Esileht Ilu Jumestuskreem akne ja komedoonidega nahale

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Jumestuskreem akne ja komedoonidega nahale

Postitas:

Millist jumestuskreemi kasutate akne ja probleemse näha korral? Milline ei tee olukorda hullemaks? Mul vähemalt Maybelline omad tõid kaasa korraliku puhangu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 17:31; 13.01 16:05; 01.03 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean sinu muret ja olen läbi proovinud niiii palju tooteid. Julgen soovitada Joik BB kreemi (ei ole ka kallis) igapäevaseks kasutamiseks ja tugevama jumestuskreemina Make-up store matt jumestuskreem vee baasil. M täpset nime ei tea aga selle kirjeldusega ma iga kord poodi lähen. Oluline oleks, et jumestuskreem oleks vee, mitte õlibaasil. Vähemalt enda peal olen täheldanud. Õlil on parem katvus aga vähem hingavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean sinu muret ja olen läbi proovinud niiii palju tooteid. Julgen soovitada Joik BB kreemi (ei ole ka kallis) igapäevaseks kasutamiseks ja tugevama jumestuskreemina Make-up store matt jumestuskreem vee baasil. M täpset nime ei tea aga selle kirjeldusega ma iga kord poodi lähen. Oluline oleks, et jumestuskreem oleks vee, mitte õlibaasil. Vähemalt enda peal olen täheldanud. Õlil on parem katvus aga vähem hingavam.

Õli ei ole sama, mis silikoon, loodetavasti sa ikka tead seda.

Teemaalgatajal aga soovitan läbi mõelda, millised on ootused jumestuskreemile – nt kas sa tahad, et see oleks võimalikult tugeva katusega või tahad lihtsalt nahatooni ühtlustada, kui palju oled valmis investeerima, millised on senised meikimisharjumused jne. Ei ole mõtet sulle soovitada mingit tüüpi toodet, mille kasutamine on sulle väga tülikas, harjumatu või mis nõuaks liigseid lisakulutusi.

On sul nt mõni Eestis müüdav bränd, mis on silma jäänud ja võiks huvi pakkuda? Kui jah, siis mine kodulehele ja hakka vaatama nende erinevaid jumestuskreeme, vali välja mõni, mis vastab sinu ootustele ja mine poodi konsulteerima. Kui ei, siis sellegipoolest soovitan välja mõelda, millised võiksid olla sinu soovitud jumestuskreemi omadused ja mine samamoodi poodi küsima. Kallima otsa brändide puhul antakse testereid proovimiseks, seda nii selleks, et toon oleks õige kui ka selleks, et toote omadused oleksid sulle meelepärased.

Aga pea meeles, et igal juhul algab kõik õigest nahahooldusest ja see on siiski esimene asi, mis tuleks üle vaadata. Ükski meigivahend ei tee sul nahka paremaks ega peida rasu ära, kui sa sellega ise ei tegele. Üks asi on kvaliteetne kosmeetika, teine asi on õigesti hooldatud nahk. Sa võid omale osta kõige kallima ka kiidetuma jumestuskreemi ja selles pettuda, kui sa seda kasutada ei oska ja nahka enne korralikult ei hoolda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aknelisel nahal kasutanud Milani 2in1 jumestuskreemi just selle katvuse pärast. Kuna akne ja aknearmid, siis sellel juba ühe kihiga super katvus ja see ei ole poore ummistanud. Ei pea sinna peale hulga tooteid kuhjama, et arme ja punne varjata, teistega tundub, et see peitekreemidega jne mässamine teeb naha hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu Jumestuskreem akne ja komedoonidega nahale