Esileht Koolilaps Jurmala või Serena?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Jurmala või Serena?

Postitas:
Kägu

Sai lastele lubatud suvevaheajaks ühe veepargi külastus. Lapsed 12 ja 8. Kumb nüüd valida? Kes on mõlemas käinud, kumba soovitaksite ja miks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Jurmala või Serena?

Oleme mõlemas käinud, kuid Serenas siiski aastaid tagasi ja hetkeseisu ei tea. Jurmalas käisime alles möödunud suvel. Väga meeldis. Just suurematele lastele. Eriti mõnusad ja vahvad olid need liutorud, kus nn tuubiga sõita sai ja neid oli mitu erinevat. Kui võrdlen ammuse Serenaga, siis Serena oli midagi Kalev Spa taolist, aga kes teab, äkki nüüdseks on tohutu areng toimunud. Jurmala kasuks räägiks minu jaoks veel see, et ei pea laevaga minema, 4 in + auto ülevedu pole mitte väga odav ja lisab reisieelarvele ballasti juurde (kui sa just poolmuidu mingit voucherit ei saa). Kui teil võimalust rohkem, siis võite Jurmalast edasi põrutada veel Leetu, Palanga, Shventoj ja Klaipeda + Nida poolsaare liivadüünid on suvel võrratud. Mulle jättis Leedu väga hea mulje. Ööbisime kämpingutes. Soomes oleme käinud Turu saarestiku ringreisil (praamidega, mis veavad autosid ühelt saarelt teisele), Turus ja Muumimaal ja Särkäniemi lõbustuspargis. Oli ka vahva.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole küll Jurmala omas käinud, kuid läheksin siiski uuesti Serenasse, kuna siis saab ka Puuhamaal ära käia.
Kui meie viimati 2 aastat tagasi Serenas käisime, siis Kalev Spast oli see küll hoopis erinev.
Poistele läksid eriti peale need tuubidega liutorud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga siis on veel see Leedu park:
http://www.akvapark.lt/Aqua-entertainments-complex/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõlemad käidud. Korduvalt. Jurmala meeldis nii meile kui lastele rohkem. Serena on suvel tunduvalt rohkem ülerahvastatud. Jurmalas pisut lühemad järjekorrad. Ja üldse kuidagi mõnusam tundus Jurmala. Atraktsioonid meeldisid rohkem, baar oli mõnus jne. Ja no muidugi Jurmala ise on juba superkoht – rand, vana puitarhidektuur jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kindlasti jurmala.
minu jaoks on serena liiga kulunud ja räpane.

Please wait...
Postitas:
musike27

Serenas ei ole käinud, kuid Jurmalas küll. Plaan sinna suvel minna. Just kevadvaheajal käisime lapsega Vilniuses veekeskuses. Meeldis tunduvalt rohkem kui Jurmala oma ning Leedus peaks olema veel üks veel suurem veekeskus ka.
http://www.vandensparkas.lt/en

Please wait...
Postitas:
KataLaud

Kui on tõesti valida, siis soovitan Jurmalat. Ära palun kuula Kägu, kes soovitab Serenas käimise ühendada Puuhamaal käimisega.
8 ja 12-aastastel pole Puuhamaal miskit teha. Jurmala Livu veepark on sellises vanuses lastele igal juhul parem ja põnevam, kui Puuhamaa ja Serena kokku. Soome lõbustusasutuste hinnad on Läti ja meie hindadega võrreldes laes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jurmalas olen käinud. Sinu lastel seal palju tegemist. Meil lapsed natuke liiga väiksed 5a nendel oli tegemist, aga suhteliselt vähe. Mai algul plaanin minna Serenasse. ilma autota. selveri laevakupongidega. Olen käinud Helsingi ümbruses piisavalt ühistranspordiga, täiesti normaalne. Transport tuleb Serenasse meil odavam, kui Jurmalasse. Jurmalas olid ka hinnad ikka üsna laes, käisin jaanuari keskel.
Äkki keegi räägib Puuhamaast. Mis vanuses lastele ja kas tasub ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on palav ilm, siis isegi ehk Serena, seal rohkem õueatraktsioone, kui sa just Jurmala randa lisaks ei visiteeri, see algab vast 10 min autosõidu kauguselt veepargist ja on iseenesest uhke. Veidi jahedama ilmaga raudselt Jurmala. Sõit sinna lühem ja lihtsam. Sõidu ajal on ka muid väljaminekuid lisaks veepargi piletile: söögid-joogid näiteks. Parkimine linnades. Poeskäik. Laeva peal ei suuda vastu panna kiusatusele jne. Jurmalas saaks meie pere seega soodsamalt hakkama. Ma arvan. et mõlemas on tegelikult korralik koduleht, kus atraktsioonid näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ise läheks iga kell Jurmalasse. Aga kui õieti mäletan, siis Jurmalas olid garderoobid ja pesemisruumid meestele-naistele ühised. See oli natuke nõme. Ei saanud ennast korralikult pestagi.
Serenas olid mehed-naised eraldi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tunduvad mõlemad kulunud ja ülerahvastatud. Käisime suvel Jürmalas ja seal, kus need tuubidega liutorud, me ei hakanud proovimagi, meeletu saba oli, et see üks kord sõitu poleks seda ära tasunud. Mul oli ettekujutus kuulsast Jürmalast midagi muud. Sees oli nagu liiga lämbe ja vähe loomulikku valgust, meeletu rahvas ja sebimine, inimene inimeses kinni.
Meie pere leidis, et eesti samalaadsed kohad on palju etemad. Koolivaheajal ei tasu käia kuskil, eriti laupäevasel päeval, ka Pärnu omas mitte. Massiüritused on jubedad ja vähemalt meie pere neid ei soovi raha eest tarbida.

Please wait...
Postitas:
KristaT

Kas keegi Vantaa Flamingo veepargis on käinud? See suht uus koht ..

Please wait...
Postitas:
ÄduR

ma nüüd ei tea, kas jurmala pargi all mõeldakse seda, aga Livu on parim senistest,

http://www.akvaparks.lv/

Please wait...
Postitas:
Kägu

üldjuhul eelistavad oma tuttavate-sugulaste hulgas põhjaeestlased serenat ja lõunaeestlased jurmalat, põhjenduseks ikka see, et õhtuks koju saab.

oma laps käis talvel klassiga jurmalas, kõik ok, aga… ujumispüksid tuli peale seda käiku ära visata. et meil oli tegu ujumistrennis käiva lapsega, siis oli ikka väga kiire nende uute pükste muretsemisega, et järgmisel päeval taas trenni minna saaks

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Koolilaps Jurmala või Serena?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.