Esileht Ilu Juuksed lokki?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Juuksed lokki?

Postitas:
Kägu

Meeldisin endale kõige rohkem siis, kui mul juuksed lokkis olid – keemilised lokid. Eks muidugi kahjustas juust, tükk aega nägin vaeva, et seda lõhutud juust välja kasvatada. Nüüd aga vaatan ennast peeglist ja olen ikka ludu küll. Kas viimasel paaril aastal on midagi välja mõeldud lokkis juuste saamiseks, mis neid väga hullusti ei kahjustaks? Kuidas juuksed lokki saada?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lokirullid küll mingi viimaste aastate leiutis ei ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks tahtis siin teises teemas just meeleheitlikult juukseid sirgeks saada 🙂 Ei ole inimene ikka kunagi rahul …

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juurelokk, volüümilokk. Tavaline keemiline lokk kasvab välja aga on olemas ajutisemad lahendused, mis juustele leebemad. Küsi juuksurisalongidest, võimalused on täitsa olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks tahtis siin teises teemas just meeleheitlikult juukseid sirgeks saada ???? Ei ole inimene ikka kunagi rahul …

M6tlesin sama 🙂

Sellele teisele teemale, kel juuste otsad lokki keerduvad. Minu maitsemeelele just nii kena.

Meenus kohe mu ema, kes l6ikas nyyd suht lyhikese posisipea omale ja kuna on loomulik lokk sees, siis hoiavad juuksed ideaalselt.

Mina l6ikasin ka oma juuksed oluliselt lyhemaks ja keerdusid samuti otsad lokki! Armas!

Sai n-ö raskuse juustelt maha (pikkuse m6istes).

Samas päris lokki neid kyll ei tahaks. Punu patsid ööseks ja rullid otstesse 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks tahtis siin teises teemas just meeleheitlikult juukseid sirgeks saada ???? Ei ole inimene ikka kunagi rahul …

Ega need on ju erinevad inimesed.

Soovitan juuksuritelt uurida, mida teha võiks. Ja toodetest proovida neid loki väljatoojaid vms ongi.

Samas päris lokki neid kyll ei tahaks. Punu patsid ööseks ja rullid otstesse ????

Seda et, nii saab ka, kuigi tüütu teha ja magada ka jamam, pealegi niiske ilma nullib selle sirgeks uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meeldisin endale kõige rohkem siis, kui mul juuksed lokkis olid – keemilised lokid. Eks muidugi kahjustas juust, tükk aega nägin vaeva, et seda lõhutud juust välja kasvatada. Nüüd aga vaatan ennast peeglist ja olen ikka ludu küll. Kas viimasel paaril aastal on midagi välja mõeldud lokkis juuste saamiseks, mis neid väga hullusti ei kahjustaks? Kuidas juuksed lokki saada?

Minul toimib hommikumantlivööga lokkide tegemine. Pesen juuksed ära, lasen ōhu käes kuivada selliseks.. peaaegu kuivaks, aga mingi niiskus veel sees. Siis keeran juuksed ümber hommikumantli mōlemalt poolt (juuksed nn. kahes lehes) ja lähen magama. Hommikul on selline tugev rannalokk, aga hiljem kammides palju selline ilusam – jârgmine päev isegi veel ilusam minu arust. Minu kirjeldusest ehk ei piisa, aga kui internetist otsida, siis on videosid küll ja veel sellest.

Muidugi pole see nii kauapüsiv nagu keemiline lokk, aga kui viitsid igal pesupäeval 5 minutit mässata, siis saad väga kena tulemuse. Minul muidu lokid ei püsi (rasked juuksed), aga selle variandiga mingisugused lokid on isegi veel enne uut juustepesu. ???? Ja kõige parem – ei riku mingi kuumutamise vōi keemiaga oma juukseid.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga tore nipp, aga eeldab u vöökohani või vähemalt poolde selga juukseid?

https://www.youtube.com/watch?v=JBDs70afvME

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga tore nipp, aga eeldab u vöökohani või vähemalt poolde selga juukseid?

https://www.youtube.com/watch?v=JBDs70afvME

Ei eelda. Minul on õlgadeni juuksed ja saan ilusti tehtud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu Juuksed lokki?