Esileht Ilu Juukse otsade lõikus

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 121 )

Teema: Juukse otsade lõikus

Postitas:
Kägu

Kuidas seda tänaval selgeks teha, kes on äsja juuksurit külastanud ja kes pool aasta tagasi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi sa ei ole brünett, sest siis sa ju ei käiks ennast värvimas. Mina olen ja ei käi ja mingi väljakasvanud pea on võõras teema, ei ole sellist muret ????

Kodus värvitud pea siis ei kasva välja? Või sa ei värvigi? Ma ei tea ühtki brünetti, kes ei värviks. Aga sa nagunii mingi hoolitsemata veidrik Kükametsast, vahet pole. Ära lõika ka-laudas nagunii lehmad vahet ei tee.

Mis kodus värvitud pea? Purjus oled või? Ma ei värvi, sest mul ei ole selleks absoluutselt mingit vajadust. Kulme ei ole ka vaja pliiatsiga pähe joonistada, enda omad on olemas. Sa nagunii ei kujuta seda ka ette ja pole näinud kedagi, kel oleks oma kulmud 😀
Aga sa “hoolitse” ikka hoolega edasi oma Kükametsa standardite järgi, kus värvitud pea on ilu alus.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis aga on kindlasti kole, ei ytle, et hoolisemata, vaid lihtsalt kole, on  ebaloomulikku tooni varvitud kahjustatud juuksed, mida Eestis kahjuks veel vaga palju kohtab. Sageli ei sobi see valitud varv kahvatu nahatooniga yldse kokku

See on Eestis lausa standard. 99% naisi on oma loomuliku kartulikoore mingiks veidraks täiesti ebaloomulikuks lillakas-pruuniks värvinud. Enamasti veel ilmselt ise kodus ja väga halvasti. Sinna juurde sinakas näonahk ja juustest heledamad kulmud ning näevad välja nagu tondid.

Kes siin eespool väitis, et ei tea kedagi, keda juuste värvimine ilusamaks ei teeks? Vastupidi, enamus naisi teevad ennast selle liigutusega PALJU koledamaks. Imelik, et te ise sellest aru ei saa.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks kana jälle nokkapidi koos.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurem osa naisi ikka värvib halle juukseid vähemalt. Ja see ongi kuidagi arusaamad päris nihkesse ajanud. Näiteks oli mul lastehaiglas palatikaaslaseks üks ökomemm, kellel olid pikad hallid juuksed ja rinnad vööni, rinnahoidjat ta ei kandnud. Ja siis tundus kohutavalt imelik, kui tal beebi tissi otsas oli, nagu vanaema imetaks titat, kuigi tegelikult ta oli alla 40 vana. Teine näide on meil töö juures üks naine, kes on ka neljakümnendate alguses, aga halli peaga ja näeb välja nagu memmeke. Kolmas näide, kuidas hall pea palju vanemaks teeb on siin: https://hollywoodlife.com/2020/07/28/jane-seymour-grey-hair-makeover-before-after-pics/

See näitleja on 70 ümber, aga värvitud peaga täielik püss, halli peaga vanainimene valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on Eestis lausa standard. 99% naisi on oma loomuliku kartulikoore mingiks veidraks täiesti ebaloomulikuks lillakas-pruuniks värvinud. Enamasti veel ilmselt ise kodus ja väga halvasti. Sinna juurde sinakas näonahk ja juustest heledamad kulmud ning näevad välja nagu tondid. Kes siin eespool väitis, et ei tea kedagi, keda juuste värvimine ilusamaks ei teeks? Vastupidi, enamus naisi teevad ennast selle liigutusega PALJU koledamaks. Imelik, et te ise sellest aru ei saa.

Kus kandis sa elad, et selliseid näed? Ma ei tea ühtki naist, kes sellisele kirjeldusele vastaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on Eestis lausa standard. 99% naisi on oma loomuliku kartulikoore mingiks veidraks täiesti ebaloomulikuks lillakas-pruuniks värvinud. Enamasti veel ilmselt ise kodus ja väga halvasti. Sinna juurde sinakas näonahk ja juustest heledamad kulmud ning näevad välja nagu tondid. Kes siin eespool väitis, et ei tea kedagi, keda juuste värvimine ilusamaks ei teeks? Vastupidi, enamus naisi teevad ennast selle liigutusega PALJU koledamaks. Imelik, et te ise sellest aru ei saa.

Kus kandis sa elad, et selliseid näed? Ma ei tea ühtki naist, kes sellisele kirjeldusele vastaks.

Kuskil alevikus ilmselt, aga see pole terve Eesti nagu tema arvab 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on Eestis lausa standard. 99% naisi on oma loomuliku kartulikoore mingiks veidraks täiesti ebaloomulikuks lillakas-pruuniks värvinud. Enamasti veel ilmselt ise kodus ja väga halvasti. Sinna juurde sinakas näonahk ja juustest heledamad kulmud ning näevad välja nagu tondid. Kes siin eespool väitis, et ei tea kedagi, keda juuste värvimine ilusamaks ei teeks? Vastupidi, enamus naisi teevad ennast selle liigutusega PALJU koledamaks. Imelik, et te ise sellest aru ei saa.

Kus kandis sa elad, et selliseid näed? Ma ei tea ühtki naist, kes sellisele kirjeldusele vastaks.

 

Mina olen sellisele kirjeldusele vastavaid naisi nainud nt. Tallinna lennujaamas. Mitte ainult, aga see on yks koht, mis ette tuleb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen sellisele kirjeldusele vastavaid naisi nainud nt. Tallinna lennujaamas. Mitte ainult, aga see on yks koht, mis ette tuleb.

90 protsenti naisi on seal sellised? See on küll rumal jutt.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rahvusest nad küll olla võisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on Eestis lausa standard. 99% naisi on oma loomuliku kartulikoore mingiks veidraks täiesti ebaloomulikuks lillakas-pruuniks värvinud. Enamasti veel ilmselt ise kodus ja väga halvasti. Sinna juurde sinakas näonahk ja juustest heledamad kulmud ning näevad välja nagu tondid.

Ära joo nii palju. See on juba liig, mis liig.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rahvusest nad küll olla võisid?

Mis rahvusest? Seda ei oska kommenteerida, voisid olla vabalt jaapanlannad, aga eesti keelt raakisid kyll pagana vabalt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rahvusest nad küll olla võisid?

Mis rahvusest? Seda ei oska kommenteerida, voisid olla vabalt jaapanlannad, aga eesti keelt raakisid kyll pagana vabalt.

Päris segast peksad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

99% naisi on oma loomuliku kartulikoore mingiks veidraks täiesti ebaloomulikuks lillakas-pruuniks värvinud. Enamasti veel ilmselt ise kodus ja väga halvasti. Sinna juurde sinakas näonahk ja juustest heledamad kulmud ning näevad välja nagu tondid.

Mina elan Tallinnas ning siin selliseid pole näinud. Pigem blondid, jumeka nahaga ning nats isegi liiga tumedate kulmudega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on Eestis lausa standard. 99% naisi on oma loomuliku kartulikoore mingiks veidraks täiesti ebaloomulikuks lillakas-pruuniks värvinud. Enamasti veel ilmselt ise kodus ja väga halvasti. Sinna juurde sinakas näonahk ja juustest heledamad kulmud ning näevad välja nagu tondid. Kes siin eespool väitis, et ei tea kedagi, keda juuste värvimine ilusamaks ei teeks? Vastupidi, enamus naisi teevad ennast selle liigutusega PALJU koledamaks. Imelik, et te ise sellest aru ei saa.

Kus kandis sa elad, et selliseid näed? Ma ei tea ühtki naist, kes sellisele kirjeldusele vastaks.

Mis see kant siia puutub? Selliseid on terve Eesti täis, linnad ja külad. Sina muidugi ei tea, sest pead neid “ilusaks ja hoolitsetuks” nagu keegi siin eespool ütles.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see kant siia puutub? Selliseid on terve Eesti täis, linnad ja külad. Sina muidugi ei tea, sest pead neid “ilusaks ja hoolitsetuks” nagu keegi siin eespool ütles.

Veider kaader sul siis ümber. Ju sa tõmbad omasuguseid ligi 😀

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vastan vahelduseks teemasse. mul on poolde selga juuksed ja käin juuksuris värvimas ja lõikamas iga 6 nädala tagant. kui olid õlgadeni, käisin vähe tihemini. kui kunagi oli lühike poisipea, käisin iga 3 nädala tagant.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taluvuspiir saab olla elusolendil, ehk kelle.

Oehh, kelle vastu siis? Arusaadav, et minu taluvust küsiti, aga vastuküsimus oli ikka, et MILLE vastu taluvus? Mida ma taluma pean oma lõikamata otstega?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taluvuspiir saab olla elusolendil, ehk kelle.

Oehh, kelle vastu siis? Arusaadav, et minu taluvust küsiti, aga vastuküsimus oli ikka, et MILLE vastu taluvus? Mida ma taluma pean oma lõikamata otstega?

Et sa ikka ei saa aru, et talu või ära talu. Sinu otsustada. Mõnel pole probleemi näritud küünte või pesemata näoga, mõnel on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et sa ikka ei saa aru, et talu või ära talu. Sinu otsustada. Mõnel pole probleemi näritud küünte või pesemata näoga, mõnel on.

Ühesõnaga, sinu jabur väide on, et kui tahad normaalseid juukseotsi, siis polegi võimalik kasvatada juukseid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen otse, et kui pole ripsmepikendusi siis oled nii või teisiti täielik tont, vahet pole mitu korda kuus sa neid juukseotsi käid nüsimas.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et sa ikka ei saa aru, et talu või ära talu. Sinu otsustada. Mõnel pole probleemi näritud küünte või pesemata näoga, mõnel on.

Ühesõnaga, sinu jabur väide on, et kui tahad normaalseid juukseotsi, siis polegi võimalik kasvatada juukseid?

Puhka jalga. Mingi hüsteerik.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tundnud end puudutatuna: olen 175/64 ja väga heas vormis (loe: liha on ka ikka luudel).

Sul näib endal olevat mingi kompleks keha teemal, et suisa oksele ajavad suvalised inimesed..

Samasugune refleks tekib ka nt. oma vanemate ja vanavanemate puhul?

Kompleks? Miks mul peaks kompleks olema? Ma lihtsalt jälestan lodevust.

Minu vanemate puhul on nii, et nad on päris heas vormis – mõlemad tegelevad aktiivselt spordiga.

Oi, kuidas ma jälestan sellise üleoleva suhtumisega inimesi. Ausalt vastik on lugeda täiskasvanud inimese käest tulnud teksti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui juuksed nii kehvas seisus on, et üle 8 nädala otsad terved ei püsi ja sorakaks muutuvad siis on ikka juksehoolduse või tervisega kehvasti. Siinkohal ei tohiks unustada vaimset tervist, probleem võib ka seal peituda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida on kaks minust pandud sellele vastusele… :O

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas seda tänaval selgeks teha, kes on äsja juuksurit külastanud ja kes pool aasta tagasi?

Varem piirasin iga kahe kuu tagant. Nüüd on paanis kasvatada juukseid ja tundub, et iga 4 kuu tagant lõigates, saab ka hakkama. Juuksur ei leia väsinud, sorakaid või kahjustunud juukseid, et peaks tihemini lõikama.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks korda aastas, ei ole rohkem vaja. Värvin tihedamini. Juuksed on paksud, säravad ja ei lähe nii kiirelt otstest koledaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Puhka jalga. Mingi hüsteerik.

Sina oled ikka segasem. Ise kirjutasid, et kui on soovi kasvatada, siis ei lõika, aga kõrvaltvaatajale võrdub see näritud küüntega 🙁

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui juuksed nii kehvas seisus on, et üle 8 nädala otsad terved ei püsi ja sorakaks muutuvad siis on ikka juksehoolduse või tervisega kehvasti. Siinkohal ei tohiks unustada vaimset tervist, probleem võib ka seal peituda.

😀 Pimedad peavad isegi veel harvemini käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tundnud end puudutatuna: olen 175/64 ja väga heas vormis (loe: liha on ka ikka luudel).

Sul näib endal olevat mingi kompleks keha teemal, et suisa oksele ajavad suvalised inimesed..

Samasugune refleks tekib ka nt. oma vanemate ja vanavanemate puhul?

Kompleks? Miks mul peaks kompleks olema? Ma lihtsalt jälestan lodevust.

Minu vanemate puhul on nii, et nad on päris heas vormis – mõlemad tegelevad aktiivselt spordiga.

Oi, kuidas ma jälestan sellise üleoleva suhtumisega inimesi. Ausalt vastik on lugeda täiskasvanud inimese käest tulnud teksti.

Ma loodan, et sa saad sellest üle.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 121 )


Esileht Ilu Juukse otsade lõikus