Esileht Ilu Juuksed pärast värvimise lõpetamist

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Juuksed pärast värvimise lõpetamist

Postitas:

On siin kedagi,kes on lõpetanud juuste värvimise sh. ka triibutamise?

Ise pole juba 2 aastat juukseid värvinud (varasemalt ikka triibutasin heledaid salke) ja lasin oma juuksetoonil välja kasvada.

Nüüd õlgadeni juuksed,kenad,kohevad,läikivad ja terved.
Väga rahul olen.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.05 22:55; 04.05 21:36; 31.07 14:15; 24.04 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks juba loomulikult imeilus, siis ei värviks juukseid, ei meigiks nägu, ei teeks noorendavaid süste. Mis on selle teema mõte?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetasin juuste värvimise u 5 aastat tagasi. Varem blondeerisin. Enda juukse värv tavaline kartulikoor. Juuksed on läinud paksemaks, läikivamaks ja näevad kenad loomulikud välja. Eluseeski ei hakka enam juukseid värvima. Olen otsusega värvimine lõpetada väga rahul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidine kogemus- lõpetasin värvimise ca 4 aastat tagasi. Algul nägi pea lihtsalt kole välja, kiiresti lisandusid ka muud probleemid- juuksed ei hoidnud enam, pealalelt ludus, läksid kiiresti rasvaseks ja kui värvimata osa pikemaks kasvas, ka takku.
Algasid kallid hooldused, kodused protseduurid- null kasu. Alustasin uuesti värvimist- juuksed kenad kohevad, ei liibu vastu peanahka, vajadusel saab ka soengu teha, mis hetkega luduks ei vaju. Paksemkas või õhemaks juuksed küll ei muutunud- juurte värvimine ei mõjuta kuidagi juuksekarva läbimõõtu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

neljakümnendates ilmusid hallid karvad (mitte mingi hiirehall, vaid ikka väga nähtavalt hõbedane hall), ja nende pärast värvin iga 6 nädala tagant. Muidu kartulikoor ei häirikski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole värvinud juba 1.5 aastat. Juuksed on muutunud luduks ja väga siledaks. Läigivad küll paremini, aga ma pole rahul. Arvan, et kuna värvimine kahjustab juukseid, siis muutis see juuksekarva “paksemaks” kareduse läbi ja juuksed hoidsid tänu sellele paremini. Kahjustusi polnud silmaga küll näha. Oma juuksevärv on mul ilus küll ja nüüd ongi dilemma, et ei taha nii siidine ludupea olla, aga tahaks säilitada naturaalset värvi. Ehk varsti tuleb halli ja see otsustab minu eest ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei muutunud midagi paremaks, koledamaks läksid hoopis. Kahe aastaga ei kasvanud värv väljagi, ma peaks oma 5-6 aastat selle jaoks varuma. Hakkasin uuesti värvima, kuna tüdinesin ära oma tumedast kartulikoorest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest on ka loomulik värv kõige ilusam, aga mitte hall või hallisegune. Seega mina värvin. Kui juba enda meelest ka piisavalt kortsus olen, et hall isegi sobib, siis võibolla jätan järele. Seda on mul küll raske uskuda, et värvimine juuksed kuidagi paremaks ja ilusamaks teeb, kui just inimesele lihtsalt see teine värv rohkem ei meeldi, vähemalt minul pole sellist kogemust, aga mine seda tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ka teeb värvimine juuksed ilusamaks. St mitte ainult juuste toon ei lähe ilusamaks, vaid juuksed hakkavad ka paremini hoidma. Võib-olla see sõltub ka juuste tüübist? Mul on rasvased juuksed. Minul oli nooremana väga ilus loomulik toon, selline keskmine pruun kuldse läikega. Aga varakult hakkas halli sisse tulema. Juba 30-aastaselt hakkasin halli pärast värvima. Värvin iga 6 nädala tagant. Pärast värvimist u 3 nädalat hoiavad juuksed selgelt paremini. Ei lähe ka nii ruttu rasvaseks. Viimane aeg enne värvimist jällegi läheb pea ruttu mustaks, juuksed hoiavad pea ligi ludusse, ei ole ilusad kohevad ega läikivad. Kuna olen nüüd juba 15 aastat pidevalt värvinud ja juuksed on endiselt paksud, siis ei saa mina küll öelda, et värvimine juukseid kahjustaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole ka mitu aastat värvinud, toitsin illusiooni, et juuksed lähevad ilusamaks jne. Tutkit, mul ka pehmeteks ludrideks muutunud, ju nad tervemad on, aga välja küll ilus ei näe. Järgmine kord juuksuris lasen uuesti ära värvida. + mul on lühikesed juuksed, need tahavad konkreetsemat värvi kui kartul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei saa, natuke juba halli sees

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei värvinudki 33 aastat oma juukseid 😀 olid ilusad, terved, läikivad. Nüüd viimased 4 aastat olen värvinud – hallid triibud tumepruunides juustes ei ole ilusad, eriti veel piisavalt noorel inimesel 😀 Juuksed on jätkuvalt ilusad, terved, läikivad.

Küsimus ikka selles, kas looduse poolt on antud või mitte. Mul õde on al 14a oma juukseid värvinud, st pea 25 aastat praeguseks. Arusaamatu muidugi, miks ta neid üldse värvis, sest meil loomulikult ilus toon. Aga kui ta just ei tegelenud blondeerimisega, siis ei mõjuta värvimine kuidagi tema juuste seisundit. Blondeerimine on muidugi omaette teema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma värvisin keemiliselt viimast korda suvel, nüüd kasutan hennat. Loomulikult on oma juuksed “koledamad”, sest need pole mingi kihi all. Kui värvitud juus oli raske ja sile, siis oma juus on peenike ja kahune. Varem üsna sirged juuksed on lainesse läinud. Ei kahetse üldse, et enam ei värvi. Mul ei ole vaja näiliselt terveid ja ilusaid juukseid saada, vaid nüüd näen objektiivselt, mis seisus nad tegelikult on.

Mis tooni endale hennaga teed ja kas värvid ise või lased kuskil värvida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole juukseid värvinud ca aasta. Lühike hallisegune poisipea, vallatu ja kerge hooldada. Olen saanud palju komplimente oma soengu kohta olen 40+ja ei põe oma halli. Juuksed on kohevad, tugrevad ja läikivad kasutan lisaks hõbedasampooni, et hall eriti hall oleks mitte kollakaks ei lähex väga rahul hetkel

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis imeasi see ikka on, ma vahepeal ei värvinud 9a, kuigi halle veel pole, hakkaksin uuesti värvima, lihtsalt et vaheldust oleks, kaua selle kartulikoorega ikka olla. Juuksur küll kiitis, et ilusad terved kahjustamata juuksed, isegi palsamit ei kasutanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli teismelisena ja varakahekümnendates päris lahe juuste värv – küpse vilja alatooniga kartulikoor. Kahekümnendate keskel aga juuksed tumenesid, tekkis igav tumepruun.

Mõtlesin ka vahepeal, et ah, ei värvi enam juukseid tumeblondiks (oma kunagise loomuliku juuksetooni lähedaseks), lasen olla.

Aga see tume juuksetoon nii nii plass. Nii et hakkasin ikkagi uuesti värvima ja (praegu 40+, halli veel pole) ilmselt jäängi värvima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu Juuksed pärast värvimise lõpetamist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.