Esileht Ilu Jumestuskreemi valimine

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Jumestuskreemi valimine

Postitas:
Kägu

kui ma veel neid klassikalisi jumestuskreeme kasutasin, siis enamasti ostsingi tooni nime järgi, nt natural beige läks alati täppi.

aga nüüd ma olen veel laisem, ostan selliseid jumestuskreeme, kus ei pea üldse tooni valima või siis maksimum heleda ja tumeda vahel. Ja need sobivad mulle tglt palju paremini, just tekstuuri pärast, ei ole sellist krohvitud tunnet. nt see ja see

See tundub kuidagi liiga hea, et tõsi olla. Tohib küsida, kui vana sa oled? Ma kardan, et selline jumestuskreem toimib siiski vaid üsna veatu naha puhul. Ise olen varem BB-kreemi kasutanud ja ei jäänud tulemusega rahule.

Mul on lingitud Erboriani kreemid, silmaalustele ja punast varjav on eraldi, sama firma. Ma ütleks, et tulemus on teine, kui tavalise jumestuskreemiga, ehk siis ei saa arugi, et oleks midagi määrinud. Aga ühtlustavad jumet täitsa kenasti, mul on kuperoosat kuigi palju, seda peale kreemi kasutamist näha ei jää. Silmade alune võiks vast parem katta, aga üldiselt käib ka see. Nii et täitsa ok tooted, aga keegi siin perekoolis kunagi kirjutas, et nende koostis pole kõige kenam. Seda ei oska kommenteerida, ise koostisest väga midagi ei jaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dior Forever Glow- paneb näo särama

tunduvad tumedad, mis tooni valida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dior Forever Glow- paneb näo särama

tunduvad tumedad, mis tooni valida?

Mis mõttes tumedad? Siin on üle 40 tooni. Saad filterdada vastavalt oma naha alatoonile. Toksi yoiutube’i toon sisse ja näed inimesi kasutamas.

https://www.dior.com/en_ee/beauty/products/Y0996398-dior-forever-skin-glow-clean-radiant-foundation-24-h-wear-and-hydration

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dior Forever Glow- paneb näo särama

tunduvad tumedad, mis tooni valida?

Mis mõttes tumedad? Siin on üle 40 tooni. Saad filterdada vastavalt oma naha alatoonile. Toksi yoiutube’i toon sisse ja näed inimesi kasutamas.

https://www.dior.com/en_ee/beauty/products/Y0996398-dior-forever-skin-glow-clean-radiant-foundation-24-h-wear-and-hydration

on jah, tänan 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dior Forever Glow- paneb näo särama

Ma ei ole ise Diori kasutaja, aga vaatasin paari videot, kus mainiti, et selle toote koostist on umbes aasta tagasi muudetud ja ei ole enam nii hea kui varem (oksüdeerub nahal ja muudab tooni).
Mis ajast sinu head muljed on? Kas veel vana koostisega toode või uus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millisest kaubamajast antakse testrit?

Mina olen mitmest kohast küsinud ja klienditeenindajad vastavad üsna ülbelt et kohapeal proovitakse. Tartu kaubamajas pärast pikemat jutuajamist lasti mulle ühest tootest sorts kotikesse kaasa aga ka mitte eriti meeleldi..

Üleüldse tekib mul küsimus, et mis klienditeenindajatel iluosakondades viga on? Ei mingit, naeratust ega soovi aidata. Jutustavad omakeskis kuskil nurgas ja silmanurgast jälgivad, mis kliendid teevad aga ise juurde ei lähe, et pakuks abi. Ma usun, et on häid teenindajaid aga neid kohtab tõesti minu kogemusel harva…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millisest kaubamajast antakse testrit?

Mina olen mitmest kohast küsinud ja klienditeenindajad vastavad üsna ülbelt et kohapeal proovitakse. Tartu kaubamajas pärast pikemat jutuajamist lasti mulle ühest tootest sorts kotikesse kaasa aga ka mitte eriti meeleldi..

Tartu kaubamajas antakse jumestuskreemidele ALATI topsi sisse tester kaasa nii mitmele tootele/toonile, kui soovid. Seal on väga lahked ja abivalmid müüjad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ma veel neid klassikalisi jumestuskreeme kasutasin, siis enamasti ostsingi tooni nime järgi, nt natural beige läks alati täppi.

aga nüüd ma olen veel laisem, ostan selliseid jumestuskreeme, kus ei pea üldse tooni valima või siis maksimum heleda ja tumeda vahel. Ja need sobivad mulle tglt palju paremini, just tekstuuri pärast, ei ole sellist krohvitud tunnet. nt see ja see

Tahtsin sind tänada 🙂 Uurisin sinu lingitud kreeme ja seoses nendega jõudsin Erboriani CC Re Correct kreemini – ei suutnud uudishimule vastu panna ja ostsin ära ning see on küll suurepärane kreem punetavale näonahale! Kuna see on nii hea, siis ilmselt tahan tõesti ka selle Erboriani jumestuskreemi ära proovida. Pean vaid välja mõtlema, kas tellida kõige heledam või keskmine toon. Igatahes aitäh sulle!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ma veel neid klassikalisi jumestuskreeme kasutasin, siis enamasti ostsingi tooni nime järgi, nt natural beige läks alati täppi.

aga nüüd ma olen veel laisem, ostan selliseid jumestuskreeme, kus ei pea üldse tooni valima või siis maksimum heleda ja tumeda vahel. Ja need sobivad mulle tglt palju paremini, just tekstuuri pärast, ei ole sellist krohvitud tunnet. nt see ja see

Tahtsin sind tänada ???? Uurisin sinu lingitud kreeme ja seoses nendega jõudsin Erboriani CC Re Correct kreemini – ei suutnud uudishimule vastu panna ja ostsin ära ning see on küll suurepärane kreem punetavale näonahale! Kuna see on nii hea, siis ilmselt tahan tõesti ka selle Erboriani jumestuskreemi ära proovida. Pean vaid välja mõtlema, kas tellida kõige heledam või keskmine toon. Igatahes aitäh sulle!

Red Correct tahtsin kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ma veel neid klassikalisi jumestuskreeme kasutasin, siis enamasti ostsingi tooni nime järgi, nt natural beige läks alati täppi.

aga nüüd ma olen veel laisem, ostan selliseid jumestuskreeme, kus ei pea üldse tooni valima või siis maksimum heleda ja tumeda vahel. Ja need sobivad mulle tglt palju paremini, just tekstuuri pärast, ei ole sellist krohvitud tunnet. nt see ja see

Tahtsin sind tänada ???? Uurisin sinu lingitud kreeme ja seoses nendega jõudsin Erboriani CC Re Correct kreemini – ei suutnud uudishimule vastu panna ja ostsin ära ning see on küll suurepärane kreem punetavale näonahale! Kuna see on nii hea, siis ilmselt tahan tõesti ka selle Erboriani jumestuskreemi ära proovida. Pean vaid välja mõtlema, kas tellida kõige heledam või keskmine toon. Igatahes aitäh sulle!

aga palun 🙂

mul on ka sealt sarjast veel mitmeid lemmikuid, nt tooniv silmaümbruse kreem

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Ilu Jumestuskreemi valimine