Esileht Pereelu ja suhted Juhusuhe

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Juhusuhe

Postitas:
Kägu

Tutvusportaalid on suhtes mehi täis, lisaks komandeeringud, sõbra juures saunas, töökaaslane firmapeol, vana kooliõde, kunagine või uus tuttav, koostööpartner, klient, kõikvõimalikud üritused, suvel rannas, trennis, koolis, kursustel, tööjuures jms.

Ma usun, et sellist suhtes meest pole olemas, kes ühegi teise naisega peale enda oma kokku ei puutu.

Sa ei saanud teemast aru. ???? Oluline ei ole mitte see, kuidas nad tuttavaks saab, aga kuidas on üldse võimalik, et meestel on neid suhteid palju rohkem, kui naistel. Iga heteromehe juhusuhte kohta on ju ka juhusuhtes naine. Jajah, mehi on pisut rohkem, kui naisi, aga seda umbes alates 40 eluaastast. Ja see pisut rohkem kui naisi ei seleta ikka seda, kuidas saab meestel neid juhusuhteid palju rohkem olla.

Tegelikult on asi lihtsalt selles, et mehed pigem liialdavad ülespoole, naised varjavad selliseid asju.

Tegelikult on teemaalgatuses kirjas, et ABIELUmeestel on rohkem juhusuhteid kui ABIELUnaistel. Juhusuhteid saab harrastada ka vallalistega. Kui abielumees põrutab oma vallalist sekretäri, siis abielunaiste arvestuses see arvesse ei lähe.

Tegelikult on see ka loogiline, päris raske on juhusuhteid omada abielunaisel, kes 24/7 lapsi kantseldab. Samal ajal läheb mees sekretärineiuga hotellituppa lõunale.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on see ka loogiline, päris raske on juhusuhteid omada abielunaisel, kes 24/7 lapsi kantseldab.

Kes petta tahab, on ju leidlik. Mina tean naist, kes võttis enda laste kõrvale lapsi hoida ja ajas nende laste isadega liini. Ei pidanud üldse kuskile kodust minema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on see ka loogiline, päris raske on juhusuhteid omada abielunaisel, kes 24/7 lapsi kantseldab.

Kes petta tahab, on ju leidlik. Mina tean naist, kes võttis enda laste kõrvale lapsi hoida ja ajas nende laste isadega liini. Ei pidanud üldse kuskile kodust minema.

Mu sõbranna abikaasa leidis armukese lasteaias, teise lapse abielus ema. Ausalt, ei tule isegi selle peale, et su abikaasa võiks lasteaeda, kui oma jahimaad kasutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatahes on statistikast näha, et ei tasu võtta endale vanemat meest. Sest 70+ on nendest pooled surnud. Kui ise oled siis alles 50, on ikka suhteliselt nukker seis. Niigi on suurem osa naisi vanaduses üksi.

50 on normaalne olla koos mehega vanuses 35-40. Siis vastab naise välimusele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Juhusuhe