Esileht Ilu ja tervis juuksed

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: juuksed

Postitas:

Milliseid juukseid tervendavaid/väljalangemise vastaseid tooteid olete kasutanud ja mida soovitaksite? Mõtlen nii tablette kui ¨ampoone, palsameid, seerumeid. Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 09:13; 22.05 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas imetad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 08:33; 28.05 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaalaplatsenta seerum aitas väga hästi. Aga üldiselt kasuta otsingut, siin palju infot selle kohta. Palju kasulikum lugemine, kui teha uus teema ja saada 5 vastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sibul ära riivida ja peas hoida u. 30 min. pidi väga hää olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 09:13; 22.05 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cutrini Bio+ Stimulant ja Energen (meestele ja naistele eraldi). Kasutan shampooni ja seerumit samaaegselt, teen 2x aastas kuurina.

Tablettidega see probleem, et need panevad KÕIK karvad kasvama, ka kätel-jalgadel 🙂 Tablett ei saa ju aru, et peab vaid peakarvu kasvatama 🙂

Olen kuulnud, et sibul haiseb peas veel peale ülejärgmist pesu ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Merz Spezial Dragees tabletid panid minul juuksed peas kinni. Ei hakanud sellest juuksed ega muud karvad vohama, aga välja ei kukkunud vähemalt enam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sibul ära riivida ja peas hoida u. 30 min. pidi väga hää olema. [/tsitaat]

Mõni väidab, et pidi aitama jah. Aga seda sibulasodi on eriti pikkadest juustest peaaegu võimatu kätte saada ja kuu aega hiljemgi pidid mõnel juuksed niiskeks saades veel sibula järgi haisema. Mina soovitan pigem ära riivida ja siis riidenutsaku sisse panna ja selle \”tampooniga\” peanahka hõõruda. Mahl tuleb ju läbi kanga ja jõuab peanahani, aga sibulasodi ei tule. Aga ma ise ei ole kasutanud just selle haisu pärast.

Olen kasutanud erinevaid tablette ja on aidanud, aga nimesid ei mäleta enam, sest see oli ikka hea mitu aastat tagasi. Igatahes räni oli üks komponent, mis oli neis olemas. Need platsentaampullid mul ei mõiganud ja praegu söön teist purki Merz Special dra¸eesid (seal räni ei ole mu meelest) ja ka ei ole mingit tulemust näha. Või äkki on juuksed kiiremini kasvama hakanud, aga ägedat väljalangemist see ei ole peatanud ega pannud karvu kasvama ka hõredas kohas. Mul peale viimast rasedust langesid juuksed ühest kohast pea kõik välja, pärast kasvasid mühinal uued, aga nüüd, kus laps on neljane, on see koht veel kiilam kui sünnitusjärgse väljalangemise ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuu aega olen kyäni sunrise mahla joonud ja just avastasin täna hommikul, et juuksed on meeletult kasvama hakanud, juuksed pole enam lahti ja lausa säravad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas imetad?[/tsitaat]
minul imetamise ajal alati niigi tugevad juuksed paksenevad.olen kolme last imetanud ja alati on nii olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 00:27; 28.05 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

minul imetamise ajal alati niigi tugevad juuksed paksenevad.olen kolme last imetanud ja alati on nii olnud. [/tsitaat] Võib olla Sinu omapära, enamusel see siiski nii ei ole kahjuks. Samas võis ka olla, et imetasid lühemat aega. Olen imetanud nelja last ja pikalt. Juuksed hakkasid kukkuma, kui lapsed olid 4k, 6k, 9k ja 7k vanused. Nii et mitte kohe imetama hakkamise hetkest, vaid ikka kuid hiljem. Kinni jäid ka ise, ilma midagi kasutamata ( sest see teatavasti ju hormoonidest sõltuv, mitte tablettide või pähemääritavate segudega parandatav asi), kui lapsed olid umbes 1,5-aastased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 08:33; 28.05 08:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Võib olla Sinu omapära, enamusel see siiski nii ei ole kahjuks. Samas võis ka olla, et imetasid lühemat aega. Olen imetanud nelja last ja pikalt. Juuksed hakkasid kukkuma, kui lapsed olid 4k, 6k, 9k ja 7k vanused. Nii et mitte kohe imetama hakkamise hetkest, vaid ikka kuid hiljem. Kinni jäid ka ise, ilma midagi kasutamata ( sest see teatavasti ju hormoonidest sõltuv, mitte tablettide või pähemääritavate segudega parandatav asi), kui lapsed olid umbes 1,5-aastased.[/tsitaat]
võib-olla küll omapära. kahte last imetasin ligi 3-seks saamiseni ja kolmas on praegu poolteist,ikka rinnalaps. äkki tõesti iseärasus,sest ma olen ka alati imetamise ajal tugevas ülekaalus.organism ei lase \”polstrit\” lahti enne imetamise lõppu,ehk juuksed kuuluvad muu polstri alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 00:27; 28.05 16:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis juuksed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.