Esileht Ilu ja tervis Julgutuseks kaalulangetajatele

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 160 )

Teema: Julgutuseks kaalulangetajatele

Postitas:
Kägu

maailma olulisim ja usaldusväärseim number teatud inimkontingendi jaoks.

Perekoolis küll mitte. Need, kes veel KMI järgi oleks täiesti normaalkaalus, tembeldatakse siin pigem paksudeks, normaalkaaluks peetakse siin alakaalu lähedast kaalu, normaalkaalu vahemik on ju tegelikult väga lai. Minu normaalkaal oleks 54-72 kg, aga 70 kilost peetakse siin ikka täiesti paksmaoks.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui räägitakse mingitest maagilistest ideaalkaalu numbritest siis meenub mulle näiteks selline naine. Vanus 34, jõusaalikogemust 10 aastat, pikkust on tal 168 cm ning kaalub enda sõnul 71 kg, minestage nüüd kõik 🙂

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui räägitakse mingitest maagilistest ideaalkaalu numbritest siis meenub mulle näiteks selline naine. Vanus 34, jõusaalikogemust 10 aastat, pikkust on tal 168 cm ning kaalub enda sõnul 71 kg, minestage nüüd kõik ????

Ta ju paistabki päris vormikas. Silm on ikka harjunud juba rohkem nagu alakaalulistega. Näiteks hertsoginna Catherine kohta pole iial lugenud, et ta oleks kõhn, kõik ütlevad, et ilus naine. Ja tema on tegelikult alakaaluline, riietenumber 32. Aga tundub nagu väga normaalne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui räägitakse mingitest maagilistest ideaalkaalu numbritest siis meenub mulle näiteks selline naine. Vanus 34, jõusaalikogemust 10 aastat, pikkust on tal 168 cm ning kaalub enda sõnul 71 kg, minestage nüüd kõik ????

Teeb ta jõusaalis ka midagi peale selfide?
Käed on väga ümarad ja kõhulihast pole.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanus 34, jõusaalikogemust 10 aastat, pikkust on tal 168 cm ning kaalub enda sõnul 71 kg, minestage nüüd kõik ????

Mina arvan, et ta reaalselt kaalub isegi rohkem.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käed on väga ümarad ja kõhulihast pole.

Otsi ta Instagramist üles (itsalwayshana), kõhulihased on täiesti olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui räägitakse mingitest maagilistest ideaalkaalu numbritest siis meenub mulle näiteks selline naine. Vanus 34, jõusaalikogemust 10 aastat, pikkust on tal 168 cm ning kaalub enda sõnul 71 kg, minestage nüüd kõik ????

Ta ju paistabki päris vormikas. Silm on ikka harjunud juba rohkem nagu alakaalulistega. Näiteks hertsoginna Catherine kohta pole iial lugenud, et ta oleks kõhn, kõik ütlevad, et ilus naine. Ja tema on tegelikult alakaaluline, riietenumber 32. Aga tundub nagu väga normaalne.

Inimestel on normaalsusest väga erinevad arusaamad. Sellest on meedias palju räägitud, kuidas tal on ilmselt mingi toitumishäire ja kuidas prints William olevat mures tema pärast ning kuidas ta on halb eeskuju teistele naistele.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

maailma olulisim ja usaldusväärseim number teatud inimkontingendi jaoks.

Perekoolis küll mitte. Need, kes veel KMI järgi oleks täiesti normaalkaalus, tembeldatakse siin pigem paksudeks, normaalkaaluks peetakse siin alakaalu lähedast kaalu, normaalkaalu vahemik on ju tegelikult väga lai. Minu normaalkaal oleks 54-72 kg, aga 70 kilost peetakse siin ikka täiesti paksmaoks.

Sa ilmselt saad ka aru, et sõltuvalt pikkusest ei saa sa olla normaalkaalus nii 54 kui 72-kilosena. Pea 20kg erinevus ju! Millest see 20 kg liikuvat normaalsust sul seal koosneb?
Ehk siis jah, KMI mõõdik ongi mõttetu, aga paksudele meeldib sellest ikka kinni hoida, sest no “normaalkaalu ülemisel piiril” ju.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

itsalwayshana

Kuskohas? 😀
https://www.instagram.com/p/CdN2nM5quZg/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselt saad ka aru, et sõltuvalt pikkusest ei saa sa olla normaalkaalus nii 54 kui 72-kilosena. Pea 20kg erinevus ju! Millest see 20 kg liikuvat normaalsust sul seal koosneb? Ehk siis jah, KMI mõõdik ongi mõttetu, aga paksudele meeldib sellest ikka kinni hoida, sest no “normaalkaalu ülemisel piiril” ju.

Mida sa sonid, normaalkaalu vahemik ongi suur. Ja mina vastasingi sellele inimesele, kes väitis, et Perekooli tädidele on see KMI nagu jumal taevas, aga just rääkisingi ju sinusugustest, kelle arust on normaalkaal ainult alakaalu lähedane kaal. Ja siis sa tuled, vaidled nagu vastu, kuigi räägidki täpselt sedasama.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselt saad ka aru, et sõltuvalt pikkusest ei saa sa olla normaalkaalus nii 54 kui 72-kilosena. Pea 20kg erinevus ju! Millest see 20 kg liikuvat normaalsust sul seal koosneb? Ehk siis jah, KMI mõõdik ongi mõttetu, aga paksudele meeldib sellest ikka kinni hoida, sest no “normaalkaalu ülemisel piiril” ju.

Mida sa sonid, normaalkaalu vahemik ongi suur. Ja mina vastasingi sellele inimesele, kes väitis, et Perekooli tädidele on see KMI nagu jumal taevas, aga just rääkisingi ju sinusugustest, kelle arust on normaalkaal ainult alakaalu lähedane kaal. Ja siis sa tuled, vaidled nagu vastu, kuigi räägidki täpselt sedasama.

Sa räägid ise endale vastu. Esmalt väidad, et perekoolis ei peeta KMI-d millekski, aga siis ise raevukalt tõestad, kuidas “normaalkaalu vahemik ongi suur.” Mis normaalkaalu? KMI järgi nn normaalkaalust räägidki ju sa ise, otu. Ja see ongi jura. Sama inimene ei ole mingis normaalkaalus +/- 20 kg kõikudes.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägid ise endale vastu. Esmalt väidad, et perekoolis ei peeta KMI-d millekski, aga siis ise raevukalt tõestad, kuidas “normaalkaalu vahemik ongi suur.” Mis normaalkaalu? KMI järgi nn normaalkaalust räägidki ju sa ise, otu. Ja see ongi jura. Sama inimene ei ole mingis normaalkaalus +/- 20 kg kõikudes.

Sa loe uuesti, mida ma kirjutasin ja mis oli selle jutu mõte. Kolmandat korda korrata ei ole nagu mõtet, kui sa ei saa loetust üldse aru.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägid ise endale vastu. Esmalt väidad, et perekoolis ei peeta KMI-d millekski, aga siis ise raevukalt tõestad, kuidas “normaalkaalu vahemik ongi suur.” Mis normaalkaalu? KMI järgi nn normaalkaalust räägidki ju sa ise, otu. Ja see ongi jura. Sama inimene ei ole mingis normaalkaalus +/- 20 kg kõikudes.

Sa loe uuesti, mida ma kirjutasin ja mis oli selle jutu mõte. Kolmandat korda korrata ei ole nagu mõtet, kui sa ei saa loetust üldse aru.

No mida sa siis nii erilist klirjutasid? Seda harilikku perekooli paksude jura, kuidas KMI järgi viimasel piiril on ikka täiega normaalkaal. Tsiteerin:

Need, kes veel KMI järgi oleks täiesti normaalkaalus, tembeldatakse siin pigem paksudeks, normaalkaaluks peetakse siin alakaalu lähedast kaalu, normaalkaalu vahemik on ju tegelikult väga lai. Minu normaalkaal oleks 54-72 kg, aga 70 kilost peetakse siin ikka täiesti paksmaoks.

Perekooli paksudele omaselt räägid sa ka ainult kaalust ning jätad oma pikkuse saladuseks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida sa siis nii erilist klirjutasid? Seda harilikku perekooli paksude jura, kuidas KMI järgi viimasel piiril on ikka täiega normaalkaal.

Näe, milline kena näide mõtteviisist “alakaal on uus normaalkaal” meile siia ise kohale roomas. Otse kivi alt!

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida sa siis nii erilist klirjutasid? Seda harilikku perekooli paksude jura, kuidas KMI järgi viimasel piiril on ikka täiega normaalkaal. Tsiteerin: Need, kes veel KMI järgi oleks täiesti normaalkaalus, tembeldatakse siin pigem paksudeks, normaalkaaluks peetakse siin alakaalu lähedast kaalu, normaalkaalu vahemik on ju tegelikult väga lai. Minu normaalkaal oleks 54-72 kg, aga 70 kilost peetakse siin ikka täiesti paksmaoks. Perekooli paksudele omaselt räägid sa ka ainult kaalust ning jätad oma pikkuse saladuseks.

Sa oled ikka täisti rumal. Ma ju just räägingi, et sinusugustel tädidel on normaalkaalust oma arusaam. Ja see ei kattu KMI vähimalgi määral. Sinu arust on normaalkaal sinu arusaamise järgi ja KMI täiesti erinevad asjad. Sina arvad, et sinu mõistes normaalkaal on ainult alakaalu lähedane kaal, KMI järgi normaalkaalus olevaid nimetad sa Perekooli paksudeks. Kui sa midagi KMI-st teaksid, ei vajaks sa minu pikkust, kui nimetasin oma normaalkaalu vahemiku KMI mõttes. Ja ma ei räägi siin üldse endast, vaid just sellest, et sinusugused tädikesed nimetavad KMI järgi normaalkaalulisi paksudeks ja alakaalulisi normaalkaalulisteks. Need normid on täielikult sinu peast tulnud, mida sa siin ju jauradki juba mitmendat korda. Ma ei saa aru, mille vastu sa vaidled, kui ma just täpselt räägingi sama juttu: sinusuguste jaoks on “normaalkaal” alakaal või sealt ainult kilo üle, KMI järgi normaalkaalulisi nimetad sa paksudeks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tädide enesepetuvõime on ikka hämmastav, kraamitakse välja Kanter õigustamaks, et näe, ka KMI  30 on vägagi sportlik ja lihastes 😀 esiteks on meil tegu naistega, teiseks pole vast ükski neist siin kulturist ja KMI 30 oleks(ON) nende puhul sulaselge rasvaladu. Milleks võrrelda kuud ja pannkooki, täiesti mõõdetamatult erinevaid asju? Mis Kanter teie rasvadesse puutub? Siin esineb ikka jubedaid äärmusi, aga tehke mis tahate, füüsikaseadused kehtivad ka Kägudele- kui keha saab üleliigset  energiat toiduga, ladustatakse see rasvaks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga tehke mis tahate, füüsikaseadused kehtivad ka Kägudele- kui keha saab üleliigset energiat toiduga, ladustatakse see rasvaks.

No shit, Sherlock.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselt saad ka aru, et sõltuvalt pikkusest ei saa sa olla normaalkaalus nii 54 kui 72-kilosena. Pea 20kg erinevus ju! Millest see 20 kg liikuvat normaalsust sul seal koosneb?

1,69 on normaalkaalus vahemikus 53-72 kg.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tädide enesepetuvõime on ikka hämmastav, kraamitakse välja Kanter õigustamaks, et näe, ka KMI 30 on vägagi sportlik ja lihastes

Kui nüüd aus olla, siis Kanteri kraamis välja keegi, kes väitis midagi sellist (täpset teksti ei viitsi otsida), et näe, Kanter on sportlik, aga kui ta otsustaks end ülekaalu süüa, siis oleks ta ülekaalus. Siit grotesk tekkiski – et normide järgi on ta lausa rasvunud … mis asi see ülekaal siis tegelikult on? Me ei saa rääkida ülekaalust kellegi puhul, kelle kaal on kõik normid juba nagunii lõhki ajanud. Me saame rääkida rasvaprotsendist või treenitusest, aga mitte ülekaalust. Ülekaal on number. Ja numbri järgi on Kanter ülekaalus.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa nüüd tahad oma pika halaga öelda, et muudkui loed kaloreid aastast aastasse, aga 20 kilo on õhust ja armastusest selga tulnud?! Räägi vanaema kassile seda lora.

Loll ja õel. Lugeda ka ei oska.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ilmselt saad ka aru, et sõltuvalt pikkusest ei saa sa olla normaalkaalus nii 54 kui 72-kilosena. Pea 20kg erinevus ju! Millest see 20 kg liikuvat normaalsust sul seal koosneb?

1,69 on normaalkaalus vahemikus 53-72 kg.

Jah, ja 70kg selle pikkuse juures on ikka täis trulla.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida sa siis nii erilist klirjutasid? Seda harilikku perekooli paksude jura, kuidas KMI järgi viimasel piiril on ikka täiega normaalkaal. Tsiteerin: Need, kes veel KMI järgi oleks täiesti normaalkaalus, tembeldatakse siin pigem paksudeks, normaalkaaluks peetakse siin alakaalu lähedast kaalu, normaalkaalu vahemik on ju tegelikult väga lai. Minu normaalkaal oleks 54-72 kg, aga 70 kilost peetakse siin ikka täiesti paksmaoks. Perekooli paksudele omaselt räägid sa ka ainult kaalust ning jätad oma pikkuse saladuseks.

Sa oled ikka täisti rumal. Ma ju just räägingi, et sinusugustel tädidel on normaalkaalust oma arusaam. Ja see ei kattu KMI vähimalgi määral. Sinu arust on normaalkaal sinu arusaamise järgi ja KMI täiesti erinevad asjad. Sina arvad, et sinu mõistes normaalkaal on ainult alakaalu lähedane kaal, KMI järgi normaalkaalus olevaid nimetad sa Perekooli paksudeks. Kui sa midagi KMI-st teaksid, ei vajaks sa minu pikkust, kui nimetasin oma normaalkaalu vahemiku KMI mõttes. Ja ma ei räägi siin üldse endast, vaid just sellest, et sinusugused tädikesed nimetavad KMI järgi normaalkaalulisi paksudeks ja alakaalulisi normaalkaalulisteks. Need normid on täielikult sinu peast tulnud, mida sa siin ju jauradki juba mitmendat korda. Ma ei saa aru, mille vastu sa vaidled, kui ma just täpselt räägingi sama juttu: sinusuguste jaoks on “normaalkaal” alakaal või sealt ainult kilo üle, KMI järgi normaalkaalulisi nimetad sa paksudeks.

Ma ei ole kordagi mingist alakaalust isegi rääkinud, see on vaid sinu peas, et kui KMi järgi viimane piir on silmale vaadata paks, ju siis neile sobib see alumine piir. Ei ole nii. Alakaal on alakaal ja alakaalus inimene näebki kõhn välja. Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja. Miks sa arvad, et ülekaal välja ei paista, aga alakaal paistab?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuskohas? ????

Siin:
https://www.instagram.com/p/CfWtNX5KCLN/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja 70kg selle pikkuse juures on ikka täis trulla.

Ei pruugi olla. Oleneb kehast ja treenitusest.

Näiteks siin on näha, kui erinevad võivad kehad olla ka sama pikkuse ja kaalu juures. Mõni on treenimata ja pehme, mõne puhul ei ütleks üldse, et kaal on 70.

https://app.mybodygallery.com/#/?height=168&weight=73

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja 70kg selle pikkuse juures on ikka täis trulla.

Täiesti lollakas. Olen 165 pikk, hetkel 70kg-ülemine ots S, alumine 38.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui räägitakse mingitest maagilistest ideaalkaalu numbritest siis meenub mulle näiteks selline naine. Vanus 34, jõusaalikogemust 10 aastat, pikkust on tal 168 cm ning kaalub enda sõnul 71 kg, minestage nüüd kõik ????

Ta on jõusaalis ehk ainult kükke teinud, tagumik on väga suur. Muud jõusaali tunnuseid ei märka. Aga ta ei ole sale naine, tavaline poolpaksuke, sest tagumik on nii suur.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

itsalwayshana

Kuskohas? ????

https://www.instagram.com/p/CdN2nM5quZg/

Veel jubedam naine, see on vist üldse õli tagumikku süstinud. On teil alles iluideaalid

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on jõusaalis ehk ainult kükke teinud, tagumik on väga suur. Muud jõusaali tunnuseid ei märka. Aga ta ei ole sale naine, tavaline poolpaksuke, sest tagumik on nii suur.

Perekooli paksuvihkaja on rääkinud. Aamen.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on jõusaalis ehk ainult kükke teinud, tagumik on väga suur. Muud jõusaali tunnuseid ei märka. Aga ta ei ole sale naine, tavaline poolpaksuke, sest tagumik on nii suur.

Perekooli paksuvihkaja on rääkinud. Aamen.

Keda siin ikka vihata, tagumiku laiaks pressimine on tänapeäva mood, osad süstivad huuled ka pardikateks, et seksikam olla. Kellegile on, aga tegelikult jube ju.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba teine teema, kus postitavad käod, kellel on kinnisideeks teiste naiste tagumikud. Tehke endale eraldi teema ja lahakse seal neid perseid edasi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 160 )


Esileht Ilu ja tervis Julgutuseks kaalulangetajatele