Esileht Ajaviite- ja muud jutud JUHUU Kelly Sildaru

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: JUHUU Kelly Sildaru

Postitas:
Kägu

Kuld tuli ikkagi àra, nii lahe. Mul nii hea meel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tubli, a mind jätab üsna külmaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

🏅

Kuld tuli ikkagi àra, nii lahe. Mul nii hea meel.

Mul ka hea meel!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õiglane kah ja õnne talle!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus sa tead, et ōiglane?
See on ju nagu iluuisutamine. Punkte annab mingi kamp subjektiivselt hindavad ekssportlasi. Ma nägin uudistes seda rennisōitu ja minu meelest oli igav. Kui sellise sōidu eest saab vōidu, mis need teised seal rajal siis veel tegid? Jäid tukkuma?!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kelly lõpetas Eesti talispordi kümneaastase medalipõua

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus sa tead, et ōiglane?

See on ju nagu iluuisutamine. Punkte annab mingi kamp subjektiivselt hindavad ekssportlasi. Ma nägin uudistes seda rennisōitu ja minu meelest oli igav. Kui sellise sōidu eest saab vōidu, mis need teised seal rajal siis veel tegid? Jäid tukkuma?!

Ja mis sa ise teed, sòidad Taxifyt muidu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus sa tead, et ōiglane?

Ja mis see sinu asi on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

väga vinge ja on jälle millele kaasaelada! Uskumatu tüdruk!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tubli, a mind jätab üsna külmaks.

Sama siin. Mind jätavad kõik sportlased külmaks, aga omade edusammude üle on ikka hea meel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus sa tead, et ōiglane?

Ja mis see sinu asi on?

Mind tõesti ei huvita sinu elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

väga vinge ja on jälle millele kaasaelada! Uskumatu tüdruk!

Just nimelt Kelly on kõigest 16 aastane ja nii vinge juba

Please wait...
Postitas:
Kägu

Spordiala suht arusaamatu aga samas vanemate ees küll ” müts maha” .Paljud on nõus panustama nii palju oma laste hobidesse? Oleks minu teha peaks nad küll mingi aastavanemate tiitli saama!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus sa tead, et ōiglane?

Kelly on ju ka ise tunnistanud, et rennisõidus jääb tal hüpete kõrgusest puudu. Miks ta aga võitis? Sest tal on trikid alati tehniliselt õigesti tehtud.
Äkki proovid ise ka? 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin, et riskis viimasel katsel ja tegi lõpetuseks sellise triki, mida ükski naine veel võistlustel teinud ei ole.
Täiskasvanute MM kuld – väga tubli!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii hea meel. Ainult kahju, et pargisõit ära jäeti. Kelly on väga tubli. Jõuda juba 13’selt tippvõistlusel võitjaks täiskasvanutega koos ei ole asi, mida igaüks järgi suudaks teha. Annaks talle ainult õnne ja tervist, et ta saaks kaua jätkata. Lugesin, et üks temavanune (varsti) prantslanna on teine samasugune noor, kes tiitleid korjab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin, et riskis viimasel katsel ja tegi lõpetuseks sellise triki, mida ükski naine veel võistlustel teinud ei ole.

Kuidagi naljakas, teed mingi triki ehk omaloomingu ja võidad kulla. Muidu on spordialades kindlaks määratud trikid mida tuleb võimalikult puhtalt teha. Kui kõik hakkaks uisutamises ka nii tegema, muutuks ka uisutamine X mängudeks:) Või klassikaline suusatamine ja keegi leiutab käigupealt oma triki ja saab boonuspunkte.
Juu siis tuleb harjuda uute spordialadega kus puuduvad standardid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidagi naljakas, teed mingi triki ehk omaloomingu ja võidad kulla. Muidu on spordialades kindlaks määratud trikid mida tuleb võimalikult puhtalt teha. Kui kõik hakkaks uisutamises ka nii tegema, muutuks ka uisutamine X mängudeks:) Või klassikaline suusatamine ja keegi leiutab käigupealt oma triki ja saab boonuspunkte.

Juu siis tuleb harjuda uute spordialadega kus puuduvad standardid.

Ei olnud ju mingi omalooming, oli tavapärane pööre, aga ta lihtsalt keeras vinti veel peale. Siiani pole lihtsalt ükski naine veel võistlustel seda teha julgenud, küll nad trennides ikka katsetavad seda ka. Iluuisutamises on ju sama, vanasti olid kahekordsed hüpped, siis täienesid kolmekordseteks ja nüüd vuhivad vist neljakordseid hüppeid teha. Kiiremini, kõrgemale, kaugemale 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

——————————————————————————-

See trikk ei olnud mingi omalooming. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära tüütab juba. Nüüd nädal aega delfil temast 100 uudist jälle

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vahelduseks parem ikka kui Tänaku uudised 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tee nagu mina, ära loe spordiuudiseid. Mitte, et sportlased toredad ei oleks, lihtsalt mind ei huvita sport ja ma ei ole kunagi aru saanud, miks peaks mulle kuidagi korda minema, kui kõrgele keegi hüppab vms. Aga tüdruk on tubli muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tee nagu mina, ära loe spordiuudiseid. Mitte, et sportlased toredad ei oleks, lihtsalt mind ei huvita sport ja ma ei ole kunagi aru saanud, miks peaks mulle kuidagi korda minema, kui kõrgele keegi hüppab vms. Aga tüdruk on tubli muidugi.

Ei loegi! Aga Fb hüppavad ette koguaeg.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

minul on iga eesti sportlase saavutuse eest siiralt hea meel ja nägin isiklikult seda viimast katset, nägin ka teisi, mitte ainult sildaru ja pasundagu palju tahavad seal uudistes, ei häiri

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on väga emotsioonide rohke ja keeruline ala, mida paljud ei mõista.
On inimesed, kes vaatavad jalgpalli. Mõnele aga meeldib korvpall või uisutamine. Minule meeldib sport. Elan kaasa kõigile, kes esindavad Eestit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui levinud see on, kas konkurente ikka ka on …piisavalt

Please wait...
Postitas:
Kägu

Spordiala suht arusaamatu aga samas vanemate ees küll ” müts maha” .Paljud on nõus panustama nii palju oma laste hobidesse? Oleks minu teha peaks nad küll mingi aastavanemate tiitli saama!

Paljudel on üldse võimalus nii palju laste hobidesse panustada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui levinud see on, kas konkurente ikka ka on …piisavalt

mitu osavõtjat on F-1s?

Please wait...
Postitas:
Kägu

INTERAKTIIVNE GRAAFIK | Puust ja punaseks! Vaata Kelly Sildaru imehüpet, mis talle MM-kulla tõi 
http://sport.delfi.ee/news/ekstreemsport/kellysildaru/interaktiivne-graafik-puust-ja-punaseks-vaata-kelly-sildaru-imehupet-mis-talle-mm-kulla-toi?id=85295429

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelly lõpetas Eesti talispordi kümneaastase medalipõua

No just! Ta ju toob Eestit maailmakaardile ja see on vägagi tänuväärne.
Super tüdruk! Viimase katse ajal tegi poole sõidu ajal otsuse, et riskib teha hüppe, mida pole keegi naistest veel teinud ja ka tema ise mitte. Tohutult hea närv ja otsusekindlus. Vaatasin kogu võistlust ja super sportlane on Kelly, midagi pole öelda. Minu respekt! Kes tema saavutusi püüavad pisendada, on kadedad või? Miks murdmaasuusatamine või hüpped on rohkem au sees? Kelly ala on palju ägedam, rohkem riski ja julgust, igaüks juba hakkama ei saa.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud JUHUU Kelly Sildaru