Esileht Ilu Juuksed valutavad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Juuksed valutavad

Postitas:

Teate seda tunnet kui juuksed on tugevas patsis olnud ja pärast nende vabaks laskmisel nagu juuksed valutaks? Tegelikult vist küll peanahk, aga ikkagi.
Mul viimasel ajal iga päev nüüd juuksed valutavad. Kuigi soeng on täiesti tavapärane ja juuksed lõdvalt kokku korjatud.
Millest selline juuste / peanaha valu tingitud võiks olla ja kellelgi äkki kogemusi, mis selle vastu aidata võiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.05 10:07; 12.05 10:13; 02.02 14:56; 02.02 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Patsiga pole maganud? Või kui istud, ega patsikumm ei jää pea ja peatoe vahele? Võimalik, et oled lihtsalt selle koha ära maganud, ma olen suutnud nii kõrva ära magada, et pärast tuikas, valutas, tulitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean seda tunnet, pats ei mängi rolli. Mul on tulnud külmetudes või lihtsalt pingelisemal perioodil. Närvid vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekib see valu siis, kui juuksed pole piisavalt puhtad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike saab googeldada:
https://sobranna.elu24.ee/4426109/miks-tekib-vahel-tunne-et-juuksed-valutavad

Et siis põhjuseks juustejuurte ummistumine (hooldusvahendite liigtarvitamisest või rasust kui juuksed pesemata) ja selle tulemusel vohama hakanud pärmseen.

Enda puhul just läbi kogetud. Viimane kord sai pestes palsamiga liialdatud, nii et juuste asemel sattus seda suuremas koguses ka peanahale (tahtsin pudeli tühjaks saada). Juba järgmisel päeval juuksed täiega valutasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pea võib valutada ka muul põhjusel, stress, väsimus/magamatus, ebamugav tööasend (nt kodukontoris küürutades/diivanil lebotades), veepuudus, D-vitamiini puudus (!), söömata jne

Soovitan alustada peavalurohust ja muuta patsi (nt hobusesaba asemel punupats)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tugevad, pikad ja rasked juuksed siis on see pats ka raskus peanaha ühele kohale. Kui on juuksed lahti jaotub see raskus ühtlasemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Närvivalu ikkagi

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Juuksed valutavad