Esileht Hobinurk Jupiteris “Patused”

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Jupiteris “Patused”

Postitas:
Kägu

Kas Eestis ka 80-datel palju mehi aidsi suri?

Kas on õige, et geid kasvavad välja armastuseta kodudest?

https://jupiter.err.ee/1608554107/patused

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1 – vist 80ndate lõpus või 90ndate alguses räägiti ühest juhusest. Enam ei mäleta täpselt, vist enne Freddie Mercury surma 1991

2- kust sa sellise rumaluse peale tulid?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

2- kust sa sellise rumaluse peale tulid?

Filmis öeldi. Vaata ära, saad ka teada.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabalt võib tõsi olla. Kõigil geidel, keda mina tean, oli raske lapsepõlv,

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõigil geidel, keda mina tean, oli raske lapsepõlv,

Ja mina tean, et neil kõigil oli suht võimukas ema. Lapsepõlv oli neil ok.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

On see alles rõve seriaal.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu tuttav gei kasvas koos emaga, kes temast väga hoolis ja neil on siiani väga hea suhe. Armastuseta lapsepõlv tal kindlasti ei olnud.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabalt võib tõsi olla. Kõigil geidel, keda mina tean, oli raske lapsepõlv,

Ja paljudel mittegeidel on ka. Igasugustel gothidel, emodel jne on olnud raskeid lapspõlvi, samuti tavalistel inimestel, igaühele jätab see isemoodi jälje. Ritchiel polnud mingi raske lapsepõlv, täiesti tavaline kodu, oma ajale iseloomulik ja “normaalne”. Viimane episood oli lihtsalt vastatikku leina ja süütunde väljaelamine. Hea sari on.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei tunne isiklikult ühtki geid. Kas nad reaalsuses ka on kõik sellised edevad kekud nagu pubekast neiud?

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei tunne isiklikult ühtki geid. Kas nad reaalsuses ka on kõik sellised edevad kekud nagu pubekast neiud?

kindlasti tunned, vastupidine on statistiliselt väheusutav. sa lihtsalt ei tea, et ta on gei (või lesbi)

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arvates oli see infantiilne klišeedest kubisev sari.

Kas Eestis ka 80-datel palju mehi aidsi suri?

https://jupiter.err.ee/1608554107/patused

Kuna piirid olid suletud, siis HIV jõudis Eestisse 90ndatel, kui piirid olid juba kõigile avatud.

Stsenarist võib ju kirjutada, mida ta soovib. Vaatajal võiks olla piisavalt mõistust teha vahet faktidel ja fantaasial. Ma paar tundi tagasi vaatasin filmi, kus dinosaurused linnatänavatel vabalt ringi jooksid, ei tule selle pealegi, et Perekoolist küsida, kas vastab tõele, et dinosaurused on elus.

+6
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei tunne isiklikult ühtki geid. Kas nad reaalsuses ka on kõik sellised edevad kekud nagu pubekast neiud? kindlasti tunned, vastupidine on statistiliselt väheusutav. sa lihtsalt ei tea, et ta on gei (või lesbi)

Ära ärple oma “teadmisega”, hale konn! Sul ei ole aimugi kes mina olen, kui noor või vana, palju või vähe mul üldse tuttavaid on.

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kindlasti tunned, vastupidine on statistiliselt väheusutav. sa lihtsalt ei tea, et ta on gei (või lesbi)

Tahad öelda, et minu praegustest tuttavatest: enda ema+paar vana abielupaari, peab kindlasti keegi salapervert olema?

+1
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahad öelda, et minu praegustest tuttavatest: enda ema+paar vana abielupaari, peab kindlasti keegi salapervert olema?

Jutt ei ole ju inimestest, kellega sa praegusel eluperioodil suhtled.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jutt ei ole ju inimestest, kellega sa praegusel eluperioodil suhtled.

Peaksin meenutama, et ehk minevikus mõni imelik keku oli? Ei olnud!

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Peaksin meenutama, et ehk minevikus mõni imelik keku oli? Ei olnud!

Sul pole klassi-, kursuse-, töö- ja trennikaaslasi, naabreid ja niisama tuttavaid? Minul on ja nende hulgas on nii mõni gei kui ka lesbi. Ka üks sugulastest. Ükski pole neist mingi imelik keku ja pole ka kunagi olnud. Tavalised inimesed, ei reklaami oma eelistusi kuskil. Kaks härrasmeest, üks keskealine, teine läheneb 70le. Üks 50ndates naine ja paar  laste sõpra. Statistilise tõenäosuse järgi kindlasti veel mõni.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa tunned ainult 5 inimest?!

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Rahune, on-on lisaks sinule mõned lesbid veel, aga nad ei sattu iga inimese eluteele.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis diagnoositi esimene HIV positiivne 1988.aastal ja esimene aidsihaige 1992. Esimesest HIV positiivsest leidsin ühe vana artikli, et 20a diagnoosimisest oli mees igatahes elus ja terve ja elas tavalist elu 52-aastaselt (puudub mul igasugune teave, mis tast praeguseks saanud on, artikkel oli Issanda Aastast 2009).  Praegusel ajal, kes vähegi enda tervisest hoolib ja ravib, on võimalik hoida HIV positiivse viiruskoormus nii madalal, et ta pole isegi kaistmata seksiga teistege ohtlik.

Osalt oli see isoleerimine ja maskid jne väga lähiminevikku ja kovidi alguse paanikat meenutav, kui ei teatud, mis, kuidas, kes nakkab, kuidas nakkab jne.

Aga eks mõni Kägu teab ikka kõige täpsemalt, mis elu elasid Londoni geimehed 1980.aastatel 🙂  klisheed eksole, millest sinu meelest klisheed tulnud on kui mitte päriselust…

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis oli ikka ka paanikat palju, pange otsingusse nelli kalikova ja lugemist jätkub.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.postimees.ee/1707911/eesti-esimese-aidsiohvri-surmast-moodub-tanavu-15-aastat

Siit saate lugeda esimesest aidsi surmast, natatus ta Tšehhis.

0
0
Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Hobinurk Jupiteris “Patused”