Esileht Koroonaviirus COVID-19 Just põetud koroonaviirus ning kohe reisile

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Just põetud koroonaviirus ning kohe reisile

Postitas:
Kägu

Tere,

põdesime terve perega koroona just läbi…..alates tänasest lõppes isolatsioon, homsest algab tavapärane elu. Oleme kõik terved, kaasuvaid tüsistusi ja muid sümptomeid pole. Neljapäeval aga puhkusreisile minek – lugesin et mitu nädalat võib test näidata positiivset. Peame tegema selle 72 tunni testi enne lendu….mis saab, kui see positiivne? Samas meid on terveks tunnistatud ja isolatsioon kenasti läbi ning nakkusohtlikud pole. On kellelegi sellist situatsiooni olnud?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole, aga ehk annab inimestele selgitada ja läbirääkida, sest on ju läbi põetud ja nakkusohtlik justkui ei tohiks enam olla. Vb lasta ka uuesti testida, sest kui PCR tehakse, võib vabalt tulla ka valepositiivne.

Ilusat reisi!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna kindlalt on teil test positiivne. See on enamasti ikka kuid peale põdemist veel nii. Head karantiinis istumist!

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna kindlalt on teil test positiivne. See on enamasti ikka kuid peale põdemist veel nii. Head karantiinis istumist!

Mida sa selle viimase lausega öelda tahtsid?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna kindlalt on teil test positiivne. See on enamasti ikka kuid peale põdemist veel nii. Head karantiinis istumist!

Mida sa selle viimase lausega öelda tahtsid?

Kui test on positiivne, siis ju ei lasta sind reisile vaid istud sihtkohariigis karantiinis. Mis te miinustate – nii on.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui test on positiivne, siis ju ei lasta sind reisile vaid istud sihtkohariigis karantiinis. Mis te miinustate – nii on.

Küllap see vastus tundus miinustajatele küüniline.

Kas läbipõdemisel vastavat tõendit sellest ei väljastata, et edasist asjatut karantiinisistumist vältida?

(ära saa valesti aru, mulle meeldib, et reisimine on natukenegi keerulisemaks hetkel tehtud)

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas läbipõdemisel vastavat tõendit sellest ei väljastata, et edasist asjatut karantiinisistumist vältida?

No Eestis see tõend kehtib, Euroopas võib olla ka, aga väljaspool Euroopat on omad reeglid. Näiteks UK-sse minnes aetakse ikka pulk ninna, olgu sul meie riigi tõend või mitte. Ja siis oled sa hädas, kui seal proov positiivne on.

Minu lähisugulastel (2 tk) oli proov positiivne veel 3 kuud peale põdemist. Midagi polnud teha, istusid karantiinis ära oma 10 päeva. Mõnel muidugi saab selle ajaga reis juba läbi, neil õnneks oli pikem teema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustame sellest kuhu sa lähed? Siit lähed ju läbipõdemise tõendiga. Väljaspool euroopat esita neile ükskõik mida, usu mind seal piiril Eesti politseid ja Synlabi direktorit oma esüsteemiga sul vastas ei ole.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väljaspool euroopat esita neile ükskõik mida

Mis see ükskõik mida siis oleks, kui vastuvõttev riik tunnistab ainult pcr ja TA pcr on positiivne? väga huvitav oleks kuulda sinu soovitust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähme Türki, kuid Riia lennuga ehk et siit minnes on 72 tunni test või antigeeni test nõutud. Muidugi on olemas läbipõdemise tõendid kõigil pereliikmetel. Sealt tagasi tulles peame tegema 72 tunni testi, antigeeni testi valikus polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähme Türki, kuid Riia lennuga ehk et siit minnes on 72 tunni test või antigeeni test nõutud. Muidugi on olemas läbipõdemise tõendid kõigil pereliikmetel. Sealt tagasi tulles peame tegema 72 tunni testi, antigeeni testi valikus polnud.

Kui läbipõdemise tõend on, siis ei ole ju pcr-test vajalik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähme Türki, kuid Riia lennuga ehk et siit minnes on 72 tunni test või antigeeni test nõutud. Muidugi on olemas läbipõdemise tõendid kõigil pereliikmetel. Sealt tagasi tulles peame tegema 72 tunni testi, antigeeni testi valikus polnud.

Ma ei saa aru, kas sa ei ole TA? Kui oled, siis ma ei saa aru, mis on sinu probleem? Mis riik teilt pcr-i nõuab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Riia nõuab 72 tunni testi või antigeeni testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 1.8em; color: #000000; font-family: ‘Noto Sans’, serif;”><span style=”box-sizing: border-box; font-weight: bold;”>Enamustest riikidest (sealjuures Eestist) Türki saabujad peavad esitama kas</span></p>

<ul style=”box-sizing: border-box; margin: 0px 0px 1.8em; color: #000000; font-family: ‘Noto Sans’, serif;”>
<li style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0.7em;”>oma koduriigi ametiasutuse poolt väljastatud tõendi vaktsineerimise kohta (vaktsineerimise lõppemisest peab olema möödunud vähemalt 14 päeva, kahedoosiliste vaktsiinide puhul loetakse vaktsineerimine lõpetatuks ainult peale teist vaktsiinidoosi) või
<li style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0.7em;”>oma koduriigi ametiasutuse poolt väljastatud tõendi selle kohta, et nad on viimase 6 kuu jooksul põdenud COVID-19 haigust või
<li style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0.7em;”>koroonaviirus SARS-CoV-2 sertifikaadi negatiivse PCR testi (mitte vanem kui 72h enne riiki sisenemist) või antigeeni kiirtesti (mitte vanem kui 48h enne riiki sisenemist) tulemuse kohta.

Läbipõdemise tõendiga lähete ju, mis 72h PCR testist sa räägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen – kas piisab digiloost välja prinditud tõendist – covidi läbipõdemise tõend koos QR koodiga.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen – kas piisab digiloost välja prinditud tõendist – covidi läbipõdemise tõend koos QR koodiga.

Jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Riia nõuab 72 tunni testi või antigeeni testi.

Kuskohast sa oma andmeid hangid, tekib mul küsimus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Just põetud koroonaviirus ning kohe reisile