Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: jutt

Postitas:
Kägu

järgmine nädal saab 12 nädalat, siis paneb arst ka arvele. See viimnea nädal läheb mul väga murelikult (üritan muidugi ainult head mõelda). Eile oli jube hea olla, sain isegi süüa teha nii et ei iiveldanud ja ei öökinud. Õhtul hakas kõht valutama, aga see pigem gaasidest (sõin hapukurki). Täna hommikul on ÕNNEKS paha olla 😀 järelikult kõik ikka okei ja ma järgmine nädala kohtun jälle oma kõhubeebibga läbi monitori )))))

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: jutt

Eks see kohtumine teeb kindlasti rõõmu ja peletab pahad mõtted. Mina iiveldasin ja oksendasin kuni 20-da nädalani 24/7. Nüüd 30 nädalat ja aeg nautimiseks. Algul arvasin, et see paha paha olek ei lõpe eales. aga tagant järgi mõeldes tundub isegi naljakas, kuidas erinevad asjad ajasid iiveldama ja teatud toidule ei võinud isegi mõelda, rääkimata nägemisest. Jõudu!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]järgmine nädal saab 12 nädalat, siis paneb arst ka arvele. [/tsitaat]

\”Arvel\” oled sa tegelikult juba sellest arstilkäigust, kui rasedus tuvastati. Vahet pole, mitmendal nädalal rasedakaart täidetakse.

Mul oli ka enda jaoks 12. nädala ultraheli see piir, kust edasi julgesin juba rahulikumalt hingata (peetunud rasedus seljataga, nii et ei saanud kuidagi kindel olla, kuidas seekord läheb ja teadsin, et iiveldus ja pakitsevad rinnad ei näita korrasoleku koha pealt midagi). Pärast UH-s lapse nägemist aga tulid järgmised muremõtted, siis panin endale järgmise piir pärast mida julgesin perele teada anda, et rase olen (sedapuhkus siis see aeg, kui kõhtu juba enam varjata ei saa). Nii et pole sugugi lihtne rasedust rahulikult võtta 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul 11n läkski tunduvalt paremaks olemine. Eks iiveldus kaobki ära, enamasti 12n kandis. Algatajal pole mõtet muretseda, kui ei iivelda.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.