Esileht Ilu ja tervis Julgutuseks kaalulangetajatele

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 160 )

Teema: Julgutuseks kaalulangetajatele

Postitas:
Kägu

Ma ei ole kordagi mingist alakaalust isegi rääkinud, see on vaid sinu peas, et kui KMi järgi viimane piir on silmale vaadata paks, ju siis neile sobib see alumine piir. Ei ole nii. Alakaal on alakaal ja alakaalus inimene näebki kõhn välja. Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja. Miks sa arvad, et ülekaal välja ei paista, aga alakaal paistab?

Mitmendat korda ma pean ütlema, et jutt pole minust ja mina ei ole 70 kg. Aga mina ei pea sellise kaaluga inimest ka paksuks nagu sina. Räägin sellest, et osadel inimestel on peas midagi nihkes ja sa oled ju selge näide sellest. Siit olen rohkem kui korra lugenud, et 170 cm pikk naine võib 55 maksimum kaaluda ja see on alakaalu lähedane kaal. Ja kordan veel, see on ainult sinu enda peas välja mõeldud norm, mitte midagi muud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui räägitakse mingitest maagilistest ideaalkaalu numbritest siis meenub mulle näiteks selline naine. Vanus 34, jõusaalikogemust 10 aastat, pikkust on tal 168 cm ning kaalub enda sõnul 71 kg, minestage nüüd kõik ????

Mida ta seal jõusaalis teeb, jalutab lindil?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kordagi mingist alakaalust isegi rääkinud, see on vaid sinu peas, et kui KMi järgi viimane piir on silmale vaadata paks, ju siis neile sobib see alumine piir. Ei ole nii. Alakaal on alakaal ja alakaalus inimene näebki kõhn välja. Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja. Miks sa arvad, et ülekaal välja ei paista, aga alakaal paistab?

Mitmendat korda ma pean ütlema, et jutt pole minust ja mina ei ole 70 kg. Aga mina ei pea sellise kaaluga inimest ka paksuks nagu sina. Räägin sellest, et osadel inimestel on peas midagi nihkes ja sa oled ju selge näide sellest. Siit olen rohkem kui korra lugenud, et 170 cm pikk naine võib 55 maksimum kaaluda ja see on alakaalu lähedane kaal. Ja kordan veel, see on ainult sinu enda peas välja mõeldud norm, mitte midagi muud.

Kui mina olin 169/55, pani arst mind täitma küsimustikku, et kas mul pole mõnd toitumishäiret. Selle järgi ei leitud, aga psühhiaatrile suunamise sain sellegipoolest igaks juhuks ja hiljem suunamise haiglasse, et välistada mõni sisehaigus. Varem olin olnud stabiilselt 60-62kg kanti. Haigus leitigi, võtan elu lõpuni ravimeid, normaalne kaal on taastunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kordagi mingist alakaalust isegi rääkinud, see on vaid sinu peas, et kui KMi järgi viimane piir on silmale vaadata paks, ju siis neile sobib see alumine piir. Ei ole nii. Alakaal on alakaal ja alakaalus inimene näebki kõhn välja. Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja. Miks sa arvad, et ülekaal välja ei paista, aga alakaal paistab?

Mitmendat korda ma pean ütlema, et jutt pole minust ja mina ei ole 70 kg. Aga mina ei pea sellise kaaluga inimest ka paksuks nagu sina. Räägin sellest, et osadel inimestel on peas midagi nihkes ja sa oled ju selge näide sellest. Siit olen rohkem kui korra lugenud, et 170 cm pikk naine võib 55 maksimum kaaluda ja see on alakaalu lähedane kaal. Ja kordan veel, see on ainult sinu enda peas välja mõeldud norm, mitte midagi muud.

Siin lingil on pilt https://www.intimina.com/blog/women-and-their-bodies/

Vasakult teine ja neljas on saledad, teised ei ole saledad. Mis see kaalunumber loeb, loeb ju visuaal. Vaielda kmi või alakaalulisusest on mõttetus. Kui inimese rasvaprotsent on 8%, siis on tal kõhulihased kõik väljas ja see ongi tema õige kaal. Kui kõhulihaseid ei paista, siis on tegelikult ülekaal, sest pekk on peal. Kõhulihased on kõigil inimestel, neid treeni palju tahad, nad ei suurene suurt ega muutu ka väiksemaks.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhulihased on kõigil inimestel, neid treeni palju tahad, nad ei suurene suurt ega muutu ka väiksemaks.

No su jutt läheb ju lollimaks ja lollimaks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kordagi mingist alakaalust isegi rääkinud, see on vaid sinu peas, et kui KMi järgi viimane piir on silmale vaadata paks, ju siis neile sobib see alumine piir. Ei ole nii. Alakaal on alakaal ja alakaalus inimene näebki kõhn välja. Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja. Miks sa arvad, et ülekaal välja ei paista, aga alakaal paistab?

Mitmendat korda ma pean ütlema, et jutt pole minust ja mina ei ole 70 kg. Aga mina ei pea sellise kaaluga inimest ka paksuks nagu sina. Räägin sellest, et osadel inimestel on peas midagi nihkes ja sa oled ju selge näide sellest. Siit olen rohkem kui korra lugenud, et 170 cm pikk naine võib 55 maksimum kaaluda ja see on alakaalu lähedane kaal. Ja kordan veel, see on ainult sinu enda peas välja mõeldud norm, mitte midagi muud.

Kui mina olin 169/55, pani arst mind täitma küsimustikku, et kas mul pole mõnd toitumishäiret. Selle järgi ei leitud, aga psühhiaatrile suunamise sain sellegipoolest igaks juhuks ja hiljem suunamise haiglasse, et välistada mõni sisehaigus. Varem olin olnud stabiilselt 60-62kg kanti. Haigus leitigi, võtan elu lõpuni ravimeid, normaalne kaal on taastunud.

169 ja 55 kaal on täiesti normaalne kaal. Sama pikkadel meestel on normaalne kaal 60-62kg. Kõik muu on juba pekk. Kuna üle pooled on juba raskelt rasvunud inimesed meil, siis tõesti kukuvad inimestel silmad peast kui keegi kaalub 55 kilo. See on ju võimatu, peaks surnud olema. Kui ma vaatan kuidas siin pk on minust lühemad naised, kes on minust 10 kg raskemad ja väidavad et on normaalkaalus, mis kaalus mina siis olen????? Ometi ma olen elus ja olen ka pekine, sest vanus on peale tulnud ja ei viitsi tõesti nii palju liigutada enam.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhulihased on kõigil inimestel, neid treeni palju tahad, nad ei suurene suurt ega muutu ka väiksemaks.

No su jutt läheb ju lollimaks ja lollimaks.

Kahjuks kõhulihased ei suurene jah, nii nagu sõrmelihased ei suurene, käelaba lihased ei suurene. Väga raske on treenida randmelihaseid, need ka väga halvasti suurenevad. Muidugi steroidid aitavad, aga ka mitte väga. Oled näinud kulturisti kellel oleks randmed nagu biitsepid? Ei ole ju, sama ka kõhulihastega, ka need ei ole metsikult suured.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja.

Kust krt sa võtad, et ta pole treenitud ja lihases ning seepärast 70 kg? Jälle mõtleme Kanteri peale … eiei, muidugi perekoolikate hulgas ju ei saa olla treenitud inimesi, siin on kõik normkaalu ülempiiril olijad kindlasti paksukesed ja trullad.

Sinu loogika, et sale on see, kellel pole kõhurasva st. saledad on ainult need, kellel on sixpack, on haige. Ma olen eluaeg olnud 164 cm juures 48-52 kg, silmaga nähtavaid kõhulihaseid pole mul iial olnud, ka mitte noorena. Seega olin ma alakaalulisena (48 kg) sinu mõistes paks????

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja.

Kust krt sa võtad, et ta pole treenitud ja lihases ning seepärast 70 kg? Jälle mõtleme Kanteri peale … eiei, muidugi perekoolikate hulgas ju ei saa olla treenitud inimesi, siin on kõik normkaalu ülempiiril olijad kindlasti paksukesed ja trullad.

Sinu loogika, et sale on see, kellel pole kõhurasva st. saledad on ainult need, kellel on sixpack, on haige. Ma olen eluaeg olnud 164 cm juures 48-52 kg, silmaga nähtavaid kõhulihaseid pole mul iial olnud, ka mitte noorena. Seega olin ma alakaalulisena (48 kg) sinu mõistes paks????

Sest paljudel koguneb rasv kõhule, sest looduse mõistes aitab see rasv kaitsta siseelundeid, kasvõi kukkumise eest, sest kõus ei ole luid mis kaitseks nagu on rinnakorv. Kõhupekki ongi väga väga raske maha saada, need kellel on lihased väljas, nemad on väga palju vaeva näinud.

Sinu ülejäänud jutt on lihtsalt alaväärsuskompleks. Kedagi ei huvita siin maailmas kui paks sa oled või mis su kaal on, sa oled tilk meres ja jäädki selleks nagu me kõik. 48kg ei olnud sa alakaaluline vaid normaalses kaalus. Tänapäeval on kaalunumbrite arusaam muutunud, kuna 70% inimesi ei ole normaalkaalus, st puhtalt saledaid mehi ja naisi on kõigest ehk 10-15%, ülejäänud ongi ülekaalulised. Sest toitu on palju ja liikumist vähe.

Kui sa eestis kaalud 70kg, siis ameeriklase jaoks oled sa kohe suremas, nälga suremas, sest seal kõik on juba ammu üle 100kg

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

48kg ei olnud sa alakaaluline vaid normaalses kaalus. Tänapäeval on kaalunumbrite arusaam muutunud, kuna 70% inimesi ei ole normaalkaalus, st puhtalt saledaid mehi ja naisi on kõigest ehk 10-15%, ülejäänud ongi ülekaalulised. Sest toitu on palju ja liikumist vähe.

48 kg ja 164 cm on täna alakaaluline ja oli ka siis. 70% inimestest ei ole SINU SKAALAS normaalkaalus.

Sest paljudel koguneb rasv kõhule, sest looduse mõistes aitab see rasv kaitsta siseelundeid, kasvõi kukkumise eest, sest kõus ei ole luid mis kaitseks nagu on rinnakorv. Kõhupekki ongi väga väga raske maha saada, need kellel on lihased väljas, nemad on väga palju vaeva näinud.

Ootoot, proovi nüüd ühel joonel püsida. Ühes postituses sa just väitsid, et lihtne on – need kellel on kõhulihased näha, on saledad, teised on ülekaalus. Küsin uuesti – seega olin ma alakaalulisena sinu Eriti Ägeda Mõõtkava järgi ülekaalus? See, kas on kerge või raske kõhurasva maha saada, pole üldse siinkohal oluline, samuti ei puutu kuidagi asjasse, palju iluhullud on vaeva näinud.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhupekki ongi väga väga raske maha saada, need kellel on lihased väljas, nemad on väga palju vaeva näinud.

Ütlesid ju, et treenimisel pole mõtet, sest kõhulihased ei suurene, ainuke viis kõhulihast näidata on veel rohkem nälgida, kui seda näha pole. No su jutt on ikka täiesti rumal ja mingeid oma väljamõeldud teooriaid täis. Ültesid, et vanus tuleb peale, kas oled jälle see igas paksuteemas platsis olev vana naine, kelle arust kõik on paksud peale tema?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

48kg ei olnud sa alakaaluline vaid normaalses kaalus. Tänapäeval on kaalunumbrite arusaam muutunud, kuna 70% inimesi ei ole normaalkaalus, st puhtalt saledaid mehi ja naisi on kõigest ehk 10-15%, ülejäänud ongi ülekaalulised. Sest toitu on palju ja liikumist vähe.

48 kg ja 164 cm on täna alakaaluline ja oli ka siis. 70% inimestest ei ole SINU SKAALAS normaalkaalus.

Sest paljudel koguneb rasv kõhule, sest looduse mõistes aitab see rasv kaitsta siseelundeid, kasvõi kukkumise eest, sest kõus ei ole luid mis kaitseks nagu on rinnakorv. Kõhupekki ongi väga väga raske maha saada, need kellel on lihased väljas, nemad on väga palju vaeva näinud.

Ootoot, proovi nüüd ühel joonel püsida. Ühes postituses sa just väitsid, et lihtne on – need kellel on kõhulihased näha, on saledad, teised on ülekaalus. Küsin uuesti – seega olin ma alakaalulisena sinu Eriti Ägeda Mõõtkava järgi ülekaalus? See, kas on kerge või raske kõhurasva maha saada, pole üldse siinkohal oluline, samuti ei puutu kuidagi asjasse, palju iluhullud on vaeva näinud.

Sa ei saa ju loetust kunagi aru.
Selgitan sulle kui lapsele: Loodus on inimese nii teinud (ka ahvidel on nii), et rasv koguneb kõigepealt kõhule ja siis sealt mujale. Pekikihil on mitmeid funktsioone, energia varu, pehmus löökide vastu, siseelundite soojahoidmine jne. Seda pekki on raske maha saada, sest keha ei taha temast loobuda. Kõhulihased on kõigil inimestel olemas, need kellel on nad väljas, ongi palju dieeti pidanud, liikunud ja eks paljud teevad ka rasvaimu kui raha on.

Nendel on lihtsam kes juba lapsena on väga liikuvad, söövad mõistlikult ja siis seda rasva kõhule ja mujale ei tekigi, sest kasvav keha vajab koguaeg energiat. Kõik rasv kulutatakse ära. Probleem tekib siis kui inimene saab täiskasvanuks, 25 aastaselt inimene enam ei kasva, st sellist energiat enam ei vajata. Nüüd peab inimene juba vähem sööma, kui soovitakse rasvaprotsenti madalal hoida. Seepärast ongi kõige mõistlikum loobuda paljudest toiduainetest, et ei tekiks üldse kiusatust seda jama sisse ajada ja siis paksuna mullitada kuidas ei saa kaalust alla ja kuidas kondid on suured ja 52 kg alakaaluline ja kõiki muid muinasjutte.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhupekki ongi väga väga raske maha saada, need kellel on lihased väljas, nemad on väga palju vaeva näinud.

Ütlesid ju, et treenimisel pole mõtet, sest kõhulihased ei suurene, ainuke viis kõhulihast näidata on veel rohkem nälgida, kui seda näha pole. No su jutt on ikka täiesti rumal ja mingeid oma väljamõeldud teooriaid täis. Ültesid, et vanus tuleb peale, kas oled jälle see igas paksuteemas platsis olev vana naine, kelle arust kõik on paksud peale tema?

Sul on IQ sama suur kui su ketsi number. Nii rumalat pole veel kohanud kes isegi nii lihtsast tekstist aru ei saa.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhupekki ongi väga väga raske maha saada, need kellel on lihased väljas, nemad on väga palju vaeva näinud.

Ütlesid ju, et treenimisel pole mõtet, sest kõhulihased ei suurene, ainuke viis kõhulihast näidata on veel rohkem nälgida, kui seda näha pole. No su jutt on ikka täiesti rumal ja mingeid oma väljamõeldud teooriaid täis. Ültesid, et vanus tuleb peale, kas oled jälle see igas paksuteemas platsis olev vana naine, kelle arust kõik on paksud peale tema?

Kui sul oleks natuke suurem IQ, saaksid ju kohe pihta, et mitte kedagi ei huvita, kas sul on sixpack ees või mitte, loodust see ammugi ei huvita. See on lihtsalt sinu enda madal enesehinnang, muud midagi.

Sellel sportlasel on täpselt sama suured kõhulihased nagu sinul https://stringfixer.com/files/28156277.jpg

Temal pole pekki seal peal, sinul on.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimese rasvaprotsent on 8%, siis on tal kõhulihased kõik väljas ja see ongi tema õige kaal. Kui kõhulihaseid ei paista, siis on tegelikult ülekaal, sest pekk on peal.

Kulla trennikägu, sa nüüd kirjutasid meile palju tarkusi, aga võtame su pika juhtu nüüd lühidalt ja ilmekalt kokku. Kas see on sinu postitus, mida tsiteerin? Arvan, et on. Sel juhul … miks sa targutad ja teed nägu, nagu peaks meile midagi korduvalt selgitama, ole palun ise lihtsalt nii lahke ja vasta “jah” või “ei” minu küsimusele: kas selle ülaltoodud väite valguses ütled sa, et mina, 48 kg kaaluv ja 164 cm pikk, KMI ca 18, kuid kõhurasvaga ehk ilma sikspäkita, olin/olen ülekaaluline??? Peaksin võtma alakaalus paar lisakilo miinusesse?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhupekki ongi väga väga raske maha saada, need kellel on lihased väljas, nemad on väga palju vaeva näinud.

Ütlesid ju, et treenimisel pole mõtet, sest kõhulihased ei suurene, ainuke viis kõhulihast näidata on veel rohkem nälgida, kui seda näha pole. No su jutt on ikka täiesti rumal ja mingeid oma väljamõeldud teooriaid täis. Ültesid, et vanus tuleb peale, kas oled jälle see igas paksuteemas platsis olev vana naine, kelle arust kõik on paksud peale tema?

Kui sul oleks natuke suurem IQ, saaksid ju kohe pihta, et mitte kedagi ei huvita, kas sul on sixpack ees või mitte, loodust see ammugi ei huvita. See on lihtsalt sinu enda madal enesehinnang, muud midagi.

Sellel sportlasel on täpselt sama suured kõhulihased nagu sinul https://stringfixer.com/files/28156277.jpg

Temal pole pekki seal peal, sinul on.

Ja tegelt kõik mehed on sama musklis nagu Kiivikas, lihtsalt neil on musklitel pekk peal?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tegelt kõik mehed on sama musklis nagu Kiivikas, lihtsalt neil on musklitel pekk peal?

Jaa, kõhulihaste osas küll, sest kõhulihas on ju nagu randmelihas, seda ei saa suuremaks treenida 🙂

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

itsalwayshana

Kuskohas? ????

https://www.instagram.com/p/CdN2nM5quZg/

Veel jubedam naine, see on vist üldse õli tagumikku süstinud. On teil alles iluideaalid

Perekooli paksud vahivad mingit loomupärast liivakellakujulist araabia paksukest ja kujutavad etee, et nende 70kg näeb samasugune välja.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui räägitakse mingitest maagilistest ideaalkaalu numbritest siis meenub mulle näiteks selline naine. Vanus 34, jõusaalikogemust 10 aastat, pikkust on tal 168 cm ning kaalub enda sõnul 71 kg, minestage nüüd kõik ????

Mida ta seal jõusaalis teeb, jalutab lindil?

Pilte oma pehmest ihust

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja.

Kust krt sa võtad, et ta pole treenitud ja lihases ning seepärast 70 kg?

Treenitusest 70-kilone ei jaurtaks mingist KMI ülemisest piirist.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

48kg ei olnud sa alakaaluline vaid normaalses kaalus.

Haige inimene oled.

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sinu loogika, et sale on see, kellel pole kõhurasva st. saledad on ainult need, kellel on sixpack, on haige. Ma olen eluaeg olnud 164 cm juures 48-52 kg, silmaga nähtavaid kõhulihaseid pole mul iial olnud, ka mitte noorena. Seega olin ma alakaalulisena (48 kg) sinu mõistes paks????

Tohoh! Eelmine perekooli teadur ju just väitis, et kõhulihased on KÕIGIL. Kuidas sinul siis ei ole?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tohoh! Eelmine perekooli teadur ju just väitis, et kõhulihased on KÕIGIL. Kuidas sinul siis ei ole?

Silmaga nähtavaid kõhulihaseid. Mitte kõhulihaseid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja.

Kust krt sa võtad, et ta pole treenitud ja lihases ning seepärast 70 kg?

Treenitusest 70-kilone ei jaurtaks mingist KMI ülemisest piirist.

Ega nemad jauragi, muide. Sina jaurad, et nad on paksud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tegelt kõik mehed on sama musklis nagu Kiivikas, lihtsalt neil on musklitel pekk peal?

Jaa, kõhulihaste osas küll, sest kõhulihas on ju nagu randmelihas, seda ei saa suuremaks treenida ????

Kui sul ei oleks kõhulihaseid, siis sa ei saaks kummarduda ega ennast painutada, sest selleks vajalikud lihased puuduvad. Kõigil inimestel on kõhulihased ja neid varjab pekikiht. Ma saan aru et oled teismeline, koolis anatoomia tunnis ei käinud ja nüüd ei tea kuidas inimese keha on ehitatud. Masendavalt rumal oled sa, põhikooli tase on ka targem kui sina.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul ei oleks kõhulihaseid, siis sa ei saaks kummarduda ega ennast painutada, sest selleks vajalikud lihased puuduvad. Kõigil inimestel on kõhulihased ja neid varjab pekikiht. Ma saan aru et oled teismeline, koolis anatoomia tunnis ei käinud ja nüüd ei tea kuidas inimese keha on ehitatud. Masendavalt rumal oled sa, põhikooli tase on ka targem kui sina.

Nüüd sonid hoopis muust teemast. Mitte sellest ei olnud jutt, et kas inimesel anatoomiliselt puuduvad kõhulihased, vaid sinu väitel olevat nad kõigil ühesuurused, treening ei muuda siin midagi, lihtsalt osal on rasv peal ja suur muskel ei paista välja. Tundud mingi loll troll olevat, kes saab isegi aru, et ajab jama, lihtsalt meeldib siin enda arust suurt nalja teha.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul ei oleks kõhulihaseid, siis sa ei saaks kummarduda ega ennast painutada, sest selleks vajalikud lihased puuduvad. Kõigil inimestel on kõhulihased ja neid varjab pekikiht. Ma saan aru et oled teismeline, koolis anatoomia tunnis ei käinud ja nüüd ei tea kuidas inimese keha on ehitatud. Masendavalt rumal oled sa, põhikooli tase on ka targem kui sina.

Nüüd sonid hoopis muust teemast. Mitte sellest ei olnud jutt, et kas inimesel anatoomiliselt puuduvad kõhulihased, vaid sinu väitel olevat nad kõigil ühesuurused, treening ei muuda siin midagi, lihtsalt osal on rasv peal ja suur muskel ei paista välja. Tundud mingi loll troll olevat, kes saab isegi aru, et ajab jama, lihtsalt meeldib siin enda arust suurt nalja teha.

Võta oma säärelt, kõhult ja käepealt nahk kahe sõrme vahele, mõõda ära kui palju nahka jääb. Üks sentimeeter, 3 või äkki isegi 5 cm? Nii näed kui paks on sinu pekikiht lihaste peal. Kuidas saab lihased välja paista kui sul on 3cm paksune pekikiht kehal? Ei saa, saad ju aru????? Või ikka ei saa aru? Teed muudkui kõhulihaste harjutusi aga lihased ei kasva? Miks nad siis ei kasva?

Võta anatoomia raamat ometi lahti ja õpi seda mida koolis ei õppinud.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ignoreerige seda kõhulihaste ja tagumiku trolli, see on kasutaja OriginalTaste, kes päevad läbi Perekoolis iga teema all jaurab. Näha on, et praegu on koolivaheaeg.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ignoreerige seda kõhulihaste ja tagumiku trolli, see on kasutaja OriginalTaste, kes päevad läbi Perekoolis iga teema all jaurab. Näha on, et praegu on koolivaheaeg.

Tähendab, isegi koolilapsed on sinust targemad. Sa oled masendavalt rumal naine!

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näha on, et praegu on koolivaheaeg.

Koolivaheajast pole sellel lollil tõesti sooja ega külma, mis tal kooliga pistmist. Lapsi, naisi ja tööd tal ju pole. Siis ei jäägi muud üle, kui nina täis võtta ja päevad otsa Perekoolis idioodi juttu ajada.

+5
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 160 )


Esileht Ilu ja tervis Julgutuseks kaalulangetajatele