Esileht Ilu ja tervis juuksed lahti ja hõrenenud

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: juuksed lahti ja hõrenenud

Postitas:

millistest vitamiinidest, toidulisanditest või juuksehooldustoodetest oleks abi kui juuksed on hõrenenud 50-ndates aastates?  kas reklaamitavad “kummikarud” teevad imet?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 12:41; 02.07 23:00; 03.07 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Placent Activ sarja šampoon ja palsam.

Juuksed minul küll kiiremini kasvama ei hakanud kuid juuste väljalangemine muutus vähemaks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biotiini tabletid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Calcigran, platsentaampullid ja õige šampoon.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 19:28; 03.07 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas Placent active šampooni ei tasu proovida? või miks seda miinustatud on?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 12:41; 02.07 23:00; 03.07 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Placent Activ mõjub küll, kui isegi parem on Krinoforti väljalangemisvastane šampoon. Ja piisavalt valku süüa. Mul endal sama mure ☹️</p>

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI tee kummikarud imet, aga ega vast kahju ka ei tee. šampoonid ei tee kohe kindlasti mida, see lihtsalt pole loogiline, aga head vahendit on hea kasutada, nii et proovi ikka.

Minul tegi imet perearsti kirjutatud d-vitamiin, kogus oli päris suur, võtsin aasta. Kuna mul olid päris tõsised (minu arvates) kaebused, siis veretest lasti teha kohe esimesel visiidil. D-vitamiini mõju ei olnud kohe kindlasti selline, et kuu aja pärast olin uus inimene. Ükski kaebus ei kadunud paaari kuuga. Pigem kuuri lõpus mõtlesin, et kas ma peaks uuesti minema kontrollima. Ma ei läinud, sest enesetunne oli ikkagi paranenud ja paranes veelgi. Juuste tagasikasvamist täheldasin mitu kuud peale kuuri lõppu. Järsku oli mul iga vähegi niiske või tuulise ilmaga nagu vannivahutort peas, selline mitme sentimeetri kõrgune, sest uusi juukseid oli väga palju võrreldes vanade pikkadega, mis raskuse jõul ikka allapoole hoiavad. Meelekohtadel oli ka silmnähtavalt palju uusi juukseid. Aga ma ei saa öelda, et mu juuksed sama paksud oleks nagu enne suurt juustesadu. Olen 43, vb on normaalne, et juus pole enam päris endine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Placent Activ sarja šampoon ja palsam.

Juuksed minul küll kiiremini kasvama ei hakanud kuid juuste väljalangemine muutus vähemaks.

Kõige mõttetum toode üldse. Ma ei räägi vaid enda kogemustest, lugege netist arvustusi. Ja mitte kinnimakstud blogijate omi.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 01:47; 03.07 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte ükski pähe määritav asi ei toimi!!!!

juuksed, nahk, küüned-ainult sisse söödavad asjad aitavad.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 08:30; 03.07 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte ükski pähe määritav asi ei toimi!!!!

juuksed, nahk, küüned-ainult sisse söödavad asjad aitavad.

Mul olid  pärast kahte järjestikkust rasedust juuksed väga lahti ja hõredad.  Sõin Calcigrani, hakkasin  ühe vene šampooniga pead pesema ja tegin platsentaampullide kuurid läbi.

Tsinki soovitati ka süüa, ka selle kuuri tegin läbi ning  poole aastaga sain oma juuksed kinni ning paari aastaga polnud juus enam hõre.

Nüüd teen aastas korra nii calcigrani, d-vitamiini, platsentaampullide kuurid läbi ja juuksed on kenad.

Seega ei maksa teisi maha teha, sest räägin kogemusest.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 19:28; 03.07 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata ikka õigete ravisarjade poole, on kallimad, aga on ka tulemusi. Mingid placent activ ja kummikarud kindlasti imet ei tee. St ei saa võrrelda seda, et kui niisama võetakse kummikarusid ja placent activ tooteid a la 20ndates, et juuksekasvu kiirendada või vähendada juuste väljalangemist, rasedusjärget väljalangemine ja vanuses 50+ väljalangemist, mis on tihti seotud juba hormoonidega ehk androgeenne alopeetsiaga. Soovitan konsulteerida ka perearstiga (kontrollida hormoonide taset), võimalik, et testosterooni tase liiga kõrge. Mida varem jaole saab ja õigesti asjale läheneda seda kergem on seda hõrenemist pidurdada/aeglustada/ümber põõrata – tagantjärgi kui aega raisata mingite kummikarude peale on juba hõrenenud juukseid raskem tagasi saada.

Seni kaua võid proovida nt

https://tradehouse.ee/et/?i=79457

https://www.apothekabeauty.ee/brandid/crescina

https://www.apothekabeauty.ee/ducray-neoptide-women-juuste-valjalangemisvastane-losjoon-3x30ml-pmm0205010ee

https://www.apothekabeauty.ee/labo-hair-loss-5-patenti-ampullid-naistele-3-5ml-n14-pmm0195558ee

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 09:34; 04.07 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte ükski pähe määritav asi ei toimi!!!!

juuksed, nahk, küüned-ainult sisse söödavad asjad aitavad.

Mul olid pärast kahte järjestikkust rasedust juuksed väga lahti ja hõredad. Sõin Calcigrani, hakkasin ühe vene šampooniga pead pesema ja tegin platsentaampullide kuurid läbi.

Tsinki soovitati ka süüa, ka selle kuuri tegin läbi ning poole aastaga sain oma juuksed kinni ning paari aastaga polnud juus enam hõre.

Nüüd teen aastas korra nii calcigrani, d-vitamiini, platsentaampullide kuurid läbi ja juuksed on kenad.

Seega ei maksa teisi maha teha, sest räägin kogemusest.

Põhjus polnud selles, mida sa sõid või pähe määrisid, vaid sinu hormonaalne tasakaal taastus. Juuste olukord oleks paranenud ka ilma kaltsiumi ja vene shampoonideta.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 01:47; 03.07 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte ükski pähe määritav asi ei toimi!!!!

juuksed, nahk, küüned-ainult sisse söödavad asjad aitavad.

Mul olid pärast kahte järjestikkust rasedust juuksed väga lahti ja hõredad. Sõin Calcigrani, hakkasin ühe vene šampooniga pead pesema ja tegin platsentaampullide kuurid läbi.

Tsinki soovitati ka süüa, ka selle kuuri tegin läbi ning poole aastaga sain oma juuksed kinni ning paari aastaga polnud juus enam hõre.

Nüüd teen aastas korra nii calcigrani, d-vitamiini, platsentaampullide kuurid läbi ja juuksed on kenad.

Seega ei maksa teisi maha teha, sest räägin kogemusest.

Põhjus polnud selles, mida sa sõid või pähe määrisid, vaid sinu hormonaalne tasakaal taastus. Juuste olukord oleks paranenud ka ilma kaltsiumi ja vene shampoonideta.

Nii on see asi. Geneetilised omapärad, hormonaalsed muutused ja haigused, ja mis on seoses ealiste muutustega, ei ole see, mis peale sünnitusi.

Aga kui sa enne midagi tarvitanud ei ole/TA/, siis võta esialgu mingid juuste ja peanaha vitamiinid. Ikka seespidised. Mingi sprei või shampoon võiks olla ka teistsugune, toetav samale probleemile või siis hästi leebe mingi kvaliteetne. Mitte toidupoest ega salongist. Salongis ülikanged.

Alati on hea aeg ajalt ka neid munamakse peas hoida(loe nende koostisosade kohta ja proovi). Eks selle probleemiga tegelemine on paras jada. Kui lugeda ja üritada asju õigesti teha, mis soodsalt peaksid mõjuma. Alates padjapüüri sagedasest vahetamisest, kasutades padjapüüridel naturaalsedi materiale, eelistatult näiteks puuvilla-ja puuvilsatiini, pestes harja korralikult, soovitatakse kasutada oma tõõbile vastavaid eeterilkke õlisid, korra lugesin nende kohta, mis sobivad eri tüüpidele ja kuidas kasutada, küll juukseharjale tilgutades vms. Ja muud ravimtaimed, nõgesevesi loputuseks ja kasevesi.

 

no just.

Toon näite.

Sibulapõld eksole.  Sibulaid-mugulaid maha pandud pole, muudkui käid ja väetad, väetad ja väetad. Kas sibulat tuleb? Ei tule. Selleks, et sibulast juuksed saaksid kasvada, areneda, selleks vaja sibulaid.

ps. rasedale ja ampullide pähe määrijale.  Sinu puhul oli see hormonaalne, kõik  mis keha kinni hoiab 9kuud, laseb keha mingi hetk lahti. aga et uuesti kasvama ja arenema hakkaks juuksesibulast  blablabla. ei viitsi pikemalt seletada, aru nagu nii ei saa 😛 või läheb ühest kõrvast sisse ja teisest välja.

 

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 08:30; 03.07 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega koroonat pole põdenud? juuste väljalangemine olevat VÄGA levinud järelmõju … algab kuskil 5-7 nädalat peale haigust. kiilakaks ei jää, aga kasvutsükli lõpetanud juuksed langevad paraku välja.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi sprei või shampoon võiks olla ka teistsugune, toetav samale probleemile või siis hästi leebe mingi kvaliteetne.

kas see võiks olla leebe vahend mida proovida ?

https://www.apothekabeauty.ee/ducray-neoptide-women-juuste-valjalangemisvastane-losjoon-3x30ml-pmm0205010ee

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 12:41; 02.07 23:00; 03.07 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega koroonat pole põdenud? juuste väljalangemine olevat VÄGA levinud järelmõju … algab kuskil 5-7 nädalat peale haigust. kiilakaks ei jää, aga kasvutsükli lõpetanud juuksed langevad paraku välja.

See kõlab nagu mingi müüt või vandenõuteooria, aga kirevase päralt, ma oli märtsi lõpus koroonas ja viimased kolm-neli nädalat on mul olnud tunne, et vaikselt, aga ilma igasuguse kahtluseta, tulevad mul lõpuks kõik juuksed peast ära!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi sprei või shampoon võiks olla ka teistsugune, toetav samale probleemile või siis hästi leebe mingi kvaliteetne.

kas see võiks olla leebe vahend mida proovida ?

https://www.apothekabeauty.ee/ducray-neoptide-women-juuste-valjalangemisvastane-losjoon-3x30ml-pmm0205010ee

 

Eestis tihti arvustusi ei leia, aga amazoni omade järgi riskiks proovida https://www.amazon.com/gp/aw/reviews/B00L5FZIJC/ref=cm_cr_unknown?filterByStar=five_star&pageNumber=1

Eks see olegi see, et kunagi ei tea, mis sulle mõjub ja mis mitte, kuni ei tea täpset põhjust, millest tingitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 09:34; 04.07 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sojaletsitiin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mitte ükski pähe määritav asi ei toimi!!!!

juuksed, nahk, küüned-ainult sisse söödavad asjad aitavad.

Mul olid pärast kahte järjestikkust rasedust juuksed väga lahti ja hõredad. Sõin Calcigrani, hakkasin ühe vene šampooniga pead pesema ja tegin platsentaampullide kuurid läbi.

Tsinki soovitati ka süüa, ka selle kuuri tegin läbi ning poole aastaga sain oma juuksed kinni ning paari aastaga polnud juus enam hõre.

Nüüd teen aastas korra nii calcigrani, d-vitamiini, platsentaampullide kuurid läbi ja juuksed on kenad.

Seega ei maksa teisi maha teha, sest räägin kogemusest.

Pärast rasedust tulevad juuksed nagunii pähe tagasi, sest raseduse ajal jäävad juuksed kauemaks pähe, kui oleks normaalne olnud. Pärast sünnitust tulevad kõik need juuksed, mis 9 kuud liigselt pähe jäid, robinal maha. Ja siis mõne aja pärast hakkavad uued karvad kasvama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi sprei või shampoon võiks olla ka teistsugune, toetav samale probleemile või siis hästi leebe mingi kvaliteetne.

kas see võiks olla leebe vahend mida proovida ?

https://www.apothekabeauty.ee/ducray-neoptide-women-juuste-valjalangemisvastane-losjoon-3x30ml-pmm0205010ee

Eestis tihti arvustusi ei leia, aga amazoni omade järgi riskiks proovida https://www.amazon.com/gp/aw/reviews/B00L5FZIJC/ref=cm_cr_unknown?filterByStar=five_star&pageNumber=1

Eks see olegi see, et kunagi ei tea, mis sulle mõjub ja mis mitte, kuni ei tea täpset põhjust, millest tingitud.

Mulle need ei mõiganud kohe üldse kuidagi. Mitte miski ei mõiganud. Hetkel on juukseid väga hõredalt, aga karv on viimasel ajal siiski suht kinni jäänud, aga mis see just aitas, ei oska arvata. Pistan kahe suupoolega igasuguseid toidulisandeid ning iluvitamiine ja määrin pähe minu jaoks pööraselt kalleid vedelikke https://www.apothekabeauty.ee/crescina-transdermic-1300-ampullid-naistele-3-5ml-n10-10-pmm0195501ee . Kuna mingist ajast on mitu karpi platsentaampulle ka varutud (ei aidanud, lõpuks ei viitsinud rohkem määrida pähe, jäid seisma), siis kasutan neid ka, nii et hommikul panen Crescina ampulli ja õhtul platsenta. Platsentaampulli kallan tühja Crescina ampulli sisse, sest sinna saab aplikaatori otsa panna ja on palju mugavam määrida.
Regaine võiks aidata, kui on pärilik juuste väljalangemine. Mul on, aga mind hirmutab see mõte, et ma pean seda eluaeg kasutama, muidu juuksed hakkavad taas välja langema. Kuigi tegelikult karta võib, et teiste asjadega on ka sama lugu. Päriliku väljalangemise puhul ju põhjus ära ei kao, seega peab kogu aeg ravima. Hirmutavad ka võimalikud kõrvaltoimed, mis Regainel on.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

juuksed on hõrenenud 50-ndates aastates

Asi on vanuses. Sul on üleminekuiga ja see võtabki juuksed väga lahti.

https://www.kliinik.ee/teemalehed/naisetervis/aid-11285/%C3-leminekuiga-keeruline-aeg-naise-elus

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

juuksed on hõrenenud 50-ndates aastates

<p style=”text-align: left;”>Asi on vanuses. Sul on üleminekuiga ja see võtabki juuksed väga lahti.

https://www.kliinik.ee/teemalehed/naisetervis/aid-11285/%C3-leminekuiga-keeruline-aeg-naise-elus

</p>
Seljuhul võib proovida probiootikumi kuuri

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka naistel võib esineda kiilaspäisust nagu meestel, küll mitte nii lagedal kombel kui neil. Lisaks võivad anda oma panuse igasugused organismile kurnavalt mõjuvad olukorrad – haigestumised, suur kaalukadu ning hormonaalsed muutused ja seda siis mõne aja pärast, mitte kohe. Võiks igaks juhuks oma toidulaua ka üle vaadata ning suurendada valgutarbimist ja juust kasvu soodustavate vitamiinide-mineraalide tarbimist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole kinnimakstud blogija, aga olen elu jooksul 2 korda olnud juuste liigse väljalangemisega hädas ja mõlemal korral ON platsenta ampullide kuur aidanud juusksekaol lõppeda ja uutel juustel kasvama hakata, paar kuud peale ampullikuuri tekib uutest beebijuustest ühtlane udu ja see kasvab tasapisi aina pikemaks. Muidugi võib ju tegu olla juhuse ja ajalise kokkulangevusega, aga mina igatahes pigem soovitan proovida.

Raseduse järgselt tulid mul ka juuksed ära, aga siis ma midagi ei tarvitanud, vaid lõikasin juuksed lühikeseks (kuna need ülipikad lahtised karvad ajasid lõpuks juba judinad peale ja mõtlesin, et tulgu nad siis pealegi ära, aga vähemalt ei pea neid käte ja jalgade ümbert meetrijagu lahti kerima) ja ka paari kuuga olukord normaliseerus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui tüütu, et enam muuta ei saa postitusi! Tahtsin lisada, et platsenta šampoon ja palsam olid jällegi minu jaoks absoluutselt mõttetud tooted, kiidan siis justnimelt neid ampulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul vanust 44 aastat. Umbes pool aastat tagasi märkasin, et juukseid kammides jäi harja külge väga palju juuksekarvu, kõik põrandad olid juukseid täis. Arvasin, et asi on uues ravimis, kuid kahtlustan, et asi on menopausis.

Kardan, et kui nii edasi, siis olen varsti kiilakas. Enne olid paksud juuksed ja nüüd on kolm karva peas.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan ka, et iga on selline, kus hormoonide tasakaal muutub, ja et tegu võib ehk olla androgeense alopeetsiaga.

Siin artikkel koos efektiivsemate ravivõimalustega:

http://www.derma.ee/articles.php?id=37

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul vanust 31, eluaeg õhukesed juuksed olnud ja ühtäkki ka hõredad-kiilamad laigud peas. Õudne. Vaatan mõttes parukate poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu ja tervis juuksed lahti ja hõrenenud