Esileht Hobinurk Jüri Arrak ja tema viimane naine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Jüri Arrak ja tema viimane naine

Postitas:
Kägu

Vaatan praegu Ringvaadet ja tuleb välja, et viimase naisega tutvuti juba kaua aega tagasi ja naine pidi Jürit 20 aastat ootama, kuni see veel eelmise naisega abielus oli. Said siis veidi koos olla ja nüüd ootab naine surma, et Jüriga taas kokku saada. Kas peate seda romantiliseks või on sellest naisest natuke kahju? Ja see ka eriti tore pole, et eelmine naine arvas end toredat pereelu elavat, aga uus oli juba aastakümneid platsis, kes oma kohta ootas.

+12
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kai Arraku välimus meenutab mulle millegipärast Tuuli Roosmaad. Ju siis oli nende aeg käes, kui Kai Jüri uuesti üles otsis ja nende kooselu alguse sai. Kurb muidugi, et see nii lühikeseks jäi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kai Arraku välimus meenutab mulle millegipärast Tuuli Roosmaad. Ju siis oli nende aeg käes, kui Kai Jüri uuesti üles otsis ja nende kooselu alguse sai. Kurb muidugi, et see nii lühikeseks jäi.

Ma ei tea, kas need ühe naise juurest teise juurde jooksjad on nii toredad mehed ikka. Ja naisel ka tore elu pole olnud, kui 20 aastat meest ootas. No lõpuks sai ikka kätte selle mehe suure punnimise peale, aga viis aastat vist saidki ainult koos olla.

+9
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan praegu Ringvaadet ja tuleb välja, et viimase naisega tutvuti juba kaua aega tagasi ja naine pidi Jürit 20 aastat ootama, kuni see veel eelmise naisega abielus oli. Said siis veidi koos olla ja nüüd ootab naine surma, et Jüriga taas kokku saada. Kas peate seda romantiliseks või on sellest naisest natuke kahju? Ja see ka eriti tore pole, et eelmine naine arvas end toredat pereelu elavat, aga uus oli juba aastakümneid platsis, kes oma kohta ootas.

No inimestel (ja seda eriti veel kuulsatel) võib neid salamisi õhkajaid ja oma-aja-ootajaid päris paljugi olla. See, kas asi pereelu vähem toredaks teeb, sõltub ikkagi selle suhtumisest, kelle järele õhatakse – kas tegu on “kohtume salaja, ootame mu abikaasa surma” või suvalise luuludes imetlejaga.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

No lõpuks sai ikka kätte selle mehe suure punnimise peale, aga viis aastat vist saidki ainult koos olla.

Mõlema jutust on aru saada, et need olid ilusad 5 aastat. Vähemalt nende kahe jaoks.

+9
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Et naise nimi on ka fondi nimes, on minu jaoks, khm, edevuse laat. Väga kohatu.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas need ühe naise juurest teise juurde jooksjad on nii toredad mehed ikka. Ja naisel ka tore elu pole olnud, kui 20 aastat meest ootas. No lõpuks sai ikka kätte selle mehe suure punnimise peale, aga viis aastat vist saidki ainult koos olla.

Mis suure punnimise peale?

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

kas siis armastus oli 20 aastat ühepoolne? Et kui nii suur armastus, miks siis Arrak ei lahutanud, saadet ei vaadanud? Õhkan ja ootan, ei saa aru

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis suure punnimise peale?

Ammu juba tahtis ju Arrakut endale, aga see oli abielus. Lõpuks ikka andis alla ja hakkas selle nooremaga sebima. 2017 kirjutati ajakirjanduses, et olla Arrakut teise naisega nähtud, aga siis Arrak ja tema olemasolev naine ütlesid, et abielu on korras. Saates rääkis uus naine, et nojah, Jüri oli nii hea inimene, ei tahtnud kellelegi haiget teha, aga noh, lõpuks ikka kirg sai võitu ja ta sai mehe endale ja kaks aastat ikka abielus kah oldud.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

kas siis armastus oli 20 aastat ühepoolne? Et kui nii suur armastus, miks siis Arrak ei lahutanud, saadet ei vaadanud? Õhkan ja ootan, ei saa aru

Uue naise arvates oli ikka kahepoolne, aga Jüri oli lihtsalt nii hea inimene, et ei tahtnud vana naist maha jätta. Tema siis muudkui ootas õiget aega ja lõpuks sai, mis tahtis.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõlema jutust on aru saada, et need olid ilusad 5 aastat. Vähemalt nende kahe jaoks.

Kelle mõlema? Jüri on ju mulla all.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei leia selles loos mitte midagi romantilist.

+13
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelle mõlema? Jüri on ju mulla all.

Varasematest intervjuudest muidugi.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Osa jälle leiab, et on küll. Ja annab ka lootust, et näe, vali objekt välja ja ükskord ta ikka kätte saad, küll mees alla annab, kui piisavalt palju peale käid, isegi kui aastakümneid asi ei edene. Samasugune järjekindel pealepressija oli ju Liina Kersna, see pidi ka üle 10 aasta oma armastust ootama, aga tema oli otsustanud ja järjekindlus viis sihile. Võib küll juhtuda, et selleks ajaks, kui kätte saad, on mees juba vana ja haige, aga noh, ikkagi saad.

+11
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Samasugune järjekindel pealepressija oli ju Liina Kersna, see pidi ka üle 10 aasta oma armastust ootama, aga tema oli otsustanud ja järjekindlus viis sihile. Võib küll juhtuda, et selleks ajaks, kui kätte saad, on mees juba vana ja haige, aga noh, ikkagi saad.

Aga mis siis, kui see ongi tõeline armastus? Mis on see mõõdupuu, millega seda mõõta?

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis siis, kui see ongi tõeline armastus? Mis on see mõõdupuu, millega seda mõõta?

Pigem ikka kinnisidee.

+15
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Samasugune järjekindel pealepressija oli ju Liina Kersna, see pidi ka üle 10 aasta oma armastust ootama, aga tema oli otsustanud ja järjekindlus viis sihile. Võib küll juhtuda, et selleks ajaks, kui kätte saad, on mees juba vana ja haige, aga noh, ikkagi saad.

Ta oli ju koolitüdruk, kui nad esimest korda kohtusid. Mida on ühel verinoorel neiul peale pressida, kui mees ikka üldse huvitatud ei ole…

Sellised asjad toimuvad ikka kahepoolselt.

+4
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta oli ju koolitüdruk, kui nad esimest korda kohtusid. Mida on ühel verinoorel neiul peale pressida, kui mees ikka üldse huvitatud ei ole… Sellised asjad toimuvad ikka kahepoolselt.

No tema ju unistas sellest Arrakust ligi 30 aastat, kui nad kohtudes olid 18 ja 50. Minu arust pole siin mingi suure romantilise armulooga tegemist, vaid inimesel meeldib kuskil fantaasiamaailmas elada. Praegu ka ju ütleb, et ta polegi üldse kurb, elab oma fantaasiamaailmas edasi, mõtleb aga Jüri peale ja ootab uuesti kohtumist teispoolsuses. Kui nii suur kahepoolne armastus oleks olnud, poleks see Jüri ju vahepeal veel kaks korda abielus olnud ja alles 76 aastaselt hakanud seda naist vaatama.

+16
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sama!

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Elud on väga erinevad ja niimoodi kõrvalt ma küll ei julge hinnata, mis kellelegi õige on.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Elud on väga erinevad ja niimoodi kõrvalt ma küll ei julge hinnata, mis kellelegi õige on.

Perekooli käod teavad siiski paremini, mis õige on ja kui suur ühe normaalse paari vanusevahe olla võib.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja veel: nii k*ramuse kahepalgeline siin see modede tegutsemine. BSH teema tõsteti ilma pikema jututa ajaviite alla, samas seda teemat ei puutu keegi…

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja veel: nii k*ramuse kahepalgeline siin see modede tegutsemine. BSH teema tõsteti ilma pikema jututa ajaviite alla, samas seda teemat ei puutu keegi…

Minu arust telesaadete arutelud tõstetakse alati siia.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekooli käod teavad siiski paremini, mis õige on ja kui suur ühe normaalse paari vanusevahe olla võib.

Aga, kui otse küsitakse, mida arvate suure vanusevahega paaridest, siis miks ei või ausalt vastata?

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust telesaadete arutelud tõstetakse alati siia.

See teema on minu arusaamist mööda siiski Arraku naisest. Telesaade on vaid kattevari, et temast ja suurest vanusevahest teema teha. On ju nii?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga, kui otse küsitakse, mida arvate suure vanusevahega paaridest, siis miks ei või ausalt vastata?

Võib ikka, aga mulle paistab, et osade tegelaste elu ja toimetamisi võib kommenteerida ainult ajaviiterubriigis, kus kasutajanimi on nähtav.

Võite vastu vaielda, kui soovite, aga see ON põhjus, miks osad teemad sinna üle tõstes soiku jäävad.

0
0
Please wait...
Postitas:

Võib ikka, aga mulle paistab, et osade tegelaste elu ja toimetamisi võib kommenteerida ainult ajaviiterubriigis, kus kasutajanimi on nähtav. Võite vastu vaielda, kui soovite, aga see ON põhjus, miks osad teemad sinna üle tõstes soiku jäävad.

Mina võin oma kasutajanime ja ka päris nime alt öelda, et minu jaoks on suure vanusevahega paarid ebameeldiv nähtus.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib ikka, aga mulle paistab, et osade tegelaste elu ja toimetamisi võib kommenteerida ainult ajaviiterubriigis, kus kasutajanimi on nähtav. Võite vastu vaielda, kui soovite, aga see ON põhjus, miks osad teemad sinna üle tõstes soiku jäävad.

Mina võin oma kasutajanime ja ka päris nime alt öelda, et minu jaoks on suure vanusevahega paarid ebameeldiv nähtus.

Aga miks? Kuidas see sinu elu segab?

0
-6
Please wait...
Postitas:

Aga miks? Kuidas see sinu elu segab?

Absoluutselt ei sega. Aga, kui küsitakse minu arvamust, siis ma ju võin ometi öelda, mis arvan? Ei? Pean takka kiitma ja õnne soovima, sest nii on viisakas?

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt ei sega. Aga, kui küsitakse minu arvamust, siis ma ju võin ometi öelda, mis arvan? Ei? Pean takka kiitma ja õnne soovima, sest nii on viisakas?

On veel üks variant, neutraalseks jääda.

+1
-4
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Esileht Hobinurk Jüri Arrak ja tema viimane naine