Esileht Ilu ja tervis Julgutuseks kaalulangetajatele

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 160 )

Teema: Julgutuseks kaalulangetajatele

Postitas:
Kägu

Näha on, et praegu on koolivaheaeg.

Koolivaheajast pole sellel lollil tõesti sooja ega külma, mis tal kooliga pistmist. Lapsi, naisi ja tööd tal ju pole. Siis ei jäägi muud üle, kui nina täis võtta ja päevad otsa Perekoolis idioodi juttu ajada.

Miks paksud nii kurjad on?

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lahe, kuidas ta ignoreerib küsimusi, millele ta vastata ei suuda.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja süüdistab teisi selles, mis tegelikult endal vajaka on.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole kordagi mingist alakaalust isegi rääkinud, see on vaid sinu peas, et kui KMi järgi viimane piir on silmale vaadata paks, ju siis neile sobib see alumine piir. Ei ole nii. Alakaal on alakaal ja alakaalus inimene näebki kõhn välja. Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja. Miks sa arvad, et ülekaal välja ei paista, aga alakaal paistab?

Mitmendat korda ma pean ütlema, et jutt pole minust ja mina ei ole 70 kg. Aga mina ei pea sellise kaaluga inimest ka paksuks nagu sina. Räägin sellest, et osadel inimestel on peas midagi nihkes ja sa oled ju selge näide sellest. Siit olen rohkem kui korra lugenud, et 170 cm pikk naine võib 55 maksimum kaaluda ja see on alakaalu lähedane kaal. Ja kordan veel, see on ainult sinu enda peas välja mõeldud norm, mitte midagi muud.

Siin lingil on pilt https://www.intimina.com/blog/women-and-their-bodies/

Vasakult teine ja neljas on saledad, teised ei ole saledad. Mis see kaalunumber loeb, loeb ju visuaal. Vaielda kmi või alakaalulisusest on mõttetus. Kui inimese rasvaprotsent on 8%, siis on tal kõhulihased kõik väljas ja see ongi tema õige kaal. Kui kõhulihaseid ei paista, siis on tegelikult ülekaal, sest pekk on peal. Kõhulihased on kõigil inimestel, neid treeni palju tahad, nad ei suurene suurt ega muutu ka väiksemaks.

Keda kotivad kellegi kõhulihased??? Ainult mõnda trennipedet, kel ajumuskel puudu.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näha on, et praegu on koolivaheaeg.

Koolivaheajast pole sellel lollil tõesti sooja ega külma, mis tal kooliga pistmist. Lapsi, naisi ja tööd tal ju pole. Siis ei jäägi muud üle, kui nina täis võtta ja päevad otsa Perekoolis idioodi juttu ajada.

Pressida avalikus foorumis välja teise kasutaja delikaatseid andmeid tema perekonna, laste või elukaaslaste kohta saab teha ainult vaimse arenguga hätta jäänud naisterahvas.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja.

Kust krt sa võtad, et ta pole treenitud ja lihases ning seepärast 70 kg? Jälle mõtleme Kanteri peale … eiei, muidugi perekoolikate hulgas ju ei saa olla treenitud inimesi, siin on kõik normkaalu ülempiiril olijad kindlasti paksukesed ja trullad.

Sinu loogika, et sale on see, kellel pole kõhurasva st. saledad on ainult need, kellel on sixpack, on haige. Ma olen eluaeg olnud 164 cm juures 48-52 kg, silmaga nähtavaid kõhulihaseid pole mul iial olnud, ka mitte noorena. Seega olin ma alakaalulisena (48 kg) sinu mõistes paks????

Sul järelikult koguneb rasv kõhule.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti nagu sina oma 70 kiloga näed paks välja.

Kust krt sa võtad, et ta pole treenitud ja lihases ning seepärast 70 kg?

Treenitusest 70-kilone ei jaurtaks mingist KMI ülemisest piirist.

Ega nemad jauragi, muide. Sina jaurad, et nad on paksud.

Oeh, ei jaura jah 😀 Mina alustasin KMI teema muidugi, vabandust 😀

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millele teil vastus saamata on? Miks sel 48-kilose kõhulihas näha ei ole? Sest pekk on peal, vastati juba mitu korda ju.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millele teil vastus saamata on? Miks sel 48-kilose kõhulihas näha ei ole? Sest pekk on peal, vastati juba mitu korda ju.

Küsimus oli, kas ta on ülekaaluline, nagu sa väitsid? Sellele ongi vastus saamata. Ja ega seda vastust tulegi, sest panid pange.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sul ei oleks kõhulihaseid, siis sa ei saaks kummarduda ega ennast painutada, sest selleks vajalikud lihased puuduvad. Kõigil inimestel on kõhulihased ja neid varjab pekikiht. Ma saan aru et oled teismeline, koolis anatoomia tunnis ei käinud ja nüüd ei tea kuidas inimese keha on ehitatud. Masendavalt rumal oled sa, põhikooli tase on ka targem kui sina.

Nüüd sonid hoopis muust teemast. Mitte sellest ei olnud jutt, et kas inimesel anatoomiliselt puuduvad kõhulihased, vaid sinu väitel olevat nad kõigil ühesuurused, treening ei muuda siin midagi, lihtsalt osal on rasv peal ja suur muskel ei paista välja. Tundud mingi loll troll olevat, kes saab isegi aru, et ajab jama, lihtsalt meeldib siin enda arust suurt nalja teha.

Võta oma säärelt, kõhult ja käepealt nahk kahe sõrme vahele, mõõda ära kui palju nahka jääb. Üks sentimeeter, 3 või äkki isegi 5 cm? Nii näed kui paks on sinu pekikiht lihaste peal. Kuidas saab lihased välja paista kui sul on 3cm paksune pekikiht kehal? Ei saa, saad ju aru????? Või ikka ei saa aru? Teed muudkui kõhulihaste harjutusi aga lihased ei kasva? Miks nad siis ei kasva?

Võta anatoomia raamat ometi lahti ja õpi seda mida koolis ei õppinud.

Ei suuda ka enam vaikides seda tralli/trolli lugeda. Kuna mul on kolme lapse kandmisest jäänud palju üleliigset nahka kõhupiirkond, siis just sel meetodil kirurg seda kontrollis. Nahka, mitte pekki. Seda kui palju pekki sul on, küll niimoodi usaldusväärselt kindlaks ei tee. Anatoonia õpikuid peaksid ise taas tudeerima. 🙂

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan lugeda kõrval jooksvat arutelu “Miks väidetakse et saledus” ja mitte asjatuid lubadusi ullikestele anda.

Kehakaal ei ole sinu enese otsustada. Sa võid küll tohutu enesepiiramise ja näljutamisega kilod ajuti alla saada aga see ei jää kestma, see on sinu organismi jaoks anomaalne ja keha teeb kõik et algset kaalu (mis on sinu normaal-kaal – meeldib see siis sulle või mitte) tagasi saada.

Kellegi normaalkaal ei ole 45 (või ka 20kg) lisarasva.

Jah, see võib täiesti nii olla. Kõik inimesed ei ole loodud ühesugused ja ka teadus ei tea inimese kehast veel kõike.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan lugeda kõrval jooksvat arutelu “Miks väidetakse et saledus” ja mitte asjatuid lubadusi ullikestele anda.

Kehakaal ei ole sinu enese otsustada. Sa võid küll tohutu enesepiiramise ja näljutamisega kilod ajuti alla saada aga see ei jää kestma, see on sinu organismi jaoks anomaalne ja keha teeb kõik et algset kaalu (mis on sinu normaal-kaal – meeldib see siis sulle või mitte) tagasi saada.

Kellegi normaalkaal ei ole 45 (või ka 20kg) lisarasva.

Jah, see võib täiesti nii olla. Kõik inimesed ei ole loodud ühesugused ja ka teadus ei tea inimese kehast veel kõike.

Mine pekki 😀 😀 😀
Aga ma ei imesta, kui mingid “USA juhtivad teadlased” varsti täpselt sellise absurdiga lagedale tulevadki.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sul ei oleks kõhulihaseid, siis sa ei saaks kummarduda ega ennast painutada, sest selleks vajalikud lihased puuduvad. Kõigil inimestel on kõhulihased ja neid varjab pekikiht. Ma saan aru et oled teismeline, koolis anatoomia tunnis ei käinud ja nüüd ei tea kuidas inimese keha on ehitatud. Masendavalt rumal oled sa, põhikooli tase on ka targem kui sina.

Nüüd sonid hoopis muust teemast. Mitte sellest ei olnud jutt, et kas inimesel anatoomiliselt puuduvad kõhulihased, vaid sinu väitel olevat nad kõigil ühesuurused, treening ei muuda siin midagi, lihtsalt osal on rasv peal ja suur muskel ei paista välja. Tundud mingi loll troll olevat, kes saab isegi aru, et ajab jama, lihtsalt meeldib siin enda arust suurt nalja teha.

Võta oma säärelt, kõhult ja käepealt nahk kahe sõrme vahele, mõõda ära kui palju nahka jääb. Üks sentimeeter, 3 või äkki isegi 5 cm? Nii näed kui paks on sinu pekikiht lihaste peal. Kuidas saab lihased välja paista kui sul on 3cm paksune pekikiht kehal? Ei saa, saad ju aru????? Või ikka ei saa aru? Teed muudkui kõhulihaste harjutusi aga lihased ei kasva? Miks nad siis ei kasva?

Võta anatoomia raamat ometi lahti ja õpi seda mida koolis ei õppinud.

Ei suuda ka enam vaikides seda tralli/trolli lugeda. Kuna mul on kolme lapse kandmisest jäänud palju üleliigset nahka kõhupiirkond, siis just sel meetodil kirurg seda kontrollis. Nahka, mitte pekki. Seda kui palju pekki sul on, küll niimoodi usaldusväärselt kindlaks ei tee. Anatoonia õpikuid peaksid ise taas tudeerima. 🙂

Nahka võib ehk ka nii mõõta (kuidas siis veel), aga rasva mõõdetakse niimoodi kohe päris kindlasti. Ka lastel näiteks.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus oli, kas ta on ülekaaluline, nagu sa väitsid? Sellele ongi vastus saamata. Ja ega seda vastust tulegi, sest panid pange.

Skinny fat lihtsalt, kui see sulle kuidagi parem tundub.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vasta küsimusele! Kas alakaaluline oli tegelikult ülekaaluline? Ära keeruta kogu aeg mujale. Ei olnud, eks. Skinny fat ehk lihasevaba ma ka ei olnud, tegelesin regulaarselt spordiga tugeval tasemel. Kõhurasva eksisteerimine pole mingi ühene ülekaalu ega ka mitte ‘skinny fat’ kriteerium. Ikka kogu aeg kisub su jutt sinnasamma, kust see algas – et ainus õige trenn on jõusaalis lihaste voolimine. Nagu ju ka ise tunnistanud oled, ega see sixpack muidu ei teki kui selle nimel kõvasti tööd ei tee. Ja tööd teevad selle nimel (ehk ilu nimel) kes? Kindlasti pole korvpallis sixpack oluline, oluline on, et kõhulihas oleks tugev. Kui korvpalluril on sixpack, siis on see miks? Sest temagi on edev ja tahab ilus olla. Mitte korvpalli mängimiseks.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vasta küsimusele! Kas alakaaluline oli tegelikult ülekaaluline? Ära keeruta kogu aeg mujale. Ei olnud, eks. Skinny fat ehk lihasevaba ma ka ei olnud, tegelesin regulaarselt spordiga tugeval tasemel. Kõhurasva eksisteerimine pole mingi ühene ülekaalu ega ka mitte ‘skinny fat’ kriteerium. Ikka kogu aeg kisub su jutt sinnasamma, kust see algas – et ainus õige trenn on jõusaalis lihaste voolimine. Nagu ju ka ise tunnistanud oled, ega see sixpack muidu ei teki kui selle nimel kõvasti tööd ei tee. Ja tööd teevad selle nimel (ehk ilu nimel) kes? Kindlasti pole korvpallis sixpack oluline, oluline on, et kõhulihas oleks tugev. Kui korvpalluril on sixpack, siis on see miks? Sest temagi on edev ja tahab ilus olla. Mitte korvpalli mängimiseks.

Mida sa lahmid? Mina ei ole siin kedagi 48 kg juures ülekaaluliseks nimetanud (mingi alakaal see 164cm juures samuti ei ole, üsna ok kaal mu meelest).
Mis su viha tegelik põhjus on? Oled paks? Vedel? Tahtejõuetu? Jube kade ja kibestunud näid igal juhul olevat nende peale, kel trenni tulemusena keha ka ilus on. Mingi imelik arusaam, et õige sport on vaid oma kehale esteetilises mõttes tähelepanu mitte pöörates? Sharapova ilmselt mõistad ka hukka jõusaalis käimise eest. Või arvad, et tema keha muutus ilusaks reketiga jooksmisest?

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sa lahmid? Mina ei ole siin kedagi 48 kg juures ülekaaluliseks nimetanud.

Sa nimetasid kõiki, kellel kõhulihaseid näha pole, ülekaalulisteks. Mida sa keerutad.

(mingi alakaal see 164cm juures samuti ei ole, üsna ok kaal mu meelest)

Selle pikkuse ja kaalu KMI on alla 18.5. Seega väga üheselt alakaaluline.

Mis su viha tegelik põhjus on? Oled paks? Vedel? Tahtejõuetu? Jube kade ja kibestunud näid igal juhul olevat nende peale, kel trenni tulemusena keha ka ilus on.

Ei, ma pean tobedaks mõtteviisi, nagu kõhulihaste nähtavuse või biitsepsi suuruse järgi saaks määrata kellegi treenitust, nagu treenitud inimesed oleks ainult need, kes jõusaalis käivad. Treenitus on väga lai mõiste ja selle vastu ma perutangi, et mingi ühe ala fanaatik on omad kriteeriumid ehitanud ja lahterdab nüüd inimesi.
Aga tuharate latiinoümmarguseks lihvimise epideemia on veel omaette teema, lihtsalt naljakas ja tobe.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga tuharate latiinoümmarguseks lihvimise epideemia on veel omaette teema, lihtsalt naljakas ja tobe.

See on tõesti tobe, sest suva eestlane ei saa seda tagumikku ka trenniga selliseks nagunii, mis latiinodel ja mustadel juba loomupäraselt on.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida sa lahmid? Mina ei ole siin kedagi 48 kg juures ülekaaluliseks nimetanud.

Sa nimetasid kõiki, kellel kõhulihaseid näha pole, ülekaalulisteks. Mida sa keerutad.

(mingi alakaal see 164cm juures samuti ei ole, üsna ok kaal mu meelest)

Selle pikkuse ja kaalu KMI on alla 18.5. Seega väga üheselt alakaaluline.

Mis su viha tegelik põhjus on? Oled paks? Vedel? Tahtejõuetu? Jube kade ja kibestunud näid igal juhul olevat nende peale, kel trenni tulemusena keha ka ilus on.

Ei, ma pean tobedaks mõtteviisi, nagu kõhulihaste nähtavuse või biitsepsi suuruse järgi saaks määrata kellegi treenitust, nagu treenitud inimesed oleks ainult need, kes jõusaalis käivad. Treenitus on väga lai mõiste ja selle vastu ma perutangi, et mingi ühe ala fanaatik on omad kriteeriumid ehitanud ja lahterdab nüüd inimesi.

Sa oled ikka täitsa sassis omadega. Tood järjest uusi teemasid sisse, mille vastu siis ise innukalt vaidlema hakkad. Kes ja kus “treenitusest” rääkis? Taas kord sina ja siin esmakordselt.
Mina kasutasin mõistet “trennitegijad”, millele sina omistasid kohe tähenduse “jõutrenni tegijad” (ma ei tea, miks). Seejärel lasid täiesti lambist lahti mingi kisa, kuidas need “jõutrenni tegijad” “treenivad ainult tagumikku” (taas, ma ei tea, miks). Nüüd siis järgmine teema sinult – “treenitus”.
Aga sa lase siin üksi edasi. Mõtle aina uusi vaenlasi välja endale ja siis kiskle nendega, kompleksihunnik 😀

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled ikka täitsa sassis omadega. Tood järjest uusi teemasid sisse, mille vastu siis ise innukalt vaidlema hakkad. Kes ja kus “treenitusest” rääkis? Taas kord sina ja siin esmakordselt. Mina kasutasin mõistet “trennitegijad”, millele sina omistasid kohe tähenduse “jõutrenni tegijad” (ma ei tea, miks).

Trennitegijad pole treenitud siis? Uhh. Nüüd ma ei saa midagi aru. Ja ei, mina ei omistanud mingit tähendust sellele sõnale. Sina kasutasid seda sõna tähendusvarjundiga, et iga trennitegija tunneb ära, milline on treenitud lihas ja milline mitte, seega pidasid sa silmas justnimelt jõutrenni tegijaid, sest suvaline jooksja, hüppaja, pallur, ujuja küll ei tea, millised need lihased olema peaks, mis tema ala võtmeküsimuseks pole. Ma ei mõtle mingeid vaenlasi välja, mul on üks vaenlane – rumalus.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja ei, mina ei omistanud mingit tähendust sellele sõnale. Sina kasutasid seda sõna tähendusvarjundiga, et iga trennitegija tunneb ära, milline on treenitud lihas ja milline mitte, seega pidasid sa silmas justnimelt jõutrenni tegijaid

Mina kasutasin tähendusvarjundiga? 😀
Sa ikka ise nats aru saad, et sul ei ole katusel kõik korras? See, kui sul on mingid kompleksid jõusaalitrenni osas, ei tähenda, et igaüks, kes kasutab sõna “trenn”, tahab sulle ära panna. Saa üle ometi, natuke imelik hakkab juba seda kompleksihunniku juttu kuulata.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

suvaline jooksja, hüppaja, pallur, ujuja küll ei tea, millised need lihased olema peaks, mis tema ala võtmeküsimuseks pole

Ma olen üsna kindel, et iga norm-intellektiga inimene siiski suudab eristada toonuses lihast lihtsalt kõhnast kehast. Sina ei suuda, sellest sain juba aru. Ei ole vaja rohkem nämmutada selle ümber.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole vaja rohkem nämmutada selle ümber.

Tõesti. Kogu temaatika ümber pole mõtet. Mine parem trenni tagasi. Mõni lihas muidu äkki pole piisavalt toonuses homme.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole vaja rohkem nämmutada selle ümber.

Tõesti. Kogu temaatika ümber pole mõtet. Mine parem trenni tagasi. Mõni lihas muidu äkki pole piisavalt toonuses homme.

Loomulikult lähen! Sina aga vahi nukralt kõrvalt ja kibestu terviseks.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väsitav seda paksude targutamist lugeda. Kulutage see aeg pigem trennile ja toitumise jälgimisele, küll siis tulevad ka ilusad lihased ja madalam kaalunumber.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei vaata nukralt, pigem on hariv tutvuda maailma mitmekesisusega. Lähen ka õhtul trenni ja teen oma asja, kuni keegi just mu nina alla end hööritama ja tagumikku pildistama ei tule.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

suvaline jooksja, hüppaja, pallur, ujuja küll ei tea, millised need lihased olema peaks, mis tema ala võtmeküsimuseks pole

Ma olen üsna kindel, et iga norm-intellektiga inimene siiski suudab eristada toonuses lihast lihtsalt kõhnast kehast. Sina ei suuda, sellest sain juba aru. Ei ole vaja rohkem nämmutada selle ümber.

Mis sa nendest lihsastest jutustad koguaeg, sul pole neid, sa pole sale ka, keegi pole sinu kehaolekus süüdi. Tõesti ära nämmuta enam seda teemat.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei vaata nukralt, pigem on hariv tutvuda maailma mitmekesisusega. Lähen ka õhtul trenni ja teen oma asja, kuni keegi just mu nina alla end hööritama ja tagumikku pildistama ei tule.

Mis see su oma asi seal on? Jooksulindil teiste vahtimine? Jõusaali igapäevased asjad näivad sind ikka vägagi ärevile ajavat ja üllatavat.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jõusaali igapäevased asjad näivad sind ikka vägagi ärevile ajavat ja üllatavat.

Annaks taevas, et ma ei väsiks üllatumast veidruste üle isegi siis, kui nad tõesti igapäevaseks muutuvad. Lähen nüüd jõusaali – kohtume seal!

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jõusaali igapäevased asjad näivad sind ikka vägagi ärevile ajavat ja üllatavat.

Annaks taevas, et ma ei väsiks üllatumast veidruste üle isegi siis, kui nad tõesti igapäevaseks muutuvad. Lähen nüüd jõusaali – kohtume seal!

Eks ma vaatan jah, kus nukas mõni lamepee vahib tigedalt 😀

0
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 160 )

Esileht Ilu ja tervis Julgutuseks kaalulangetajatele