Esileht Kodunurk Juubeli tordipulber

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Teema: Juubeli tordipulber

Postitas:
Kägu

Kohtume sinu (ja su mõttekaaslaste) algatatud järgmises teemas “kuidas langetada kaalu”, “antidepressandid”, “olen pidevalt väsinud”, “mis teeks juuksed paksemaks”, “lapsel on tähelepanuhäire”, “kellel kodus asperger” jne.

Jah, ja mida sina nendes teemades teed? Sinul ju neid muresid ei ole.

Seda, mida ta siingi teeb – käib trollimas. Hobi ilmselt selline. Avab teemasid, mis teda üldse ei puuduta ja kukub mölisema.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohtume sinu (ja su mõttekaaslaste) algatatud järgmises teemas “kuidas langetada kaalu”, “antidepressandid”, “olen pidevalt väsinud”, “mis teeks juuksed paksemaks”, “lapsel on tähelepanuhäire”, “kellel kodus asperger” jne.

Seda, mida ta siingi teeb – käib trollimas. Hobi ilmselt selline. Avab teemasid, mis teda üldse ei puuduta ja kukub mölisema.

Trollimas? Mölisema? Te tõesti ei ole kusagilt kuulnud või lugenud, et nende teemade ja toitumise vahel on otsene seos? Ei ole märganud, kui palju on perekoolis “sain antidepressandid peale” jms ärevuse ja meeleoluhäirete teemasid? See seltskond siin on üks ja seesama ju – ühes teemas kiidavad üksteisele takka, kuidas mingeid pulbritorte on tore süüa, siis lähevad teise teemasse oma ärevuse üle arutama. Huvitav, miks sellele seosele viidata ei või?

0
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee endale toitumise alused selgeks, siis ei teki selliseid veidraid isusid.

Et, kui sul on toitumisalused selged, siis sa ei söö mitte iialgi jäätist ega luba ühtegi koogitükki oma suu lähedale?

Hale elu! Ühtlasi selgitab selline enesepiitsutamine ka sinu halba tuju ja käitumist. Tean, sest olen teatud vanuses ise ka dieeti pidanud ning mäletan väga selgelt, kuidas see mõjutas mu tuju. Olin pidevalt tige. Lisaks tekkis miskipärast täiesti ebaterve huvi jälgida teiste inimeste kehakaalu. Ehk siis täpselt samad sümptomid kui sinul.

“Söön korraga suure karbi jäätist” vs “ei söö mitte iialgi jäätist ega luba ühtegi koogitükki”. Saan aru, et loogiline mõtlemine ja arutlemine ei ole su tugevus, aga vaata korra uuesti üle, mida sa kommenteerid ja mida kirjutad. Proovi samal ajal mõelda ka.

0
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle juubeli tordipulbri pakil on ka retsept kirjas, õunakoogi oma vist. Toda proovisin teha, super hea tuli.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See seltskond siin on üks ja seesama ju

On jah. Nagu ka see seltskond, kes väiksemagi toidunautlemise jutu peale tigedaks läheb ja hakkab oma “eluaeg 49 kilo kaalund” juttu heietama. Mis inimene nimetab teise inimese toitu solgiks? Ei ütleks, et sul oleks põhjust enda üle uhke olla.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See seltskond siin on üks ja seesama ju

On jah. Nagu ka see seltskond, kes väiksemagi toidunautlemise jutu peale tigedaks läheb ja hakkab oma “eluaeg 49 kilo kaalund” juttu heietama. Mis inimene nimetab teise inimese toitu solgiks? Ei ütleks, et sul oleks põhjust enda üle uhke olla.

Mis “teise inimese toit”? Teise inimese teadmatu ja rumal ning tervise seisukohalt väga halb valik lihtsalt. Aga ütle üks hea põhjus, miks keegi seda töödeldud sodi sööma peaks? On see odav? Ei ole. Toiteväärtuslik? Ei ole.

0
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätkuvalt selgitan, et ma ise ei ole neid pulbreid ostnud. Kaks pulbrit olid toidupakis. Ja minu süda ei luba toitu ära visata.

Tordipulber ei ole toit. Võid julgelt ära visata – su keha tänab sind.

Kui inimene saab toiduabi, siis on küll nõme ära visata. Aga alati võib kellelegi ära anda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei teagi, mis läbimõõduga mu vorm on, tavaline lahtikäiv.

Tavaline lahtikäiv. Mis auto sul on? – Ma ei tea, tavaline, ratastega. 😂

Huvitav, et inimesed ei tea oma köögitarvikute mahte ja suurusi? 🤔

+1
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen 54-aastane. 170/54, seega, ei ole ülekaalus. Teen tugevat trenni kolm korda nädalas. Minu toitumine on 85% ajast väga tervislik.

Aga “20 aastat õnnelikus abielus ja mees vaatab siiamaami armunud näoga”? Ja muidugi “meile sobib!”.
Su jutt ja enesekiit’ on puudulikud.
Aga anonüümne eneseimetlus ning “faktidest” pajatamine on parajalt naeruväärne.

0
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina ei loe mitte kunagi teemasid, mis sind ei huvita? Ei hari ennast üheski vallas, mis pole 100% sinu ampluaa? Kui väike su maailm siis kokkuvõttes võiks olla?

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ütle üks hea põhjus, miks keegi seda töödeldud sodi sööma peaks? On see odav? Ei ole. Toiteväärtuslik? Ei ole.

Maitsev, lihtne ja kiire valmistada. Millest sa aru ei saa?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga “20 aastat õnnelikus abielus ja mees vaatab siiamaami armunud näoga”? Ja muidugi “meile sobib!”. Su jutt ja enesekiit’ on puudulikud. Aga anonüümne eneseimetlus ning “faktidest” pajatamine on parajalt naeruväärne

Kui see peaks tordipulbri teemas kuidagi oluline olema, siis kooselus/abielus oleme me 38 aastat. Tuttavad veel kauemgi. Ja õnnelikud oleme ka! Vastasel juhul ju ei olekski koos.

Miks pikk ja õnnelik abielu välistatud on, kui ma tegin koogipulbrist kooki? Või mis seos siin üldse olema peaks?

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina ei loe mitte kunagi teemasid, mis sind ei huvita? Ei hari ennast üheski vallas, mis pole 100% sinu ampluaa? Kui väike su maailm siis kokkuvõttes võiks olla?

Loomulikult ei loe ma neid teemasid, mis mind ei huvita. Ammugi ei võtaks vaevaks nendes teemades lehekülgede kaupa möliseda. Jah, just nimelt möliseda! Ja veel teemast mööda!

+7
-7
Please wait...

Postitas:
mobile

Huvitav, et inimesed ei tea oma köögitarvikute mahte ja suurusi? 🤔

Mis selles huvitavat on? Oled oma vahenditega harjunud, kõikvõimalikke toite valmistanud aastakümneid, silmamõõt on hea ja igast retseptist näed kohe ära, kui suur kogus see on ja kuhu mahub.

Mis auto sul on? – Ma ei tea, tavaline, ratastega. 😂

Suht nõme võrdlus mingi  koogivormiga. Tahtsid vaimukas olla?

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kriizu

Aga ütle üks hea põhjus, miks keegi seda töödeldud sodi sööma peaks? On see odav? Ei ole. Toiteväärtuslik? Ei ole.

Maitsev, lihtne ja kiire valmistada. Millest sa aru ei saa?

Tegelikult ise muna, jahu ja suhkru kokku segamine võtab umbes sama palju aega.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
karusmarikarvane

Tegelikult ise muna, jahu ja suhkru kokku segamine võtab umbes sama palju aega.

Ei vaidle vastu – aga see on siis hoopis teine kook. Juubeli pulbrist koogil on selline vahvlimaitseline ja -krõbe äär, mis mulle väga meeldib. Nii et paar korda aastas ikka teen.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Lihtne elu

Tordipulber ei ole toit. Võid julgelt ära visata – su keha tänab sind

Tordipulber on täpselt samapalju toit kui jahu, suhkur, sooda ja munapulber ehk siis need ained, millest see kokku on segatud. Võid segada 2 supilusikatäie haaval pannkoogitaignasse näiteks.

+7
0
Please wait...

Postitas:
roonja

Lahe vaadata, kuidas perekooli ortorektik jäi pärast nimede avalikuks tulemist kohe vait.

+9
0
Please wait...

Postitas:
talent

Lahe vaadata, kuidas perekooli ortorektik jäi pärast nimede avalikuks tulemist kohe vait.

Mina ei arva, et tervislikkust propageeriv inimene ilmtingimata ortorektik on. Ja üldlevinud väide siin – kõhn ja kibestunud – samuti ei päde (alati). Pigem olen täheldanud, et ebatervislike eluviisidega ja/või ülekaaluline kipub õel olema. Sale, sportlik ja suuremate võumalustega inimene üldjuhul mitte.

0
-7
Please wait...

Postitas:
roonja

Mina ei arva, et tervislikkust propageeriv inimene ilmtingimata ortorektik on. Ja üldlevinud väide siin – kõhn ja kibestunud – samuti ei päde (alati). Pigem olen täheldanud, et ebatervislike eluviisidega ja/või ülekaaluline kipub õel olema. Sale, sportlik ja suuremate võumalustega inimene üldjuhul mitte.

Nõus! Tervislikust toitumisest tohib ikka rääkida. Aga konkreetne tädi käib ja solgib teemasid. See, kuidas tema püüab enda arvates inimesi harida, on täiesti d…lne. Inimene arvab tõsimeeli, et teised inimesed on lollid ja ei tea mitte midagi tervislikust toitumisest.

TA on öelnud mitu korda, et ta ei ole ise seda pulbrit ostnud ja on oma mitmete kommentaaridega kinnitanud, et see ei ole tavapärane toit tema toidulaual. Aga inimene ikka ei saa aru!

Koguaeg 100% tervislikult ei suuda mitte keegi toituda. Ilmselt ka õiendaja tädi.

Tõesti, väga tüütu on, kui üks mutt kukub tänitama selle peale, kui keegi julgeb nimetada, et sööb turult ostetud välismaiseid ploome. Kui keegi ütleb, et sööb heeringat – no mida kasulikku on ometi heeringas, et seda sööma peaks. Jne jne.

Seega, väga meeldiv, et nüüd on nimed avalikud. Kohe jääb selliseid mõnitajaid vähemaks. Või sinu arvates on selle inimese kommentaarid tõesti meeldivas toonis kirjutatud? Loodame, et see perekooli miljonäri-tädi paneb ka nüüd suu kinni.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
talent

Seega, väga meeldiv, et nüüd on nimed avalikud. Kohe jääb selliseid mõnitajaid vähemaks. Või sinu arvates on selle inimese kommentaarid tõesti meeldivas toonis kirjutatud? Loodame, et see perekooli miljonäri-tädi paneb ka nüüd suu kinni.

Ei näe, et mõnitajaid vähem oleks. Kui pole teda, oled sina, kes sa teist kasutajat täditad ja mutiks nimetad.
Mispoolest üldse sinu kommentaar parem või õiglasem oli?

0
-11
Please wait...

Postitas:
roonja

Ei näe, et mõnitajaid vähem oleks. Kui pole teda, oled sina, kes sa teist kasutajat täditad ja mutiks nimetad. Mispoolest üldse sinu kommentaar parem või õiglasem oli?

Inimesega räägitakse tema enda keeles.

Kuni selle tädi ilmumiseni, oli teema normaalne ja mitte keegi ei mõnitanud mitte kedagi.

Tundub, et oled ise see isik.

+7
0
Please wait...

Postitas:
talent

Inimesega räägitakse tema enda keeles.

Mhmh. Suht täiskasvanulik tõesti “vastu teha”.
Ja loomulikult olen see mina – mida muud sa saaksidki arvata?

See ” tädi” on terava keelega ja esineb paljudes teemades. Võibolla on neid ka mitu, vahet pole. Solvumise asemel võiks mõne kommentaaru mõttega läbi lugeda – sesl on, mida märgata.
Ei, mitte kõik tema väljaütlemised ei ole viisakad või heatahtlikud – olen päri. Aga kiruda ja halvustada ning siis ise samamoodi mõnitada on väga tobe. Ja lapsik.

Perekooli kasutajareeglid ütlevad, et PK võib teha ühepoolselt muudatusi, aga muudatustest teatatakse vähemalt kuu aega ette. Ma ei ole siin igapäevane käija, seega ei tea, kas kuu aega tagasi oktoobri lõpust jõustus reegel, et nüüd on igas teemas kasutajanimi näha? On kellelgi infot?

0
-9
Please wait...

Postitas:
Tiaret

kas kuu aega tagasi oktoobri lõpust jõustus reegel, et nüüd on igas teemas kasutajanimi näha?

Igas teemas ei olegi, aga arvestades kui palju selle muutuse üle on siin Kodunurgas, Hobinurgas jne kurdetud on selge, et vist vaid väike osa külastab foorumit pere planeerimise, vanemluse jne teemade pärast.

+1
0
Please wait...

Postitas:
talent

kas kuu aega tagasi oktoobri lõpust jõustus reegel, et nüüd on igas teemas kasutajanimi näha?

Igas teemas ei olegi, aga arvestades kui palju selle muutuse üle on siin Kodunurgas, Hobinurgas jne kurdetud on selge, et vist vaid väike osa külastab foorumit pere planeerimise, vanemluse jne teemade pärast.

Ilmselt jah. Samas selle avalikustamisega õhutab PK ise vaenu ja viha, kuna kägudel oli, on ja jääb selle koha pealt kuldne mälu koos “aga x teemas x aastal ütlesid sa niiii!”.
Vahet pole, kasutajanimi on sama anonüümne kui “kägu”. Tõsi, mitte kõigi puhul, aga see on juba oma asi kui palju endast foorumis latrad 😀

0
-5
Please wait...

Postitas:
Tiaret

Samas selle avalikustamisega õhutab PK ise vaenu ja viha, kuna kägudel oli, on ja jääb selle koha pealt kuldne mälu koos “aga x teemas x aastal ütlesid sa niiii!”.

See pole mingi vaen ja viha, vaid lihtsalt tüütu heietamine. Vaen ja viha tuleb ikka anonüümsetel Kägudel kergemini välja ja seda on kindlasti kasutajanimesid kasutades vähem. Mõtlevadki inimesed kaks korda enne kui kirjutama tormavad.
Muidugi, kes väga tahab tahab vaenata, eks leiab need alateemad üles, kus endiselt Kägu saab olla ja vormistab oma teemad sinna.

+4
0
Please wait...

Postitas:
roonja

Ilmselt jah. Samas selle avalikustamisega õhutab PK ise vaenu ja viha, kuna kägudel oli, on ja jääb selle koha pealt kuldne mälu koos “aga x teemas x aastal ütlesid sa niiii!”. Vahet pole, kasutajanimi on sama anonüümne kui “kägu”. Tõsi, mitte kõigi puhul, aga see on juba oma asi kui palju endast foorumis latrad 😀

Nojah, samas, sina ise oled ju selle meelespidamise ja mõnitamise ere näide. Mina näiteks küll mäletan, kuidas sa mõnuga irvitasid kellegi üle erinevates teemades ja viskasid talle tema kunagi öeldut korduvalt nina peale.

Mis käesolevasse teemasse puutub, siis see on lihtsalt imelik, et sa ei tunne ära kiuslikkust ja  trollimist ning usud, et see troll siin tõsimeeli jagab siiralt heatahtlikke nõuandeid.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Alfa

Mina arvan küll, et see ortorektik-troll on talent. Ta on üsna hullunult kirjeldanud oma toiduvalmistamist  siinses kleepsuteemas (‘Mida te täna söögiks teete’ võimistaoligi). Seal tal ikka igasugused udupeened maitseained jne, pidev heietus tänasest ja homsest söögist, nimelised postitused. Kusjuures ka kõnepruuk on sarnane. Nüüd see siinne džotileviskumine ortorektiku kaitseks veel omakorda kinnitab mu arvamust. Sellisele tegelasele on mingi juubeli koogipulber loomulikult nagu punane rätik härjale.

Ühelgi täiearulisel kasutajal ei tekiks mõtet seda trolli õigustama hakata, ainult trollil endal.

Kahjuks jah, talent, nüüd sa enam siin käona läbustada ei saa.

+5
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Talent nüüd küll mingi troll ei ole. See pole üldse naisterahvaski, vaid üks tige pisikese nokuga mehehakatis, kes muul moel oma frustratsiooni ja kibestumist välja ei saa elada kui siin trollides. Muud elu tal ilmselt üldse ei olegi. Niiet Talent, sa parem ära kaitse teda, ta on meid siin kõiki surmani ära tüüdanud oma mõttetu jauramisega igas teemas.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
talent

Nojah, samas, sina ise oled ju selle meelespidamise ja mõnitamise ere näide. Mina näiteks küll mäletan, kuidas sa mõnuga irvitasid kellegi üle erinevates teemades ja viskasid talle tema kunagi öeldut korduvalt nina peale.

Ei vaidlegi vastu.
Ja nüüd loe oma postitus ise ka läbi ja leia paar heatahtlikku kohta 😀

0
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Esileht Kodunurk Juubeli tordipulber