Esileht Ilu ja tervis Juuksed osaliselt ei kasva

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Juuksed osaliselt ei kasva

Postitas:
Kägu

Probleem järgmine, et osad juuksed ei taha üldse kasvada, just need kohad, mis raamivad nägu. Tukk oli mul kuskil 5 aastat tagasi, siiani kasvatan seda välja, kasvab mingi pikkuseni ja kõik, rohkem mitte. Ülejäänud juuksed kasvavad hästi. Olen võtnud erinevaid vitamiine, mis justkui peaks soodustama, suurema osa ajast toitun tervislikult, stressi ka ülemäära justkui ei ole ja pealegi on see probleem juba aastaid. Viimased kaks kuud olen ka rauda võtnud, kuna hemoglobiin oli madal, kuid praegu veel mingeid tulemusi justkui ei näe. Oskab keegi soovitada, millele veel võiks tähelepanu pöörata?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näo ümber olevad juuksed ongi kõige õrnemad. Kasutad peapaela, mütsi, klambreid? Sirgendad tukka?
Tegelikult on see lihtsalt omapära ja mida vanemaks inimene saab, seda raskem on juukseid kasvatada/ilusana hoida. Lapsel kasvab tukk mõne kuuga silmini, täiskasvanul enam mitte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanus on milline? androgeenne alopeetsia

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanus, geneetika, ravimid, stress, juuksed pinge all soengu ja pikenduste tõttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erilist juuste välja langemist ei ole täheldanud, tuka osa kasvab ikka, aga ütleme kuskil lõuani, edasi väga ei taha kasvada. Ei sirgenda, ei kasuta peapaela, pikendusi ei ole jne. Ju siis stress + vanus, olen 39.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erilist juuste välja langemist ei ole täheldanud, tuka osa kasvab ikka, aga ütleme kuskil lõuani, edasi väga ei taha kasvada. Ei sirgenda, ei kasuta peapaela, pikendusi ei ole jne. Ju siis stress + vanus, olen 39.

D vitamiini taset lase kontrollida lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Juuksed osaliselt ei kasva