Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jupiteris hull film Klaveriõpetaja

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Jupiteris hull film Klaveriõpetaja

Postitas:
Kägu

Tasub vaadata. Teema tegin pigem seepärast, et püüdsin sealsete näitlejate asemele meie kohalikke kujutleda (tulenevalt eesti näitlejatest olnud teemast) ja see õnnestus ainult ema+kõrvalosaliste puhul. Kes meil suudaks peaosalisi asendada?
https://jupiter.err.ee/1109763/klaveriopetaja

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks see film hull on?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks vaata ära, ehk sinu jaoks ei olegi.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda on varem ETV’st näidnaud ja väga hea film on. Meenutab ka mingil määral Martin McDonaghi
“Leannane’i kaunitari”, kus ema ja tütart mängisid väga hästi Ines Aru ja Ülle Lichtfeldt Rakvere Teatris ja Herta Elviste/Liina Tennosaar Vainemuises
Minu arust olid mõlemate teatrite etendused väga head näitlejate valiku poolest.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda noort kutti võiks mängida Johan Randvere, midagi meenutas teda.
Klaveriõpetajat Katariina Unt – suudab ka näole manada sellise rõõmutu, pisut ülbe hoiaku.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas üks täiskasvanud inimene ei saa võimuka ema pärast oma elu elada?
Vaimselt ebastabiilne?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Mina ei ole eesti filmidele kunagi suutnud kaasa elada ilma, et kuklas ei tiksuks näe: nüüd mängib nii, nüüd nii.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas üks täiskasvanud inimene ei saa võimuka ema pärast oma elu elada?

Vaimselt ebastabiilne?

Sa vist pole kursis, kui väga mõjutab meie täiskasvanuelu meie lapsepõlv?
Lisaks suri ta isa vaimuhaiglas. Ongi “hea” combo.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi aeg oli jah telekas ja sai ära vaadatud. Ei ole soovi meie näitlejaid sinna mõelda, sest ma ei sooviks seda filmi uues kuues lihtsalt näha.
Toda peaosalist on aga aastakümneid nähtud, juba vene ajal oli ta kinoekraanidel.
Hiljuti on olnud teles temaga veel paar sarnast filmi: “Elle” ja “Greta”. Esimene oli Inspira kanalil, teine ühel tv1000 kanalil.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh soovitamast! Sai ka vaadatud ja tõesti oli väga “hull” film!

+1
0
Please wait...

Postitas:
karukelluke

Kulla inimesed, ärge vaadake selliseid hullusid filmisid, mis laostavad teie moraali ja murendavad pereväärtusi. Just selliste filmidega murendab intelligents kõike seda, mis normaalsetele lihtsatele inimestele on püha ja puhas. Intelligents aga ei hooli lihtinimestest, neid huvitab vaid oma ego upitamine ja see, et saaks kõigi lihtsate inimeste peale ülalt alla vaadata.

See film on lihtsalt vastik ning kui minu teha oleks, siis selliste filmide näitamine ja tegemine peaks üldse olema keelatud. Haigete inimeste elu ei pea teleris näitama, nende koht olgu ikka vastavas raviasutuses. Mõtelge veidi, enne kui te lasete endil ja oma lastel selliseid filme vaadata ja sellega intelligentsi poolt mahitatud tolerastiapisikul oma lähedastesse levida.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õnneks kuulun intelligentsi hulka ja võin vabalt selliseid filme vaadata kartmata, et mu see laostaks mu moraali ja murendaks pereväärtusi. Nõuka ajal sai piisavalt vaadatud traktorist Vasja võitluseks brigadir Veera südame pärast ning seda, kuidas nad sotsialismi viljastavates tingimustes kasvatsid üle pesakonna lapsi, kellest kõigist said tublid kommunistid. Oli ju siis perekond kommunismi algrakuke.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kulla inimesed, ärge vaadake selliseid hullusid filmisid, mis laostavad teie moraali ja murendavad pereväärtusi. Just selliste filmidega murendab intelligents kõike seda, mis normaalsetele lihtsatele inimestele on püha ja puhas. Intelligents aga ei hooli lihtinimestest, neid huvitab vaid oma ego upitamine ja see, et saaks kõigi lihtsate inimeste peale ülalt alla vaadata.

See film on lihtsalt vastik ning kui minu teha oleks, siis selliste filmide näitamine ja tegemine peaks üldse olema keelatud. Haigete inimeste elu ei pea teleris näitama, nende koht olgu ikka vastavas raviasutuses. Mõtelge veidi, enne kui te lasete endil ja oma lastel selliseid filme vaadata ja sellega intelligentsi poolt mahitatud tolerastiapisikul oma lähedastesse levida.

Oma silmaringi tasuks siiski inimesel laiendada. Nii uurida seda, mis on toimunud ajaloos, aga olla kursis ka inimeste vaimse tervise poolega. Inimese kasvamise ja arenemise looga, mis sõltub perekonnast ja keskkonnast.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest oli see ajuvaba film. Täiesti ebausutav, et selline igav ja halli välimusega naine kenale noormehele huvi pakuks. Ja no edasine oli ikka päris haige, annab ikka sellise stsenaariumi peale tulla.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest oli see ajuvaba film. Täiesti ebausutav, et selline igav ja halli välimusega naine kenale noormehele huvi pakuks. Ja no edasine oli ikka päris haige, annab ikka sellise stsenaariumi peale tulla.

Film on tehtud Elfriede Jelineki raamatu põhjal.
Ilu on vaataja silmades. Minu arust on Isabelle Huppert üks kauneimaid naisi.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Film on tehtud Elfriede Jelineki raamatu põhjal.

Ilu on vaataja silmades. Minu arust on Isabelle Huppert üks kauneimaid naisi.

Ma ei räägi ometigi ju näitlejast, vaid tema tegelaskujust! Selles filmis oli ta väljapaistmatu, igav naine.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

Maarja Jakobson on sarnast tüüpi, sobiks samasugust külma, ebaseksikat tegelast kehastama.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei ole eesti filmidele kunagi suutnud kaasa elada ilma, et kuklas ei tiksuks näe: nüüd mängib nii, nüüd nii.

ma ka selline tobu, kes vahib mingeid muid asju. et et need võtted on ühes kohas tehtud ja need teises ja ei tea, mitu korda läbi mängiti, et sobiv duubel saadi jne. ei teagi, miks nii, aga lihtalt. ju filmid ei köida mind. dok. filmid küll. need on loomuliukud ja elulised

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

. Täiesti ebausutav, et selline igav ja halli välimusega naine kenale noormehele huvi pakuks.

Selliseid asju juhtub ju ka päriselt. Vahel loevad naise muud väärtused, vahel mingi seksapiil või kehakeemia (mida ümbritsevad ei pruugi tajuda, aga sellele kenale mehele mõjub), vahel loeb lihtsalt see, et naine on läheduses ja saadaval või just tundub kuidagi huvitavalt kättesaamatu, rohkem pole vajagi. Eriti palju muidugi juhtub seda tavalise naise ja erakordse noormehe romanssi muidugi naiste loodud ilukirjanduses ja filmides, sest kõigile ju meeldib mõelda, et nad on erakordsed ja väärivad parimat, tuhkatriinu lugu pole asjata üks populaarsemaid muinasjutte.

0
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jupiteris hull film Klaveriõpetaja