Esileht Pereelu ja suhted #julgerääkida

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: #julgerääkida

Postitas:
Kägu

Mis toimub? Peksjad ei ole ju ometi MEIE- inimesed. Püha Jumal, mida silmad näevad. Kas sõnadega üldse enam ei saa, ja kas meie kasvatatud pojad, mehehakatised ja mehed peksavad 4seina vahel, oma kodudes naisi. Meesterahvas rebis tütarlapsel juuksed peast ära ja nimetab seda enesekaitseks. Leidub fb: #julgerääkida. APPI!

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisele inimesele ei minda ju kätega kallale! Tehke palun annetuskast “Rusikad tasku”, tahan annetada ravi jaoks!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehke palun annetuskast “Rusikad tasku”, tahan annetada ravi jaoks!

Mina ei taha annetada iga asja jaoks. Ravi on meil patsiendi jaoks tasuta. Kui mingit valuraha vms asja soovitakse, siis maksku see, kes tegi. Nagu ka selle koerarünnaku ohvri puhul, koerte omanik maksku, mitte pole jälle vaja siin annetada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei taha annetada iga asja jaoks. Ravi on meil patsiendi jaoks tasuta. Kui mingit valuraha vms asja soovitakse, siis maksku see, kes tegi. Nagu ka selle koerarünnaku ohvri puhul, koerte omanik maksku, mitte pole jälle vaja siin annetada.

Annetamine on vabatahtlik. Annetuste sihtrühma saab igaüks valida ja minu sihtrühm oleks STOP vägivald!  Aga kuidas asi üldse jõuab nii kaugele, et teine inimene läheb teist inimest lööma!? Kas ära ei oska minna, peab läbi peksma? Ründaja on puhtakujuline sügava vaimse alaarenguga isik. Vajab ise regulaarset hooldust ja ravi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuidas asi üldse jõuab nii kaugele, et teine inimene läheb teist inimest lööma!?

Aga miks sa siit seda küsid, kas arvad, et ründaja on Perekooli püsiklient?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ma pean siin mingi hiromant olema või? Mis artiklit/uudist kommenteerite?

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei taha annetada iga asja jaoks. Ravi on meil patsiendi jaoks tasuta. Kui mingit valuraha vms asja soovitakse, siis maksku see, kes tegi. Nagu ka selle koerarünnaku ohvri puhul, koerte omanik maksku, mitte pole jälle vaja siin annetada.

Annetamine on vabatahtlik. Annetuste sihtrühma saab igaüks valida ja minu sihtrühm oleks STOP vägivald! Aga kuidas asi üldse jõuab nii kaugele, et teine inimene läheb teist inimest lööma!? Kas ära ei oska minna, peab läbi peksma? Ründaja on puhtakujuline sügava vaimse alaarenguga isik. Vajab ise regulaarset hooldust ja ravi.

Mille tarbeks täpsemalt see annetus peaks minema? Millised kulud sellest rahast kaetakse?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varjupaigad on ikka väga palju head teinud. Samas leian, et selline asi peab olema riiklikult rahastatud. Riiklikult rahastatud seetõttu, et meie kõigi ühine huvi on, et koduvägivald lõpeks. Et üldse vägivald lõpeks, peavad kõik oma panuse andma. Kas siis ainult annetajad on need, kes tahavad, et vägivalla ohvrid saaksid kiiresti abi ? Ei ole ju nii. Nii et sellised liikumised, mis on kõigi huvides, ei peaks annetustena raha korjama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisele inimesele ei minda ju kätega kallale! Tehke palun annetuskast “Rusikad tasku”, tahan annetada ravi jaoks!

Miks tehKE? Tee ise!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille tarbeks täpsemalt see annetus peaks minema? Millised kulud sellest rahast kaetakse?

Peksjale antakse abi, sets ta on oamdega niii hädas, vaeseke ja ei oska muudmoodi. Pekstud naised ei saa mingeid annetusi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehke palun annetuskast “Rusikad tasku”

Ma võin teha küll, kui nii kibeleb annetama kuskile. Mul oleks raha tarvis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks sa siit seda küsid, kas arvad, et ründaja on Perekooli püsiklient?

Mis teemad siin üldse lubatud on? Kas ainult salasuhted? Sina tahad teistel teemadel arutleda, Okei aga palun: Kui mees ei aja enam alt karvu niisama lihtsalt vabade võtetega, vaid hakkab tegema erinevaid mustreid, kas siis petab või harjutab niisama kätt. Mis sina arvad sellest loost?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks tehKE? Tee ise!

Suured allkirjade kogujad siin koos, mina arvasin, et nemad märkavad ka muid probleeme!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ma pean siin mingi hiromant olema või? Mis artiklit/uudist kommenteerite?

Loe siis teemaalgatust ja otsi ise ka infot. Teema ei ole ühest konkreetsest isikust, vaid kõneleb suurest probleemist. Inimene läheb teist inimest lööma??? Minu pähe selline asi ei mahu.

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Loe siis teemaalgatust ja otsi ise ka infot. Teema ei ole ühest konkreetsest isikust, vaid kõneleb suurest probleemist. Inimene läheb teist inimest lööma??? Minu pähe selline asi ei mahu.

Eriline tohman. Teeb mingi umbmäärase teema ja siis kui küsitakse, mis sinu probleem on, siis hakkab jahuma, et mine otsi ise internetist infot.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille tarbeks täpsemalt see annetus peaks minema? Millised kulud sellest rahast kaetakse?

Piisab sellest, et annetuste eest koostatakse nimekirju ja kõikidelt peksjatelt eemaldatakse juhiluba, reisidokument ja kui ikka ei õpi, siis tuleb võtta ka kodakondsus.   Ei ole vahet, kas tegemist on mehe või naisega. Stop vägivallale! Täiesti nulli.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriline tohman. Teeb mingi umbmäärase teema ja siis kui küsitakse, mis sinu probleem on, siis hakkab jahuma, et mine otsi ise internetist infot.

Meeldiv sinuga tutvuda eriline tohman. Aga mis sind eriliseks tohmaniks teeb? Tegid eile omal musi jahuseks. Paha oled,kui jahu suhu paned!

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldiv sinuga tutvuda eriline tohman. Aga mis sind eriliseks tohmaniks teeb? Tegid eile omal musi jahuseks. Paha oled,kui jahu suhu paned!

Sinu kummaline jutt ja kummalised teemad hakkavad siin tõesti juba ära tüütama. Ma saan aru, et ei ole võimalik takistada diagnoosiga inimestel siin kirjutamast, aga äkki sul endal oleks niipalju oidu, et ei teeks igast oma uitmõttest siia järjekordset segast teemat. Tõesti tüütu.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu kummaline jutt ja kummalised teemad hakkavad siin tõesti juba ära tüütama. Ma saan aru, et ei ole võimalik takistada diagnoosiga inimestel siin kirjutamast, aga äkki sul endal oleks niipalju oidu, et ei teeks igast oma uitmõttest siia järjekordset segast teemat. Tõesti tüütu.

Kõik kivid keeran ümber. Vägivald ei ole okei. Sa ei oska teemadest mööda minna? pead kohe kommenteerima? Mina ei tea, kas sinul on diagnoos, kas sa oled peast segane või oled sa lihtsalt tüütu. Ma ei näe seda, aga miks sina põgened tegelikkust pettekujutelmadesse? Miks sa ei suuda oma pettekujutelmadest vabaneda?

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ma pean siin mingi hiromant olema või? Mis artiklit/uudist kommenteerite?

Loe siis teemaalgatust ja otsi ise ka infot. Teema ei ole ühest konkreetsest isikust, vaid kõneleb suurest probleemist. Inimene läheb teist inimest lööma??? Minu pähe selline asi ei mahu.

Teemaalgatusest ei ole üldistus selgelt mõistetav, sest see lause “ Meesterahvas rebis tütarlapsel juuksed peast ära ja nimetab seda enesekaitseks” vihjab konkreetsele loole ja isikule. 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mille tarbeks täpsemalt see annetus peaks minema? Millised kulud sellest rahast kaetakse?

Piisab sellest, et annetuste eest koostatakse nimekirju ja kõikidelt peksjatelt eemaldatakse juhiluba, reisidokument ja kui ikka ei õpi, siis tuleb võtta ka kodakondsus. Ei ole vahet, kas tegemist on mehe või naisega. Stop vägivallale! Täiesti nulli.

Püha Jumal, milline naiivsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatusest ei ole üldistus selgelt mõistetav, sest see lause “ Meesterahvas rebis tütarlapsel juuksed peast ära ja nimetab seda enesekaitseks” vihjab konkreetsele loole ja isikule.

Senikaua kui nime ei ole nimetatud, siis jutt ei käi konkreetsest isikust.  Juuste rebimis lugusid mitu.  Aga et inimene lööb teist inimest või kisub juustes. Vot see ei mahu paljana mõttenagi pähe. Selles oli küsimus.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatusest ei ole üldistus selgelt mõistetav, sest see lause “ Meesterahvas rebis tütarlapsel juuksed peast ära ja nimetab seda enesekaitseks” vihjab konkreetsele loole ja isikule.

Senikaua kui nime ei ole nimetatud, siis jutt ei käi konkreetsest isikust. Juuste rebimis lugusid mitu. Aga et inimene lööb teist inimest või kisub juustes. Vot see ei mahu paljana mõttenagi pähe. Selles oli küsimus.

Minule küll mahub. Ma saan aru, mis siis nendega toimub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha Jumal, milline naiivsus.

Püha issand jah. Küll see su edaspidist elu mõjutaks kui sa avalikus peksuregistris üleval oled.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha Jumal, milline naiivsus.

Püha issand jah. Küll see su edaspidist elu mõjutaks kui sa avalikus peksuregistris üleval oled.

Mina? Kuule, proovi mitte ära arvata, kes su anonüümne vestluskaaslane on. See ei õnnestu sul eriti hästi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis toimub? Peksjad ei ole ju ometi MEIE- inimesed. Püha Jumal, mida silmad näevad. Kas sõnadega üldse enam ei saa, ja kas meie kasvatatud pojad, mehehakatised ja mehed peksavad 4seina vahel, oma kodudes naisi. Meesterahvas rebis tütarlapsel juuksed peast ära ja nimetab seda enesekaitseks. Leidub fb: #julgerääkida. APPI!

Purjus oled? Vati sees elanud?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Purjus oled?

ma ei tea,  kas sa oled purjus või mitte!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ei tea,  kas sa oled purjus või mitte!

Alkoholiteemast ei piisanud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkoholiteemast ei piisanud?

Ei vääri vastamist!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ma pean siin mingi hiromant olema või? Mis artiklit/uudist kommenteerite?

Loe siis teemaalgatust ja otsi ise ka infot. Teema ei ole ühest konkreetsest isikust, vaid kõneleb suurest probleemist. Inimene läheb teist inimest lööma??? Minu pähe selline asi ei mahu.

Guugeldasin fraasi “julge rääkida”. Vastused: Julge Rääkuda MTÜ, Julge rääkida podcast, seksuaaltervisekampaania “Julge rääkida” aastast 2013.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted #julgerääkida