Esileht Ilu ja tervis Juuksed langevad ja beebipillid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Juuksed langevad ja beebipillid

Kusagil teemas oli juttu juuste katkemistest, väljalangemisest ja siis keegi avaldas arvamust, et beebipillid põhjuseks, hakkasin siin mõtlema, et jaman oma juustega juba u. 1,5 aastat, katkevad ja kõik kohad karvu täis, peapesu on suurim stressitekitaja, küsimus siis järgmine, kas tõesti võib asi olla beebipillides, neid võtan juba u 10 aastat. hetkel siis yaz-i. kellel kogemusi??? Olen teinud maske, kasutan korralikke hooldusvahendeid, juuksed pehmed ja siidised, aga aina vähemaks jääb neid….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 16:56; 25.01 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pillid panevad ikka just juuksed kinni – hoiavad ära hormoonide kõikumise. Need, kes on lõpetanud pillide kasutamise, kurdavad just seda, et juuksed lahti. Vaata üle toitumine ning ka kilpnääret tausb kontrollida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kilpnääre on kontrollitud, vereproovid ja asjad tehtud, lõikasin juuksed lühemaks, aga jama ikka, toitumise kohapealt, söön kõike, olen täheldanud enda puhul mõningast laktoositalumatust, kas on võimalik, et see mängib rolli?
Olen lihtsalt tüdinenud ja veidi mures, kui asi nii jätkub, kas olen siis varsti kiilakas???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 16:56; 25.01 18:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Juuksed langevad ja beebipillid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.