluaastast.

Ma olen ikka vastupidi aru saanud. Poeglapsi sünnib küll rohkem, aga tegelikult on naissoost inimesi rohkem. Ja mida vanus ülespoole, seda rohkem on naisi.

40+ vanuses on ilmselt juba väga tugev naiste ülekaal.

Jah, mina selle meeste-naiste suhte sisse tõin ja mingil endalegi arusaamatul põhjusel olen selle valepidi kirjutanud. Jah, naisi on rohkem, kui mehi, kui vaadata kõiki vanusegruppe. Nooremates vanusrühmades on mehi rohkem, alates keskeast naisi. Aga see vahe ei ole nii suur, et saaks öelda, et naised palju harvem juhusuhteid peavad. Igale mehele on ikka juhusuhte partneriks naist vaja. Jah, kindlasti on naiste hulgas neid, kes neid juhusuhteid üldse ei harrasta ja vastukaaluks neid, kes ses osas üsna vabalt võtavad. Aga sama ma meeste hulgas. Võimalik, et meeste hulgas on valmisolek juhsuhteks pisut suurem, st mehi, kes ütleks ära hea võimaluse avanemisel on vähem, kui naisi, kes ära ütleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit vahet pole kui palju on mehi või naisi, suhte loomises on aktiivsem pool meespool. Kui mehed vanemas eas enam suhete loomisest huvitatud ei ole, siis leia sama ealised naised ka kedagi, sest keegi ei tule kosja. Kusagil oli hea pilt 25 aastasest mehest ja naisest: mees mõtles kas osta uus lego komplekt või droon ja naine mõtles, ma olen juba 25 aastane, aga pole siiani abiellunud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin perekoolist inimese kellega intiimsust nautida, mida kodus toona polnud.
Tagasimõeldes olin ikka paras hoorapurikas. Praeguse abikaasaga olen koos 7 aastat ja pole kordagi petmise peale mõelnud. Paneb ennast ka imestama…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leidsin perekoolist inimese kellega intiimsust nautida, mida kodus toona polnud. Tagasimõeldes olin ikka paras hoorapurikas. Praeguse abikaasaga olen koos 7 aastat ja pole kordagi petmise peale mõelnud. Paneb ennast ka imestama…

Kas sellesamase perekoolikaga oledki nüüd 7 aastat koos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ikka vabade naistega. Muidugi on petised ja ringitõmbajaid ka suhtes naisteseas. Vabad naised on kas noored, kel pole kindlat suhet ja siis lahkuläinud igas muus eas naised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pareto printsiip on üleüldine ja haarab kõike bioloogilises maailmas.

20 protsenti meestest kepib 80 protsenti naisi.

20 protsenti naistest saavad keppi 80 protsendilt meestest.

20 protsenti julgeid noormehi röövivad 80 protsendilt neidudelt süütuse.

Jne, jne…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud juhusuhtes olevad inimesed on mõlemad abielus.Mul oli kunagi Tinderis konto ja tõsi vallalisi oli seal ikka vähe,enamus olid suhtes või abielus.Mõned tüübid ütlesid kohe esimesel kohtingu ,et otsivad armuksest ja on abielus.Veel olid paljud sellised kes ei tahtnud ,et helistan vaid palusid ainult messenis suhelda  ja veel mõnedsellised kes nädalavahetustel eriti kokku ei saanud sest oli pere.Vot nii otsivad eest mehed suhete kõrvale seiklusi ja nii ka osa naisi,kes soovivad oma mehele kätte maksta kui saavad teada,et mehel armule.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusportaalid on suhtes mehi täis, lisaks komandeeringud, sõbra juures saunas, töökaaslane firmapeol, vana kooliõde, kunagine või uus tuttav, koostööpartner, klient, kõikvõimalikud üritused, suvel rannas, trennis, koolis, kursustel, tööjuures jms.

Ma usun, et sellist suhtes meest pole olemas, kes ühegi teise naisega peale enda oma kokku ei puutu.

Sa ei saanud teemast aru. ???? Oluline ei ole mitte see, kuidas nad tuttavaks saab, aga kuidas on üldse võimalik, et meestel on neid suhteid palju rohkem, kui naistel. Iga heteromehe juhusuhte kohta on ju ka juhusuhtes naine. Jajah, mehi on pisut rohkem, kui naisi, aga seda umbes alates 40 eluaastast. Ja see pisut rohkem kui naisi ei seleta ikka seda, kuidas saab meestel neid juhusuhteid palju rohkem olla.

Tegelikult on asi lihtsalt selles, et mehed pigem liialdavad ülespoole, naised varjavad selliseid asju.

Vaevalt see artikkel nüüd summeeritud juhusuhete arvu mõtles.

aga saab nii:

Üks mees on juhusuhtes viie erineva naisega.

Mehel on nüüd viis juhusuhet, aga igal naisel ainult üks.

järeldus:

mehel on juhusuhteid rohkem, kui nendel naistel.

Vildakas järeldus, juhusuhteid on ju naistel rohkem, sest viis naist olid suhtes ja mehi oli ainult üks, st meestel on kokkuvõttes vähem juhusuhteid kui naistel.

Me räägime erinevatest asjadest.
Mina väitsin, et ÜHEL mehel on rohkem juhusuhteid, kui ÜHEL naisel.
Kui nüüd võtta, et viiel mehel om igaühel 5 juhusuhet ja igal naisel igaühel 5 juhusuhet, siis on siiski meestel neid rohkem.
Nii ei saa võrrelda, et võtad viie meest ja kakskümmend viis naist võrdlusesse. Äkki kaks naist oli sama viie mehega ja nüüd on nii, et kolmel maisel on üks ja kahel kaks juhusuhet.
Minu postituse esimene lause oli samuti, et vaevalt summeeritult mõeldi.
Tegelt vahet polegi, ringi tõmbavad kõik, kuid mehed siiski rohkem või jäävad rohkem vahele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või jäävad rohkem vahele.

Vahele jäävad jah rohkem, sest naised on tähelepanelikumad, samas ise peidavad jälgi paremini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nüüd võtta, et viiel mehel om igaühel 5 juhusuhet ja igal naisel igaühel 5 juhusuhet, siis on siiski meestel neid rohkem.

parandan oma eelmise postituse lause siin:

Kui nüüd võtta, et viiel mehel on igaühel 5 juhusuhet ja 5 naisel igaühel 1 juhusuhe, siis on siiski meestel neid rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või jäävad rohkem vahele.

Vahele jäävad jah rohkem, sest naised on tähelepanelikumad, samas ise peidavad jälgi paremini.

Jah, nõus. Kuid ma siiski arvamusel, et mehed loovad vabamalt neid juhusuhteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Juhusuhe