Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ivan Makarov – miks keegi talle tähelepanu ei pööra?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ivan Makarov – miks keegi talle tähelepanu ei pööra?

Postitas:
Kägu

Ivan Makarov jääb järjekindlalt tähelepanuta, tsiteerimata ja isegi kommenteerimata, sest ta räägib õiget juttu õigete sõnadega. Tema puhul pole mitte millestki kinni hakata, ta pole poliitik, ta pole “õiguslane”, ta on koguni venelane – ja räägib ekre juttu. Ootan alati pärast tema järjekordset tuliõiget arvamusavaldust, kas keegi võtab temaga diskuteerida. Ei, mitte keegi. Sest talle pole midagi ette heita, vaielda on võimatu.

Tsitaate viimasest kolumnist:

Kaasaegne Euroopa toob samuti inimohvreid mingite humanistlike ideaalide saavutamiseks. Kui keegi üritab sellest rääkida, tembeldatakse ta natsist äärmuslaseks.

Kui aga keegi üritab kangekaelselt tähelepanu juhtida sellele, et inimesi tapetakse, ütleb nende kohta EV president: “I hate them.”

Võte, kui EKRE poliitikud kasutavad piiri peal retoorikat, … enam ei tööta. Vastupidi, tähelepanu juhitakse probleemilt kõrvale, kuna saab ju keskenduda sõnakasutusele. Just siin Eestis, kohapeal, tembeldatakse EV natsiriigiks ja see kaup läheb ekspordiks nii itta kui läände.

Ärge kasutage … roimarite sõnu, sest teie poolt toodud faktid ja tähelepanekud summutatakse kohe teie enda tsitaatidega, kuna oponendid kasutavadki oma seisukohtade tõestamiseks ekrelaste ütlusi, nagu hungveipingid Mao Zedongi tsitaadiraamatut. Kuna muid argumente neil reeglina pole.

Kedagi tegelikult ei koti see (rongi alla lükatud) saksa laps, erutab vaid see, kuidas eestlane sõnastas oma selleteemalise kommentaari. Lapse tapmine on talutav, aga vihane reageering sellele mitte. Sellise tähtsusetu detaili mainimine nagu lapse elajalik tapmine on lubamatu jultumus ja meie kohalikud sallivuse valvekoerad on iga hetk valmis ketserit jõuliselt korrale kutsuma.

Tegelikult on juba ammu põhjust rääkida Euroopast kui neorassismi kantsist, kus … ei tohi nimetada asju nende õigete nimedega, sest kohe tõstetakse kisa sõnastuse pärast, aga mitte sellepärast, et inimesi aina tapetakse ja tapetakse.

Vene ladvik jätkab elamist Euroopa õigussüsteemi kaitsva tiiva all. … Euroopa liidrid jätkavad Putini vastuvõtmist, tema käe surumist ja temaga igasuguses “formaatides” vestlemist. … Sest euroriikides vajatakse väga Vene gaasi ja kleptokraatide raha. Ja las Venemaa võimud peksavad, panevad inimesi kinni ja muudavad neid tõbrasteks. … Euroopa tahab hästi läbi saada agressiivse enamusega.

Me teame vaid mõrvarist eritrealase nime ja seda, et ta on tubli kolme lapse isa. Äkki peaksime teda mõistma ja tema perele kaasa tundma. Aga hukkunud poisi nime me ei tea … iga uus päev toob mingi uue julmuse, kusjuures meile näidatakse vaid jäämäe veepealset osa.

Tõin need tsitaadid, sest igaühel pole PM tellimust ja ma ei tea, kas Makarovit saab vabalt lugeda või ei. Kopeerida igatahes ei saa.

Lugege Makarovit, lugege. Ja mõistatage, miks on ta sisuliselt unustuses, miks teda ei tsiteerita. Ainult Uued Uudised ja Objektiiv märgivad ta vahel ära, ja PM laseb tal kirjutada, aga PM ongi muutumas.
Sest ta kirjutab erapooletut ja objektiivset tõtt ja teeb seda nii, et pole millestki kinnigi hakata. Juba aastaid.

+12
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ta ongi väga tark ja sümpaatne inimene.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just see, et kõik on talutav, ükskõik mis, peaasi, et “retoorika” oleks selline, et kedagi ei häiriks. Retoorikamantraga on üles köetud niisugune mass lolle, et iga mõtlev inimene lihtsalt lämbub selle silmakirjalikkuse ja poliitkorrektsuse kätte. Sõnades taunitakse kohutavalt vägivalda ja iga kõvem väljend on “rünnak” ja “vägivald”, aga tegelikke rünnakuid ja vägivalda ei peeta üldse kõneväärsekski.
See on lämmatav. Talumatu silmakirjalikkus.

+6
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me teame vaid mõrvarist eritrealase nime ja seda, et ta on tubli kolme lapse isa. Äkki peaksime teda mõistma ja tema perele kaasa tundma. Aga hukkunud poisi nime me ei tea … iga uus päev toob mingi uue julmuse, kusjuures meile näidatakse vaid jäämäe veepealset osa.

Kõige muuga nõus, aga selle lõiguga mitte. Just kurjategijad tuleb avalikult ja suurelt pildile panna, ohvri nimeline avalikustamine on täiesti vastuvõetamatu.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jüri Makarov? Ikka Ivan Makarov vast?

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jüri Makarov? Ikka Ivan Makarov vast?

Appi, loomulikult. Kohe parandan ära.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jüri või Ivan…just sellise täpsuse ja asjatundlikkusega teemaalgataja hiilgab.
Jüril neh tuliõigus.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jüril neh tuliõigus.

Said oma usule kinnitust, tubli, on sinugi päevake hästi alanud.

Kõige muuga nõus, aga selle lõiguga mitte. Just kurjategijad tuleb avalikult ja suurelt pildile panna, ohvri nimeline avalikustamine on täiesti vastuvõetamatu.

Siin võib alati vaielda ja kõik oleneb ju tingimustest. Kas kurjategija soovis kuulsaks saada? Siis on vale teda avalikult ja suurelt pildile panna. Näiteks Breiviku haipimine päevast päeva oli täiesti vale. Mees sai, mida tahtis.

Ohvri avalikustamine ei ole mingil juhul täiesti vastuvõetamatu, kui tema ohvriks olemises ei ole midagi häbiväärset, mainet rikkuvat. Või kuidas sina seda näed?
Ma olen nõus, et ohvri nimi tuleb saladuses hoida, kui ta tapeti näiteks bordellis või kuskil narkourkas, kuhu ta oli juhuslikult sattunud ega olnud mingi kupeldaja või diiler. Sest nime avalikustamisel leviksid jutud temast kohe kaugele. Aga praegusel juhul pole ohvri täiesti süütu nime ja isegi loo avalikustamises mitte midagi halba.

Must-valge suhtumine on vahel kõige kurja juur. Häda kui seadusi tegema või survegruppidesse satuvad nüristunud tundemeelega kehvad psühholoogid, kelle jaoks on ainult must või valge.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind paneb imestama selline harras suhtumine, et tegemist on tuliõige arvamusega. Ka viidatud tsitaadis on kohti, millega ma ei ole päri, just selline jõuline suhtumine, et mina olen see, kes tean, mis on õige ja mis mitte.
Makarovil oli soovitus saata ära poliitikud Brüsselisse, et nad siis teevad eestlussele vähem kahju – kas see kehtib Madissoni kohta või on ekrelased sellest patust priid?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind paneb imestama selline harras suhtumine, et tegemist on tuliõige arvamusega. Ka viidatud tsitaadis on kohti, millega ma ei ole päri, just selline jõuline suhtumine, et mina olen see, kes tean, mis on õige ja mis mitte.

Makarovil oli soovitus saata ära poliitikud Brüsselisse, et nad siis teevad eestlussele vähem kahju – kas see kehtib Madissoni kohta või on ekrelased sellest patust priid?

Millise väitega sa siin päri pole? Väitleme! Proovime vähemalt. Aga praegu pole mul paar tundi aega. Mõtle oma vastuväited ja põhjendused välja.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jüril neh tuliõigus.

Mis usule? See pole usk, vaid fakti kinnitus. Ei kobtrolli, mida kirjutada. Omistad ühe inimese sõnu teisele.
PS Ivan Makarov on üsna tihti erinevates raadiokanalites, a sa jätad mulje, nagu ta on “peavoolumeedia” poolt maha vaikitud. Jällegi, sa ei kontrolli asjaolusid ja lahmid. Annad edasi valemuljet.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millise väitega sa siin päri pole? Väitleme! Proovime vähemalt. Aga praegu pole mul paar tundi aega. Mõtle oma vastuväited ja põhjendused välja.

Kahjuks ei saa lubada, sest sõidan peale lõunat Eestist mõneks ajaks minema. Aga juba presidendi “I hate” on kontekstist välja rebitud. Ka mina taunin ekrelaste käitumist, nende väljaütlemisi jne – aga ei õigusta pagulaste poolt toimepandud kuritegusid.
See, mis euroopas toimub on hoopis teise tagapõhjaga , miks nii palju on sõjapõgenikke, mõtiskle selle üle, kes ja mis põhjusel need asjad on alguse saanud.
See, mis Venemaal toimub, on ise teema. Kas hakkame siis tüli norima, et oleme kõvad mehed, kes panevad Putini paika, muudab see miskit. Või teeb see olukorra veelgi pingelisemaks, elame ju Venemaa külje all ja sõda ei ole meile küll vaja. Miks siis Põhja-Koread siin ära ei mainita -samamoodi tuumariik. Kui elu olekski nii must-valge, et minule naaber ei meeldi, siis mina temaga ei mängi.
See ei mingi objektiivne ja sulaselge tõde, see on inimese arvamus nagu on see minul, sinul ja teistel.
Mina näiteks toetan selget piiri Venemaaga, nagunii ei saa me tagasi Petseri alasid ega Narva tagust ning milleks meile veel tuhanded venelased, kellel puudub igasugune side Eesti Vabariigiga. Ometi raiutakse sellele vastu – need on meie põlisalad, mõtlemata sellele, et see võib tuua kaasa Eestile selle, et venelaste osakaal veelgi suureneb. Aga see on minu arvamus -parem sitt piir, kui üldse Venemaaga piir puudub. Aga me siin näitame, et oleme julged rääkima, kuidas peaks Euroopa Putiniga käituma, endal ei ole isegi piiri selle riigiga.
See , et ekrlastel on natsi maine on nende endi poolt kaasaaidatud, küll holokausti eitamine või siis natsi saksamaa kiitmine. Näiteks see natsi saksamaa,
Kusjuures minu enda vanaisa oli Saksa armees, mitte põhimõtete pärast, vaid sellepärast, et ei korduks Eestis 1940-41 aasta õudused (küüditamised jne).

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jüril neh tuliõigus.

Mis usule? See pole usk, vaid fakti kinnitus. Ei kobtrolli, mida kirjutada. Omistad ühe inimese sõnu teisele.

PS Ivan Makarov on üsna tihti erinevates raadiokanalites, a sa jätad mulje, nagu ta on “peavoolumeedia” poolt maha vaikitud. Jällegi, sa ei kontrolli asjaolusid ja lahmid. Annad edasi valemuljet.

Ei rebi midagi. Ma pole öelnud, et ta peavoolumeedias sõna ei saa. Ma ütlesin, et keegi ei pööra tema ütlemistele tähelepanu, keegi ei argumenteeri tema arvamustega, keegi ei tsiteeri teda. Miks? Sest pole midagi vastu öelda.

juba presidendi “I hate” on kontekstist välja rebitud.

Ei ole. President ütles, et ta vihkab neid nende käitumise pärast. Ja milline on siis nende käitumine? Nad juhivad tähelepanu tõsistele probleemidele energiliste väljenditega, sest poliitkorrektseid mitte keegi ei kuula. No nagu Makarovit, eks ole, keegi ei kuula. Ma sellest ei hakka rääkimagi, et harimatus oponentide leeris on viinud kõnekujundite kallal norimiseni, mis on nõme. Nagu Makarov ütles: norivad sõnade kallal, sest muid argumente pole.

Ka mina taunin ekrelaste käitumist, nende väljaütlemisi jne – aga ei õigusta pagulaste poolt toimepandud kuritegusid.

Milliseid väljaütlemisi sa siis nii taunid? Kas need väljaütlemised on tõesti hullemad kui teod, mille kohta need ütlemised on tehtud? Ehk jälle – tegude asemel kritiseeritakse sõnu, millega neid tegusid kirjeldatakse. Sest muid argumente pole. Kas see pole silmakirjalik?

See, mis euroopas toimub on hoopis teise tagapõhjaga , miks nii palju on sõjapõgenikke, mõtiskle selle üle, kes ja mis põhjusel need asjad on alguse saanud.

Õige! Ja ekre juhib pidevalt neile põhjustele tähelepanu, muide. Seda sa ei tea? Miks? Ei jää sõnade taunimisest aega üle?

Kas hakkame siis tüli norima, et oleme kõvad mehed, kes panevad Putini paika, muudab see miskit. Või teeb see olukorra veelgi pingelisemaks, elame ju Venemaa külje all ja sõda ei ole meile küll vaja.

Ma ei tea, miks ekret pidevalt Putini käsilasteks sõimatakse. Sa tead?

Miks siis Põhja-Koread siin ära ei mainita -samamoodi tuumariik. Kui elu olekski nii must-valge, et minule naaber ei meeldi, siis mina temaga ei mängi.

Veel kord: miks siis ekrelasi Putini käsilasteks sõimatakse?

See , et ekrlastel on natsi maine on nende endi poolt kaasaaidatud, küll holokausti eitamine või siis natsi saksamaa kiitmine. Näiteks see natsi saksamaa,

Sa laiendad ühe noorliikme huvid kogu parteile? Kui nii, siis võiksid kursis olla, millega tegelevad mõne teise partei liikmed ja millele oma sümpaatiaid kingivad. Ja siis seletada või vait olla. Aga ei, sest need sümpaatiad (inimkaubandus näiteks) on ka sinu sümpaatiad.

Kusjuures minu enda vanaisa oli Saksa armees, mitte põhimõtete pärast, vaid sellepärast, et ei korduks Eestis 1940-41 aasta õudused (küüditamised jne).

Ühesõnaga ekreiit? Ekre ju kipub neid sinu vanaisa suguseid väga austama.

+1
-8
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ivan Makarov – miks keegi talle tähelepanu ei pööra?