Esileht Ilu Jumestuskreemi soovitus

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Jumestuskreemi soovitus

Postitas:
Kägu

Soovitage sellist kerget jumetuskreemi, mida oleks lihtne peale kanda, kergelt imenduks ja jääks loomulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiljutine hea leid – Maxfactor Miracle Pure Skin-Improving Foundation.

Kerge ja jääb väga ilus kumav tulemus. Lisaks sisaldab SPF 30, hüaloroonhapet ja C-vitamiini.

https://www.kaubamaja.ee/max-factor-miracle-pure-skin-improving-jumestuskreem-30ml-spf30-ch0470729

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiljutine hea leid – Maxfactor Miracle Pure Skin-Improving Foundation. Kerge ja jääb väga ilus kumav tulemus. Lisaks sisaldab SPF 30, hüaloroonhapet ja C-vitamiini. https://www.kaubamaja.ee/max-factor-miracle-pure-skin-improving-jumestuskreem-30ml-spf30-ch0470729

On ikka hind. Ostsin selle mujalt kümne euroga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahatüüp, hinnaklass?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selveris on see praegu 11.99€

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja notino.ee poes 7.90€

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahatüüp, hinnaklass?

Segu, hinnaklassi ei ole, hea toote eest olen nõus ka maksma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

L’Oreal True Match, ega ilmaasjata pole see juba 10+ aastat turul.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahatüüp, hinnaklass?

Segu, hinnaklassi ei ole, hea toote eest olen nõus ka maksma

Armani Luminous Silk. Toonide valik on ka tohutu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peab just tingimata jumestuskreem olema? CC kreemid on kerged, katvad ja loomulikud. Bojoursi oma mulle meeldib kõige rohkem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui CC Cream ka sobib siis soovitan IT Cosmetics CC kreemi. Kui rahast kahju siis e.l.f Camo CC kreem on arvestatav dupe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

L’Oreal True Match, ega ilmaasjata pole see juba 10+ aastat turul.

Ka juba vähemalt 5-aastat seda kasutanud. Selle aja sees olnud erinevaid katsetusi ja pettumusi teistega ning ikka pöördun True Matchi juurde tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

L’Oreal True Match, ega ilmaasjata pole see juba 10+ aastat turul.

Ka juba vähemalt 5-aastat seda kasutanud. Selle aja sees olnud erinevaid katsetusi ja pettumusi teistega ning ikka pöördun True Matchi juurde tagasi.

Mul on normaalne/kuiv nahk, aga see jumestuskreem hakkab harukordselt kiiresti läikima, nagu oleks nägu rasune. Mulle ei sobinud üldse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vana oled? Kogemusest ütlen, et vanemale nahale ei sobi enam paljud jumestuskreemid, mis nooremana olid ok. Ühel hetkel nägid mul ka Kanebo, Diori jne kreemid näol koledad välja. Kasutangi nüüd kergemaid kreeme: CC kreemidest meeldib ntx Erborian. BB kreemidest Clarins Skin Detox Fluid (mineraalne). Ainuke nö päris jum.kreem, mida veel vahel kasutan, on Filorga Flash-Nude.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ligi 50 ja sama lugu, et väga paljud endised lemmikud ei sobi enam. Sobib Clarinsi HydraQuench Tinted Moisturizer, aga see jälle pole kuigi kattev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahatüüp, hinnaklass?

Segu, hinnaklassi ei ole, hea toote eest olen nõus ka maksma

Armani Luminous Silk. Toonide valik on ka tohutu.

+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vana oled? Kogemusest ütlen, et vanemale nahale ei sobi enam paljud jumestuskreemid, mis nooremana olid ok. Ühel hetkel nägid mul ka Kanebo, Diori jne kreemid näol koledad välja. Kasutangi nüüd kergemaid kreeme: CC kreemidest meeldib ntx Erborian. BB kreemidest Clarins Skin Detox Fluid (mineraalne). Ainuke nö päris jum.kreem, mida veel vahel kasutan, on Filorga Flash-Nude.

Jah, vananevale nahale ei lähe enam need katvad, kuivatavad, kogunevad kortsudesse jne. Üks nipp, kui ei taha osta BB/CC kreemi, siis segada oma jumestuskreemi päevakreemiga pooleks, jääb loomulikum ja kumavam tulemus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen tihe meikija ja katsetanud paljusid erinevaid jumestus- ja BB-kreeme.

Kallima otsa jumestuskreemidest on minu hinnangul parim Filorga Flash-Nude Fluid.

Odavam, kuid tõesti imestamapanevalt hea niisutavuse ja katvusega on Holika Holika BB-kreem. Kasutan seda igapäevaselt, olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu Jumestuskreemi soovitus