Esileht Ilu Jumestuskreem

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Jumestuskreem

Postitas:

… poorid, vahel lööb punased laigud näole, pigmendilaigud. Mida kasutate ja soovitate, aitäh!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.03 15:11; 13.08 18:06; 26.06 14:33; 21.10 11:58; 27.11 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen korduvalt ostnud ja kasutama jäänud Maybelline Fit Me tuubis jumestuskreemi. Katab poorid, on ühtlane, nahka puudutad, siis tundub nahk nagu õrn samet olema. Katvus on pigem keskmine. Kui on tumedad silmaalused või punetust vms nahavärvi ebaühtlust, siis tasub ikkagi peitekreemi alla panna. Punastele laikudele sobib hästi roheline peitekreemi, neutraliseerib punast tooni.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 15:37; 24.10 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen korduvalt ostnud ja kasutama jäänud Maybelline Fit Me tuubis jumestuskreemi. Katab poorid, on ühtlane, nahka puudutad, siis tundub nahk nagu õrn samet olema. Katvus on pigem keskmine. Kui on tumedad silmaalused või punetust vms nahavärvi ebaühtlust, siis tasub ikkagi peitekreemi alla panna. Punastele laikudele sobib hästi roheline peitekreemi, neutraliseerib punast tooni.

ma vist isegi kunagi uurisin neid poes, aga ma ei osanud tooni valida, valik oli väike. Mida sa ise kasutad https://www.loverte.com/et/maybelline-fit-me-matte-poreless-foundation-30ml ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 11:58; 22.10 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma vist isegi kunagi uurisin neid poes, aga ma ei osanud tooni valida, valik oli väike. Mida sa ise kasutad https://www.loverte.com/et/maybelline-fit-me-matte-poreless-foundation-30ml ?

See on minu arvates täiesti õudne jumestuskreem. Eladeski ei ostaks uuesti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen korduvalt ostnud ja kasutama jäänud Maybelline Fit Me tuubis jumestuskreemi. Katab poorid, on ühtlane, nahka puudutad, siis tundub nahk nagu õrn samet olema. Katvus on pigem keskmine. Kui on tumedad silmaalused või punetust vms nahavärvi ebaühtlust, siis tasub ikkagi peitekreemi alla panna. Punastele laikudele sobib hästi roheline peitekreemi, neutraliseerib punast tooni.

ma vist isegi kunagi uurisin neid poes, aga ma ei osanud tooni valida, valik oli väike. Mida sa ise kasutad https://www.loverte.com/et/maybelline-fit-me-matte-poreless-foundation-30ml ?

 

Vaatasin, et toon 130 on mul. Ostsin viimati Selverist.

Eks nahad on erinevad, aga mulle see meeldib. Samuti meeldib nt Essence BB-kreemi laadne toode, tooniv näokreem vms oli pakendil kirjas. Hästi kerge ja mõnus, eriti suvisel ajal.

Samas väga halb kogemus oli Wet n Wild PhotoFocus jumestuskreemiga. See oli konkreetselt nagu pahtel näos, kanna kuitahes õhukeselt peale.

 

Paljukiidetud Revlon jättis külmaks. Polnud ei hea ega otseselt ka halb. Uuesti ei ostaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 15:37; 24.10 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumestuskreem on üks asi, mille pealt mina kokku hoida ei saa. Olen muidugi ka 40+, vbl on teil noor ja ilus nahk, siis ehk küll. Vahe kallimate ja odavamate vahel on nii suur lihtsalt. Kasutan aastaid Lancome, hea katvus ja püsivus, samas õhukesed ja toonivalik. Jätkub väga kauaks, seega pigistan hinna suhtes silma kinni.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Estee Lauder double wear(miinuseks ebamugav pumbata pudel), odavamast klassist Loreal True Match

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Jumestuskreem