Esileht Kodunurk Jura kohvimasina piimavahustajaga probleem

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Jura kohvimasina piimavahustajaga probleem

Postitas:
Kägu

Kellel on Jura kohvimasinal see peene vahu tegemise otsik ja selle otsas käib üks plastmassist nupuke või tihendi nupuke. Minu jaoks on arusaamatu see, et see nupuke on põhiline, mis seda vahtu teeb ja seda nupukest oleks vaja vahetada iga mingi aja tagant, sest see väsib ära ja rohkem vahtu ei tule. Ma teen iga päev piimaga kohvi. 2-3 kuu pärast mingit vahtu enam ei tule ja siis peab ostma terve voolikute ja muude jullade komplekti, mis maksab omajagu. Samas mul pole neid ju vaja ja oleks vaja vaid seda musta tihendi nupukest. Aga neid eraldi ei müüda. Müüakse terve komplektiga. Kusjuures üks nupuke tegi vahtu mõned korrad ja oligi kõik. Ei mingit vahtu enam. Kohe oli praak. Õnneks oli veel teine nupuke kaasas ja jälle tegi masin mingi aja korralikku vahtu.
Kuidas teie selle asja lahendanud olete? Või on lihtsalt probleem selles, et teised teevad tavalist kohvi enamus ajast. Mina olen see napakas, kes mitu korda päevas cappuccinot joob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel nupukesel on imepisike auk sees, seda oleks vaja läbistada. Ma julgen arvata, et tavalisel inimesel ei ole samas midagi nii peenikest kodus, millega seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma julgen arvata, et tavalisel inimesel ei ole samas midagi nii peenikest kodus, millega seda teha.

Kõige peenem nõel on ikka üliõhuke.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sellel nupul auku ei ole, aga pealt jookseb peenike soon. Olen seda küll nõelaga üritanud puhastada, aga ei midagi. See on imepeenike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel on Jura kohvimasinal see peene vahu tegemise otsik ja selle otsas käib üks plastmassist nupuke või tihendi nupuke. Minu jaoks on arusaamatu see, et see nupuke on põhiline, mis seda vahtu teeb ja seda nupukest oleks vaja vahetada iga mingi aja tagant, sest see väsib ära ja rohkem vahtu ei tule. Ma teen iga päev piimaga kohvi. 2-3 kuu pärast mingit vahtu enam ei tule ja siis peab ostma terve voolikute ja muude jullade komplekti, mis maksab omajagu. Samas mul pole neid ju vaja ja oleks vaja vaid seda musta tihendi nupukest. Aga neid eraldi ei müüda. Mü

Misasja ma just lugesin. Mul on praegune Jura masin 3aastat vana ja ei ole ma mingit uut lullat sinna ostnud. Pärast piimaga kohvi tegemist ikka piimasüsteemi puhastuse teostad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellel on Jura kohvimasinal see peene vahu tegemise otsik ja selle otsas käib üks plastmassist nupuke või tihendi nupuke. Minu jaoks on arusaamatu see, et see nupuke on põhiline, mis seda vahtu teeb ja seda nupukest oleks vaja vahetada iga mingi aja tagant, sest see väsib ära ja rohkem vahtu ei tule. Ma teen iga päev piimaga kohvi. 2-3 kuu pärast mingit vahtu enam ei tule ja siis peab ostma terve voolikute ja muude jullade komplekti, mis maksab omajagu. Samas mul pole neid ju vaja ja oleks vaja vaid seda musta tihendi nupukest. Aga neid eraldi ei müüda. Mü

Misasja ma just lugesin. Mul on praegune Jura masin 3aastat vana ja ei ole ma mingit uut lullat sinna ostnud. Pärast piimaga kohvi tegemist ikka piimasüsteemi puhastuse teostad?

Ju siis sul on teistsugune masin. Piimasüsteemi puhastust ikka teen, aga see seda jullat ei mõjuta. See julla on nagu õhuventiil seal üleval. Sealt vesi läbi ei käi. Aga tundub, et see lihtsalt ummistub ära ja enam õhku peale ei tõmba. Kui sinna näpu peale panna, siis on kuulda, kuidas masin vahustamise ajal teeb teist häält. Masin on Jura E8.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Vaatasin, et seda jullat nimetatakse õhudüüsiks. See pisike sendimeetripikkune julla maksab eraldi ostes 10euri. Voolikutega komplektis on neid 2tk ja kogu komplekt maksab 20euri. Päris huvitavad hinnad. Omahind on sellel jubinal ehk 1-2euri.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid düüsiosasid puhastad? Kuskil oli õpetus ka, et tuleks puhastusvahendiga leotada ja pesta seda süsteemiosa.

Mina pole ka rohkem kui korra seda düüsi vahetanud kolme aasta jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, sellel nupul auku ei ole, aga pealt jookseb peenike soon. Olen seda küll nõelaga üritanud puhastada, aga ei midagi. See on imepeenike.

Kui sa vaatad seda kummist osa, siis selle saad nö lahti pigistada kui kahe näpu vahel külgedelt vajutad. Sealt vahelt võid proovida puhastada.

Üldiselt soovitatakse seda ventiili kord aastas vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu Jura masinal oli ka just probleem piima vahustamisega. Käisin esinduses Tammsaare teel ning seal vahetati düüs ning näidati vooliku osas juurde, kuhu võivad tekkida ummistused (õhk peab läbi käima). Maksin selle pisiparanduse eest 3.75€.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiidan ka Tammsaare esindust, väga kogenud inimesed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Jura kohvimasina piimavahustajaga probleem