Esileht Ilu Jumestuskosmeetika pakendite kvaliteet

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Jumestuskosmeetika pakendite kvaliteet

Postitas:

Olen jälle vihane. Jälle läks särapuudri karbi kinnitus katki, puudrit pole isegi nii palju jõudnud kasutada, et sissepressitud muster kadumas oleks. Pmst uus karp. Sama juhtub lauvärvikarpidega (eriti väikesed monolauvärvid). Vedelate jumestuskreemide korgialused ujuvad kreemist, kuigi ei pigista neid ega mölla kuidagimoodi. Huuleläigete keermed ujuvad huuleläikest ja määrivad käekottide voodreid.
Ja ma kasutan neid asju (peale huuleläike, mis on kaasas) vaid kodus, rahulikult, ei loobi ega närvelda, ei lennuta käekotis ringi ega midagi. Ma pole mäslev pubekas, kes pilluks kosmeetikat siia-sinna. Probleem on kusjuures erinevate firmadega ja mulle tundub, et investeeritakse toote enda arendusse, kuid mitte pakendite omasse.
Kas teil on karbid-tuubid ok?
PS Otse loomulikult ei ole ma oma äsjaalgatatud teemasse kirjutanud 7 korda, järjekordne Perekooli ime. Ajaarvamine algab 2. märtsist, vaata aga vaata.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 02.03 18:37; 10.03 12:45; 04.04 09:40; 22.05 10:09; 17.07 14:13; 17.08 06:42; 24.08 20:28; 06.09 15:51; 08.06 20:01; 25.07 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühinen halaga. keermega potsikute pidev lekkimine on tõeliselt tüütu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole nagu juhtunud sellist asja. Küll aga on klaasist pudelis näoõli, jumestuskreem kivipõrandale kukkunud ja see on küll halb, et mõni pudel läheb nagu imepisikesteks teravate servadega klaasipuruks, mida ei ole näha, aga võib jalga astuda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu Jumestuskosmeetika pakendite kvaliteet