Esileht Koolilaps Juuksed järsku väga lahti (15.a teisemline)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Juuksed järsku väga lahti (15.a teisemline)

Postitas:

Tere!

On kellelgi kogemusi jagada samal teemal ja kas leidsite põhjuse/lahenduse?
Pole enne juustega probleeme olnud va paar korda koolist saadud täid (tõrjed tehtud).
See aasta mõni kuu tagasi läksid juuksed ootamatult lahti.
Laike pole, lihtsalt aru saada, et pestes ja niisama kammides tuleb neid ikka tavapärasest oluliselt rohkem.
Veebruaris oli mononukleoos ka…
Peseme nõgese veega, ostsin nioxin shampoonid jne, sööb vitamiine.
Jagage kogemusi, nõuandeid?
Hormoonid?
PS! lähme homme ka kilpnäärme proovid homme ja üldanalüüsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 13:45; 17.06 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

stress ja vähene uni võtavad ka juuksed lahti

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib olla seotud veebruaris põetud mononukleoosiga, guugelda “telogen effluvium”.
Lühidalt öeldes tekitab raskem haigus, stress vms juuste kasvufaasides muutusi ja korraga siseneb tavalisest rohkem karvu faasi, kus need enam ei kasva. Paari-kolme kuu jooksul hakkab aga alt uus karv kasvama ja vana langeb välja, sellest tulenebki tavalisest suurem juuste väljalangemine just u 2-4 kuud pärast stressitekitavat sündmust. Seda protsessi ei ole kuidagi võimalik mõjutada, aga positiivne on see, et see tähendab, et uus juuksekarv juba alt kasvab.
Minul juhtus see näiteks pärast kopsupõletikku (ja tegu polnud isegi kuigi raske kopsupõletikuga).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 16:14; 17.06 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu põhjaliku vastuse eest. Loen kindlasti sellest.
Kas saite muidu mõne kuuga sellest murest jagu või läks pikalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 13:45; 17.06 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu põhjaliku vastuse eest. Loen kindlasti sellest.

Kas saite muidu mõne kuuga sellest murest jagu või läks pikalt?

Minul langes juukseid palju vaid u 1 kuu jooksul, päris täpselt küll ei mäleta. Aga see on individuaalne, kui pikalt ja kui palju neid langeb, võib ka kuni 6 kuud kesta, nagu ma aru saan. Tuntavalt õhemaks jäid juuksed küll mõneks ajaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 16:14; 17.06 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkas langema 16 aastaselt diagnoosimata kilpnäärme probleemi tõttu ja nii hullusti, et praegu (23 aastaselt) vähemalt poole õhemad kui enne, ei aita mingi lõikus ega ravi. Olen oma nutud selle üle ära nutnud ja leppinud, tänapäeval õnneks õhukesi juukseid väga lihtne pikenduste vms nö ‘parandada’. Aga samas olen ma ka ise tähele pannud, et lastel, kellel olid ülipaksud juuksed (nagu mul endalgi), lähevad need tihti palju õhukesemaks just teismelise ja täiskasvanu eas. Paljudel just värvimiste ja sirgendamise vms pärast aga ka lihtsalt niisama. Just üks päev jagasid sõbrannad koolist pilte ja kõigil olid paksud pikad juuksed, nüüd ikka pigem õhukesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Juuksed järsku väga lahti (15.a teisemline)