Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jutt ajaviiteks ja lõpus ka hoiatus.

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Jutt ajaviiteks ja lõpus ka hoiatus.

Postitas:
kitah

RE: Jutt ajaviiteks ja lõpus ka hoiatus.

nii, mis mina siis tegin. katkestasin netiühenduse, siis taastasin, siis logisin välja, mis esimese korraga ei õnnestunud. teist korda üritasin välja logida profiili kaudu, aga kui püsilingile päises vajutasin, siis olin jälle plaks sees. logisin uuesti välja ja siis nii ka jäi. logisin sisse ja esimesel korral ei pannud mäleta mind. siis logisin uuesti välja ja taas sisse ja seekord panin, et mäleta mind. küsis, kas jätta meelde, ütlesin, et ei jäta. no näis…
ja ikkagi krt kõik see ilupugemine ja kehkenduse neli tehet ja merivähikadrill – NOH MILLEKS!!!

Please wait...
Postitas:
Piloot

Mina ka ei saa välja logida. Krt tehke see jura siis korda ometigi!!!

Please wait...
Postitas:
kessel

huvitav, mina saan küll välja logida.

õnnestub nii IE 8 kui ka IE 9-ga (kahes erinevas arvutis proovisin). Mõlemas arvutis on Toolsi all märgitud, et arvuti ei salvestaks ei kasutajanimesid ega paroole. Kuigi Cookid on mõlemas lubatud ja ka history salvestab

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mina ei saa aru, miks me ei näe, kes on moderaatorid? Igas normaalses foorumis on teada, kes on moderaatorid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kessel kirjutas:[/small]
[tsitaat]huvitav, mina saan küll välja logida.

õnnestub nii IE 8 kui ka IE 9-ga (kahes erinevas arvutis proovisin). Mõlemas arvutis on Toolsi all märgitud, et arvuti ei salvestaks ei kasutajanimesid ega paroole. Kuigi Cookid on mõlemas lubatud ja ka history salvestab[/tsitaat]just, oma brauseri seaded tuleb üle vaadata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kessel kirjutas:[/small]
just, oma brauseri seaded tuleb üle vaadata.[/tsitaat]
Aga miks? Enne ju sai välja logida? Link tuleb korda teha, mitte tuhanded kasutajad ei pea hakkama oma arvutit putitama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga miks? Enne ju sai välja logida? Link tuleb korda teha, mitte tuhanded kasutajad ei pea hakkama oma arvutit putitama.[/tsitaat]
justnimelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Aga miks? Enne ju sai välja logida? Link tuleb korda teha, mitte tuhanded kasutajad ei pea hakkama oma arvutit putitama.[/tsitaat]muidugi tuleb korda teha! aga senikaua on ka ju vaja elada, eksole? ise teame ju \”kiiresti\” siin perekoolis tehnilised vead parandatakse …

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks? Enne ju sai välja logida? Link tuleb korda teha, mitte tuhanded kasutajad ei pea hakkama oma arvutit putitama.[/tsitaat]

it-meestel on sellise asja kohta oma väljend: \”vea põhjus on klaviatuuri ja tooli vahel\”

Please wait...
Postitas:
kitah

it-meestel on sellise asja kohta oma väljend: \”vea põhjus on klaviatuuri ja tooli vahel\”[/tsitaat]
õige. ja antud juhul käib see täpselt nende endi pihta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul on selline asi (google chrome) et kirjutada saan, kuid hinnata ei saa, siis ütleb, et ma ei ole sisse loginud. Ometi näitab, et olen sisse loginud. Välja logida ei saa.
Perekooli it-äpu koperdan aastaid it-maastikul esimesi samme?
Arvestades siin viimasel ajal laiutava reklaami hulka, siis rahaga kitsas ju olla ei tohiks. Miks seda äput välja ei vahetata???

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina tegin teema hindamise kohta, et kui hindan, siis viskab perekooli lehe peale selle hindamiskasti täissuuruses jne. Moded pole sellele samuti vastanud, ega ole ka viga parandatud. Viisakas oleks vähemalt õelda, et probleemi on arvesse võetud ja selle lahendamisega tegeletakse!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga millal siin enne on liikmete arvamusega arvestatud?

miks nad nüüdki peaksid?

perekool on äriprojekt ja kuna siin inimesi endiselt liigub väga palju, siis ei ole vaja ka kellelegi vastu tulla ju.

teeks streigi – perekooli ei tule nädal aega. väike eneseületus + mõtlemisülesanne omanikele

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mul ka sama viga- proovisin 3 korda välja logida aga mitte ei õnnestunud.
[/tsitaat]Milliseid brausereis kasutate perekoolis: IE, Chrome või Firefox või hoopis veel midagi muud? Mina Firefoxis saan küll välja logida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]moonrose kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seda, et kasutajaabi all moded enamasti ei vasta, olen ammu täheldanud. No ei tea vastust, siis andku vähemalt märku, et on probleemi märganud ja otsitakse lahendust. Hea kui seal mõne kasutaja käest vastuse saad.
[/tsitaat]Kardan, et moded sellisele asjale polegi pädevad vastama, nemad ainult modereerivad, mitte ei programmeeri.

Please wait...
Postitas:
Käggu

[tsitaat] [small]kessel kirjutas:[/small]
just, oma brauseri seaded tuleb üle vaadata.[/tsitaat]

kas mul on mingi imebrauser, kuid mina saan mâârta kyll, millisel lehel salvestada salasônad, millisel mitte.
mis muidugi ei tâhenda, et siinne systeem ajuvaba ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Käggu kirjutas:[/small]

kas mul on mingi imebrauser, kuid mina saan mâârta kyll, millisel lehel salvestada salasônad, millisel mitte.
mis muidugi ei tâhenda, et siinne systeem ajuvaba ei ole.
[/tsitaat]
Asi pole ju üldse mitte salasõna salvestamises, vaid välja logimises.

Please wait...
Postitas:
Käggu

[tsitaat] [small]Käggu kirjutas:[/small]

Asi pole ju üldse mitte salasõna salvestamises, vaid välja logimises.[/tsitaat]

ma ilmselt vâljendasin end poolikult. kui salasôna ei ole salvetama pandud, siis logib vâlja. muidu mitte.

Please wait...
Postitas:
Vaarikamari

[small]Käggu kirjutas:[/small]

ma ilmselt vâljendasin end poolikult. kui salasôna ei ole salvetama pandud, siis logib vâlja. muidu mitte.
[/tsitaat]
Aga ennem sai küll. Loodetavasti parandatakse ikka ära see asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul logib ilusti välja, kasutan ka firefoxi. Eriti tüütu on aga see, et leht kerib ja mõtleb nii pagana kaua pidevalt! Samuti päris sageli on leht kättesaamatu. Ja praegu sain üldse huvitava teate, programm katkestas töö 😀

Please wait...
Postitas:
rotsik

[small]kitah kirjutas:[/small]
[tsitaat]no ikka tõeline PUTKAVAHT!!! ma EI TAHA kogu brauseri ajalugu kustutada, ja mille KARAADI pärast sihuke võimlemine, RÕÕSK küll!!!!!!!! oma lollakate uuendustega on muud tehnilised värgid PJOOSSE keeratud, võtke siis omale itimees, kes tööd tunneb, mitte mingine SOSS-SEPP!!!!!!!!!!!![/tsitaat]
mind juba mõnda aega huvitab, kes see itimees siin on, kes pooltoorest käkki avalikkusele serveerib. Ahv?

Please wait...
Postitas:
kitah

Ahv on jah juba mõnda aega kadunud, tea, kas nüid putitab meeleäraheitlikult proge kallal või mis?
ja krt JÄLLE ei saa välja logida. vassstikvasssstikvassstik!!!
Ahv tööhoos
http://demotyvation.net/english/1535-network-admins.html

Please wait...
Postitas:
Kägu

no mis, ahv ju haritud tegelane. Kunagi väitis, et tegi lõputöö (oli see nüüd baka või magister isegi) it alal. Kuis ta siis ei suuda? Ilma igasuguse ametliku it-hariduseta sageli tegijad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

huvitaval kombel on ka Talent kadunud, see oli teine tegelane, kes kilkas rõõmust isikukoodide küsimuse üle. Kas Ahv ja Talent on sama isik? Talent ajab küll suts arukamat juttu kui Ahv..

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kitah kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ahv on jah juba mõnda aega kadunud, tea, kas nüid putitab meeleäraheitlikult proge kallal või mis?
ja krt JÄLLE ei saa välja logida. vassstikvasssstikvassstik!!!
Ahv tööhoos
http://demotyvation.net/english/1535-network-admins.html
[/tsitaat]
Irw, aga see tema kohta veits kena

Please wait...
Postitas:
rotsik

[tsitaat]no mis, ahv ju haritud tegelane. Kunagi väitis, et tegi lõputöö (oli see nüüd baka või magister isegi) it alal. Kuis ta siis ei suuda? Ilma igasuguse ametliku it-hariduseta sageli tegijad.[/tsitaat]
haritud inimene, kel krammatika longab…

Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jutt ajaviiteks ja lõpus ka hoiatus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.