Esileht Ilu Juuksed läksid värvides liiga tumedaks. Help :)

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Juuksed läksid värvides liiga tumedaks. Help :)

Postitas:

Mul olid heledamaks salgutatud juuksed. Soovisin tumedamat tooni tagasi (sellist helepruuni) ja haarasin poeriiulilt Loreali Excellence Dark blond värvi (6.00). Mu pea on nüüd tumetume pruun, peaaegu must!!! Kuidas saada seda veidigi heledamaks koduste vahenditega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saagi. palju õnne!!

juuksur

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 10:17; 03.09 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saagi. palju õnne!!

juuksur

Ah jah, unustasin mainida, et parastamist ja postitusi, millest kasu pole, pole vaja postitada! Just meenus, millised tõelised perekoolikad olid.. tänan meelde tuletamast.

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.09 10:12; 01.09 10:25; 01.09 12:47; 01.09 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kui esimest korda heledale värvile tumedam peale värvida siis mingi aja jooksul kulub heledamaks ikka tagasi (ka oma kogemused). Kõige rohkem võtavad värvi lahti ja maha soe õlimask, sügavpuhastavad šampoonid ja ka kõõmavastased šampoonid. Küll aga oleks lollus seda hakata hetkel värviga parandama. Samuti ei juhtu see ühe päevaga, vaid umbes paar nädalat kuni kuu kui heledamaks tagasi hakkab kuluma. Ise soovitan sel perioodil nii palju õlimaske teha (ööseks pähe ideaalis) kui võimalik.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 10:26; 01.09 13:10; 01.09 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah jah, unustasin mainida, et parastamist ja postitusi, millest kasu pole, pole vaja postitada! Just meenus, millised tõelised perekoolikad olid.. tänan meelde tuletamast.

See pole ju parastamine, kui tõtt öeldakse, et seda ei saa ise heledamaks ja igasugu jama ei tasu endale hakata perekooli soovituste peale pähe määrima. Olen kindel, et siit tuleb veel igasugu nõuandeid, et osta nüüd heledam värv, lase puhta vesinikuga üle vms. Saad siis veel lisaks takud ka pähe endale, värvitulemus pole teada. Eks aja jooksul kulub ehk muidugi heledamaks, aga kui kohe normaalset tulemust soovid, oleks ikka õige tee juuksurisse.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelnimetatutele veel Placent Active šampoon võtab juuksevärvi väga kiirelt maha.
Oled kindel, et ikka oled liiga tume – ehk on lihtsalt endale esialgu harjumatu?
Ma arvan, et üle värvides teed asja kindlasti hullemaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid õlimaske kasutada? Kui mul blondeeritud salgud peas olid, siis hoidsin mõnel korral lihtsalt oliiviõli peas. Veidi pehmemaks juuksed tegi, kuid suurt vahet ei märganud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.09 10:12; 01.09 10:25; 01.09 12:47; 01.09 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milliseid õlimaske kasutada? Kui mul blondeeritud salgud peas olid, siis hoidsin mõnel korral lihtsalt oliiviõli peas. Veidi pehmemaks juuksed tegi, kuid suurt vahet ei märganud.

Blondi ei saagi õliga eemaldada, kuna blondeerimine eemaldab juuksest pigmendi. Seepärast ilmselt ka ei saa vahet näha. Aitab kulutada tumedaid ja “värvilisi” värve – näiteks pruun, punane jmt. Ega ta nüüd värvieemaldus polegi, lihtsalt aitab värvikulumisele kaasa ja vaid mingi aja jooksul. Pestes on näha kuidas vesi on pärast värvine.

Oliivõli on hea (blondi võib kollakaks muuta). Kookosõli on hea. Riitsinus ja takjajuureõli on juuksekasvule hea (aga paras jama välja pesta). Makadaamiapähkli õli, argaaniaõli jne. Põhimõtteliselt sobib kõik – oleneb, mis olemas, mis eesmärk, mis hinnaklassis õli endale lubada saab. Võimalusel tasub osta ikka mõni külmpressi õli (kasvõi toidupoest), mitte mõni salongi/poe õli. Mõni kord võib mõni õli juuksed just hoopis nö takuliseks ja rabedaks teha, sellisel juhul tasuks kasutada sügavpuhastavat šampooni ja kasutada just mõnd keratiiniga rikastatud toodet. Kookosõli peetakse panahale üheks parimaks, kuna on kõige rohkem naha enda rasule sarnane. Mõni õli lihtsalt lukustab niiskuse juuksesse, aga nö juuksekarva endasse ei suuda tungida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 10:26; 01.09 13:10; 01.09 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks eelnimetatutele veel Placent Active šampoon võtab juuksevärvi väga kiirelt maha.

Oled kindel, et ikka oled liiga tume – ehk on lihtsalt endale esialgu harjumatu?

Ma arvan, et üle värvides teed asja kindlasti hullemaks.

Eks ole jah enda jaoks harjumatu. Siiani olen vaid positiivseid kommentaare saanud juuste kohta, kuid enda jaoks tundub ikka liiga tume. Hetkel midagi ette ei võta. Päike veel pleegitab ja pesuga saab ka ehk veidi heledamaks.
Võtan kindlasti ka mõne õlimaski tegemise ette.
Tänud nõuannete eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.09 10:12; 01.09 10:25; 01.09 12:47; 01.09 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina ei saa aru, mismoodi saab dark blond teha juuksed peaaegu mustaks? Äkki see juuksur siin või keegi selgitab seda ka?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 19:42; 04.09 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina ei saa aru, mismoodi saab dark blond teha juuksed peaaegu mustaks? Äkki see juuksur siin või keegi selgitab seda ka?

Olen kunagi sama asja läbi teinud, tegelikult heledalt minnes on see kontrast nii tugev. Värv jääb pigem selline hallikas (tume)pruun. Ja kuna on hallikas siis pimedas või toas tundub tumedam kui päikese käes.
Osad dark blond toonud jäävad sellised. Aga õnneks siiski kuluvad ka heledal põhjal esimene kord kiiresti.
https://projideas.com/images/dark-blond-hair-green-eyes-clipart-6.jpg
http://flashmode.me/wp-content/uploads/2018/01/makeup-ideas-2017-2018-this-brown-nude-is-great-for-a-simple-neutral-look.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.09 10:26; 01.09 13:10; 01.09 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina ei saa aru, mismoodi saab dark blond teha juuksed peaaegu mustaks? Äkki see juuksur siin või keegi selgitab seda ka?

Kas pakendil olev number ja sisul (pudelil, tuubil) olev nr. olid samad? Olen kuulnud,et nalja teha proovivatel teismelistel on kombeks poes juuksevärvi pakendite sisu vahetada.
Keegi ostab blondi värvi poest, määrib pähe ja pärast on süsimusta peaga. Nii, nagu teemaalgatajaga juhtus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjus on selles, et eestlaste ettekujutus sõna blond tähendusest on veits teistsugune kui ülejäänud maailmas. Valdav enamus inimkonnast on teadupärast tumedajuukseline ja ka tumedanahaline. Seega sellised toonid, mida meie juba kartulikooreks ja pruuniks peame, on paljude silmis ikka jumala heledad. Suured kosmeetikatootjad ei tee värvipalette põhjamaalaste järgi vaid plaaniga müüa neid kõikjal maailmas. Nii juhtubki, blond on blond ainult nime poolest.
Ma ei tea täpselt, kuidas heledamaks värvimine toimub, kas see värv korraga siis blondeerib oma pigmendi minema ja paneb asemele uue tooni? Kuidas muidu saab nt hiinlane oma mustad juuksed värvida nt õleblondiks või tuhkblondiks. Eks värv ikka kulub pead pestes maha alguses. Võid kummeliteega ka loputada veel lisaks eelmistele soovitustele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võin ikka…
juustel on tumedusastmed, ka värvidel. tumedusaste on värvi esimene nr. 6 on tume blond.

1. must
2. mustjas pruun
3.tumepruun
4.keskmine pruun
5. helepruun
6. tumeblond
7.keskmine blond
8. ere blond.
10 väga hele blond.

juuksur

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 10:17; 03.09 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mina ei saa aru, mismoodi saab dark blond teha juuksed peaaegu mustaks? Äkki see juuksur siin või keegi selgitab seda ka?

Kas pakendil olev number ja sisul (pudelil, tuubil) olev nr. olid samad? Olen kuulnud,et nalja teha proovivatel teismelistel on kombeks poes juuksevärvi pakendite sisu vahetada.

Keegi ostab blondi värvi poest, määrib pähe ja pärast on süsimusta peaga. Nii, nagu teemaalgatajaga juhtus.

Päris julm nali.
Mina isegi siis, kui must olin, igaksjuhuks alati kontrollin numbrid üle. Õel sattus ka kunagi vale värv sees olema ja sellest ajast saati vaatan ise ka igaksjuhuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võin ikka…

juustel on tumedusastmed, ka värvidel. tumedusaste on värvi esimene nr. 6 on tume blond.

1. must

2. mustjas pruun

3.tumepruun

4.keskmine pruun

5. helepruun

6. tumeblond

7.keskmine blond

8. ere blond.

10 väga hele blond.

juuksur

a 9?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 19:42; 04.09 20:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pestes peaks ära kuluma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

haarasin poeriiulilt Loreali Excellence Dark blond värvi (6.00). Mu pea on nüüd tumetume pruun, peaaegu must!!!

Ma arvasin, et mina olen mingi imelik, et värvin tumeblondiga ja tulemuseks on tumepruun. Sama värvi kasutasin. Kusjuures pakil on täiesti heledate juustega naise pilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu Juuksed läksid värvides liiga tumedaks. Help :)