Esileht Ilu Juukse otsade lõikus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 121 )

Teema: Juukse otsade lõikus

Postitas:
Kägu

Kui tihti teie lõikate juuste otsi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga kahe kuu tagant

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iga kord kui juuksuris käin

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tihti teie lõikate juuste otsi.

Iga 6 nädala tagant, kui juuksuris järelkasvu värvimas käin. juuksed pikad ning hooldatud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tihti teie lõikate juuste otsi.

Iga 6 nädala tagant, kui juuksuris järelkasvu värvimas käin. juuksed pikad ning hooldatud.

Kolm korda aastas ehk u. iga nelja kuu tagant. M6nel aastal on tekkinud ka pooleaastane vahe sisse.

L6igatakse siis u. 3-4 cm, kuna olen rahul just praeguse pikkusega.  Ulatuvad rh paelani. Värvimata, paksud ja terved. Kui halli hakkab lisanduma, tuleb m6istagi ka värvima hakata.

/olen 40

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tihti teie lõikate juuste otsi.

Iga 6 nädala tagant, kui juuksuris järelkasvu värvimas käin. juuksed pikad ning hooldatud.

Kolm korda aastas ehk u. iga nelja kuu tagant. M6nel aastal on tekkinud ka pooleaastane vahe sisse.

L6igatakse siis u. 3-4 cm, kuna olen rahul just praeguse pikkusega. Ulatuvad rh paelani. Värvimata, paksud ja terved. Kui halli hakkab lisanduma, tuleb m6istagi ka värvima hakata.

/olen 40

Meekarva, lokkis, värvimata, paksud ja terved juuksed? Ulatuvad alaselga ka kindlasti?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meekarva juuksed on nagu mähkmesisu, inetud.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna praegu kasvatan välja, siis nii kolme kuu tagant kuumakäärilõikus.

Muidu nii 6-7 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ca 2 kuu tagant käin juuksuris, värvimas ja lõikamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolm korda aastas ehk u. iga nelja kuu tagant. M6nel aastal on tekkinud ka pooleaastane vahe sisse. L6igatakse siis u. 3-4 cm, kuna olen rahul just praeguse pikkusega.  Ulatuvad rh paelani. Värvimata, paksud ja terved. Kui halli hakkab lisanduma, tuleb m6istagi ka värvima hakata. /olen 40

Ma ei värvi halli pärast vaid seepärast, et blondid oleksid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolm korda aastas ehk u. iga nelja kuu tagant. M6nel aastal on tekkinud ka pooleaastane vahe sisse. L6igatakse siis u. 3-4 cm, kuna olen rahul just praeguse pikkusega. Ulatuvad rh paelani. Värvimata, paksud ja terved. Kui halli hakkab lisanduma, tuleb m6istagi ka värvima hakata. /olen 40

Ma ei värvi halli pärast vaid seepärast, et blondid oleksid.

Ma olen ka varasemalt heledamaks triibutanud (muidu on keskmise tumedusega), aga minul hakkasid pikapeale juuste otsad järjest 6hemaks muutuma (kuigi l6ikasin siis tihedamini).  Lisaks muutusid kahuseks ja tuhmiks. Nii otsustasingi oma tooni uuesti välja kasvatada ja imestasin, miks ma seda juba varem ei teinud..

P.s. jaa, unustasin, et läigivad kaa! 😀 Taas. Vahepeal ei läikinud.

Samas tumedamad värvitud juuksed läigivad samuti kenasti. Kui hooldus on olnud 6ige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tihti teie lõikate juuste otsi.

Iga 6 nädala tagant, kui juuksuris järelkasvu värvimas käin. juuksed pikad ning hooldatud.

Kolm korda aastas ehk u. iga nelja kuu tagant. M6nel aastal on tekkinud ka pooleaastane vahe sisse.

L6igatakse siis u. 3-4 cm, kuna olen rahul just praeguse pikkusega. Ulatuvad rh paelani. Värvimata, paksud ja terved. Kui halli hakkab lisanduma, tuleb m6istagi ka värvima hakata.

/olen 40

Meekarva, lokkis, värvimata, paksud ja terved juuksed? Ulatuvad alaselga ka kindlasti?

Tundub uskumatu? Kõigil ei ole kaks värvitud karva kolmes reas, mõnel on ilusad tugevad juuksed. Minul näiteks ka. Meekarva ei ole, šokolaadikarva on. Juuksurit on vaja 2-3 korda aastas.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksur soovitab 3-4 kuu tagant käia, mul on küllalt õhuke juuksekarv nii et katkised otsad lähevad ruttu koledaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka varasemalt heledamaks triibutanud (muidu on keskmise tumedusega), aga minul hakkasid pikapeale juuste otsad järjest 6hemaks muutuma (kuigi l6ikasin siis tihedamini).  Lisaks muutusid kahuseks ja tuhmiks. Nii otsustasingi oma tooni uuesti välja kasvatada ja imestasin, miks ma seda juba varem ei teinud..

Ma olen järjest värvinud+paar korda aastas lisaks triibutanud nüüdseks 37 aastat järjest. terved ja läikivad on, paksud nagunii.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lasen lõigata iga poole aasta tagant – ma kasvatan juukseid. Ma ei näe ka vajadust tihedamalt lõigata, vähemalt praegu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 korda aastas, võibolla isegi harvemini. Ei lähe need juukseotsad lihtsalt katki. Juuksur ka imestab iga kord. Värvin iga 7-8 nädala järel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui halli hakkab lisanduma, tuleb m6istagi ka värvima hakata.

Miks?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 korda aastas, võibolla isegi harvemini. Ei lähe need juukseotsad lihtsalt katki. Juuksur ka imestab iga kord. Värvin iga 7-8 nädala järel.

Ega ei lähegi katki, hõredamaks lähevad ning see on odav ja kole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks?

Kole ju. Teeb vanaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui halli hakkab lisanduma, tuleb m6istagi ka värvima hakata.

Miks?

Et selline kysimus, olete ise ilmselt hallipäine? Kah armas 🙂

Ma ise veel selle suunaga ei kiirustaks..

Kui mu 60+ ema teavitas, et tema enam oma juukseid ei värvi- hakkabki hallpeaks! – olin esmalt ehmunud! Et mida ja miks? Tal ka kenad paksud juuksed.  Aga minust erinevalt – täiesti tumedad. Ma olen oma isa ja ema juuksed pooleks saanud. N-ö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parasjagu on blondeeritud Ehin ETV-s.

Sellised kuivad takud siis neil.. kel? Negatiivselt siin hinnatuneil 😉

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

*hinnatuil, m6istagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kord kvartalis lõikan juukseotsi. Juur on naturaalne, otsad triibutatud.Värskeid triipe juurde teinud ei ole, sest meeldib nii nagu on. Ise näen, et natuke viskab halli sisse, aga ei häiri veel. Mehel ja paaril sõbrannal olen palunud vaadata, kas leiab halli, kõik on õlgu kehitanud. Järelikult näen ainult mina 🙂

/44

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kord kvartalis lõikan juukseotsi. Juur on naturaalne, otsad triibutatud.Värskeid triipe juurde teinud ei ole, sest meeldib nii nagu on. Ise näen, et natuke viskab halli sisse, aga ei häiri veel. Mehel ja paaril sõbrannal olen palunud vaadata, kas leiab halli, kõik on õlgu kehitanud. Järelikult näen ainult mina ????

/44

Mitte r66m, aga r66mus meel saatmas, sar

Kord kvartalis lõikan juukseotsi. Juur on naturaalne, otsad triibutatud.Värskeid triipe juurde teinud ei ole, sest meeldib nii nagu on. Ise näen, et natuke viskab halli sisse, aga ei häiri veel. Mehel ja paaril sõbrannal olen palunud vaadata, kas leiab halli, kõik on õlgu kehitanud. Järelikult näen ainult mina ????

/44

Kena 😉

Las nii ollagi!
nasd

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ebameeldivad need lisad :S Pigem olgu olemata. Aitäh!

Ja ööd ka sellele saidile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 korda aastas, võibolla isegi harvemini. Ei lähe need juukseotsad lihtsalt katki. Juuksur ka imestab iga kord. Värvin iga 7-8 nädala järel.

Juuksuri imestamine näitab, et enamusel murduvad ja nii kole on vaadata pikkade katkiste juustega naist ja nad ise arvavad, et kui pikad, siis ilusad. Hooldatud poole lühemad juuksed on kordades kenamad. Kunagi oli tupeerimine moes, saadi siis volüümi endale, sasipundar, mitte volüüm.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kord aastas. pole põhjust tihedamini lõigata, millegipärast minu juukseotsad ei lähe katki, ehkki ma värvi, koolutan ja sirgendan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 korda aastas, võibolla isegi harvemini. Ei lähe need juukseotsad lihtsalt katki. Juuksur ka imestab iga kord. Värvin iga 7-8 nädala järel.

Juuksuri imestamine näitab, et enamusel murduvad ja nii kole on vaadata pikkade katkiste juustega naist ja nad ise arvavad, et kui pikad, siis ilusad. Hooldatud poole lühemad juuksed on kordades kenamad. Kunagi oli tupeerimine moes, saadi siis volüümi endale, sasipundar, mitte volüüm.

Ahh, ära õienda.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kord aastas. pole põhjust tihedamini lõigata, millegipärast minu juukseotsad ei lähe katki, ehkki ma värvi, koolutan ja sirgendan.

Eh? Tänapäevaste vahenditega muidugi ei lähe katki, mis erilisus see ka on. Lihtsalt juuksed kasvavad eri kiirusel ja see “kord aastas” lõikamine on kaugelt näha.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahe kuu tagant lasen lõigata. Juukseid värvin ise, läksin väga varakult halliks (geneetiline), juuksevärv näib vägagi sobivat mu natuuriga, sest enamik, kes pole mind mu pärisvärviga näinud, on üllatunud, kui kuulevad.

Juuksed on terved, mõistliku pikkusega, kuigi peen ja tihe juuks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 121 )


Esileht Ilu Juukse otsade lõikus