Esileht Ilu Jumestuskreemi valimine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Jumestuskreemi valimine

Postitas:

Otsin jumestuskreemi heledale neutraalse/külma alatooniga nahale. Olen läinud juba alt internetist tellimisega ja poes ise valimisega samuti. Kas oskab keegi soovitada poodi, kus oleks hea teenindus ja aidatakse leida sobivat tooni? Seni pole poes eriti asjatundlikku abi saanud.. Või kas teate mõnda head kvaliteetset brändi, millel on hea valik põhjamaiseid toone? 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle sobib see, olen ka sarnase nahaga

BB-kreem Moisturizing Petit BB Cream – Holika Holika

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on juba aastaid kõige tavalisem MaxFactor Lasting Performance Pastell 102 talvel ja 105 (nude beige) või 106 (natural beige) suvel. 102st veel heledamad on 100 ivory ja 101 fair. Need kõik on neutraalsed/külma alatooniga. Püsib hästi, katab hästi, pole grammigi halvem kallimatest (olen neid proovinud kümneid eluaeg, ei viitsi enam otsida, olen sellega rahul). Raha kulutan pigem hooldus/aluskreemile.

Soovitan kreemi testida lõuajoonel (et sobiks nii põskede värviga kui kaelaga) ja käia korraks sellega päevavalguse käes ja üle vaadata, kuidas tundub, mitte ainult poe kunstvalguses. Kael ei sobi, sest kellegi kael pole näoga 100% ühte tooni, käsi ammugi ei sobi testimiseks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaubamajast saad kindlasti testri(d) kaasa küsida.

Proovi kodus päevavalguses kaela küljele

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ühe asja üle imestanud. Ikka soovitatakse valida enda nahatooni lähedane jumestuskreem. Samas minul on kergelt punetav näonahk ja alati, kui olen valinud poes soovitatud näonahaga sobiva tooni, tähendab see seda, et olen saanud roosa alatooniga jumestuskreemi. Minu meelest on see aga lihtsalt kole, rõhutab veelgi juba niigi punetavat nahka. Mulle sobivad hoopis paremini kergelt kollaka alatooniga jumestuskreemid. Seda enam et ülejäänud keha on mul just pigem kollakas, eriti kui olen päevitunud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaubamajast saad kindlasti testri(d) kaasa küsida.

Proovi kodus päevavalguses kaela küljele

Kui tester olemas, siis saab ju tervele näole proovida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ühe asja üle imestanud. Ikka soovitatakse valida enda nahatooni lähedane jumestuskreem. Samas minul on kergelt punetav näonahk ja alati, kui olen valinud poes soovitatud näonahaga sobiva tooni, tähendab see seda, et olen saanud roosa alatooniga jumestuskreemi. Minu meelest on see aga lihtsalt kole, rõhutab veelgi juba niigi punetavat nahka. Mulle sobivad hoopis paremini kergelt kollaka alatooniga jumestuskreemid. Seda enam et ülejäänud keha on mul just pigem kollakas, eriti kui olen päevitunud.

Nahatoon pole ju vaid näos, eriti kui ongi probleemne nahk siis tasukski valida kaelaga samas toonis.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni siin kirjeldab oma jumestuskreemi, justkui TA-l oleks sellest abi.

Kui võimalik, siis kasuta koju kaasavõetavat testreid – nii saad kodus erineva valguse, eelkõige aga päevavalguse käes katsetada.

Kaubamajas on tõesti suur valik ja teenindajad peaksid ka soovitama, aitama. Aga poodides on alati probleem valguses.

Ka teistes kosmeetikapoodides tegelikult peaksid müüjad abistama ju. Aga kui poes on liiga väike valik ja müüja soovib ju müüa, siis selle taha võibki asi jääda, et soovitab mitte õiget asja, vaid mis on kõige vähem hull 😀

Internetist ei saagi tellida sellist kosmeetikat, mille toon peab sobima ja mida varem proovinud ei ole. Mina tellin ainult neid puudreid, peitekreeme jne, mille sobivuses olen eelnevalt veendunud. Ülejäänud dekoratiivkosmeetikast võib tellida ehk musta ripsmetušši või lainerit ja punast huulepulka nii, et pole varem proovinud. Kõik, mis peab toonis sobima, tuleb eelnevalt proovida

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ma veel neid klassikalisi jumestuskreeme kasutasin, siis enamasti ostsingi tooni nime järgi, nt natural beige läks alati täppi.

aga nüüd ma olen veel laisem, ostan selliseid jumestuskreeme, kus ei pea üldse tooni valima või siis maksimum heleda ja tumeda vahel. Ja need sobivad mulle tglt palju paremini, just tekstuuri pärast, ei ole sellist krohvitud tunnet. nt see ja see

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaubamajast saab testreid.

Mina otsisin ka jumestuskreemi ja ma leidsin Madara oma, see on väga hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaubamajast saad kindlasti testri(d) kaasa küsida.

Proovi kodus päevavalguses kaela küljele

Kui tester olemas, siis saab ju tervele näole proovida.

Kaela küljel on see toon, mida sa vajad. Nagu keegi eespool just kirjutas, siis nägu võib olla punane, on enamasti heledam kui muu keha jne. Sa ei vali jumestuskreemi 1:1 näotooniga vaid pigem kaelaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk seletad milline on jumestuskreem kus tooni ei pea valima? Või mõtled, et segad ise kokku?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaubamajast saad kindlasti testri(d) kaasa küsida.

Proovi kodus päevavalguses kaela küljele

Kui tester olemas, siis saab ju tervele näole proovida.

Kaela küljel on see toon, mida sa vajad. Nagu keegi eespool just kirjutas, siis nägu võib olla punane, on enamasti heledam kui muu keha jne. Sa ei vali jumestuskreemi 1:1 näotooniga vaid pigem kaelaga.

Kodus teedki sellega meigi ja vaatad, kuidas näos on ja kuidas kaelaga sobib jne. Miks peaks seda kodus ainult kaelale proovima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaubamajast saad kindlasti testri(d) kaasa küsida.

Proovi kodus päevavalguses kaela küljele

Kui tester olemas, siis saab ju tervele näole proovida.

Kaela küljel on see toon, mida sa vajad. Nagu keegi eespool just kirjutas, siis nägu võib olla punane, on enamasti heledam kui muu keha jne. Sa ei vali jumestuskreemi 1:1 näotooniga vaid pigem kaelaga.

Kodus teedki sellega meigi ja vaatad, kuidas näos on ja kuidas kaelaga sobib jne. Miks peaks seda kodus ainult kaelale proovima?

Keegi polegi öelnud, et vaid kaelale võib proovida. Vaid kaelale proovimisest piisab, et tooni sobivust hinnata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ma veel neid klassikalisi jumestuskreeme kasutasin, siis enamasti ostsingi tooni nime järgi, nt natural beige läks alati täppi.

aga nüüd ma olen veel laisem, ostan selliseid jumestuskreeme, kus ei pea üldse tooni valima või siis maksimum heleda ja tumeda vahel. Ja need sobivad mulle tglt palju paremini, just tekstuuri pärast, ei ole sellist krohvitud tunnet. nt see ja see

See tundub kuidagi liiga hea, et tõsi olla. Tohib küsida, kui vana sa oled? Ma kardan, et selline jumestuskreem toimib siiski vaid üsna veatu naha puhul. Ise olen varem BB-kreemi kasutanud ja ei jäänud tulemusega rahule.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk seletad milline on jumestuskreem kus tooni ei pea valima? Või mõtled, et segad ise kokku?

Panin ju 2 näidist

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ma veel neid klassikalisi jumestuskreeme kasutasin, siis enamasti ostsingi tooni nime järgi, nt natural beige läks alati täppi.

aga nüüd ma olen veel laisem, ostan selliseid jumestuskreeme, kus ei pea üldse tooni valima või siis maksimum heleda ja tumeda vahel. Ja need sobivad mulle tglt palju paremini, just tekstuuri pärast, ei ole sellist krohvitud tunnet. nt see ja see

See tundub kuidagi liiga hea, et tõsi olla. Tohib küsida, kui vana sa oled? Ma kardan, et selline jumestuskreem toimib siiski vaid üsna veatu naha puhul. Ise olen varem BB-kreemi kasutanud ja ei jäänud tulemusega rahule.

53 olen. Ei saa kiidelda just täiesti veatu nahaga, aga midagi hullu ka pole tõesti

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on vaja katta tillukesed veresooned põskedel ja tumedad silmaalused, lisaks olen kortsus ja kottis, vanus on 55. No millist toodet üldse vaadata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui olen valinud poes soovitatud näonahaga sobiva tooni, tähendab see seda, et olen saanud roosa alatooniga jumestuskreemi.

No siis on sul ilmselgelt sooja alatooniga nahk hoolimata punetusest ja peaksidki valima warm toonide seast (ainult mitte liiga tumedat). Kui sul just kael ja lõuajoon ka ei puneta, siis peaks ikka saama tooni õigeks, ega punetava koha järgi ei saagi valida tooni, vaid naha ALUStooni järgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See lingitud Kräutehofi kreem on imeline (peale kandes nagu primer, jumestuskreem ja puuder ühes), ainuke viga, et see sobib minu nahatoonile alles suve viimastel päevadel päris päevitunud nahaga 🙂 ülejäänud osa aastast on see kaugeltki liiga tume. Hakkaks nad tegema toon heledamat sama kreemi, ma ei vaataks ka muid enam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kräuterhofil on meigi aluskreem ka olemas, aga siis jääb jälle seesama jumestuskreemi probleem püsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda enam et ülejäänud keha on mul just pigem kollakas, eriti kui olen päevitunud.

Mul on ka ülejäänud keha “kollakas, eriti päevitanud”, aga näonaha alustoon on siiski külm. Seda on lihtne kindlaks teha, kui sul külmad toonid näevad näos välja liiga roosad, proovi sooje toone. Kui jumestuskreem paistab näos liiga kollane, on külma tooni vaja valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ühe asja üle imestanud. Ikka soovitatakse valida enda nahatooni lähedane jumestuskreem. Samas minul on kergelt punetav näonahk ja alati, kui olen valinud poes soovitatud näonahaga sobiva tooni, tähendab see seda, et olen saanud roosa alatooniga jumestuskreemi. Minu meelest on see aga lihtsalt kole, rõhutab veelgi juba niigi punetavat nahka. Mulle sobivad hoopis paremini kergelt kollaka alatooniga jumestuskreemid. Seda enam et ülejäänud keha on mul just pigem kollakas, eriti kui olen päevitunud.

Asi pole võibolla selles, et sulle sobib kollakas. Vaid kuna sul on punetav nahk, siis sa kardad seda roosakat. Sulle võib see kollakas ilus tunduda, no et ei puneta nahk, pole roosa grammigi, aga teistele tundub see ehk võlts . Müüja soovitab ikka sobivust, mitte sinu värvieelistust. Ja kui ikka korduvalt on soovitatud roosat, mitte kollast, siis järelikult see kollakas ikka ei ole sinu teema.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on vaja katta tillukesed veresooned põskedel ja tumedad silmaalused, lisaks olen kortsus ja kottis, vanus on 55. No millist toodet üldse vaadata?

Silmaalustele 1 toode, ülejäänud näole teine toode. Minu poodi ja lase konsulteerida. Kortse ja kotte ei varja miski.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ühe asja üle imestanud. Ikka soovitatakse valida enda nahatooni lähedane jumestuskreem. Samas minul on kergelt punetav näonahk ja alati, kui olen valinud poes soovitatud näonahaga sobiva tooni, tähendab see seda, et olen saanud roosa alatooniga jumestuskreemi. Minu meelest on see aga lihtsalt kole, rõhutab veelgi juba niigi punetavat nahka. Mulle sobivad hoopis paremini kergelt kollaka alatooniga jumestuskreemid. Seda enam et ülejäänud keha on mul just pigem kollakas, eriti kui olen päevitunud.

Asi pole võibolla selles, et sulle sobib kollakas. Vaid kuna sul on punetav nahk, siis sa kardad seda roosakat. Sulle võib see kollakas ilus tunduda, no et ei puneta nahk, pole roosa grammigi, aga teistele tundub see ehk võlts . Müüja soovitab ikka sobivust, mitte sinu värvieelistust. Ja kui ikka korduvalt on soovitatud roosat, mitte kollast, siis järelikult see kollakas ikka ei ole sinu teema.

Mul on ometigi silmad peas – no ei kaunista mind see roosakas jumestuskreem!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ühe asja üle imestanud. Ikka soovitatakse valida enda nahatooni lähedane jumestuskreem. Samas minul on kergelt punetav näonahk ja alati, kui olen valinud poes soovitatud näonahaga sobiva tooni, tähendab see seda, et olen saanud roosa alatooniga jumestuskreemi. Minu meelest on see aga lihtsalt kole, rõhutab veelgi juba niigi punetavat nahka. Mulle sobivad hoopis paremini kergelt kollaka alatooniga jumestuskreemid. Seda enam et ülejäänud keha on mul just pigem kollakas, eriti kui olen päevitunud.

Asi pole võibolla selles, et sulle sobib kollakas. Vaid kuna sul on punetav nahk, siis sa kardad seda roosakat. Sulle võib see kollakas ilus tunduda, no et ei puneta nahk, pole roosa grammigi, aga teistele tundub see ehk võlts . Müüja soovitab ikka sobivust, mitte sinu värvieelistust. Ja kui ikka korduvalt on soovitatud roosat, mitte kollast, siis järelikult see kollakas ikka ei ole sinu teema.

Mul on ometigi silmad peas – no ei kaunista mind see roosakas jumestuskreem!

Ignoreeri eelmist vastust, sest see inimene ei tea, mida ta räägib.
Meigikunstnikud soovitavad siiski valida jumestuskreemi, mis tooks näo tooni ülejäänud keha toonile lähemale (mitte ei rõhutaks näo enda tooni). Nägu on nagunii “kirju”, silmaalused on üht värvi, suu ja nina ümbrus teist värvi, laup kolmandat, põskede välisküljed neljandat. Pigmentatsioon, punetus jne. Ja kehast on nägu enamasti alati erinev. Mõtle nüüd, kui sa seda erinevust veel kreemiga rõhutad, siis saad ju kehast täiesti erineva maski efekti.
Mõtle näiteks olukorda, kus on sul on õlgu ja dekolteed paljastav riietus – vaja on just näo tooni muuta keha toonile lähemaks.
Siin on üks väga hea professionaali õpetus, kuidas jumestuskreemi tooni valida. Esimene näide on kreemist, mis valiti lõuaga sobivuse järgi, teine kaela tooniga sobima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on vaja katta tillukesed veresooned põskedel ja tumedad silmaalused, lisaks olen kortsus ja kottis, vanus on 55. No millist toodet üldse vaadata?

Vanema naha puhul, kui lisaks kortsudele on veel toonierinevused, mida katta, on keeruline. Kõike head ei saa. Siin tuleb lihtsalt valida, mis on olulisem.
Peitekreemid, mis toonierinevusi täielikult katavad, on paksud ja jäävad vanema naha peal inetult näha ning rõhutavad kortse. Silmade alla võiks paksu peitekreemi asemel panna (jumestuskreemi alla) hoopis mingit kerget valgustpeegeldavat toodet, mis lihtsalt veidi seda tumedust hajutab.
Jumestuskreemiks soovitatakse vedelamaid õhemaid tooteid, mis vaid kergelt jumet ühtlustavad. Paks mask ei tee pilti paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on üks väga hea professionaali õpetus, kuidas jumestuskreemi tooni valida. Esimene näide on kreemist, mis valiti lõuaga sobivuse järgi, teine kaela tooniga sobima.

Vot see ongi just see koht, lõuajoon, kust on vaja testriga testida- joon põsest lõua ja kaelani, et sobiks mõlemale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on vaja katta tillukesed veresooned põskedel ja tumedad silmaalused, lisaks olen kortsus ja kottis, vanus on 55. No millist toodet üldse vaadata?

Miskit sellist https://www.mactabeauty.com/bio-balance-magic-touch-primer-foundation-concealer-vitamin-c
ei tasu sellest kolmes ühes asjast hirmutada, katvus pigem õrn st ei tekita maski, vaid ühtlustab just nahka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dior Forever Glow- paneb näo särama

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Ilu Jumestuskreemi valimine