Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jutt ajaviiteks ja lõpus ka hoiatus.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: Jutt ajaviiteks ja lõpus ka hoiatus.

Postitas:
Kägu

Nii, mina olen siis see, kes tegi eile teema, et kas ma olen ainuke, kes ei saa välja logida (minu meelest sobilik teema siia alajaotusesse). Minu teada ei ole mitte üks moderaator mu küsimusele vastanud, küll aga tõsteti see teema siit foorumi kasutajaabi alla, kus ma ka abi küsisin aga keegi ei vastanud. Mis mõte moderaatoritel on? Näen pidevalt, et nad on siin lehel, aga muud nagu ei tee, kui ainult tõstavad teemasid ümber. Kas see siis ongi nende funktsioon või on asi lihtsalt selles, et nad ei saa ka välja logitud? Mis mõte on \”Foorumi kasutajaabi ja mõtted\”, kui seal ka keegi ei vasta?
käod on soovitanud mul minu profiili alt välja logida, aga vähemalt minul see ei toimi.
Ei soovita mitte kellelgi kuskil raamatukogus või tööl vm siia sisse logida. Mõelge, kui te enam välja ei saa ja mõni võõras inimene juhtub järgmisena teie konto alt perekooli tulema. Halvemal juhul võib ta seda kurjasti ära kasutada.
Selle isikukoodi ja hiljem sünniaja küsimusega püüti siinset elu vist turvalisemaks teha, aga mis välja tuli…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Jutt ajaviiteks ja lõpus ka hoiatus.

Tools menüüs on selline nupuke kui In Private Browsing. Mulle teadaolevalt selle kaudu netis surfates ei jää teistele jälge. Ehk saab siis kasutada arvutites, millel ka võõraid kasutajaid.

Samas Tools menüüs ka Delite Browsing History. Uuri seda Password punkti. See peaks välistama, et sinu kasutajanimed salvestuks.

Kokkuvõttes mulle tundub, et see su probleem on su enda arvuti \”viga\”, mitte Perekooli uuendustega seotud.
Kuid see vaid minu kui hobikasutaja arvamus asjast. Kindlalt väita ei julge 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul ka sama viga- proovisin 3 korda välja logida aga mitte ei õnnestunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui igal normaalsel lehekyljesin koht \” logi välja\”, siis see peaks mind ka välja logima, mitte, et antakse lolle nõuandeid kuskilt seadistest enda ajalugu kustutada.

Please wait...
Postitas:
kuukulgur

Mina just katsetasin, mul väljalogimine õnnestub.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

mina ei saa ka välja logida ja mul on safari maci peal.
samuti leian, et avalikku foorumit progedes ei saa arvestada brauserisiseste võimalustega kaitsta oma paroole, korraldada välja logimist ja muude protsesside toimimist. selleks peab foorum ise pakkuma võimalused.

antud juhul välja logimise link lihtsalt ei tööta nii nagu vaja. see on igal juhul foorumi viga ja tuleb parandada.

teemaalgataja,
see parandamine ei käi nii päevapealt et keegi kirjutab foorumis ja homseks on naksti tehtud. eks nad korjavad kõik arendusvajadused kokku ja teevad mingi aja tagant korraga. kuigi minu arvates on väljalogimise võimatus küll piisavalt kriitilise tähtsusega, et see kohe ära teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No vabandust, et oma lolli nõuande julgesin mures olevale inimesele välja käia.
Usun, et sa tunned end nüüd igati rõõmsalt ning hästi, et said kellelgi jälle sapiselt torgatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ei käi päeva pealt, siis oleks viisakas ju sellestki teavitada või kuidas? Praegu tundub mulle, et kedagi ei huvita. Kui huvitab, siis võiks ju vähemalt teada anda, et jah, tegeleme probleemiga.
Tänan kõiki, kes on püüdnud lahendusi pakkuda. Paraku ei ole ma IT-spets, tegelikult väga kaugel sellest ja eeldaks ikka, et kui on koht \”logi välja\”, siis saab sealt välja logida.
Aga kuna ma ei ole ainuke, kellel see probleem, siis julgen siiski arvate, et asi pole ainult minu arvutis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Minu teada ei ole mitte üks moderaator mu küsimusele vastanud, küll aga tõsteti see teema siit foorumi kasutajaabi alla, kus ma ka abi küsisin aga keegi ei vastanud. Mis mõte moderaatoritel on? [/tsitaat]moderaatorid ei saagi su küsimusele vastata, sest nad pole pädevad – modraator on vaid foorumi \”koristaja\”. vastuse peaks andma sulle administraator.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tools menüüs on selline nupuke kui In Private Browsing. Mulle teadaolevalt selle kaudu netis surfates ei jää teistele jälge. Ehk saab siis kasutada arvutites, millel ka võõraid kasutajaid.

Samas Tools menüüs ka Delite Browsing History. Uuri seda Password punkti. See peaks välistama, et sinu kasutajanimed salvestuks.

Kokkuvõttes mulle tundub, et see su probleem on su enda arvuti \”viga\”, mitte Perekooli uuendustega seotud.
Kuid see vaid minu kui hobikasutaja arvamus asjast. Kindlalt väita ei julge 🙂
[/tsitaat]
just nii toimigi, teemaalgataja. kasuta privaatset browsingut. või siis tavalist kasutades alati kustuta ajalugu – siis logib su automaatselt välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

perekool on muutunud tõeliselt ebanormaalseks, mina ka ei saa välja logida. kui vajutan \”logi välja\”, siis viskab vaid perekooli avalehele, kuid välja ei logi. õnneks olen ma oma arvuti ainus kasutaja ning nüüd on selge, et nt tööl lõunapausi ajal perekooli ei külasta.
esmalt nõutakse isikukoodi, kasutajat kustutada ei lubata, nüüd selgub, et ka välja ei saa logida end. tundub, et sunnismaisus on taastatud? aga noh, tundub, et perekool tahab iseenesest välja surra. peale seda nõmedat uuendust on kasutajate hulk päris palju kahenenud. varem oli pidevalt lehel üle 1000 kasutaja, nüüd 500-600.
tegelikult on see hea, et mida nõmedamaks siin muutub, seda rohkem rahvast siit lahkub ning neil jääb rohkem vaba aega muule elule

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saa välja logida 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

krt, ma ei saa ka välja logida. Aina hullemaks muutub see koht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul õnnestus välja logida, kuid pidin selleks eelnevalt brauseri küpsised kustutama. (brauseri sätted – Delete cookies) Piisab ka vaid perekooli küpsiste kustutamisest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

just nii toimigi, teemaalgataja. kasuta privaatset browsingut. või siis tavalist kasutades alati kustuta ajalugu – siis logib su automaatselt välja.[/tsitaat]
Mida see \”Alusta privaatset veebilehitsemist\”, siis täpsemalt tähendab?
Ja kui ma ajaloo kustutan, siis see tähendab ju, et kustub muugi peale Perekooli salasõna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sellele lingile klikates ka ei saa välja logida – http://www.perekool.ee/logout.php (või siis seda aadressireale kopeerides?).

Please wait...
Postitas:
Kägu

krt, ma ei saa ka välja logida. Aina hullemaks muutub see koht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma sain välja logida kui kustutasin brauseri küpsised. (Firefoxis: Sätted – Privaatsus – Kustuta üksikud küpsised – valisin perekool.ee küpsised ja kustutasin)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, et minul ei ole sellega mingeid probleeme. Kas see on seotud sellega, et hiljuti pidi siia isikoodi sisestama, et sisse logida? Mina ei pannud, järgmine päev seda enam ei küsitudki ja kõik funkab nagu muiste.
Ehk siis – need, kes oma isikukoodi siia sisestasid, need ei saa enam välja logida, aga teised saavad?

Please wait...
Postitas:
kitah

no ikka tõeline PUTKAVAHT!!! ma EI TAHA kogu brauseri ajalugu kustutada, ja mille KARAADI pärast sihuke võimlemine, RÕÕSK küll!!!!!!!! oma lollakate uuendustega on muud tehnilised värgid PJOOSSE keeratud, võtke siis omale itimees, kes tööd tunneb, mitte mingine SOSS-SEPP!!!!!!!!!!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kitah kirjutas:[/small]
[tsitaat]no ikka tõeline PUTKAVAHT!!! ma EI TAHA kogu brauseri ajalugu kustutada, ja mille KARAADI pärast sihuke võimlemine, RÕÕSK küll!!!!!!!! oma lollakate uuendustega on muud tehnilised värgid PJOOSSE keeratud, võtke siis omale itimees, kes tööd tunneb, mitte mingine SOSS-SEPP!!!!!!!!!!!![/tsitaat]

Kiidan 10 korda!!

Please wait...
Postitas:
moonrose

Ma pole mingit isikukoodi kuskile sisestanud, aga välja logida ikka ei saa muidu kui pean netiühenduse hetkeks katkestama. Mis lehitsejat te kasutate, kes välja logitud ei saa? Ma IE7,5.

Seda, et kasutajaabi all moded enamasti ei vasta, olen ammu täheldanud. No ei tea vastust, siis andku vähemalt märku, et on probleemi märganud ja otsitakse lahendust. Hea kui seal mõne kasutaja käest vastuse saad.

Please wait...
Postitas:
kitah

ja üleüldse, nagu mul sõbranna äsja ütles, et suures uutmise meeleolus võiks ka lehte ennast värskendada, neist varvastest on juba kõrini (tore väljend: varbad kõrini 😀 ). aga ei julge seda küll soovitada, mine tea, mis siis juhtub, äkki masin siis kogemata ühendub rahvastikuregistriga ja nii kui kirjutad, tuleb passinimi, elukoht, laste arv, töökoht, perekonnaseis, usuline kuuluvus, maksmata alimendid ja jalanumber kohe kõige esteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina saan välja logida, google chrome kasutan

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saanud välja logida.

Lisaks ajab tigedaks see, et konto kustutamiseks tuleb kuhugi meil saata. Teise variandina pakutakse välja, et oota aasta, siis kustub ise, aga minul on läbi aastate olnud mitu kontot ja kuigi ma pole oma esimest kontot aastaid kasutanud, siis nüüd huvi pärast proovides polnud see kuhugi kadunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei saa välja logida. isikukoodi ei sisestanud. kasutan Mozillat.

Please wait...
Postitas:
Käggu

[tsitaat]mina saan välja logida, google chrome kasutan[/tsitaat]

ei saa ka välja logida ei chrome’i, ei tulirebasega.
AGA
pannes brauseri kinni ja uuesti lahti tehes ning perekooli avades ei ole enam sisselogitud.
muidugi peavad arvutis setingud olema nii, et automaatselt passwordi meelde ei jâta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Panin plussi, kuna hea on niisugustele küsimustele tähelepanu juhtida. On selliseid nagu sinagi, kes ei tea, et arvutil on selline funktsioon, mis võib sind su soovi korral hoida sisselogituna.

Muide, ei imestaks, kui selle funktsiooni sinna mees peale pani 😉

Please wait...
Postitas:
kitah

no ma tahan, et ta mõned passwordid meelde jätaks, eriti kodu masinas. ja milleks ta siis küsib, et jäta password meelde. on ju normaalne, et peab saama välja logida igast asendist sealt, kuhu esiteks on sisse logitud, olenemata brauserist (numaitia, kui keegi kasutab mingit iidvana netiversiooni, aga vist pole ju).
ja üldse, foorumite ajalugu eestis on ju nüüdseks juba oma 15 aastat vähemalt, kui mitte rohkem. et nüüd veel sihuke napaknäpukas üles kerkis, on HÄBI HÄBI HÄBI!!! meie peenikeses e-riigis!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mida see \”Alusta privaatset veebilehitsemist\”, siis täpsemalt tähendab?
Ja kui ma ajaloo kustutan, siis see tähendab ju, et kustub muugi peale Perekooli salasõna. [/tsitaat]jah, kustubki. see on lihtsalt hädapärast lahendus, mida hetkel kasutada. sest see EI OLE NORMAALNE et ei saa välja logida …

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jutt ajaviiteks ja lõpus ka hoiatus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.