Esileht Kodunurk Juubeli tordipulber

Näitan 2 postitust - vahemik 91 kuni 92 (kokku 92 )

Teema: Juubeli tordipulber

Postitas:

Mina arvan küll, et see ortorektik-troll on talent. Ta on üsna hullunult kirjeldanud oma toiduvalmistamist siinses kleepsuteemas (‘Mida te täna söögiks teete’ võimistaoligi). Seal tal ikka igasugused udupeened maitseained jne, pidev heietus tänasest ja homsest söögist, nimelised postitused. Kusjuures ka kõnepruuk on sarnane. Nüüd see siinne džotileviskumine ortorektiku kaitseks veel omakorda kinnitab mu arvamust. Sellisele tegelasele on mingi juubeli koogipulber loomulikult nagu punane rätik härjale.

Ühelgi täiearulisel kasutajal ei tekiks mõtet seda trolli õigustama hakata, ainult trollil endal.

Kahjuks jah, talent, nüüd sa enam siin käona läbustada ei saa.

Arva uuesti, Alfa. Mina olen toiduteemad oma nime alt kirjutanud. Siinne teie keeles troll on keegi muu kägu. Tore oleks, kui ta nüüd välja ilmuks.

Ja läkski lahti “aga sa ütlesid kunagi nii või naa”. ????

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohtume sinu (ja su mõttekaaslaste) algatatud järgmises teemas “kuidas langetada kaalu”, “antidepressandid”, “olen pidevalt väsinud”, “mis teeks juuksed paksemaks”, “lapsel on tähelepanuhäire”, “kellel kodus asperger” jne.

Jah, ja mida sina nendes teemades teed? Sinul ju neid muresid ei ole.

Seda, mida ta siingi teeb – käib trollimas. Hobi ilmselt selline. Avab teemasid, mis teda üldse ei puuduta ja kukub mölisema.

Trollimas? Mölisema? Te tõesti ei ole kusagilt kuulnud või lugenud, et nende teemade ja toitumise vahel on otsene seos? Ei ole märganud, kui palju on perekoolis “sain antidepressandid peale” jms ärevuse ja meeleoluhäirete teemasid? See seltskond siin on üks ja seesama ju – ühes teemas kiidavad üksteisele takka, kuidas mingeid pulbritorte on tore süüa, siis lähevad teise teemasse oma ärevuse üle arutama. Huvitav, miks sellele seosele viidata ei või?

Ma võin kindlalt lubada, et paar pakki Juubeli tordipulbrit aastas või isegi kuus ei tekita kellelegi ärevuse-ja meeleoluhäireid. Vähemalt mitte neile, kes sellest tordipulbrist valmistatud kooki söövad.

Ärevuse-ja meeleoluhäire on see tekitanud hoopis mingile õnnetule, kes selle kohta PK kodunurgast teemat luges. Aga ma kardan, et tal oli juba ennegi üsna ärev olla.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 91 kuni 92 (kokku 92 )

Esileht Kodunurk Juubeli tordipulber